Arka Gdynia - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
0 : 3

Jałocha - Zbozień, Sołdecki, Sobieraj, Marciniak - Da Silva, Łukasiewicz (65' Warcholak), Hofabauer, Bożok, Szwoch (58' Siemaszko) - Zjawiński (46' Abbott)
Kudła - Nunes, Rudol, Fojut, Rapa - Matras, Murawski - Gyurcso (78' Lewandowski), Drygas, Delev - Frączczak (85' Zwoliński)

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Błędy indywidualne dzisiaj pogrążyły gospodarzy. Nie szło im również w działaniach ofensywnych, ponieważ nie dostrzegliśmy sytuacji, w której Kudła miałby pełne ręce roboty.

POGOŃ SZCZECIN WYWOZI Z GDYNI KOMPLET PUNKTÓW.

90+7'
0:3! Ależ zakończenie!
Chaos w polu karnym Jałochy po rzucie wolnym. W piłkarskim bilardzie najlepiej odnalazł się Matras, który najpierw przyjął piłkę, a potem bez namysłu umieścił ją w prawym, dolnym rogu bramki.

90+6'
żółta kartka Marcus skończy mecz z żółtą kartką na koncie.

90+5'
Na boisku jest Listkowski. Na ławkę został zesłany Delev.

90+4'
Kolejny rzut wolny dla Gdynian. I znów nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką Kudły. Słaba centra Da Silvy.

90+3'
Delev na poprawę statystyk w kategorii: strzały celne. Konrad Jałocha błysnął pewnym chwytem futbolówki.

90+2'
Piłkarze Arki wnieśli ręce w geście protestu. Ich zdaniem w polu karnym Pogoni został popełniony faul.

90'
5 minut dłużej potrwa widowisko.

89'
Kłótnia Abbotta z Kudłą. Napastnik gospodarzy miał pretensję do swojego przeciwnika za próbę symulowania.

89'
Szczęście po stronie Pogoni!
Wrzutka z rzutu wolnego okazała się bardzo groźna! Bożok z bliskiej odległości główkował, ale trafił wprost w sam środek bramki.

88'
Kibice z Gdyni chcą jak najszybciej zapomnieć o strzale z dystansu w wykonaniu Hofbauera. Kompletny kiks...

86'
Arka Gdynia w drugiej odsłonie dużo próbuje rozgrywać na lewym skrzydle boiska. Niestety dla nich, ale większość starań udaje się skutecznie zneutralizować.

85'
Zmiana na szpicy u gości. Adam Frączczak zakończył pojedynek z dwoma golami. Szansę na końcówkę dostał Zwoliński.

84'
Gwizdek sędziego. Któryś z piłkarzy Pogoni, popełnił przewinienie podczas walki o piłkę z rzutu rożnego.

82'
Ponownie pozycję spaloną ze strony gości musiał sygnalizować sędzia liniowy.

80'
Skutecznie zainterweniował mur Pogoni. Da Silva starał się z 25.metra, ale piłka muru nie minęła.

79'
Rudol dał się wrobić w niepotrzebny faul. Ekipa przeciwna będzie miała okazję z rzutu wolnego.

78'
Węgierski pomocnik z pomocą sztabu medycznego opuścił plac gry. Mateusz Lewandowski już na boisku.

77'
Ze skurczem zmaga się Gyurcso. Węgier odczuł ostatni pojedynek z Sobierajem.

76'

75'
Klub z województwa pomorskiego w natarciu! Brakuje jednak dokładności.

74'
Dobra praca Kudły. Goalkeeper przytomnie wyszedł do wrzutki ze stałego fragmentu gry.

73'
Arka coraz bliżej kontaktu! Warcholak nieźle przymierzył z głębi szesnastki. Piłka po niespodziewanym uderzeniu przez gracza, powędrowała minimalnie obok prawego słupka bramki.

72'
Kazimierz Moskal, coach "Portowców", ma komplet zmian w zanadrzu.

70'
Mogliśmy uświadczyć bramkę kolejki! Efektownymi nożycami zagroził Siemaszko. Kudle w dobrej chwili pomógł Jarosław Fojut, który w pewnym stopniu zblokował strzał.

69'
Czekamy na jakąś groźniejszą sytuację pod jakąkolwiek bramką.

67'
Kamil Drygas był faulowany. Taką decyzję wydał arbiter główny.

66'
Ogromnie groźne dośrodkowanie piłki z prawego skrzydła pokazał nam zawodnik Arki. Na futbolówkę nachodził Abbott, jednak w kapitalnym momencie, zareagował jeden z defensorów, który oddalił ją z własnego pola karnego.

65'
żółta kartka Niesportowo zachował się Siemaszko.

65'
Zapowiadana zmiana stała się faktem! Za kontuzjowanego Łukasiewicza na murawę wkroczył Warcholak.

64'
Sędzia główny dostrzegł zagranie piłki ręką. Nieprawidłowo futbolówkę próbował przyjmować Adam Gyurcso.

63'
Zbliża się trzecia zmiana w składzie gospodarzy.

61'
Byłemu piłkarzowi m.in. Górnika Zabrze, udzielana była pomoc medyczna.

60'
Łukasiewicz doznał skurczu. Pomocnik niefortunnie upadł po starciu z Kamilem Drygasem.

58'
I jest druga roszada taktyczna w składzie beniaminka. Siemaszko wszedł na plac gry za Szwocha.

56'
Dawid Kudła nie pomylił się na przedpolu. Pewny chwyt piłki po centrze z rzutu wolnego.

55'
Kropnięcie na statystyki zaliczył Sołdecki. Środkowy obrońca Arki Gdynia próbował z naprawdę ogromnej odległości, bo blisko z czterdziestego metra od bramki.

54'
Jarosław Fojut miał chwilowe problemy ze zdrowiem. Jednak, jak widzimy, to środkowy obrońca szybko się uporał z kłopotem.

53'
Sygnalizowanie uderzył Abbott. Dawid Kudła nie miał problemów, aby zatrzymać płaski strzał z dwudziestego metra.

52'
Adam Gyurcso z dylematem, bo Sołdecki zaatakował Gyurcso w pobliżu własnego pola karnego. Bartosz Frankowski nakazał wznowić grę z piątego metra.

51'
żółta kartka Bożok trafił do notesu sędziego.

50'
Genialną sytuację mieli goście! Nunes idealnie wrzucił z lewej flanki, piłkę przedłużył, a z paru metrów kończył Frączczak. Ten jednak nie trafił czysto, ale i tak przy ewentualnym sukcesie, gol nie zostałby uznany.

48'
Adam Frączczak był na dosyć wyraźnym spalonym. Napastnik nie miał większych pretensji do werdyktu sędziowskiego.

47'
Trzecia próba Marcusa Da Silvy. Przed momentem, oglądaliśmy najgorszą, ponieważ piłkarz z Brazylii, posłał futbolówkę na trybuny stadionu.

46'
Doczekaliśmy się pierwszej reakcji ze strony sztabu szkoleniowego Arki. Abbott zmienił Zjawińskiego.

46'
II POŁOWA ZAWODÓW!

Czas na statystyki!

Dwa błędy w szeregach obronnych Gdynian zakończyły się tragicznie. Początek lepszy dla Arki, ale już później po zdobyciu gola, inicjatywę mieli przyjezdni.
Grzegorz Niciński, trener gospodarzy, będzie miał wiele do przekazania swoim piłkarzom w przerwie.

KONIEC I CZĘŚCI SPOTKANIA!

44'
Końcowe fragmenty I odsłony.

42'
żółta kartka Ricardo Nunes bardzo widowiskowo upadł na murawę na wysokości pola karnego. Sędzia uznał, że piłkarz "Portowców" symulował, i pokazał mu żółtą kartkę.

40'
Ostrą reprymendę od sędziego otrzymał Mateusz Szwoch. Ten z niezbyt ładnym stylu skomentował działanie Bartosza Frankowskiego.

39'
0:2! Frączczak z kolejnym golem!
Krótkie rozegranie piłki po rzucie wolnym. Matras dobrze przedłużył piłkę głową, a akcję zakończył Adam Frączczk, który wykorzystał niezdecydowanie Jałochy na przedpolu.

37'
żółta kartka Cierpliwość arbitra głównego ma swój kres. Sołdecki nią został upomniany za ciągnięcie koszulki Frączczaka.

35'
Mateusz Matras został nieprzepisowo zatrzymany na własnej połowie boiska.

34'
0:1! Frączczak!
Ogromna niefrasobliwość obrony Arki. Adam Frączczak otrzymał kapitalnie podanie od... Marciniaka, który zagrał mu głową. Napastnik przyjezdnych zaskoczył Jałochę z paru metrów.

32'
Wiele przewinień widzimy w centralnej części boiska.

31'
Ofsajd. Na nim po raz kolejny został schwytany Adam Gyurcso.

29'
Błąd Deleva spowodował, że świetnie zapowiadający się atak jego ekipy nie przyniósł efektu. Bułgar zdecydowanie przekombinował z rozegraniem w okolicach szesnastki.

28'
Niebezpiecznie wślizgiem wszedł Da Silva. Pogoń Szczecin nie zacznie od rzutu wolnego, ale od wyrzutu piłki z autu.

27'
Pogoń nie może wygrać na wyjeździe od trzech spotkań.

25'
Szwoch szukał dośrodkowaniem Zjawińskiego. Dograć dograł, lecz za plecy swojego napastnika.

24'

22'
Fojut z pomysłem crossu na prawe skrzydło do pomocnika. Przyznam, że pomysł niezły, ale zabrakło dokładności. Aut dla gospodarzy.

21'
Hofbauer niesportowo zagrał w pobliżu pola karnego przeciwników. Stały fragment gry dla podopiecznych Kazimierza Moskala.

19'
Szwoch dośrodkował z lewego narożnika boiska. Jego kolega z drużyny startował do zagrania, jednak do niego nie doszedł, ponieważ dobrze go blokował defensor "Portowców".

18'
Bożok przedstawił nam ładny strzał zza pola karnego. Kąśliwie lecącą piłkę w porę wyłapał Dawid Kudła. Futbolówka była skierowana w prawy, dolny róg bramki.

17'
Pozycja spalona. Dzięki interwencji Bożoka, na ofsajdzie można było złapać Gyurcso.

16'
Nunes dosyć ciekawe wgrywał futbolówkę z lewego skrzydła boiska. Szansy szukał Frączczak, ale niestety nie wyszło, bo jeden ze stoperów szybko wybił piłkę.

14'
Rzut rożny dla Arki. Bardzo niebezpieczną centrę z lewego skrzydła pokazał Hofbauer.

13'
Gdynianie rozgrywają piłkę z ogromnym spokojem.

11'
Konrad Jałocha został zmuszony do interwencji! Adam Gyurcso wykorzystał błąd Sołdeckiego, i wyszedł na sytuację strzelecką z ostrego kąta! Mocne kropnięcie pewnie zatrzymał bramkarz.

9'
Nakładka. Dopuścił się jej Rafał Murawski. Rzut wolny dla gospodarzy.

8'
Pogoń w ataku.

6'
I kolejna szansa dla Silvy. Przed chwilą, przejął piłkę, po wybiciu jej z autu. Szybkie uderzenie bez przyjęcia, powędrowało minimalnie obok lewego słupka bramki.

6'
Jarosław Fojut zaliczył udany wślizg na wysokości własnego pola karnego. Arka będzie miał aut.

5'
Marcus Da Silva podjął swoją pierwszą próbę w tym meczu. Brazylijczyk spróbował z dosyć trudnej pozycji, bo z głębi pola karnego Pogoni. Piłka, finalnie, powędrowała daleko obok lewego słupka.

4'
Arka próbowała długim zagraniem zbudować zagrożenie pod bramką rywala. Bożok, jednak, katastrofalnie zagrał z centrum boiska.

3'
Gra przerwana. Uwagę z ust sędziego głównego usłyszał Drygas, który wdał się w niepotrzebną polemikę.

2'
Sędzia odgwizdał faul. Przewinienie zostało popełnione przez gracza Arki.

1'
Piłka krąży w okolicach środka pola.

*'
Gramy!

*'
Piłkarze obu zespołów się witają. Za chwilę startujemy!

*'
Ktoś o tym wiedział z Państwa?

*'
W barwach gości zagra dziś Rafał Murawski. I mamy sytuację trochę poplątaną, bo defensywny pomocnik jest również współwłaścicielem Arki Gdynia.

*'

*'
Proszę, proszę...

*'

*'

*'
Witamy Państwa! Zapraszamy Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE ze spotkania 13.kolejki LOTTO Ekstraklasy: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online