Niemcy - Portugalia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Niemcy - Portugalia

90+2'
Koniec meczu. Niemcy w pełni zasłużenie pokonują Portugalię aż 4:0. Dziękujemy za uwagę.

90+2'
Cristiano Ronaldo huknął z rzutu wolnego i świetnie interweniował Neuer.

89'

87'
Podolski padł przed polem karnym, ale sędzia nie dyktuje rzutu wolnego.

82'
Ronaldo z dystansu obok bramki. Będzie jednak rzut rożny.

81'
Podolski wszedł za Mullera.

78'
goool. Schuerrle z prawej strony pola karnego wstrzelił piłkę, odbił ją przed siebie bramkarza Portugalii, a z bliska dobił ją Muller.

78'
Zablokowany strzał Lahma.

75'
Sędzia popełnił błąd. Portugalczykom należała się jedenastka.

75'
Ładny strzał Naniego z trudem broni Neuer. Potem w polu karnym padł Eder, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego.

73'
Mustafi zastąpił kontuzjowanego Hummelsa.

69'
Powinno być 4:0. Schuerrle dobrze zagrał do Gotzego, ten niepotrzebnie chciał mijać rywala, który zablokował jego strzał.

68'
Zablokowany strzał Naniego z pola karnego.

67'
Patrício uprzedził Schuerrle.

65'
Bruno Almeida zastąpił Coentrão.

62'
Schuerrle za Ozila.

60'
Portugalczycy starają się atakować, ale Niemcy czujni w defensywie.

60'
Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego uderzył prosto w mur.

57'
Niemcy kontrolują przebieg spotkania.

53'
Portugalia gra dziś bardzo słabo. Piłkarze tej drużyny sami przeszkadzają sobie w atakach.

53'

51'
Ozil znalazł się w sytuacji sam na sam, ale górą bramkarz Portugalii. Dobijać próbował jeszcze Muller, ale posłał piłkę nad bramką.

47'

46'
Zmiana w Portugalii. Ricardo Costa zastąpił Veloso.

46'

'
Muller w ostatnich czterech meczach mistrzostw świata zdobył 6 goli.

45+2'

45+1'
Goool! 3:0! Piłka spadła w polu karnym pod nogi Mullera, a ten pokonał bramkarza Portugalii.

43'

42'
Patrício broni strzał Gotze.

40'
Kroos z rzutu wolnego trafił w mur.

37'
Czerwona kartka dla Pepe! Obrońca Portugali stracił piłkę, potem zawodnik Niemiec sugerował uderzenie ręką. Sędzia kartkę pokazał jednak po tym jak Pepe głową uderzył lekko rywala.

37'

36'
Eder uderzył głową tuż nad bramką.

35'
Nieprawdopodne, nie ma gola! To była idealna okazja dla Portugalczyków. Coentrão zamiast uderzać zdecydował się podawać, a i to wykonał katastrofalnie.

35'
Portugalia mogła mieć groźną okazję, ale Nani fatalnie zagrał w kierunku Ronaldo.

32'
Goool. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola głową strzelił Hummels

31'
Mogło być 2:0. Ozil zagrał do Gotzego, ale jego strzał został zablokowany i tylko rzut rożny.

28'
Almeida już na ławce rezerwowych. Zastąpił go Eder.

28'

27'
Na boisku leży Hugo Almeida. Prawdopodobnie potrzebna będzie zmiana.

25'
Świetny strzał Naniego, ale piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

20'
Dużo gry w środku pola. Oba zespoły starają się zdobyć gola, ale brakuje precyzji.

18'

16'
Gra się nieco uspokoiła, ale ogólnie dobre tempo spotkania.

13'

12'
Gool! Muller pewnie wykorzystał rzut karny

11'
Żółta kartka dla Pereiry. Rzut karny kontrowersyjny.

10'
Rzut karny dla Niemców! Faulowany Gotze.

8'
Ależ odpowiedź Niemców. Fatalny błąd popełnił Patrício. Bramkarz Portugalii zagrał prosto pod nogi Khediry, który nie trafił z ponad 20. metrów do pustej bramki.

8'
Było groźnie. Ronaldo wbiegł w pole karne, oddał strzał w krótki, który obronił Neuer.

6'
Niecelny strzał Ronaldo z dystansu.

5'
Dobra kontra Portugalii. Ronaldo zagrał do Almeidy, ale ten za lekko uderzył z linii pola karnego i pewnie interweniował Neuer.

4'

3'
Gotze powstrzymywamy w polu karnym.

2'
Dośrodkowanie w pole karne Portugali, ale czujni obrońcy.

1'

'
Trwają hymny..

'
Rezerwowi Niemiec: Roman Weidenfeller, Ron-Robert Zieler, Erik Durm, Matthias Ginter, Shkodran Mustafi, Kevin Grosskreutz, Julian Draxler, Christoph Kramer, Bastian Schweinsteiger, Andre Schuerrle, Lukas Podolski, Miroslav Klose.

'
Rezerwowi Portugalii: Beto, Eduardo, Luis Neto, Ricardo Costa, Andre Almeida, Eder, Rafa Silva, Ruben Amorim, William Carvalho, Vieirinha, Helder Postiga, Silvestre Varela.

'
Sędzia: Milorad Mazić (Serbia).

'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Niemcy - Portugalia. Początek o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Niemcy - Portugalia, to zapraszamy do śledzenia meczu online