Korona Kielce - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 4

Małkowski - Gabovs, Rymaniak, Dejmek, Kallaste - Kiełb (63' Abalo), Grzelak, Marković (83' Cebula), Możdżeń, Palanca - Przybyła (74' Kotarzewski)
Malarz - Broź, Rzeźniczak, Pazdan, Gulherme - Jodłowiec (55' Prijović), Odjidja, Moulin - Hamalainen (46' Kucharczyk), Nikolić (74' Czerwiński), Radović

Mecze na żywo: Korona Kielce - Legia Warszawa

Dziękuje uprzejmie Państwu za wspólnie przeżywane emocje.

Niekorzystna passa Korony Kielce ciągle trwa. W tej chwili cyfra porażek z rzędu zamyka się na "6".
Gospodarzom zabrakło sił, charakteru oraz piłkarskich możliwości w drugiej odsłonie pojedynku. Jednym z kluczowych fragmentów spotkania była czerwona kartka dla Palanki.

Legia wygrała na wyjeździe.

90+4'
Prijović bardzo efektownie. Podkręcony strzał był bardzo bliski sukcesu. Futbolówka w ostatniej fazie poszybowała tuż obok prawego słupka.

90+3'
Zasygnalizowany spalony. Rymaniak dał się na nim złapać.

90+2'
Odjidja z faulem na swojej połowie. Korona będzie miała rzut wolny. Okazja na centrę.

90'
Arbiter główny dorzucił trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90'
Prijović dzielnie wracał z ofsajdu. I niestety... nie wrócił w porę.

89'
żółta kartka Ken Kallaste w następny weekend będzie miał wolne. Zawodnik otrzymał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie ligowym.

88'
żółta kartka Poniżej wspomniane przewinienie spotkało się z karą od sędziego głównego.

88'
Guilherme w perfidny sposób zatrzymany przez Marcina Cebulę.

87'
Faul w realizacji Prijovicia.

85'
Abalo zrobił zamieszaniu w polu karnym Legii po stałym fragmencie gry. Zmiennik Kiełba nieznacznie się pomylił.

84'
2:4! Prijović!
Szwajcar bez pomyłki! Radović fantastycznie wyłożył futbolówkę swojemu koledze z drużyny, a ten będąc zupełnie niekryty, pokonał Małkowskiego, umieszczając ją w prawym, dolnym rogu bramki.

83'
Rymaniak zachował zimną krew we własnej szesnastce! Obrońca w ostatniej chwili zablokował strzał Prijovicia z dogodnej pozycji na gola.

81'

79'
Interwencję na raty zaprezentował nam Zbigniew Małkowski. Efektowne uderzenie w lewe okno bramki Korony pokazał Odjidja Ofoe.

78'
Kolejny strzał w tych zawodów. Z okolic dwudziestego metra starał się Radović. Niestety dla niego, w samo centrum bramki.

77'
Grzelak silnie z dużej odległości od bramki. Zagranie w żaden sposób nie zagroziło skutecznie broniącemu w tej sytuacji Malarzowi.

76'
Małkowski pokazał klasę! Bramkarz Korony fenomenalnie wybronił strzał Prijovicia z paru metrów! Doskonale z lewego skrzydła dogrywał Miroslav Radović.

74'
Roszada również u gospodarzy. Kotarzewski w miejsce Przybyły.

74'
Na zmianę taktyczną zdecydował się sztab szkoleniowy z Warszawy. Jakub Czerwiński zastąpił Nikolicia.

73'
Mateusz Możdżeń z rozregulowanym celownikiem. Defensywny pomocnik otrzymał kapitalne podanie na wolne pole, i długo nie myśląc, uderzył na bramkę. Jego uderzenie poleciało nad poprzeczką bramki.

71'
Radek Dejmek bliski skorzystania z dośrodkowania z rzutu wolnego. Środkowy obrońca minimalnie spóźniony ze szczupakiem na piłkę.

70'
żółta kartka Siły wyrównane! Michał Pazdan za agresywne wejście na nogi przeciwnika został ukarany żółtą kartką.

69'
Moulin nieźle zagrywał crossowo do Nikolicia. Do pełnego sukcesu zabrakło dokładnego przyjęcia piłki przez Węgra.

68'

66'
Legia z rzutem rożnym. Piłka krąży w okolicach pola karnego Zbigniewa Małkowskiego.

65'
Ekipa trenera Grzesika rozbita. Nie na taką drugą połowę czekali kibice z Kielc.

63'
Wymuszona zmiana w składzie Korony. Abalo za kontuzjowanego Jacka Kiełba.

62'
Jacek Kiełb z pomocą medyków opuścił plac gry.

61'
2:3! Legia na prowadzeniu!
Rymaniak z samobójczym golem! Najpierw Radović został fenomenalnie powstrzymany przez Małkowskiego, ale ten już był bezradny przy bramce samobójczej Rymaniaka. Defensor nieudolnie próbował wybijać piłkę z linii bramkowej.

60'

58'
2:2! Jest remis!
Akcja ze stałego fragmentu gry. Kompletnie rozluźnioną obronę gospodarzy, doskonale skarcił Nemanja Nikolić, który znakomicie ulokował piłkę w prawym, dolnym rogu bramki.

56'
Ofoe w poszukiwaniu Radovicia pod bramką Małkowskiego. Serb był skutecznie blokowany przez stopera Kielczan. Futbolówkę złapał Zbigniew Małkowski.

55'
Druga zmiana w tym meczu. Prijović już na murawie, a z niej został zdjęty Tomasz Jodłowiec.

54'
Guilherme za wszelką cenę usiłował zacentrować z lewego skrzydła boiska. Niestety, Brazylijczyk wraz z futbolówką opuścił plac gry.

52'
żółta kartka Michał Pazdan zobaczył kartkę. Gwiazda polskiej reprezentacji zachował się niesportowo w starciu z rywalem.

51'
Moulin ładnie z dalszej odległości. Piłka leciała w lewy, dolny róg bramki Korony. Na posterunku znalazł się Małkowski, skutecznie odbijając piłkę na bok.

50'
żółta kartka KORONA W 10-kę! Palanca po raz drugi w tym meczu został ukarany żółtą kartką. Z resztą słusznie, bo zaliczył bardzo niebezpieczny wślizg.

49'
Stały fragment gry. Grzelak nie nadążył za pędzącym rywalem.

48'
Blisko wyrównania. Zbyt łatwo do sytuacji strzeleckiej doszli gości. W ostatniej chwili groźne uderzenie w wykonaniu Radovicia zostało zablokowane przez stopera.

46'
Jacek Magiera, trener Legii, dokonał zmiany w składzie. W miejsce Hamalainena na plac gry wkroczył Michał Kucharczyk.

46'
Druga odsłona spotkania!

Wynik do przerwy sensacyjny! Skazywana na pożarcie Korona prowadzi z faworyzowaną Legią. Błędy indywidualne dużo kosztują stołeczny klub.
Jestem przekonany, że po przerwie zobaczymy genialne widowisko.

KONIEC I POŁOWY MECZU W KIELCACH!

45'
O jedną minutę dłużej pogramy w I odsłonie.

44'
Znowu Malarz z błędem przy interwencji na przedpolu! Jego gafę z zimną krwią powinien wykorzystać Grzelak, ale strzał głową powędrował tuż nad poprzeczką.

43'

41'
Ponownie z dystansu piłkarze z Kielc. Mateusz Możdżeń autorem kompletnie sygnalizowanego huknięcie z dystansu. Piłka poleciała w centralną część bramki.

40'
Arek Malarz często testowany przez przeciwników. Ci próbują zza pola karnego, licząc, że futbolówka sprawi problemy na śliskiej murawie. Przed chwilą, oglądaliśmy strzał w sam środek bramki.

39'
Piłkarski bilard w szesnastce Korony Kielce. Mistrzowie Polski dążą do jak najszybszego remisu.

38'
Łukasz Broź nieczysto zaatakowany w centralnej części boiska. Przewinił w tym sektorze Marković.

36'
żółta kartka Palanca wylądował w notatniku arbitra. Zbyt duża zawziętość przy próbie odbioru piłki, przy której znajdował się Guilherme.

35'
Błyskotliwy strzał z rzutu wolnego oddał Jacek Kiełb. Futbolówkę asekuracyjnie na rzut rożny sparował Arek Malarz.

33'
Odjidja Ofoe zbiera pretensje od swoich kolegów. Belg powinien wystawić piłkę kapitalnie ustawionemu Radoviciowi, a zamiast tego, to zobaczyliśmy nieudolną sztuczkę techniczną. Futbolówkę przejęła defensywa.

32'
Michał Przybyła wzięty w kleszcze. Moulin podciął przeciwnika.

31'
Zbyt krótka wrzutka z lewego narożnika boiska. Centrował Guilherme.

29'
2:1! Legia zdobyła kontaktowego gola!
Guilherme w przepiękny sposób zwiódł dwóch rywali, a potem idealnie zmieścił piłkę w prawym rogu bramki Małkowskiego.

27'
Malarz z dobrą obroną na przedpolu. Goalkeeper przyjezdnych przy okazji został sfaulowany przez skaczącego Dejmka.

26'
Potężna próba z ogromnej odległości w wykonaniu Grzelaka. Arkadiusz Malarz z problemami wypluł piłkę przed siebie.

25'
Nikolić nie uniknął ofsajdu. Węgier zbyt szybko wybiegł do podania od kolegi z klubu.

24'
żółta kartka Środkowy obrońca Korony Kielce ujrzał żółtą kartkę.

23'
Radek Dejmek w opinii arbitra głównego przekroczył powszechnie obowiązujące zasady.

22'

20'
Palanca silnie kropnął z dystansu na bramkę Malarza. Bramkarz Legii skutecznie odbił piłkę przed siebie. Potem, usłyszeliśmy gwizdek sędziego, który zasygnalizował pozycję spaloną.

19'
Michał Przybyła z faulem. Jakub Rzeźniczak był łapany za koszulkę.

17'
Małkowski zdał test! Radović przepięknie próbował wkręcić piłkę! Zmierzającą tuż przy prawym słupku, wyciągnął Małkowski.

16'
Gwizdy na stadionie.

14'

13'
2:0! GRZELAK!
Korona Kielce wygrywa już 2:0! Kolejny błąd wyjściu Malarza! Jego koledzy dali zbyt łatwo uderzyć Grzelakowi z bliskiej odległości. Ten umieścił piłkę w prawym sektorze bramki.

12'
Hamalainen z pierwszą próbą w tym spotkaniu. Silny strzał z dalszej odległości nie sprawił większego zagrożenia. Kropnięcie wprost w rękawice Małkowskiego.

10'
Odjidja Ofoe źle zatrzymany, a na pewno sprzecznie z przepisami. Faulował Palanca.

8'
1:0! Zaskakujący początek!
Pewnie wyegzekwowany rzut karny przez napastnika gospodarzy. Piłka powędrowała w lewy, dolny róg bramki.

7'
RZUT KARNY DLA KORONY KIELCE! Błąd przy wyjściu z bramki popełnił Malarz. Rymaniak został nieprzepisowo blokowany w powietrzu.

6'
Rzut wolny dla Kielczan. Łukasz Broź przewinił na swojej połowie boiska.

5'
Waleczność od pierwszych minut. Obie ekipy nie odpuszczają centymetra boiska.

3'
Korona Kielce usiłowała szybko wyjść z kontrą. Pomysł zgasł w momencie straty piłki przez Palankę.

2'
Faul w okolicach środka pola. Miroslav Radović został przewrócony wbrew regułom.

1'
Kiełb zablokowany przez Moulina.

*'
Piłka w grze!

*'
Krakowianin Tomasz Musiał poprowadzi zawody w Kielcach.

*'

*'

*'

*'
W poniedziałek po przegranym meczu z Ruchem Chorzów (0:4), od pierwszej drużyny został odłączony Tomasz Wilman. Obowiązki głównego trenera przejął Sławomir Grzesik, asystent Wilmana.

*'

*'
Znamy zestawienie Legii na ten mecz.

*'
Dobry wieczór Państwu! Zapraszamy serdecznie na śledzenie relacji z tego, co dzisiaj wydarzy się na stadionie Korony Kielce. Ona zagra z aktualnym Mistrzem Polski - Legią Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online