MKS Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
MKS Puszcza Niepołomice
1 : 2

Sobieszczyk - Furtak, Stawarczyk, Czarny, Mikołajczyk - Lepiarz (86' Gajewski), Kotwica, Uwakwe (58' Radziemski), Łączek (60' Żurek), Domański - Orłowski
Słowik - Rapa, Fojut, Rudol, Lewandowski - Murawski, Matras, Akahoshi, Delev (47' Gyurcso), Nunes (73' Piotrowski) - Frączczak (65' Zwoliński)

Orłowski (84.)
Nunes (20.)
Frączczak (56.)

Kotwica (70.) żółta kartka

Mecze na żywo: MKS Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin

Dziękuje wszystkim odbiorcom mojej relacji.

Pogoń Szczecin w dużo korzystniejszym położeniu przed rewanżem. Dwa gole na wyjeździe to zawsze jest duży kapitał.
Puszcza Niepołomice wykazała się dużą ambicją, ale zabrakło piłkarskiego wyrachowania. W spotkaniu rewanżowej będą musieli podjąć ryzyko już od początki.

KONIEC!

90+3'
Gajewski z faulem.

90+2'
Ręka. Zwoliński pomógł sobie nią przy przyjęciu piłki w polu karnym Niepołomic.

90'
Trzy minuty dłużej potrwa mecz.

89'
Końcówka będzie chyba należała do Puszczy. Klub z drugiej ligi uwierzył w to, że można jeszcze wywalczyć remis.

88'

86'
Arkadiusz Gajewski na murawie. Lepiarz wylądował na rezerwę.

84'
1:2! ORŁOWSKI!
Gol dla Puszczy! Goście skarżą, bo mają wątpliwości, czy piłka po strzale głową Orłowskiego, była za linią bramkową. Można mieć wątpliwości. Ambitną asystą popisał się Radziemski.

83'
Radziemski celnie, ale bardzo sygnalizowanie na bramkę Słowika.

81'
Ogromnie blisko 1:2!
Domański oddał strzał z trudnej pozycji. Uderzenie piłki końcówkami palców udało się zatrzymać nogami Słowikowi.

79'

77'
Chorągiewka sędziego liniowego w górze! Pozycji spalonej jednego z zawodników Puszczy dostrzegł arbiter.

75'
Żurek silnie bił piłkę od rzutu wolnego. Ta trafiła na głowę... rywala.

73'
Nunes, strzelec pierwszego gola w tym pojedynku, już poza placem gry. Piotrowski na płycie murawy.

72'
No, Rafał Murawski, pomocnik, dobrze kropnął z dystansu! Piłka minimalnie minęła lewy słupek bramki Sobieszczyka.

70'
żółta kartka Marcel Kotwica z żółtą kartką. Oglądaliśmy klasyczne przewinienie taktyczne.

68'
Mateusz Lewandowski dostał dużo miejsca od obrońców na przymierzenie się do strzału. Niestety, boczny defensor przy zamachu, potknął się. Ten fakt spowodował, że jego uderzenie nie zrobiło większego wrażenia na Sobieszczyku.

66'
Rafał Murawski przetrzymywany przez Czarnego. Sędzia musiał podjąć decyzję o przyznaniu rzutu wolnego.

65'
Swoją rolę spełnił Adam Frączczak. Szansę od Kazimierza Moskala otrzymał Łukasz Zwoliński.

64'
Piotr Stawarczyk, były piłkarz m.in. Ruchu Chorzów, znów idealnie ustawiony w swoim polu karnym. Przecięta została centra od Gyurcso.

62'
Dobrą decyzję o uderzeniu z dystansu podjął Kotwica. Mocno bita piłka poszybowała jednak daleko od prawego słupka bramki.

60'
Kolejna zmiana u gospodarzy. Żurek za Łączka.

59'
Zbyt krótko zagrywał Adam Gyurcso. Piłkę łatwo głową wybił dobrze ustawiony Piotr Stawarczyk.

58'
Człowiek z maską na placu gry - Radziemski. On zmienił Uwakwe.

56'
0:2! Frączczak!
Adam Frączczak nie zwalnia tempa! Kolejny mecz z bramką! Świetnie rozbudowana kontra. Akahoshi idealnie obsłużony na obieg, a potem Japończyk doskonale dograł do Frączczaka, który sprytnym strzałem z bliskiej odległości podwyższył stan meczu.

54'
Czarny niecelnie głową. Stoper Puszczy Niepołomice zbyt dużo siły włożył w oddanie strzału. Futbolówka wylądowała nad bramką Słowika.

53'
Akahoshi trzymał Orłowskiego za koszulkę. Arbiter główny postanowił, że należy przerwać zawody.

52'
Sobieszczyk został wystawiony na ciężką próbę! Matras oddał groźne uderzenie głową. Piłka minimalnie powędrowała nad poprzeczką. Dobrze na pole karne wgrał Rafał Murawski.

50'
Marcin Orłowski zagrał piłkę ręką. Sędzia szybko wychwycił całe zdarzenie.

48'
Soczystą próbę zaprezentował Łączek. Bardzo silny strzał z ostrego kąta sprawił wiele problemu bramkarzowi, który musiał ratować się piąstkowaniem.

47'
Zmiana w składzie Pogoni. Adam Gyurcso zastąpił Spasa Deleva.

46'
Wróciliśmy!

Zgodnie z oczekiwaniami, to Pogoń Szczecin nadaje rytm. Sytuacja, po której gola zdobył Nunes pokazała, że goście lepiej operują futbolówką.
Gospodarze pokazali się z nawet niezłej strony. Oglądaliśmy kilka składnych akcji w ich wykonaniu, ale wspominałem o jakości pod polem karnym przyjezdnych. Tej w wielu przypadkach brakowało.

45'
KONIEC I POŁOWY MECZU!

42'
To powinno być 0:2!
Rafał Murawski zmarnował idealną okazję na gola! Defensywny pomocnik w 100% sytuacji kopnął piłkę wprost w interweniującego Sobieszczyka. Doświadczony piłkarz zbyt bardzo się wywlókł pod linię końcową
Cała sytuacja wzięła się od przejęcia futbolówki w środku pola.

40'
Dośrodkowanie w kierunku Adama Frączczaka. Dogranie z lewej flanki boiska okazało się zbyt głębokie.

39'
Goście dążą do podwyższenia rezultatu.

36'
Akahoshi technicznie postanowił zakończyć sytuację sprzed pola karnego. Japończyk przymierzał w lewy sektor bramki, jednak Sobieszczyk nie dostał szansy na interwencję, bo w odpowiednim momencie popracowali obrońcy.

34'
Zamieszanie w polu karnym Pogoni Szczecin po stałym fragmencie gry. Domański był ogromnie bliski zakończenia podania od rzutu wolnego. W porę zareagowali obrońcy "Portowców".

33'
Jakub Słowik niezbyt efektownie, ale za to efektywnie na przedpolu. Skuteczne wyjście z bramki do długiego zagrania.

32'
Rudol taktycznie. Środkowy obrońca nie dopuścił do tego, aby jego rywale wyszli z akcją ofensywną.

31'
Brakuje dokładności gospodarzom w ostatnich fazach akcji ofensywnych. Lepiarz mógł trochę lepiej wrzucić piłkę z lewego skrzydła boiska.

30'
Pół godziny gry za nami!

28'
Akcja na jeden kontakt mógł przynieść gola Pogoni. Solidne uderzenie Rapy z dogodnej odległości sprawnie sparował Sobieszczyk.

27'
Ricardo Nunes spróbował powiększyć swój dorobek strzelecki. Piłkarz oddał soczysty strzał z dystansu, ale posłał piłkę wprost w bramkarza.

26'
Murawski prostopadle do Frączczaka. Mikołajczyk błysnął kapitalnym wślizgiem, który przeciął niebezpieczną piłkę.

24'
Rafał Murawski pociągany za koszulkę. Przewinienie w wykonaniu gracza gospodarzy było bardzo wyraźne.

22'
Adam Frączczak z dobrym powrotem do obrony. Napastnik idealnie zblokował silny strzał Domańskiego. Jego ekipa miała rzut wolny kilka chwil wcześniej.

20'
0:1! Zbyt dużo bierności...
Ricardo Nunes wpisał się na listę strzelców! Pomocnik idealnie zwiódł rywala, a potem z bliskiej odległości uderzył w długi róg bramki Sobieszczyka.
Asystentem przy golu był Matras.

18'
Obejrzeliśmy pierwsze groźne uderzenie w tym meczu. Trochę niecelnie próbował Domański. Piłka po jego strzale powędrowała obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Słowika.

17'
Sędzia Jarzębak pozwala na twardą grę.

16'

14'
Ricardo Nunes przegrał rywalizację ze świetnie wracającym Łączkiem. Pomocnik Pogoni Szczecin przymierzał się do dośrodkowania z prawego sektora boiska.

12'
Gra przerwana. Sędzia liniowy zasugerował, że piłka po ataku gospodarzy wyszła poza linię boczną.

11'
Na wysoki i odważny pressing postawili piłkarze z Niepołomic.

9'
Pogoń w ataku. Przed chwilą, mogliśmy oglądać kilka wrzutek na pole karne Sobieszczyka. Jego defensorzy zachowali zimną krew.

8'
Spas Delev został nadepnięty na stopę. Bułgar odczuł całe starcie.

7'
Furtak z dwukrotną próbą dośrodkowania z prawego skrzydła. Żadna nie minęła dobrze ustawionego bocznego obrońcy gości.

5'
Pewny chwyt Jakuba Słowika. Któryś z zawodników Puszczy przeciągnął centrę z lewego skrzydła boiska.

4'
Spas Delev został poturbowany w powietrznym starciu. Rzut wolny dla Pogoni Szczecin.

2'
Jarosław Fojut zagrał crossowe podanie w kierunku Adama Frączczak. Napastnik Pogoni Szczecin nie miał szans na dotarcie do zbyt mocnego dogrania.

1'
Faul. W środku pola przewinienie taktyczne popełnił Mateusz Matras.

*'

*'
"Portowcy" wrócili do swojej dobrej formy. Podopieczni Kazimierza Moskala mogą się poszczycić serią czterech meczów bez porażki. W miniony piątek odnieśli okazałe zwycięstwo na wyjeździe z Arką Gdynia (3:0).

*'
Puszcza Niepołomice w rozgrywkach II Ligi staje się ekspertką w dziedzinie remisów. Ostatnie cztery mecze - 4 remisy.
Po 14.kolejkach zajmuje wysokie szóste miejsce, mając 6. punktów straty do trzeciego Radomiaka Radom. Ekipa z Radomia jest na pozycji dającą bezpośredni awans o szczebel rozgrywkowy.

*'
W Niepołomicach w roli sędziego głównego wystąpi Pan Sebastian Jarzębak.

*'

*'

*'
Witamy serdecznie Państwa na naszym portalu! Dzisiaj w ofercie przygotowaliśmy dla Państwa relację tekstową LIVE z meczu 1/4 finału Pucharu Polski: MKS Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z MKS Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online