Lech Poznań - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Burić - Kędziora, Bednarek, Arajuuri, Wilusz - Trałka, Gajos (76' Jevtić) - Makuszewski, Majewski, Formella (61' Kownacki) - Robak
Załuska - Sadlok, Guzmics, Głowacki, Jović - Popović, Mączyński - Małecki, Boguski (63' Brlek), Brożek - Ondrasek (80' Cywka)

Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzę miłego wieczoru

Wisła Kraków w trochę lepszym położeniu przed rewanżem. Gol strzelony przez Pawła Brożka daje gwarancję tego, że Lech Poznań w Krakowie będzie musiał podejść bardzo ofensywnie.
Dobrą zmianę dzisiaj dał Dawid Kownacki.

KONIEC MECZU!

90+3'
Jevtić nieudanie z rzutu wolnego. Przede wszystkim za krótko...

90+2'
Peter Brlek dopuścił się faulu w ofensywie.

90'
Trzy minuty doliczone. Taki komunikat otrzymaliśmy od sędziego technicznego.

89'
Paweł Brożek swoją rolę spełnił. Na ostatnie minuty został wydelegowany Mateusz Zachara.

89'
Leży piłkarz Lecha - Maciej Wilusz.

88'
Wkradł się chaos w szeregi gości. Lech Poznań ma okazję to wykorzystać.

87'
Gra toczy się ciągle w pobliżu szesnastki Krakowian.

85'
Udało się coś wycisnąć ze stałego fragmentu gry. Piłkę po zagraniu przez Jevticia udało się dotknąć Marcinowi Robakowi. Napastnik miał okropnie trudne warunki, ponieważ za jego plecami stał dobrze kryjący Arkadiusz Głowacki.

83'
Dawid Kownacki wymusił przewinienie ze strony Mączyńskiego.

82'
Krzyki ze sztabu szkoleniowego z Poznania. Był on przekonany, że to Kownacki jest ofiarą faulu, a nie odwrotnie.

80'
Roszada taktyczna. Zdenek Ondrasek został zmieniony przez Tomasza Cywkę.

79'
Wisła Kraków zrobiła błąd, oddając całkowicie inicjatywę.

77'
1:1! Jest wyrównanie!
Marcin Robak oddał bardzo kąśliwe uderzenie zza pola karnego. Piłkę udało się sparować Załusce, ale to nie wystarczyło, ponieważ do dobitki gotowy był Dawid Kownacki.

76'
Zmiana w składzie Lecha Poznań. Darko Jevtić na płycie boiska zastąpił Macieja Gajosa.

75'
Maciej Wilusz ma problemy z dokładnością. Centry z lewego skrzydła nie są dzisiaj jego znakiem firmowym.

74'

72'
Arkadiusz Głowacki pokazał swój kunszt! Doświadczony obrońca wygrał jakże ważne powietrzne starcie z oboma rywalami. Kędziora mógł wystąpić w roli asystenta.

70'
To mogło zaskoczyć! Łukasz Trałka po profesorsku zagrał z prawego skrzydła na głowę Kownackiego. Popularny "Kownaś" jednak nie zdołał dokładnie nakryć futbolówki.

69'
Radosław Majewski ciągle próbuje... Nie można odmówić mu ambicji, ale brakuje jakości w tych staraniach. Przed momentem, wyżej wymieniony zaliczył koszmarny kiks zza pola karnego.

67'
Sędzia główny dopatrzył się niewłaściwego zachowania ze strony zawodników z Poznania. Wszystko miało miejsce w polu karnym przeciwnika.

66'
Pogubienie się linii defensywnej Wisły. Bliski wykorzystania tego był piłkarz Lecha Poznań, ale w ostatniej chwili wślizgiem popracował Popović.

65'
Maciej Sadlok zaprezentował bardzo dobre wgranie w okolice bramki Buricia. Jego i Lecha Poznań wyratowało świetne ustawienie Jana Bednarka.

63'
Zmiany również w Wiśle Kraków. Peter Brlek już zameldowany na murawie, a ją opuścił Rafał Boguski.

62'
Maciej Gajos niecelnie z dystansu. Próba raczej do zapomnienia.

61'
Dariusz Formella skończył mecz. Dawid Kownacki ma być lekiem na problemy Lecha Poznań.

60'

57'
żółta kartka Kartka w rękach arbitra głównego. Ją ujrzał Łukasz Trałka, który był kompletnie spóźniony z atakiem na piłkę. Defensywny pomocnik spowodował upadek Małeckiego.

56'
Gol na wyjeździe daje "Białej Gwieździe" świetną perspektywę w kontekście rewanżu.

54'
Maciej Wilusz zdecydowanie przeciągnął centrę z lewej flanki boiska. To w znacznym stopniu pomogło Załusce, który zaliczył udany chwyt futbolówki.

53'

51'
Wysoko podniesiona noga przez Głowackiego. Ale zamiast rzutu wolnego, to ujrzymy rzut rożny.

50'
żółta kartka Maciej Sadlok się doigrał. Sędzia nie miał na niego litości, po jego nieudolnej próbie odbioru piłki.

49'
Maciej Sadlok zagrał ręką - taki werdykt wydał sędzia główny.

47'
Ależ rozpoczęcie!
Asysta Jovicia, który nie miał wielkiej presji na prawym skrzydle. Paweł Brożek udowodnił, że jest prawdziwym "lisem pola karnego", bo w ładnym stylu uwinął się z dwoma rywalami, by potem z bliskiej odległości zaskoczyć bramkarza.

46'
Jest potwierdzona informacja. W przerwie nie dokonano żadnych roszad w składach.

46'
Wracamy!

Kilka fotografii z ul. Bułgarskiej

Mecz bez kibiców jest zawsze pozbawiony piłkarskiego ducha. Mamy do przerwy remis z lekkim wskazaniem na ekipę z Poznania. W jej wykonaniu oglądaliśmy trzy celne strzały w światło bramki strzeżonej przez Załuskę.
Mam wielką nadzieję, że ktoś po przerwie weźmie ryzyko za działania ofensywne i zmieni aktualny wynik.

BEZBRAMKOWY REMIS DO PRZERWY!

45'
Łukasz Załuska jest pewnym punktem! Bramkarz Wisły Kraków spokojnie wyłapał piłkę po kolejnej próbie Radosława Majewskiego. Skrzydłowy posłał futbolówkę w centralną część bramki.

43'
Zbliżamy się wielkimi krokami do końca pierwszej połowy spotkania w Poznaniu.

41'
Piłka jest ciągle w posiadaniu "Kolejorza". Wiśle Kraków ciężko jest zainicjować jakikolwiek atak.

39'
"Biała Gwiazda" jak na razie ma patent na rzuty wolne ze strony Lecha Poznań. Przed momentem, Arkadiusz Głowacki, stoper, idealnie wygrał pojedynek powietrzny.

38'
Przewinienie. Z murawy podniósł się Makuszewski. Zbyt ostro w defensywie zagrał Maciej Sadlok.

37'

34'
Szybko wykonany rzut wolny przez Lecha Poznań stworzył mu szansę na skonstruowanie niebezpiecznej kontry. Zakończyło się tylko na nadziei, bo słabe uderzenie z okolic pola karnego oddał Radosław Majewski. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że podał piłkę Załusce.

33'
Gra przerwana. Łukasz Trałka podciął Krzysztofa Mączyńskiego, a konkretnie nadepnął mu na stopę.

31'
Słyszymy rady taktyczne obu trenerów. Atmosfera pojedynku przypomina nam atmosferę treningu.

29'
Majewski ponownie ze stałego fragmentu. I? I znów jego zagranie udało się przeciąć dobrze skaczącemu do piłki rywalowi.

28'
Brakuje nam sytuacji bramkowych.

26'

24'
Majewski zagrał na pole karne. Piłka do nikogo z klubu nie dotarła, ponieważ dobrą interwencją głową zaliczył Zdenek Ondrasek. Opłacał się powrót do defensywy.

22'
żółta kartka Faul. Guzmics wbrew przepisom zatrzymał szarżującego na prawym skrzydle Makuszewskiego. Zasłużona kartka.

21'
Kolejny raz Małecki trafił na głowę kolegów z klubu. Guzmics dobrze wyskoczył do centry z prawego narożnika boiska, ale zagranie z powietrza powędrowało obok światła bramki.

20'
Arajuuri uderzony łokciem w twarz. Pomimo całej sytuacji, gracze Wisły Kraków nie przerwali zawodów. Będą mieli rzut rożny.

19'
Zablokowany Formella. Gospodarze zrobili trochę zamieszania, zagrywając piłkę z lewego sektora boiska.

18'
Była sytuacja strzelecka dla Wisły Kraków. Nieźle z lewego skrzydła dośrodkował Patryk Małecki. Kończenia sytuacji podjął się Paweł Brożek, jednak kompletnie nieudolnie nakrył piłkę głową.

16'
Maciej Makuszewski znów nakładką. Przed chwilą, popularny "Maku" zaatakował bramkarza Łukasza Załuskę.

15'
Radosław Majewski przetestował Łukasza Załuskę. Silnie kopnięta piłka z dalszej odległości. Bramkarz Wisły Kraków nie miał problemów ze skuteczną obroną.

14'

12'
Rafał Boguski wrzucał na szesnastkę. Najlepiej w całej sytuacji połapał się Burić, świetnie wychodząc z bramki i łapiąc piłkę.

11'
Gra przerwana. Arkadiusz Głowacki wraz z przeciwnikiem zbyt siłowo w polu karnym Poznania.

10'
Korner dla krakowskiego klubu. Maciej Wilusz dobrze powstrzymał dośrodkowanie z prawej flanki.

9'
Arkadiusz Głowacki otworzył statystkę "celnych strzałów". Soczysta próba z rzutu wolnego w realizacji stopera Wisły Kraków. Mankamentem był cel, bo środkowy obrońca trafił wprost w bramkarza Lecha.

7'
Ondrasek przewinił. Czeski napastnik w ocenie arbitra głównego złamał przepisy gry podczas walki o górną piłkę z Arajuurim.

6'
Makuszewski zdecydowanie nakładką. Skrzydłowy chciał dosyć agresywnie odebrać piłkę Rafałowi Boguskiemu.

5'
Tomasz Kędziora niebezpiecznie z prawego skrzydła. Boczny obrońca groźnie wgrał futbolówkę, ale skutecznie zainterweniowali rywale.

3'
Gwizdek sędziego. Faulu dopuścił się gracz Lecha Poznań. Był nim Marcin Robak, napastnik.

2'
Mecz rozgrywany jest bez publiczności.

1'
Silna próba z dystansu w wykonaniu Macieja Wilusza. Piłka nie przekroczyła pierwszego ustawionego rywala.

*'
Piłka w grze!

*'
Sześć zmian dokonanych w składzie Lecha Poznań w stosunku do pojedynku z Legią, czyli rywalem z minionej kolejki ligowej.

*'
Ustawienia obu ekip na grafice

*'
O świetnej passie nie możemy mówić w Poznaniu, gdzie zawodnicy graja w kratkę. W ostatnich sześciu spotkaniach udało się wygenerować osiem oczek (dwa zwycięstwa - dwa remisy - dwie porażki).

*'
Wisła Kraków wstała z kolan po katastrofalnym początku sezonu. Piłkarze Dariusza Wdowczyka nic nie przegrali od siedmiu spotkań! W ostatni weekend, pokonali gładko Bruk - Bet Termalikę Nieciecza (2:0).

*'
Nad porządkiem na placu gry będzie czuwać Pan Tomasz Kwiatkowski.

*'
Znamy już oba wyjściowe zestawienia! Państwo mogą je zobaczyć u góry relacji.

*'

*'

*'
Lech Poznań w tym sezonie już grał z "Białą Gwiazdą". 16 października 2016 roku padł wynik 1:1. Obie ekipy wtedy mierzyły się w ramach 13.kolejki LOTTO Ekstraklasy.

*'
Dobry wieczór Państwu! Zapraszamy na śledzenie naszej relacji z hitu 1/4 finału Pucharu Polski, gdzie Lech Poznań na własnym obiekcie zmierzy się z Wisłą Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online