Bayern Monachium - PSV Eindhoven online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
PSV Eindhoven
4 : 1

Neuer - Lahm, Boateng, Hummels, Alaba - Xabi, Thiago, Kimmich (85' Martinez) - Müller (71' Costa), Robben (86' Sanches), Lewandowski
Zoet - Brenet, Schwaab, Moreno, Willems - Pröpper, Guardado (60' Mirin), S. de Jong - Narsingh, L. de Jong, Pereiro (77' Bergwij)

Muller (13.)
Kimmich (21.)
Lewandowski (59.)
Narsingh (41.)

Lahm (57.) żółta kartka

Mecze na żywo: Bayern Monachium - PSV Eindhoven

Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas. Ze swojej strony życzę Państwu spokojnej nocy.

Za trzynaście dni odbędzie się rewanż w Eindhoven.

Bayern Monachium pokazał dzisiaj klasę. Przed spotkaniem obawiałem się, że gospodarze nie pokażą dziś pełni swoich możliwości w ofensywie. Myliłem się...
PSV do momentu 2:1 było bardzo aktywne, ale po stracie kolejnych bramek, cały plan legł w gruzach.

KONIEC!

90+3'
Przewinienia w działaniu ofensywnym dopuścił się Sanches.

90+2'
Wysoki pressing w wykonaniu Bayernu. To pokazuje ogromną ambicję i profesjonalizm.

90'
Ten mecz potrwa trzy minuty dłużej.

89'
Gwizdek sędziego głównego, który zasygnalizował, że David Alaba popełnił faul wo ofensywie. Przetrzymywanie rywala za koszulkę w jego polu karnym nie mieściło się w zasadach fair - play.

88'
Goście mieli sposobność na poprawienie swojego statusu strzeleckiego. Z dogodnego miejsca kompletnie skiksował Bergwij.

86'
Okazję na pokazanie swoich niebanalnych możliwości piłkarskich otrzymał Renato Sanches. Mistrz Europy z Portugalią wszedł na boisko w miejsce Arjena Robbena, który otrzymał gromkie brawa.

85'
Długą na swoją szansę czekał Javi Martinez. Hiszpan grający na co dzień w defensywie zmienił Kimmicha.

83'
4:1! Losy spotkania już na 99% przesądzone!
Świetnym timingiem błysnął Arjen Robben, który znakomicie naszedł na piłkę, którą prostopadle zagrał Thiago. Holender ubiegł interweniującego bramkarza i umieścił piłkę głową w zamierzony cel.

81'
Bez większego konceptu na połowie rywala grają piłkarze z Eindhoven.

80'
Tylko jedna kartka pokazana na ten stan meczu. Sędzia Collum daje piłkarzom pograć.

78'
Przyjezdni w desperackich próbach zdobycia gola, który dałby jeszcze nadzieję na punkt. Obrona Monachium na niewiele im pozwala.

77'
Steven Bergwij ma wnieść nową jakość w działalność PSV na Allianz Arena. Za wielki trud podziękowania otrzymał Pereiro.

76'
Kimmich ogromnie był bliski podwyższenia! Jego strzał z bliska w ostatniej chwili wślizgiem powstrzymał defensor.

75'
Ostatni kwadrans przed nami.

73'
Kilka fotografii...

71'
Zmiany, zmiany... Thomas Muller w ocenie Carlo Ancelottiego wykonał swoje zadanie w dzisiejszym widowisku. Na boisku zameldował się Douglas Costa.

70'
Wielce przytomna reakcja ze strony sędziego liniowego. Ten bez większego namysłu wydał wyrok w sprawie dot. pozycji spalonej Pereiro.

68'
KONTROWERSJA SYTUACJA: Któryś z ofensywnych graczy przyjezdnych domagał się odgwizdania rzutu karnego po faulu na nim.
Sędzia główny okazał się niewzruszony na jego prośby.

67'
Nieudanie wybity rzut wolny przez piłkarza PSV. Piłka po bezpośredniej próbie w realizacji L.de Jonga, nie minęła ustawionych w murze graczy gospodarzy.

65'
Lewy oprócz gola mógł mieć również asystę! Nasz rodak na nos dograł do Thomasa Mullera, który idealnie nabiegł. Wszystko znakomicie się układało, ale... Niemiec w dogodnej sytuacji kopnął wprost w bramkarza.

64'
Alaba poszukał szczęścia z okolicy osiemnastego metra, potężnie uderzając w światło bramki ekipy przeciwnej. Sztuka się może nie udała, ale futbolówka podczas toru lotu obrała dobrą rotację.

62'
4:1 jest w zasięgu!
Robben doskonale popracował na prawym skrzydle boiska. Jego dogranie z tego sektora miało szansę dojść do napastników z drużyny, lecz do tego nie doszło, bo efektownym przechwytem błysnął Zoet.

60'
Pierwsza reakcja ze sztabu szkoleniowego PSV. Mirin wszedł na płytę boiska, a na ławkę został zesłany Guardado.

59'
3:1! YAAAA LEWY!
Robert Lewandowski pokazał swój instynkt pod bramką rywala. Polski napastnik doskonale dobił piłkę po fantastycznej akcji Robbena. Futbolówka odbita przez bramkarza PSV obiła Polaka!

58'
Guardado zaprzepaścił szansę w postaci rzutu wolnego. Zbyt głęboka centra ze stałego fragmentu gry.

57'
żółta kartka Kartka w rękach sędziego. Philipp Lahm ją obejrzał, bo z pełną premedytacją zatrzymał rywala, trzymając go za koszulkę.

55'
Mistrzowie Niemiec próbują jak najszybciej podwyższyć.

53'
Neuer na posterunku!
Bramkarz w wyśmienitym stylu zatrzymał strzał L.De Jonga z naprawdę bliskiej odległości. Ten przymierzył w lewy sektor bramki, jednak genialnie zareagował Neuer.

52'
Thomas Muller dobrze ustawił się w stosunku do opiekującym się nim obrońcą. Niemiecki piłkarz jednak nie zdołał skutecznie nakryć piłki głową.

51'
Rzut wolny dla graczy Ancelottiego.

50'
Nasz napastnik nie uciekł z pozycji spalonej. O tym szybko mu przypomniał sędzia liniowy.

49'
Blisko 2:2!
L. de Jong kapitalnie wyskoczył do wrzutki z lewej flanki boiska. Strzał głową poleciał minimalnie nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Neuera.

48'
Ajjj....
Thiago wybitnie wyszukał prostopadłym podaniem Lewandowskiego. Ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem, posłał piłkę tuż przy lewym słupku bramki.

47'
Kiks okropny w realizacji Thomasa Mullera. Zupełnie nieudany wolej w wykonaniu niemieckiego reprezentanta.

46'
WRACAMY DO GRY!

*'
Muszę się Państwu przyznać, że ja jestem w szoku...

Bayern Monachium prowadzi w pełni zasłużenie. Ekipę z Niemiec dużo częściej widzieliśmy w grze ofensywnej. Nie mogą jednak oni zlekceważyć przeciwnika, bo w końcówce I odsłony pokazał, że umie atakować.

PIERWSZA POŁOWA TEGO SPOTKANIA PRZESZŁA DO HISTORII!

44'
Gol pobudził przyjezdnych. To oni w tej chwili spokojnie wymieniają podania na trzydziestym metrze od brami przeciwnika.

43'
Brenet podjął wyzwanie z dużej odległości od bramki Nuera. Jego dosyć uderzenie powędrowało jednak wprost w niemieckiego bramkarza.

41'
2:1! Manuel Neuer cały w nerwach!
Prostopadłe podanie do Narsingha otworzyło bramy do zdobycia gola kontaktowego! Ładna i soczysta próba z głębi pola karnego zaskoczyła świetnego goalkeepera.

39'
Kibice z Eindhoven już cali w skowronkach, bo gola zdobył Pereiro. Ich radość trwała bardzo krótko, ponieważ arbiter liniowy doszukał się spalonego w wymienionej sytuacji.

37'
PSV zmuszone do głębokiej defensywy. I próżno szukać sposób, aby holenderski team wyszedł na jakąkolwiek sytuację strzelecką.

35'
Na minimalnym ofsajdzie znalazł się zawodnik Monachium. Tym graczem okazał się David Alaba.

34'
Atletico Madryt w równolegle rozgrywanych zawodach remisuje bezbramkowo z FK Rostov.

33'

31'
Swój kunszt pokazał Robben, fenomenalnie szarżując w okolicach pola karnego PSV. Holenderski pomocnik błysnął wybornym huknięciem z osiemnastego metra w lewe okno bramki Zoeta. Na jego nieszczęście, goalkeeper wykonał kapitalną robinsonadę.

30'
Zote z wielką pewnością wychwycił niedokładnie zagraną futbolówkę z lewego skrzydła boiska.

28'
Gromkie brawa otrzymał Zoet! Goalkeeper w przepięknym stylu zatrzymał bardzo groźne uderzenie ze strony Mullera. Niemiecki rozgrywający kropnął z kilkunastu metrów w prawy sektor bramki.

27'
Robert Lewandowski z nadzieją na bramkę! Polak został świetnie dostrzeżony przez kolegę z klubu. Napastnik już zbierał się z piłką i miał szansę przymierzyć, ale w czas wrócił jeden z defensorów gości.

26'
Problemy z nogą ma Mats Hummels. Obrońca gospodarzy utyka...

24'
Robben przed szansą! Holender z kilku metrów skapitulował, bo w porę bramkarza PSV wspomógł jego kolega z klubu.

23'
Brenet spróbował zaskoczyć defensywę przeciwnika, zagrywając mocną wrzutkę z dalszej odległości. Ta nawet nie musiała się zbytnio martwić, bo piłka wyleciała poza plac gry.

21'
2:0! Gol - kuriozum!
Alaba po raz kolejny z lewego skrzydła. Futbolówka po jego kopnięciu odbiła się od jednego z obrońców i wpadła na głową Kimmicha, który stał na linii bramkowej.

19'
Oprócz wrzutki Willemsa, to nie widzieliśmy jak na razie żadnej ofensywnej akcji w wykonaniu podopiecznych Cocu.

17'
To mogło być 2:0!
Alaba popisał się bardzo kąśliwym zagraniem z lewego sektora boiska. Piłka już zmierzała do Lewego, ale wcześniej interwencję wślizgiem zaliczył Willems. Była to bardzo fartowna obrona, ponieważ piłka obiła lewy słupek bramki i wyszła poza pole karne.
Masa szczęścia przy gościach.

16'
Futbolówka krąży w okolicach szesnastki holenderskiej drużyny.

15'
Tak wyglądała radość po trafieniu

13'
1:0! To tak musiało się skończyć!
Szybko rozegrany korner przyniósł bramkę! Robben zagrał z narożnika boiska do niekrytego Mullera, a ten z kilku metrów, zaskoczył pogubionego Zoeta.

12'
Pierwszy kontakt z piłką zaliczył Manuel Neuer. Bramkarz reprezentacji Niemiec pewnie wyłapał futbolówkę po zbyt dociągniętym dośrodkowaniu.

11'
Znów Bayern!
Alaba stanął przed idealną okazją na gola! Austriak otrzymał kapitalnie podanie z prawego skrzydła od Mullera. Boczny obrońca w kulminacyjnym momencie akcji, posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

9'
Kolejna sytuacja po stronie Niemiec! Lewandowski zagrał na lewe skrzydło do Robbena. Holender trochę pociągnął z piłką, a potem spróbował szczęścia z ostrego kąta. Piłka ostatecznie wylądowała w bocznej siatce.

8'
Rzut wolny dla Bayernu. Arjen Robben został zahaczony przez interweniującego rywala.

6'
Robert Lewandowski bardzo ambitnie na prawej flance. Polski snajper próbował znaleźć skaczącego Mullera. Futbolówka posłana jednak zbyt za plecy Niemca.

5'
Robert Lewandowski skarży się na decyzję sędziego. Nasz napastnik uważał, że został nieczysto powstrzymany tuż przed polem karnym PSV.
Pan arbiter puścił grę.

4'
Już od samego początku spotkania widzimy, że Mistrzowie Niemiec chcą mieć pełną kontrolę na boisku.

2'
Co za akcja!
Przepiękna, składna akcja gospodarzy na lewej stronie! David Alaba z lewego skrzydła dograł do niekrytego Mullera, a ten kompletnie skiksował w dogodnej pozycji. Piłka po jego strzale powędrowała daleko od prawego słupka.

1'
Lewandowski upadł na murawę w polu karnym rywala. Sędzia uznał, że w sytuacji Polaka nie został popełniony faul.

*'
Gramy!

*'
Czym jest Liga Mistrzów bez hymnu? Przed nami oficjalna pieśń Champions League!

*'
Zawodnicy już palą się w blokach!

*'
Bayern Monachium w ostatnich czterech starciach z PSV, wygrał trzykrotnie.

*'
Dzisiaj odbył się mecz ekip w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. Juniorzy z Eindoven ograli swoich rówieśników 2:0.

*'
Z powodu kontuzji w dzisiejszym widowisku nie zagra Franck Ribery.

*'

*'
Tak przedstawia się oferta związana z dzisiejszym dniem w Champions League.

*'

*'
Dziś w roli arbitra na Allianz Arena wystąpi William Colum.

*'

*'
Polscy kibice już zacierają ręce!

*'
Na tej arenie dzisiaj zmierzą się oba zespoły.

*'
Witam Państwa na naszym portalu! Jednym z punktów dzisiejszej oferty skierowanej do Państwa jest relacja tekstowa "LIVE" z meczu 3.kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern Monachium - PSV Eindhoven

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - PSV Eindhoven, to zapraszamy do śledzenia meczu online