Barcelona - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Manchester City
4 : 0

Ter Stegen - Umtiti, Pique, Mascherano, Alba (9' Digne) - Busquets, Rakitić, Iniesta - Neymar, Suarez, Messi
Bravo - Zabaleta, Otamendi, Stones, Kolarov - Fernandinho, Gundogan - Silva, Sterling, Nolito - De Bruyne

'
Dziękujemy za śledzenie Ligi Mistrzów online i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+3'
Koniec meczu. Barcelona - Manchester City 4:0.

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

89'
Goool! Neymar zrehabilitował się za zmarnowany rzut karny i płaskim strzałem z pola karnego zdobył czwarką bramkę dla Barcelony!.

87'
Nie ma gola! Caballero obronił słaby strzał Neymara.

86'
A jednak! Będzie jeszcze rzut karny dla Barcelony.

86'
Mecz się uspokoił, jego losy są rozstrzygnięte.

82'
Rakitić dobrze zagrał do Neymara, ale jego strzał obronić bramkarz.

80'
Gomes zastąpił Iniestę.

79'
Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Sergio Aguero.

74'
Mathieu po raz kolejny sfaulował Sterlinga i zobaczył drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką. Siły wyrównane!

72'
Groźnie pod bramką Barcelony. Kolarov uderzył z rzutu wolnego, ter Stegen odbił piłkę, ale nikt nie potrafił jej dobić do bramki.

71'
żółta kartka Mathieu ukarany żółtą kartką.

69'
Gool! 3:0! Suarez wyłożył piłkę do Messiego, który z jedenastu metrów nie miał problemów z pokonaniem bramkarza..

68'
Barcelona ma oczywiście przewagę.

65'
Znakomite zagranie do De Bruyne, ale jego strzał skutecznie obronił ter Stegen.

61'
Goool! 2:0! Iniesta zagrał do Messiego, a ten strzałem z 17 metrów pokonał bramkarza.

58'
Gra wznowiona. Messi z rzutu wolnego uderzył obok bramki.

58'
Clichy zastąpił kontuzjowanego Zabaletę.

57'
Caballero zastąpił Nolito.

52'
[cz] Bravo wyszedł z bramki, ale zagrał prosto pod nogi Suareza, a potem odbił ręką poza polem karnym strzał Urugwajczyka. Sędzia nie miał wyjścia - musiał ukarać go czerwoną kartką.

51'
Po dośrodkowaniu Neymara z rzutu rożnego głową obok bramki uderzał Umtiti.

50'
Rakitić próbował wstrzelić piłkę w pole karne. Wywalczył rzut rożny.

47'
Znów aktywny De Bruyne. Tym razem jego strzał pewnie obronił bramkarz Barcelony.

47'
De Bruyne płasko dośrodkował w pole karne, ale Mascheranodobrze wybił piłkę.

46'

Do przerwy Barcelona prowadzi 1:0 z Manchesterem City. Spotkanie jest jednak wyrównane i wiele wskazuje na to, że w drugiej połowie powinniśmy zobaczyć kolejne bramki. Początek drugiej połowy za niecały kwandrans.

45+2'
Dobra interwencja Bravo zapobiegła stracie gola po uderzeniu Suareza.

45+1'
Stones! Obrońca "Obywateli" doszedł do główki po tej wrzutce z rzutu wolnego. Były obrońca Evertonu nie trafił jednak w bramkę.

45'
Rzut wolny dla gości.

44'
Rzut rożny dla Manchesteru City. Szybko rozegrany ten stały fragment gry, piłka trafiła do Gundogana, a ten próbował odegrać ją przed pole karne. Niemcowi wyszedł z tego centrostrzał, który ostatecznie wylądował na górnej siatce bramki Barcelony.

43'
De Bruyne doskonale przerzucił futbolówkę do Nolito, ten źle przyjął sobie piłkę, co znacznie ułatwiło interwencję defensorom gospodarzy.

42'
Silva sfaulowany przez Digne.

40'
Kolejna dobra interwencja Otamendiego zapobiegła niebezpiecznej sytuacji w polu karnym City.

39'
Mamy drugą, wymuszoną zmianę w Barcelonie. Miejsce Pique zajął Mathieu.

38'
Dośrodkowanie Silvy pada łupem defensywy gości. Po chwili w pole karne wpadł Gundogan, oddał strzał, ale doskonale spisał się Ter Stegen i obronił to uderzenie.

38'
Rzut rożny dla podopiecznych Pepa Guardioli po interwencji golkipera Barcelony po groźnym zagraniu Nolito.

37'
Wrzutkę De Bruyne bez najmniejszych problemów wyłapał Ter Stegen.

36'
Aut dla Manchesteru City na wysokości szesnastki gospodarzy.

34'
Przewinienie Zabalety na Suarezie.

33'
Dobra interwencja Otamendiego zatrzymała Suareza i będzie aut dla Manchesteru City, po tym jak Argentyńczyk nabił napastnika Barcelony.

32'
Niebezpieczna strata Stonesa. Na szczęścia dla obrońcy gości, futbolówka ostatecznie wylądowała w rękawicach bramkarza "The Citizens"

31'
Rakitić doszedł do uderzenia głową, minimalnie jednak przestrzelił.

30'
Neymar otrzymał znakomite zagranie za plecy obrońców, ale jeszcze lepiej spisał się Bravo. Chilijczyk wyszedł na linię pola karne i uprzedził Brazylijczyka.

29'
Pique przez chwilę nie mógł się podnieść z murawy.

28'
żółta kartkaA jednak jest upomnienie na zawodnika gości.

27'
Silva wyciął Pique. Zagranie z całą pewnością kwalifikowało się na pokazanie żółtej kartki. Arbiter nie zdecydował się jednak na pokazanie jej pomocnikowi City.

25'
Gundogan dobrze przeczytał grę i przechwycił piłkę po zagraniu Neymara, a po chwili został sfaulowany przez Busquetsa.

24'
Faul Zabalety w środku pola na Neymarze. Obyło się bez kartki dla kapitana gości.

23'
Suarez został złapany na spalonym.

22'
Nieudany przerzut Zabalety.

21'
Mascherano przedzierał się skrzydłem, został jednak skutecznie powstrzymany przez Kolarova i Nolito.

20'
Doskonała współpraca pomiędzy Messim, Suarezem i Neymarem omal nie zakończyła się drugim golem. Do strzału w szesnastce doszedł ten drugi, ale trafił tylko w boczną siatkę.

19'
Świetny zwód Neymara, Brazylijczyk próbował rozegrać akcję z Suarezem, jednak piłka nie przeszła do Urugwajczyka.

18'
Od autu wznowi Zabaleta.

17'
1:0! Messi wykorzystał błąd Fernandinho, wpadł w pole karne, minął Bravo i trafił do pustej bramki!

15'
Kapitalne zagranie Iniesty przeszło między nogami Fernandinho i trafiło do Rakiticia, ten podał do Suareza, który po chwili stracił piłkę.

14'
Nolito zatrzymany przez pod polem karnym gospodarzy.

13'
Nieprecyzyjne podanie Messiego padło łupem Bravo.

12'
Skuteczny wślizg Otamendiego zatrzymał Suareza.

11'
Faulowany Suarez niedaleko linii środkowej boiska.

10'
Kontratak gospodarzy, Suarez uruchomił biegnącego po skrzydle Neymara, Brazylijczyk wbiegł w szesnastkę, ale został zatrzymany przez obrońców Manchesteru City.

9'
Tak też się dzieje. Jego miejsce zajął Digne

8'
Wygląda na to, że będziemy mieli pierwszą zmianę w tym meczu. Jordi Alba najprawdopodobniej nie będzie w stanie dokończyć spotkania z powodu urazu.

7'
Nolito zbyt długo zwlekał z decyzją, co zrobić po przyjęciu piłki w polu karnym, co wykorzystali defensorzy gospodarzy i przerwali tę akcję.

6'
Przewinienie w ofensywie Gundogana na Busquetsie.

5'
Centra Silvy nie przyniosła zagrożenia.

4'
De Bruyne otrzymał podanie od Gundogana, przedzierał się skrzydłem i dośrodkował. Zrobił to jednak nieco za mocno, ale Mascherano wybił futbolówkę na rzut rożny.

3'
Dobra interwencja Ter Stegena, który wyłapał niebezpieczne podanie Sterlinga.

2'
Neymar minął Nolito, wbiegł w pole karne i zgrał futbolówkę przed szenastkę, ale ta nie znalazła adresata.

1'
Zaczynamy!

''
Do pierwszego gwizdka sędziego pozostało kilka minut.

''
Arbitrem dzisiejszego meczu będzie Milorad Mazic.

''
Ten bilans musi robić wrażenie:

''
Pojedynek pomiędzy tymi zespołami zapowiada bardzo ekscytująco, tym bardziej, że na Camp Nou powróci Pep Guardiola. To właśnie tam Hiszpan rozpoczął swoją karierę trenerską i odnosił największe sukcesy.

''
Dobry wieczór Państwu. Serdecznie zapraszam na relację z dzisiejszego spotkania w Lidze Mistrzów, w którym Barcelona podejmie Manchester City.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online