Legia Warszawa - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Malarz - Rzeźniczak, Dąbrowski (46' Kucharczyk), Czerwiński, Broź - Jodłowiec, Odjidja, Moulin - Guilherme, Nikolić, Radović (83' Kopczyński)
Putnocky – Kędziora, Bednarek, L.Nielsen, Kadar – Tetteh, Trałka (81' Majewski) – Makuszewski, Jevtić (66' Robak), Pawłowski – Gajos (81' Kownacki)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Lech Poznań

Jestem ogromnie wdzięczny Państwu za wspólnie spędzony czas.

Nawet najlepszy scenarzysta na świecie nie zilustrowałby wydarzeń z dzisiejszego meczu! Druga połowa była w mojej ocenie - kapitalna. Ostatnie minuty przypominały fenomenalny spektakl teatralny.
Będą kontrowersje, ponieważ gol Hamalainena padł... po spalonym. Dyskusja na pewno też skierowana w kierunku sytuacji, która miała miejsce w doliczonym czasie - krótko po bramce Robaka.

LEGIA zwycięska w "Derbach Polski"!

90+5'
Na pozycji spalonej w momencie zagrania od kolegi znalazł się piłkarz ofensywny gospodarzy.

90+2'
2:1! HAMALAINEN!
Takiego wejścia nikt by się nie powstydził! Fiński pomocnik dopadł do wyprutej piłki przez bramkarza Lecha Poznań, który niepotrzebnie próbował łapać po huknięciu Brozia. Takich błędów nie można popełniać.

90+'
żółta kartka Żółte kartki obejrzeli: Malarz i Kownacki. Oczywiście, za bójkę.

90+1'
czerwona kartka Jasmin Burić ukarany czerwoną kartką! Mamy sytuację bez precedensu.

90'
Źle się dzieje na stadionie. Wywołała się zupełnie niepotrzebna bójka pomiędzy wieloma piłkarzami na boisku.

89'
1:1! Robak! Gooool!
Wyrównanie z rzutu karnego! Silnie uderzona piłka wleciała w lewy sektor bramki. Bardzo bliski dobrej interwencji był Malarz, ale futbolówka posłana zbyt precyzyjnie.

88'
JEDENASTKA DLA LECHA POZNAŃ! Kopczyński spóźniony z wejściem na piłkę. Makuszewski błysnął sprytem.

87'
Uff, ufff...
Myśli kibiców Legii po akcji Lecha Poznań. Szybka wymiana podań spowodowała, że Robak mógł zmienić rezultat. Silne huknięcie z pół obrotu zostało wybitnie powstrzymane przez parę stoperów.

85'
Ogromny chaos. Koszulki białe mieszały się z niebieskimi. W wielkim ferworze walki o piłkę z rzutu wolnego, wygrali zawodnicy z Warszawy.

84'
Będzie rzut wolny dla gości. I to będzie stały fragment gry z dobrego miejsca na zrobienie zamętu pod bramką przeciwnika.

83'
Zmiany również w stołecznej drużynie. Miroslav Radović został zastąpiony przez Michała Kopczyńskiego.

82'
Na ławkę usiedli: Gajos oraz Trałka.

81'
Dwie zmiany w Lechu. Kownacki oraz Majewski mają pomóc w ratowaniu niekorzystnego położeniu na tablicy wyników.

81'
Szymon Pawłowski faulowany - taki werdykt wydał Szymon Marciniak.

80'
Putnocky zachował się bardzo asekuracyjnie, przenosząc piłkę po wrzutce Guilherme z rzutu wolnego.

79'
Trałka dosyć łatwo dał się wrobić w niepotrzebny faul na Ofoe. Belgijski pomocnik efektownie dryblował na wysokości pola karnego Poznania.

77'
żółta kartka Jestem winny Państwu informację o tym, że żółtą kartkę dostał Nikolić. Ta sytuacja miała miejsce tuż po zdobyciu gola przez niego. Sędzia Marciniak ukarał go za zdjęcie koszulki.

76'
Festiwal kornerów ze strony Lecha Poznań. Wszystkie próby zostały skutecznie udaremnione.

75'
Poznanianie chcą punktów! Dowiódł tego Łukasz Trałka, który spróbował z dystansu. W ostatnim momencie, udało się go zablokować.

74'
żółta kartka Żółta kartka powędrowała do Macieja Makuszewskiego. Argumentem było niesportowe zachowanie.

73'
Mglisto zrobiło się na stadionie Legii.

72'
Profesorska interwencja jednego z obrońców Legii Warszawa. Wyborny wślizg Rzeźniczaka sprawił, że Marcin Robak w dogodnym miejscu, nie kropnął na bramkę Malarza. Obrona tym lepsza, bo udało się jeszcze odebrać napastnikowi piłkę.

70'
Technicznie chcieli zaskoczyć "Legioniści". A dokładniej, chciał tego Miroslav Radović. Serb posłał futbolówkę zbyt daleko od prawego słupka. Moim zdaniem, zbyt bardzo się odchylił w momencie kopnięcia piłki.

69'
Nerwy w sztabie szkoleniowym przyjezdnych. Pierwszy trener ma ogromne uwagi w stosunku do pracy zespołu sędziowskiego.

68'
Teraz dużo lepiej wyglądał stały fragment gry w realizacji gości. Tak dobry, że Marcin Robak zdołał dojść do sytuacji strzeleckiej. Jedna, piłka powędrowała nad poprzeczką.

67'
Maciej Gajos wgrał z rzutu wolnego. I za krótko, i za nisko.

66'
Trener Bjelica z murawy zdjął Jevticia.

65'
Na placu gry jest Marcin Robak

64'
1:0! Do trzech razy sztuka!
Nemanja Nikolić już się nie pomylił! Snajper w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ulokował futbolówkę pomiędzy jego nogami. Błąd w szyku obronnym był w tej sytuacji decydujący.

63'
Zapowiada się na korektę w składzie przyjezdnych.

61'
Nie jest lekko...
Tak może powiedzieć - Nikolić. Najlepszy napastnik poprzedniego sezonu spudłował z piątego metra! W genialnej sposobności, trafił wprost w doskonale interweniującego Putnocky'ego.

59'
No,no,no....
Blisko było, aby Malarz skapitulował. Niebezpiecznie piłka krążyła w pobliżu jego bramki po wgraniu z rzutu rożnego. Na jego szczęście, Nielsen, spóźnił się ze wślizgiem na futbolówkę.

58'
Walka i ambicja do końca - zawsze dają efekt. Rzut rożny dla Lecha Poznań po indywidualnej akcji Jevticia.

57'
To były czasy!

55'
Radović wrzucił już z niemal linii końcowej. Nikolić, który chciał sfinalizować sytuację, musiał się cofnąć, a to spowodowało, że nie miał szans na nadanie piłce groźnej rotacji.
Nic nie wyszło z tej akcji.

54'
Kucharczyk zagrał piłkę, która miała szansa dojść do zamykającego akcję Nikolicia (Węgier zgłosić akces). Miała szansę, lecz nie dotarła, bo napastnika Legii w ostatniej chwili wślizgiem uprzedził jeden ze stoperów Lecha Poznań.

52'
Kolejne uderzenie w wykonaniu piłkarzy Bjelica. Trałka posłał piłkę wysoko nad poprzeczką. Defensywny pomocnik starał się z większej odległości.

51'
Maciej Mauszewski postraszył Arka Malarza. Silny strzał z dystansu, ale... w sam środek bramki. Pewne piąstkowanie piłki przez bramkarza aktualnego Mistrza kraju.

50'
Pawłowski nie błysnął decyzyjnością w okazji na być może gola. Skrzydłowy nie mógł się zdecydować, co zrobić z piłką po zagraniu jej przez Makuszewskiego.

48'
Putnocky...
Ależ to była sytuacja po stałym fragmencie gry! Bramkarz Lecha Poznań w genialnych okolicznościach zatrzymał strzał rywala z najbliższej odległości! Tomasz Jodłowiec był tym, który kończył podanie od Guilherme.

47'
Rzut rożny dla gospodarzy.

46'
Druga odsłona meczu!

Zmiany taktycznej dokonał Jacek Magiera. Michał Kucharczyk już zameldowany na boisku, a zmuszony je opuścić został Maciej Dąbrowski.

Jak to wszystko wyglądało pod kątem cyfr, liczb...

Na atmosferę - nie możemy narzekać. Na waleczność piłkarzy - nie możemy narzekać. Na liczne akcje na skrzydłach - nie możemy narzekać. Liczne sytuacje na zdobycie bramek - tutaj możemy narzekać.
Akcja Nikolicia była jedynym groźnym wydarzeniem w pierwszej odsłonie.
Mam ogromną nadzieję, że któryś z trenerów znajdzie koncept na akcje ofensywne.

KONIEC I POŁOWY SPOTKANIA!

44'
Odjidja zabawił się z przeciwnikami w okolicy ich pola karnego. Finalnie, udało się obronie Lecha Poznań, zablokować techniczną próbę Belga.

42'
żółta kartka Worek z żółtymi kartkami został otworzony. Jakub Rzeźniczak powinien dużo roztropniej podejść do próby odbioru. Jego agresywne wejście było na kartkę.

40'
Impossible!
Jaką okazję miał Nikolić! Węgierski snajper zgrabnie przyjął piłkę, potem błyskotliwie minął bramkarza, no i w genialnej sytuacji na gola, z paru metrów posłał futbolówkę obok światła bramki.

39'
Wielkimi krokami zbliża się koniec I połowy meczu w Warszawie.

38'
Na jeden kontakt rozegrali piłkarze Jacka Magiery. Do pełni realizacji celu - stworzenia zagrożenia, zabrakło trochę dokładności.

36'
Maciej Makuszewski zrobił nadzieję swoim kibicom, znajdując się w szesnastce Legii. Ale gola nie obejrzeli, bo skrzydłowy koszmarnie skiksował z dobrej lokalizacji.

35'
Guilherme z urazem. Brazylijczyk niefortunnie starł się z interweniującym w obronie Nielsenem.

34'
Za głęboko z lewego narożnika boiska zagrywał Makuszewski. Zamiast dośrodkowania, to otrzymaliśmy nieudolną próbę wkręcenia piłki do bramki.

33'
Malarz nie porozumiał się z kolegą z bloku defensywnego. Niefrasobliwość przy rzucie rożnym mogła się źle skończyć.

31'
Radović popisał się dobrym crossem do Łukasza Brozia. Defensor starał się zacentrować bez przyjęcia piłki. I?... Nie była to dobra idea. Futbolówka po jego kopnięciu, poleciała za plac gry.

30'
132:106 - w statystyce: "celne podania".

29'

28'
Nikt nikogo nie oszczędza. Mamy prawdziwy mecz walki. Jest i wysoki pressing.

26'
Niedokładność ze strony obrońcy Legii, Brozia. Ten piłkarz próbował wypuścić Nikolicia w uliczkę. Zabrakło precyzji i komunikacji.

25'
Cała akcja gospodarzy zmarnowana... Równowagę w kulminacyjnym momencie stracił Jakub Rzeźniczak.

23'
Dużo znanych osób na trybunach. Możemy na nich ujrzeć m.in. Adama Hlouska, bocznego obrońcę Mistrza Polski.

22'

20'
Znów duet: Guilherme - Nikolić. Węgierski napastnik otrzymał ogrom czasu tuż przed polem karnym. Snajper nieznacznie się pomylił. Piłka po jego kropnięciu z siedemnastu metrów, poszybowała minimalnie obok lewego słupka.

19'
Kolejny raz na pozycji spalonej... Nikolić. Trzeba przyznać, że kibice z Warszawy mogą czuć się źle po tej sytuacji, bo genialnym, prostopadłym podaniem błysnął Guilherme.

18'
Faul taktyczny. Szymon Marciniak upomniał słownie Darko Jevticia. Szwajcar powinien się cieszyć, ponieważ za takie zagranie mógł obejrzeć kartkę.

16'
Interesująca próba w prezentacji od Szymona Pawłowskiego. Troszeczkę miejsca na ponad dwudziestym metrze wystarczyło, aby zagrozić bramce Malarza. Ten jednak nie miał szans interweniować, bo futbolówka poleciała obok lewego słupka bramki.

15'
Ależ błąd... Łukasz Broź nie przyjął jakże przewidywalnego podania. Szkoda tej sytuacji, ponieważ Moulin wykonał przepiękny przerzut.

13'
Kędziora doskonale dograł na lewe skrzydło, gdzie operował Maciej Makuszewski. Popularny "Maku" świetnie zabrał się z futbolówką, po czym spróbował swoich sił z dwudziestego metra. Silny strzał powędrował trochę daleko od światła bramki.

12'
Goalkeeper Legii przez kilka chwil miał problemy ze zdrowiem. Ale, już, w tej chwili jest zdolny do kontynuowania "Derbów Polski".

11'
Bardzo dobra wrzutki piłki ze stałego fragmentu w realizacji Jevticia. Ogromnie zamieszanie w swoim polu karnym, wyjaśnił Arkadiusz Malarz, piąstkując piłkę.

10'
Makuszewski sprytnie zachował się w starciu z Rzeźniczakiem. Pomocnik Lecha był delikatnie pociągnięty za koszulkę.

9'
Głośne okrzyki kibiców stołecznego klubu.

8'

6'
Chorągiewka asystenta sędziego w górze. Nikolić złapany na ofsajdzie w momencie wyskoku do centry od rzutu wolnego. Powtórki tv pokazały, że nie była to zła decyzja.

5'
Rzut wolny dla Legii. Kadar dał się podejść Broziowi.

4'
Gospodarze w kombinacyjnej akcji. Nikolić, próbował błyskotliwym zagraniem, uruchomić partnera na lewym skrzydle boiska. Zabrakło komunikacji...

2'
Ekipa z Poznania oczekuje na kontynuację pozytywnej passy - dwóch zwycięstw z rzędu na wyjeździe.

1'
Rzeźniczak sprytnie nabił przeciwnika. Zawodnik Lecha Poznań liczył na korner, ale sędzia podjął inną decyzję.

*'
START!

*'
Szymon Marciniak, sędzia główny, wyprowadził piłkarzy z tunelu.

*'
Czas na hymn gospodarzy - "Sen o Warszawie".

*'
Legia Warszawa po 13.kolejkach w górnej ósemce? To może stać się faktem, ale do realizacji celu potrzebna będzie wygrana w zbliżającym się spotkaniu.

*'
Dosyć ciekawa statystyka...

*'
Piłkarze z Poznania zaczną nadchodzące zawody w takim zestawieniu.

*'
Klasyk w Warszawie poprowadzi nasz eksportowy arbiter, Szymon Marciniak.

*'

*'
Ławka rezerwowa Legii: Cierzniak, Wieteska, Kopczyński, Kucharczyk, Kazaiszwili, Hamalainen, Prijović

*'
Witamy Państwa jakże serdecznie na naszym portalu! Przed nami hit kolejki! Legia Warszawa na własnym obiekcie podejmie Lecha Poznań.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online