Lech Poznań - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
2 : 0

Putnocky - Kędziora, Bednarek, Arajuuri, Kadar - Tetteh (80' Trałka), Majewski - Makuszewski, Jevtić, Gajos - Kownacki (69' Robak)
Kiełpin - Stępiński, Szymiński, Bozić, Sylwestrzak - Rogalski (83' Drozdowicz), Furman - Wlazło (46' Kun), Iliev (60' Krivets), Merebashvili - Kante

Kownacki (9.)
Robak (88., karny)

Robak (89.) żółta kartka
Drozdowicz (87.) żółta kartka
Drozdowicz (90+3.) żółta kartkaczerwona kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Wisła Płock

Dziękuję Państwu za uwagę. Życzę miłego wieczoru.

Gospodarze zdominowali ekipę z Płocka. W drugiej odsłonie ta przewaga była naprawdę widoczna.
Przyjezdni z czwartą porażką ligową z rzędu.

KONIEC! Lech Poznań zwycięski na własnym terytorium!

90+3'
żółta kartka Negatywny udział w tym meczu zaliczył Emil Drozdowicz. Piłkarz wyrzucony z boiska za niesportowe zachowanie - dyskusja z arbitrem.

90+2'

90'
Sędzia główny dorzucił trzy minuty.

89'
żółta kartka Robak z żółtą kartką.

88'
2:0! Lech już ma wygraną w kieszeni!
Marcin Robak, snajper, wykazał się chirurgiczną precyzją przy wykonaniu rzutu karnego. Świetny strzał w lewy sektor bramki. Kiełpin ruszył w dobrym kierunku, ale uderzenie było zbyt dokładne.

87'
RZUT KARNY DLA LECHA! Sędzia główny doszukał się faulu w polu karnym Wisły Płock w trakcie walki o pozycję.

86'
Kolejna zmiana u gospodarzy. Pawłowski zastąpił Jevticia.

85'
To mógł być piękny gol! Fenomenalnie kropnął Maciej Makuszewski. Futbolówka powędrowała tuż obok prawego słupka bramki. Gospodarze są naprawdę groźni z dystansu.

83'
Emil Drozdowicz zameldował się na murawie. Na niej nie ma już Maksa Rogalskiego.

81'
Niezbyt frasobliwie Putnocky na przedpolu. Bramkarz minął się z futbolówką, jednak szczęśliwie dla niego, blisko był kolega z bloku defensywnego.

80'
Zmiana. Łukasz Trałka za Tetteha.

79'
Celny strzał oddał Krivets. Pomocnik próbował z głębi szesnastki. Dobry pressing ze strony przeciwnika spowodował, że Krivets nie zdołał zagrozić.

78'
Starań gospodarzy z dystansu ciąg dalszy... Spróbował Radosław Majewski. Skrzydłowy zbyt dużo postawił na siłę, a zbyt mało na dokładność.

76'

75'
Niezła rotacja piłki po huknięciu Jevticia. Futbolówka kopnięta z dalszej odległości pofrunęła nad poprzeczką bramki.

72'
Centymetry... Tomasz Kędziora genialnie wyskoczył do centry z rzutu wolnego. Piłka minimalnie przeleciała obok lewego słupka bramki strzeżonej przez Kiełpina.

71'
Putnocky musiał wyjść z bramki. Słowak z ogromną pewnością przejął futbolówkę, którą z lewego skrzydła zagrywał Maksymilian Rogalski.

69'
Zmiana napastników. Marcina Robak w miejsce Dawida Kownackiego, który dzisiaj zrealizował swoje zadanie.

68'
Darko Jevtić ponownie w duecie z Kędziorą. Groźny strzał głową miałby szansę powodzenia, ale... Uderzenie powędrowało wprost w interweniującego Kiełpina.

66'
Bjelica, coach "Kolejorza", ma komplet zmian do dyspozycji.

65'
Krivets autorem pierwszej celny próby w wykonaniu przyjezdnych. Strzał głową był zbyt bardzo do przewidzenia dla obrony Poznania.

64'
Faul Tetteha. Defensywny pomocnik gospodarzy otrzymał słowną reprymendę od arbitra głównego.

63'
Piłka ciągle w posiadaniu Lecha Poznań.

60'
Były piłkarz Lecha Poznań na placu gry. Krivets, pomocnik gości, zmienił Ilieva.

58'
Seweryn Kiełpin najlepszy w powietrzu. Goalkeeper Płocczan pewnie wyłapał zawiesinę, którą z lewego skrzydła posłał Kadar.

57'
Dawid Kownacki miał okazję stworzyć sobie okazję na gola. Do realizacji tego planu potrzebne było dobre przyjęcie futbolówki. Tego zabrakło...

55'
Furman "szczupakiem" przeciął piłkę po dośrodkowaniu od rzutu wolnego.

53'
Prostopadle podawać starał się Merebashvili. Za akcją miał pójść Jose Kante, ale Hiszpan nie odczytał intencji kolegi z drużyny.

52'

50'
Była szansa na 2:0! Kadar błysnął piekielnie mocnym uderzeniem z dystansu! Piłkę przed siebie odbił Kiełpin, sytuację próbował kończyć zawodnik Lecha, ale nie trafił dokładnie. Pomylił się Dawid Kownacki.

48'
Majewski z lewego sektora! Wbiegał Maciej Makuszewski, ale zabrakło centymetrów do sfinalizowania akcji.

46'
Doczekaliśmy się pierwszej roszady w składzie Wisły Płock. Dominik Kun w miejsce Wlazło.

46'
Druga połowa spotkania!

W mojej ocenie mecz dosyć wyrównany. Wisła Płock nie grała źle, ale brakowało dokładności w ostatnich fazach akcji.
Gospodarze potrafili raz skonkretyzować sytuację strzelecką. Aktywny był m.in. Darko Jevtić.

KONIEC I ODSŁONY SPOTKANIA!

45+1'
Putnocky wypiąstkował futbolówkę. Z lewego narożnika zagrywał ją Dominik Furman.

45'
O jedną minutę dłużej potrwa I odsłona.

44'
Merebashivli stracił równowagę tuż pod polem karnym Poznania. Sędzia puścił grę.

43'
Widać krew na twarzy Kante. Hiszpan został zmuszony do chwilowego opuszczenia boiska.

42'
Kante wzięty w kleszcze. Cała sytuacja zakończyła się faulem w realizacji Arajuuriego.

40'
Tomasz Kędziora popisał się niezłą wrzutką na pole karne. Podanie z prawego skrzydła próbował skutecznie sfinalizować głową Darko Jevtić, jednak strzał okazał się łatwy do zatrzymania.

39'
Gościom brakuje dokładności pod polem karnym rywala.

37'
Przyjezdni jeszcze bez celnej próby na bramkę Putnocky'ego.

36'
Merebashvili zablokowany przez Arajuuriego. Naprawdę nieźle obiecywał się kontratak gości.

34'
Kiełpin instynktownie! Bramkarz Wisły Płock wykazał się refleksem na linii. Piłkę w prawym, dolnym rogu bramki próbował ulokować Darko Jevtić.

33'
Rzut rożny. Kadar powstrzymany na lewej flance. Groźnie zapowiadała się jego centra.

32'
Kante na pozycji spalonej. Przytomnie zachował się blok obronny Mistrza Polski z sezonu 2014/15.

30'

29'
Tetteh świetnie wspomógł swojego kolegę. Iliev popisał się niezłym technicznym rzemiosłem na prawej flance boiska.

28'
Soczyste kropnięcie z dwudziestego metra oddał Darko Jevtić. Ładna przymiarka, ale w samo centrum bramki... Bez trudu interweniował Kiełpin.

25'
Sylwestrzak usiłował groźnie wstrzelić piłkę z lewego skrzydła. Dobrze jednak ustawił się Arajuuri, który bez problemu przejął bezpańską futbolówkę.

24'
Dawid Kownacki próbował z dalszej odległości. Z tym strzałem kapitalnie poradziła sobie obrona przeciwnika. Chwilę później, oglądaliśmy celne uderzenie w wykonaniu Kadara.

22'
Iliev odepchnął rywala. Wszystko się działo w pobliżu pola karnego "Kolejorza". Poszkodowany był Arajuuri.

20'
Merebashvili faulowany. "Nafciarze" zaczną od rzutu wolnego. Regulamin gry złamał Jan Bednarek.

19'
Gwizdek sędziego. Stały fragment gry dla gospodarzy. Piłkarz Wisły Płock popełnił przewinienie w centralnej części boiska.

17'
Kiełpin próbował uchronić futbolówkę przed jej opuszczeniem boiska. Sztuka się nie powiodła... Lech od rzutu rożnego.

16'
Tetteh dobrze stanął na linii strzału piłki od Jose Kante. Hiszpan starał się zaskoczyć zza pola karnego.

15'
Rzut wolny. Merebashvili został nieprzepisowo zatrzymany.

13'
Wysoko próbują grać podopieczni Marcina Kaczmarka.

12'
Rzut rożny dla Poznania. Piłkę asekuracyjnie poza plac gry wybił Stępiński.

11'

9'
1:0! Gospodarze z golem!
Dawid Kownacki! Popularny "Kownaś" wykorzystał idealne, prostopadłe podanie od Majewskiego. Strzał na bliższy słupek okazał się nie do obrony dla Kiełpina.

7'
Radosław Majewski spróbował swoich sił z dystansu. Utalentowanemu skrzydłowemu piłka kompletnie zeszła z nogi. Nieudana próba.

6'
Kadar centrował z lewej flanki boiska. Dogranie z tego obszaru udało się dobrze zatrzymać defensywie beniaminka aktualnie rozgrywanego sezonu Ekstraklasy.

4'
Łatwo wybroniła się obrona Lecha. Dominik Furman zdecydowanie za krótko dograł z prawego narożnika.

4'
Dominik Furman solidnie przymierzył z dystansu. Jego uderzenie udało się skutecznie zneutralizować.

3'
Arajuuri popracował niezłym wślizgiem. Fin zażegnał niebezpieczeństwo po stałym fragmencie gry.

2'
Putnocky wystawiony na ciężką próbę! Bramkarz zmuszony do piąstkowania piłki, po zagraniu jej przez Dominika Furmana od rzutu rożnego.

1'
Prostopadle zagrywać próbował Jose Kante. Hiszpan jednak nie błysnął precyzją w podaniu do Merebashviliego.