Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
2 : 1

Kudła - Rapa, Fojut, Rudol, Nunes - Delev (89' Lewandowski), Drygas, Matras, Akahoshi, Gyurcso - Frączczak (90+3' Zwoliński)
Hrdlicka - Konczkowski, Grodzicki, Kowalczyk, Oleksy - Ćwielong, Surma (73' Lipski), Urbańczyk, Moneta (65' Mazek) - Niezgoda, Visnakovs (46' Arak)

Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę.

Dwa gole Spasa Deleva okazały się wystarczający, aby Pogoń Szczecin sięgnęła po pełną pulę. Ekipa Kazimierza Moskala wygrali trzeci raz z rzędu!
Ruch Chorzów po trzydziestu minutach gry stracił piłkarską jakość.

POGOŃ SZCZECIN Z KOMPLETEM PUNKTÓW!

90+3'
Zmiana na szpicy. Zwoliński za Frączczaka.

90+3'
Gyurcso miał piłkę meczową! Węgierski pomocnik w 100% sytuacji, posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

90+3'
Do wejścia na boisko przygotowany jest Łukasz Zwoliński.

90+2'
Ostatnie fragmenty będą należały do przyjezdnych.

90'
BONUS TIME: Trzy minuty.

90'
Przerwa kontra gospodarzy. Drygas błysnął ogromnym niezdecydowaniem pod polem karnym Chorzowian.

89'
Owacje stojąco zebrał Spas Delev. Mateusz Lewandowski ma pomóc w utrzymaniu korzystnego wyniku.

88'
Gyurcso podał do Hrdlicki. Węgier mógł bardziej przyłożyć się do centry z lewego narożnika boiska.

86'
Celnie głową Jarosław Fojut. Środkowy obrońca wygrał rywalizację powietrzną ze skaczącymi defensorami.

85'
żółta kartka Przewinienie taktyczne Lipskiego. Sędzia uznał, że stosowne w tej sytuacji będzie kara w postaci żółtej kartki.

84'
Rzut wolny. Drygas przewrócony. Pogoń Szczecin próbował wyjść z kontratakiem.

82'
Paweł Oleksy bez litości dla Deleva. Na całe szczęście Bułgarowi nic złego się nie stało.

80'
Solidnie od rzutu wolnego kropnął Lipski! Piłka wylądowała tuż nad poprzeczką bramki. Pomocnik Ruchu Chorzów nadał piłce niezłą rotację.

79'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Sebastian Rudol. Spóźniony atak na rywala. Obrońca pociągał przeciwnika za koszulkę.

78'
"Portowcy" z kompletem zmian.

76'
Kamil Drygas oddał celne uderzenie. Jego próbę efektownie wyłapał Hrdlicka. Piłka zmierzała w prawy, dolny róg bramki Chorzowian.

75'
Kowalczyk z faulem. Adam Frączczak został sprowadzony do parteru.

73'
Limit zmian u gości wyczerpany! Patryk Lipski wprowadzony na murawę za Łukasza Surmę.

73'
KONTROWERSJA: Adam Gyurcso upadł w polu karnym Chorzowa. Sztab szkoleniowy oraz kibice Pogoni Szczecin domagali się rzutu karnego. Sędzia był innego zdania.

71'
Ćwielong podcięty. Rzut wolny dla graczy Waldemara Fornalika.

70'

68'
Adam Gyurcso nie miał większych szans na to, aby jego zagranie głową zaskoczyło bramkarza. Zbyt mocno bita futbolówka z prawego skrzydła boiska.

67'
Hrdlicka znów skutecznie na przedpolu. Adam Gyurcso zbyt głęboko zagrywał z lewej flanki.

65'
ZMIANA: Kamil Mazek na pomoc kolegom! Łukasz Moneta zakończył ten mecz z żółtą kartką na koncie.

64'
Paweł Oleksy chciał za dobrze. Kompletnie nieudolna wrzutka z lewego skrzydła boiska. Futbolówka po jego kopnięciu, pofrunęła nad poprzeczką bramki Dawida Kudły.

63'
Niecelnie Delev z dystansu. Goście bez prądu w drugiej odsłonie zawodów.

62'
2:1! DELEV SHOW!
Drugi gol w tym meczu! Kapitalny strzał w prawe okienko bramki! Akcja na jeden kontakt zaskoczyła Ruch Chorzów. Matras był tym, który zaliczył ostateczne podanie.

60'
Adam Gyurcso niczym klasowy skrzydłowy. Węgier z okolic pola karnego rywala posłał futbolówkę tuż obok lewego słupka bramki Hrdlicki.

58'
Moneta groźnie wgrał piłkę z lewego skrzydła boiska. Podanie nieźle szło, ale skaczący Niezgoda nie zdołał zamknąć akcji. Napastnik zbyt późno wszedł w pole karne.

57'
Dobre wyjście Hrdlicki. Bramkarz "Niebieskich" idealnie wyszedł do centry z prawego narożnika boiska.

55'
Hrdlicka uratował Ruch Chorzów! Znakomite wyjście z bramki wyratowało niemal straconą sytuację. Adam Frączczak nie zdołał pokonać bramkarza w naprawdę idealnej sytuacji. Goalkeeper wybitnie skrócił kąt, a potem odbił piłkę po strzale.

53'
Adam Gyurcso miał sposobność do znakomite prostopadłe dogranie do Frączczaka. Pomocnik miał wszystkie dostępne instrumenty, ale jego finalne zagranie okazało się koszmarne. Podanie do obrońcy...

52'
Gra przerwana. Grodzicki z Matrasem w niedozwolony sposób walczyli o pozycję. Piotr Ćwielong znów wykona rzut rożny.

51'
Moneta zawiódł na lewej flance boiska. Zdecydowaną interwencję w obronie popełnił Spas Delev.

49'
żółta kartka Bez Jarka Fojuta w następnym meczu będzie musiał sobie poradzić Kazimierz Moskal. Ostry wślizg w wykonaniu stopera zostało doceniony przez arbitra.

48'
Łukasz Surma szukał Niezgody w polu karnym. Do realizacji celu zabrakło dokładniejszego przyjęcia piłki po stronie tego drugiego.

46'
Waldemar Fornalik dokonał pierwszej korekty w składzie. Na pierwszy ogień poszedł Visnakovs, który został zastąpiony przez Jakuba Araka.

46'
II POŁOWA MECZU!

Tradycyjnie prezentujemy Państwu statystyki (poprzez "Ekstrastats")

Spotkanie w Szczecinie jest dosyć dynamiczne. Na uwagę zasłużyła gra w pierwszych trzydziestu minut, gdzie oba zespoły groźnie atakowały. Brawa należą się Niezgodzie, który kontynuuje fantastyczną passę.

KONIEC I POŁOWY MECZU!

45'
Rozpoczął się dodatkowy czas. Sędzia doliczył 1 minutę.

44'
Od kilkunastu minut dużo aktywniejsi są piłkarze Kazimierza Moskala. Przed momentem, z osiemnastu metrów chybił Rapa.

42'
Pozycja spalona. A na niej znalazł się Adam Frączczak. Szkody tej sytuacji, ponieważ bardzo dobrym dośrodkowaniem od rzutu wolnego błysnął Adam Gyurcso.

41'
Rafał Murawski, pomocnik Pogoni Szczecin, przed tym spotkaniem odebrał pamiątkową koszulkę. Defensywny gracz rozegrał 300. meczów w Ekstraklasie.

39'
Konczkowski w dość łatwy sposób dał się złapać w pułapce ofsajdowej.

38'
Adam Frączczak z szansą! Rapa po raz kolejny centrował z prawej flanki. Snajper "Portowców" w bardzo dogodnej sytuacji na gola, uderzył obok prawego słupka bramki.

36'
Hrdlicka dobrze na linii! Adam Gyurcso zbyt łatwo wypracował sobie miejsce do strzału zza pola karnego. Zawiódł bierny Konczkowski.

35'
Rapa całkiem nieźle wgrał piłkę z prawego skrzydła. Piętką akcję próbował zakończyć Gyurcso, jednak Węgier nieczysto nakrył lecącą futbolówkę. Ta w bezpiecznej odległości minęła światło bramki.

33'

32'
282.podań zamieniły obie ekipy. Stan na 32'.

30'
Silne huuknięcie z okolic pola karnego przyjezdnych zaprezentował Akahoshi.

29'
Na jeden kontakt chcieli rozmontować blok obronny Ruchu piłkarze Pogoni. Prostopadłe podanie w wykonaniu Murawskiego zostało w porę zablokowane.

27'

25'
Delev groźnie uderzył z niemal miejsca. Zaskoczyć się nie dał Hrdlicka, który był w miejscu, gdzie poszybowała futbolówka.

24'
Silne wstrzelenie z głębi pola karnego zaprezentował Frączczak. Na piłkę już czyhał Gyurcso, ale ubiegł go świetnie interweniujący Grodzicki.

23'
Mecz po dwóch golach powinien jeszcze bardziej się rozpromienić.

20'
1:1! Szybka odpowiedź!
Efektowny "szczupak" zaliczył Delev. Przepiękny strzał głową odbił się od lewego słupka i wpadł do bramki kompletnie zaskoczonego Hrdlicki.

18'
0:1! Ruch prowadzi!
Niezgoda ma kapitalną serię! Błąd w komunikacji na linii stoperów Pogoni zakończył się dla niej tragicznie. Na sytuację strzelecką wyszedł Niezgoda, a potem efektowną podcinką zaskoczył Kudłę.

17'
Ofsajd również u gospodarzy. Akahoshi był minimalnie wychylony za linię defensywną "Niebieskich".

16'
Pozycja spalona. Jarosław Niezgoda przegrał rywalizację z blokiem obronnym Pogoni Szczecin. Chwilę wcześniej, nieudanie rzut wolny wybił Piotr Ćwielong.

15'
Będzie rzut wolny dla Ruchu Chorzów z niebezpiecznej odległości. Piotr Ćwielong najprawdopodobniej wykona stały fragment gry.

14'
Hrdlicka stał niczym zaczarowany! Bardzo blisko gola po bezpośredniej próbie od rzutu wolnego był Nunes. Piłka po jego zagraniu, minimalnie minęła lewy słupek bramki.

13'
żółta kartka Faul taktyczny. Łukasz Moneta przetrzymywał za koszulkę rozpędzonego Deleva. Ten już wychodził na dobrze obiecującą się sytuację.

12'
Visnakovs próbował dokładnie dograć do wbiegających partnerów z klubu. Zagranie z niemal linii końcowej zostało bez problemu przechwycone.

11'

9'
Zablokowany Piotr Ćwielong. Skrzydłowemu w wyniku presji ze strony rywala nie udało się celnie wrzucić piłki z prawej flanki boiska.

7'
Adam Frączczak przejął bezpańską piłkę tuż przed szesnastką Ruchu Chorzów. Sytuacja nie zakończyła się wielkim sukcesem, ponieważ napastnik zbyt bardzo się odchylił. Futbolówka pofrunęła wysoko nad poprzeczką.

6'
Niedokładne dośrodkowanie w wykonaniu Nunesa. Zabrakło komunikacji podczas wykonania rzutu wolnego. Od swojej bramki grę rozpocznie Hrdlicka.

5'
Faul. Kamil Drygas został przewrócony na połowie Ruchu Chorzów.

4'
Grodzicki nadział się na spóźniony atak ze strony Frączczaka. Doświadczonemu pomocnikowi będzie potrzebna pomoc.

1'
Błąd w rozegraniu popełnił Kudła. Jego gafę w odpowiednim momencie naprawił Rudol, przecinając tor lotu dośrodkowania z prawego skrzydła.

*'
Gramy!

*'
U gospodarzy "zagrożeni" są: Jarosław Fojut oraz Mateusz Lewandowski.

*'
W ekipie przyjezdnych na kartki musi uważać Piotr Ćwielong. Popularny "Pepe" ma w tej chwili trzy żółte kartki na koncie.

*'
Nadchodzący pojedynek poprowadzi Pan Paweł Raczkowski z Warszawy.

*'
Ławka rezerwowa "Portowców": Słowik, Kort, Kitano, Lewandowski, Obst, Piotrowski, Zwoliński

*'
Ławka rezerwowa "Niebieskich": Lech, Helik, Mazek, Lipski, Przybecki, Nowak, Arak

*'

*'
Witam Państwa serdecznie. Zapraszam na śledzenie naszego sprawozdania z meczu: Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online