Bayern Monachium - Augsburg online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Augsburg
3 : 1

Neuer - Lahm, Boateng, Hummels (82' Badstuber), Bernat - Thiago, Kimmich, Sanches (85' Vidal) - Müller, Green (89' Alaba), Coman
Hitz – Teigl (59' Schmid), Janker, Hinteregger, Stafylidis – Koo (77' Altintop), Baier, Kačar, Kohr (87' Schmidt), Max – Ji

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Augsburg

Ja ze swojej strony dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzę miłego wieczoru.

Bayern Monachium w następnej rundzie Pucharu Niemiec. Goście mieli szansę na jakąś rywalizację, ale brakowało piłkarskiej jakości. Szczególnie będą żałować niewykorzystanego rzutu karnego przez Koo.

KONIEC MECZU!

90+3'
3:1! ALABA!
Austriak postawił kropkę nad "i"! Świetny strzał z głębi pola karnego. Błąd popełnił Hitz, który wpuścił piłkę w bliższy róg.

90+2'
Vidal zbyt sygnalizowanie na bramkę Hitza. Goalkeeper bez większego trudu wyłapał piłkę.

90'
Na tablicy sędziego technicznego widnieje "3". Trzy minuty dłużej potrwa pojedynek w Monachium.

89'
Green już poza placem gry. Symboliczny udział w tym meczu zaliczy Alaba.

89'
Zawrzało...
Thiago Alcantara przepięknie przyjął piłkę na klatkę piersiową, a następnie solidnie przymierzył z ogromnej odległości. Futbolówka ostatecznie wylądowała tuż obok lewego słupka bramki.

87'
Ostatnia zmiana w składzie Augsburga. Schmidt za Kohra.

85'
Arturo Vidal na płycie murawy. Chilijczyk wg Carlo Ancelottiego ma być tym, który zastąpi Sanchesa.

84'
Szybka akcja gospodarzy. Muller nieźle obsłużony na obieg. Niemiec wrzucił piłkę na głowę Sanchesa, a ten koszmarnie spudłował.

83'
żółta kartka Kingsley Coman w notesie arbitra. Francuz otrzymał kartonik za niezbyt stosowne zachowanie na placu gry.

82'
Holger Badstuber ma wnieść trochę spokoju w szyki obronne. Na ławkę rezerwowych wylądował Mats Hummels.

81'
Faul w ofensywie autorstwa Comana. Kibice Bayernu ostro protestowali.

80'
Thiago nieudanie z rzutu wolnego. Przede wszystkim za krótko.

78'
Słabe uderzenie w wykonaniu Thomasa Mullera. Wprost w bramkarza przyjezdnych.

77'
Druga zmiana w składzie Augsburga. Halil Altintop, turecki napastnik, w miejsce Koo.

76'
Renato Sanches bez większego pomysłu oddawał strzał z dwudziestego metra. Hitz spokojnie odprowadził futbolówkę wzrokiem.

74'
Kohr zaliczył celne kropnięcie na bramkę. Zagranie w samo centrum bramki nie sprawiło wiele problemów Neuerowi.

72'
Zablokowany Green. Napastnik Monachijczyków starał się zaskoczyć Hitza, uderzając z okolic pola karnego. Jego defensywa zdała egzamin.

70'
Gol Ji sprawił, że powinniśmy mieć emocje do samego końca. Czy gości stać na strzelenie drugiej bramki?

68'
2:1! Jestem w szoku!
Strata Mullera na połowie rywala otworzyła mu szansę na zbudowanie akcji. Piłkę w polu karnym Bayernu otrzymał Ji, i solidnym huknięciem pod poprzeczką, zaskoczył Neuera.

67'
Renato Sanches posłał bardzo kąśliwe dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska. Na domknięcie akcji liczył Thomas Muller, ale w odpowiednim momencie uprzedzili go obrońcy.

65'
Piłka krąży w kręgu pola karnego Augsburga. Przyjezdni bez jakiejkolwiek inicjatywy ofensywnej.

63'
Kolejne zagranie na statystyki pokazał Thomas Muller. Z nieprzyjemnym strzałem poradził sobie Hitz, który na raty zatrzymał piłkę kopnięta z dystansu.

62'

60'
Centro - strzał z lewej flanki zaprezentowali nam piłkarze gospodarzy. Piłkę, która poleciała nad bramką, bacznie obserwował Hitz.

59'
Zmiana w składzie przyjezdnych. Schmid dostał swoją szansę, a z boiska został zdjęty Teigl.

58'
Podopieczni Ancelottiego w bardzo spokojny sposób rozgrywają futbolówkę.

56'
Koszmarnie wykonany rzut karny przez Thomasa Mullera! Gwiazdor gospodarzy posłał futbolówkę na trybuny stadionu! Jedenastka do zapomnienia dla niego i dla kibiców w Monachium.

55'
JEDENASTKA DLA BAYERNU! Zagranie piłki ręką we własnym polu karnym.

54'
Rozgrzewają się rezerwowi gospodarzy. Wśród nich m.in. Holger Badstuber.

52'
żółta kartka Niżej wspomniany gracz za swoje przewinienie został ukarany żółtą kartką.

51'
Renato Sanches został nieprzepisowo zatrzymany przez Teigla.

50'
Rzutu karnego nie wykorzystał Koo.

49'
MANUEL NEUER wyciągnął strzał z jedenastu metrów! Niemiecki bramkarz idealnie rzucił się w miejsce uderzenia, czyli w prawy, dolny róg bramki. Dobijać próbował Max, ale z paru metrów nie trafił w światło bramki.

48'
RZUT KARNY DLA GOŚCI! Hummels przewrócił rywala. Obrońca gorąco dyskutował z arbitrem.

47'
Thiago Alcantara nadal próbuje! Hiszpan spróbował zza pola karnego. W ostatniej chwili piłka mu zeszła z nogi, co spowodowało, że uderzenie poleciało bardzo daleko od światła bramki.

46'
II POŁOWA SPOTKANIA!

Wyniki w równolegle rozgrywanych spotkaniach...

Bayern Monachium nie zawiódł swoich kibiców! Pełna dominacja w pierwszej odsłonie spotkania. Wynik 2:0 możemy traktować jako najniższy wymiar kary.
Augsburgowi jest ciężko skonstruować jakiekolwiek zagrożenie pod bramką Manuela Neuera.

KONIEC I POŁOWY MECZU!

45'
Refleksem błysnął Hitz! Strzał z bardzo bliskiej odległości był bardzo trudny do wyciągnięcia! Próbował chyba Sanches.

44'
Chaos w polu karnym gości. Coman był ogromnie blisko przejęcia dosyć przypadkowego wgrania. Niestety, jego zamiary w porę odczytał obrońca.

43'
Zbliża się koniec I połowy spotkania w Monachium.

42'
2:0!
Asysta Mullera! Jego dośrodkowanie z prawego skrzydła idealnie wykończył Green, dobrze zagrywając głową w lewy, dolny róg bramki.

41'
Kibice wstali z krzesełek. Bardzo blisko zdobycia gola był Thiago. Hiszpan posłał futbolówkę tuż obok prawego słupka bramki. Sędzia liniowy wskazał na narożnik boiska, więc to oznacza, że strzał udało się jakoś zablokować.

39'
Gra przerwana. Z jakimś urazem zmagał się Max. Gracz szybko powrócił do kontynuowania zawodów.

37'
Możemy wysłuchać głośnych śpiewów ze strony kibiców.

35'
Thomas Muller jakoś nie może się wstrzelić. Przed chwilą, pomocnik dobrze urwał się obronie, i zdołał oddać strzał z niezłego miejsca. Zabrakło jednak ogromu precyzji, bo futbolówka pofrunęła wysoko nad poprzeczką.

34'

32'
Coman rozżalony. Francuski pomocnik był przekonany, że arbiter główny odgwiżdże faul na nim tuż przy polu karnym Augsburga. Ten podjął zupełnie inną decyzję.

30'
Thiago genialnie w uliczkę wypuścił Comana. Francuz resztkami sił próbował groźnie wrzucić z niemal linii końcowej, ale ta sztuka mu się nie udała. Futbolówka w rękawicach Hitza.

29'
Rzut wolny dla Bayernu. Kimmich był nieprawidłowo powstrzymany na połowie rywala.

27'
Thiago wrzucił na pole karne. Ogromna walka w powietrzu o futbolówkę, którą wygrali... goście. Teigl okazał się tym, który najwyżej wyskoczył i wyjaśnił sytuację.

26'
żółta kartka Żółta kartka dla Baiera. Pomocnik wykazał się bardzo niebezpiecznym wejściem wślizgiem w nogi przeciwnika.

25'
Thomas Muller w ostatniej chwili został zablokowany. Niemiec próbował zakończyć podanie z prawego skrzydła boiska. Dobry wślizg obrońcy uratował sprawę.

24'

22'
Dwa kiksy uratowały Augsburga. Najpierw w znakomitej sytuacji chybił Sanches, a potem nie popisał się Coman, który miał genialne położenie na podwyższenie wyniku.

21'
Daleki dystans nie okazał się straszny Sanchesowi. Portugalczyk trochę zbyt dużo siły włożył w próbę z dalszej odległości. Piłka po jego strzale powędrowała wysoko nad poprzeczką.

20'
Manuel Neuer zaliczył chyba pierwszy dziś kontakt z futbolówką. Niemiecki goalkeeper przechwycił długo lecącą zawiesinę.

19'
Kolejną próbę zza pola karnego podjęli gospodarze. A konkretnie zrobił to Thiago Alcantara. Defensywny pomocnik przesadził jednak z mocą kopnięcia.

17'
Green został odepchnięty w pobliżu linii bocznej boiska. Sędzia nie mógł zlekceważyć sytuacji.

16'
Faulu taktycznego dopuścił się jeden z piłkarzy Mistrza Niemiec.

15'
Zawód u kibiców Bayernu! Bardzo groźnie zapowiadającą się kontrę zepsuł Lahm... Obrońca zamiast próby dośrodkowania piłki, to podjął wyzwanie dryblingu. Ta decyzja nie okazała się właściwa.

13'
Thomas Muller postanowił, że nie będzie się bawił w finezyjne rozegranie akcji, tylko sam spróbuje z dystansu. Silnie kopnięta piłka z dwudziestu metrów powędrowała wysoko nad bramką.

11'
Thomas Muller najwyżej wyskoczył do piłki, która była zagrywana z prawego narożnika boiska.
Augsburg nadal jej w posiadaniu.

10'
Korner dla gości.

9'
Thiago faulował na połowie rywala. Rzut wolny dla przyjezdnych.

8'
Cała jedenastka Augsburga skupiona na własnej połowie boiska.

7'
Zawodnicy Bayernu robią, co chcą na połowie gości.

6'
Thomas Muller nie zdołał dojść do zdecydowanie za mocnego podania na prawe skrzydło. Utytułowanego Niemca skutecznie przyblokował Janker.

4'
Niedokładna centra w wykonaniu Boategna. Adresatem zagrania był Green. Bezpańską piłkę pewnie przejął Hitz.

2'
1:0! Co za początek!
Lahm zdobywcą gola! Doświadczony piłkarz oddał kapitalny strzał z głębi pola karnego Augsburga. Jego uderzenie powędrowało tuż przy lewym słupku bramki.

1'
Już Bayern z kombinacyjną akcją. Thomas Muller jednak przesadził z mocą.

*'
Gramy!

*'
Sascha Stegemann poprowadzi zbliżające się widowisko.

*'
Z kolei, Augsburg, pokonał Ravensburg (2:0).

*'
Bayern Monachium w poprzedniej rundzie Pucharu Niemiec wygrał na wyjeździe z Jena (5:0).