Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 0

Załuska - Jović, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Boguski, Popović, Mączyński (89' Brlek), Małecki - Ondrasek, Zachara (46' Brożek)
Pilarz - Fryc, Putiwcew, Osyra, Guilherme - Jovanović (61' Kędziora), Babiarz (61' Nowak), Gergel (78' Smuczyński), Kupczak, Pleva - Gutkovskis

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Dziękuję Państwu za wspólnie przeżywane emocję. Życzę Państwu miłej nocy.

Wisła Kraków odniosła przekonujące zwycięstwo na własnym obiekcie. Przyjezdni zostali po raz pierwszy pokonani w aktualnie rozgrywającym się sezonie ligowym.
MVP wg mnie - Ondrasek. Czech w kapitalnym stylu przerwał słabą serię.

KONIEC SPOTKANIA!

90+3'
żółta kartka Dwa gole i żółta kartka - dzisiejszy dorobek Zdenka Ondraska.

90+2'
Goście już pogodzeni z porażką. Wisła Kraków ciągle ma piłkę.

90'
Trzy minuty od sędziego głównego.

89'
Małecki dzisiaj pokazał swój talent. Wcześniej wspomniany Brlek został wpuszczony na boisko na ostatnie minuty.

88'
Będzie 2.zmiana w składzie Wisły. Brlek jest desygnowany.

86'
Gutkovskis pokazał próbkę swoich piłkarskich umiejętności. Snajper w błyskotliwy sposób uporał się z atakującym obrońcą, ale już potem, musiał uznać wyższość Sadloka.

85'
Patryk Małecki postawił na siłę, a nie na precyzję podczas centry z lewego skrzydła boiska. Na piłkę już oczekiwał Paweł Brożek. Pilarz nieźle ją wypiąstkował za swoją szenastkę.

84'

82'
Celny strzał zaprezentował Pleva. Zawodnik postanowił skorzystać z tego, że nikt go specjalnie nie atakował. Piłkę bez większego problemu przejął Załuska.

80'
Stały fragment gry dla "Słoni". Dosyć rozpaczliwie wyglądają próby ofensywne w realizacji gości.

78'
Ostatnia zmiana u przyjezdnych. Smuczyński zastąpił bezbarwnego dzisiaj Gergela.

77'
Guilherme pokonał mur ustawiony przez Załuskę. Goalkeeper jednak nie został pokonany, bo Guilherme trafił w centralną część bramki.

75'
Rzut wolny z dobrej odległości na bramkę otrzymali goście. Guzmics nie wykazał się roztropnością.

74'
Sadlok dostał szansę na rehabilitację. Jednak znów zabrakło precyzji przy wybiciu stałego fragmentu gry. Piłka opuściła plac gry.

73'
Putiwcew popełnił czyn zakazany - faul.

71'
Przesadził Maciej Sadlok. Trochę zbyt głęboko wgrał futbolówkę od rzutu wolnego. Nikt z jego klubowych kolegów nie zamknąć zagrania.

70'
Pleva odepchnął rywala. Rzut wolny dla gospodarzy z naprawdę atrakcyjnej lokalizacji.

69'
2:0! Drugi gol Ondraska!
Z pełnym spokojem wykonana jedenastka przez czeskiego napastnika! Strzał w sam środek bramki!

68'
RZUT KARNY DLA WISŁY KRAKÓW! Małecki przewrócony przez Fryca.

67'
Coś zmieniać próbuje Bruk-Bet. Przed chwilą, oglądaliśmy niezłe zamieszanie pod bramką Załuski.

65'
Małecki miękko centrował z krawędzi linii końcowej boiska. Zagranie nie miało szans na to, aby doszło do Brożka. Piłka w rękawicach Pilarza.

64'

63'
"Mały" miał piłkę jak na widelcu! Ogromnie potężne uderzenie piłki z bliskiej odległości powędrowało wysoko nad poprzeczką bramki.

61'
Goście z trzema napastnikami! Na placu gry pojawili się: Nowak oraz Kędziora.

60'
Sadlok po raz kolejny na pole karne z lewego skrzydła. Zagrywał jednak za plecy napastników Wisły Kraków.

58'
Małecki protestował! Boczny pomocnik domagał się rzutu karnego po rzekomym dotknięciu piłki ręką przez rywala.

57'
Sadlok w kierunku Pawła Brożka. Jego w odpowiednim momencie ubiegł Putiwcew.

55'
Pozycję spaloną zasygnalizował sędzia liniowy. Gutkovskis.

54'
żółta kartka Zbiorowisko przed sędzią. Maciej Sadlok - obrońca, obejrzał żółtą kartkę. Niebezpieczne zagranie w jego wykonaniu.

52'
Patryk Małecki znów niebezpiecznie! Genialna wrzutka z lewego skrzydła. Wyjść z bramki musiał Krzysztof Pilarz. Goalkeeper błysnął również dobrym piąstkowaniem.

50'
Fryc bardzo kąśliwie dogrywał z prawej flanki boiska. Akcję chciał zamknąć m.in. Gutkovskis, ale w czas zainterweniował Załuska, przechwytując piłkę.

49'
Jovanović przed szansą! Niewłaściwe ustawienie w bloku obronnym mogło się tragicznie zakończyć! Pomocnik został jednak zablokowany przez Głowackiego, który idealnie stanął na linii uderzenia.

47'
żółta kartka Negatywnie zaczyna się druga odsłona dla Mączyńskiego. Pomocnik za zagranie łokciem obejrzał żółty kartonik. W następnej kolejce niestety nie zagra.

46'
Na nieoczekiwaną zmianę zdecydował się Dariusz Wdowczyk, trener gospodarzy. Paweł Brożek za Mateusza Zacharę.

46'
Wisła Kraków zainaugurowała II połowę!

Bohaterowie już na boisku. Za chwilę rozpoczniemy drugą połowę.

Wisła Kraków z przeogromną przewagą na boisku. Ekipa Czesława Michniewiecza, czyli Bruk-Bet Termalica Nieciecza, nie istniała w ofensywie.
Genialne zawody rozgrywa Ondrasek, który po kilkusetnej klątwie wreszcie zdobył gola!

45'
DOSTALIŚMY SYGNAŁ, ŻE I POŁOWA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA!

44'
To mogło być 2:0!
Ondrasek genialnie ustawił się w polu karnym. Potem, świetnie zwiódł rywala, by następnie uderzyć soczyście z bliskiej odległości! Instynktownie zainterweniował Pilarz, parując piłkę w bok.

42'
Gutkovskis wypracował sobie kolejną okazję strzelecką. Ale... Napastnik nie mógł nic wielkiego zrobić z piłką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Zdecydowanie zbyt wysoko posłana futbolówka z prawego narożnika boiska.

41'
Nieciecza ma korner.

39'
Krzysztof Pilarz wyszedł daleko od swojej bramki. Bramkarz wraz ze swoim obrońcą zablokował biegnącego do prostopadłego podania Zacharę.

38'

36'
Za centrę od rzutu wolnego wziął się Maciej Sadlok. I...? Słabo, bo futbolówka nie minęła pierwszego rywala.

35'
Patryk Małecki wykorzystał naiwność sędziego. Faul był, ale kontakt z rywalem był minimalny. Pomocnik gospodarzy dużo dał od siebie przy upadku.

34'

33'
Soczyste huknięcie swoim kibicom zaprezentował Popović. Ogromnie silnie uderzona piłka zza pola karnego, powędrowała na trybunę krakowskiego stadionu.

31'
Jović brzydko zaatakowany przez Plevę. Zawodnik Bruk-Betu nie miał pomysłu na skuteczne zatrzymanie rywala na wysokości własnego pola karnego.

30'
Guilherme bez pardonu został potraktowany przez Popovicia. Koledzy tego pierwszego domagali się kary dla Bułgara.

28'
Pierwsza celna próba u gości. Zblokowaną piłkę po zagraniu Guilherme, wyłapał Łukasz Załuska.

27'
Ofiarna interwencja w realizacji Popovicia. Bułgar "wziął na siebie" bardzo silny strzał ze strony przeciwnika.

26'
1:0! Wisła na zasłużonym prowadzeniu!
Premierowe trafienie Ondraska w tym sezonie! Patryk Małecki idealnie dograł na głowę Czecha, a ten z naprawdę bliskiej odległości pokonał bezradnego Pilarza.

24'
W Krakowie ciągle pada.

23'
Patryk Małecki postanowił samotnie rozwiązać akcję ofensywną. Popularny "Mały" swoim strzałem z okolic pola karnego, trafił wprost w interweniującego Pilarza.
Koledzy z Wisły Kraków mieli pretensje do skrzydłowego.

22'
Zachara wziął duży zamach, i przymierzył w światło bramki. Pilarz jednak nie miał wiele problemów, bo wyręczył go Osyra, dobrze blokując piłkę.

20'
Patryk Małecki zrobił zamieszanie, posyłając bardzo niebezpieczne podanie z lewego skrzydła. Akcję już chciał kończyć Zachara, ale niestety szybciej zainterweniował obrońca.

19'
Guzmics podjął próbę crossowego zagrania w kierunku Ondraska. Na jego nieszczęście, we wszystko wmieszał się Osyra.

17'
Dobrze obiecywała się kontra Wisły Kraków. Dobrze zapowiadała, ale nie zbyt dobrze się skończyła, ponieważ Ondrasek zaliczył ogromnie niecelne podanie.

16'
Krótko rozegrany korner nie przyniósł nic "Białej Gwieździe".

15'
Pierwszą sytuację strzelecką miał Gutkovskis. Napastnik spróbował zza pola karnego. Dobry pressing od obrońców spowodował, że ten posłał piłkę wysoko nad bramką.

14'
Jović z zamiarem dogrania do Ondraska. Dośrodkowanie okazało się wielce niedokładnie, co wykorzystał Putiwcew, wybijając piłkę głową.

13'
Wysoki pressing ze strony przyjezdnych.

11'

9'
Podanie z lewego narożnika boiska otrzymał Łukasz Załuska. Koszmarnie wykonany korner przez podopiecznego Czesława Michniewicza.

8'
Ondrasek dosyć zgrabnie zszedł z lewego skrzydła do środka, i oddał silny strzał na bramkę. Trochę skłamałem, ponieważ piłkę ofiarnie zablokował jeden z obrońców "Słoni".

7'
Pleva zmarnował pracę Guilherme. Ten przegrał z kretesem starcie biegowe z wracającym do obrony Patrykiem Małeckim.

6'
Zdecydowanie za krótkie podanie z rzutu wolnego posłał jeden z piłkarzy Bruk - Betu. Futbolówka nie minęła pierwszego ustawionego rywala.

5'
Małecki wykonał faul na własnej połowie. Jovanović przechytrzył skrzydłowego gospodarzy.

3'
Groźnie się zrobiło po dośrodkowaniu piłki przez Popovicia! Futbolówka nie powędrowała na głowę żadnego z kolegów, ale za to poszybowała minimalnie obok prawego słupka bramki.

2'
Faul. Bartłomiej Babiarz poprzez przewinienie taktyczne, zatrzymał pędzącego Boguskiego.

1'
Głośny doping ze strony kibiców już od samego początku.

*'
Startujemy!

*'
Hymn Wisły Kraków. Piłkarze są już na płycie boiska.

*'
Obie ekipy ostatnio mierzyły się 26 kwietnia 2016 roku. Gola na 2:2 w doliczonym czasie zdobył Nowak, bramkarz wówczas Termaliki.

*'
Dla fanów wszelakich statystyk

*'
Spotkanie w ramach 13.kolejki LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/17, poprowadzi Pan Paweł Raczkowski.

*'
Popularne "Słonie" dzisiaj będą chciały za wszelką cenę kontynuować świetną passę - 3.wygrane w delegacjach.

*'

*'

*'
Witamy Państwa bardzo serdecznie na naszym serwisie! Czas na drugi mecz w 13.kolejce LOTTO Ekstraklasy, a w nim Wisła Kraków podejmie sensację aktualnego sezonu, czyli Bruk-Bet Termalikę Nieciecza.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, to zapraszamy do śledzenia meczu online