Cracovia - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 3

Sandomierski - Brzyski (80' Wdowiak), Polczak, Malarczyk, Deleu (46' Jendrisek) - Dąbrowski, Covilo, Wójcicki, Budziński - Vestenicky (46' Cetnarski) , Piątek
Kelemen - Burliga, Runje, Guti, Tomasik - Romanchuk, Góralski, Grzyb (70' Chomczenowski), Frankowski, Vassiljev (90+1' Świderski) - Cernych (89' Szymański)

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Jagiellonia Białystok zgarnęła komplet punktów z jakże trudnego terenu. Swoją wysoką klasę po raz kolejny udowodnił Konstantin Vassiljev.
Przyjezdni mają w tej chwili punkt straty do liderującej Lechii Gdańsk.

KONIEC!

90+2'
Efektowny wolej w realizacji gracza Jagiellonii. Dwie z trzech doliczonych minut za nami.

90+1'
Brawa (zasłużone) dostał Vassiljev. Świderski z szansą.

90'
1:3! Kontra na medal!
Przemysław Frankowski wpisał się na listę strzelców! Kolejna asysta Vassiljeva (znów ładna). Pierwszy z wymienionych, nie dał najmniejszych szans bramkarzowi, posyłając piłkę w lewą część bramki.

89'
Zmiana. Cernych z golem w dzisiejszym meczu. Damian Szymański ma pomoc kolegom w utrzymaniu wyniku.

88'
Vassiljev reklamował zagranie piłki ręką. Był zdania, że jego strzał z dystansu został nieprzepisowo powstrzymany.

87'
Burliga z prawego skrzydła na pole karnego. Dograł wprost na... głowę Piotra Polczaka.

86'
Gęsto pod bramką Kelemena! W ogromnym chaosie najlepiej odnalazł się Runje, który wybił piłkę głową.

86'
Będzie rzut rożny dla gospodarzy. Nieudana interwencja głową ze strony piłkarza Jagiellonii.

84'
Wślizg Jendriska uratował Cracovię! Napastnik w ostatniej chwili zablokował uderzenie Frankowskiego. Młody pomocnik kropnął z siedemnastego metra.

83'
Błąd partnera z klubu naprawił Piotr Malarczyk. Defensor poradził sobie z Cernychem, który dobrze przejął futbolówkę w środkowej strefie boiska.

82'
W górę poszła chorągiewka sędziego liniowego. Marcin Budziński najbliżej bramki w momencie zagrania od kolegi.

80'
Niżej wspomniana korekta stała się faktem! Brzyski zmieniony przez Wdowiaka.

79'
Mateusz Wdowiak przygotowuje się do wejścia na płytę boiska.

77'
Covilo ogromnie bliski gola!
Efektowna gra głową mogła dać upragnione wyrównanie! Futbolówka obiła bramkę Kelemena! Bośniak jest niezwyciężony w powietrzu.

76'
Erik Jendisek się pomylił w dobrze obiecującej się sytuacji. Sygnalizowany strzał głową został wybroniony.

75'

73'
1:2! Gooool!
Genialne podanie w wykonaniu Vassiljeva. Znakomita prostopadła piłka w kierunku niekrytego Cernycha, a Litwin nie miał już litości dla Sandomierskiego, który był bliski skutecznej obrony nogami. Futbolówka ostatecznie powędrowała w lewy sektor bramki.

72'
Dwie groźne centry poleciały na pole karne Białegostoku. W obu przypadkach zwycięsko z opresji wyszła linia obrony.

71'
Pobudzony został Kelemen! Pobudził go Krzysztof Piątek, oddając soczystą próbę z dobrej lokalizację. Bramkarz Jagiellonii zmuszony do piąstkowania nieprzyjemnie lecącej futbolówki.

70'
Jest zmiana w składzie "Jagi". Grzyb oddała kapitańską opaskę, a na placu gry zameldował się Chomczenowski.

68'
Guti nawet ładnie zagrał z pełnego biegu. Dośrodkowanie jednak wpadło w ręce wychodzącego goalkeepera.

67'

65'
Jak to nie wpadło?!
Piłkarski bilard oglądaliśmy w szesnastce Cracovii! Bezpańską piłkę na kilka metrów od bramki przejął Burliga, i efektownym uderzeniem z bliska, trafił w poprzeczkę bramki interweniującego Sandomierskiego!

64'
Jacek Góralski ponowie ofiarą przewinienia. Jego team zacznie grę od stałego fragmentu.

63'
Sytuacja dobra na bramkę!
Grzegorz Sandomierski wykazał się ogromnym refleksem przy strzale głową Romanchuka. Ukrainiec posłał futbolówkę w prawy, dolny róg bramki. Zagrożenie jednak oddalił Sandomierski, świetnie parując piłkę.

62'
Jagiellonia zaprzepaściła okazję na być może bramkową sytuację. Frankowski okazał się niezdecydowany pod polem karnym Cracovii.

60'
Jacek Góralski faulowany na swojej połowie.

59'
Klub z Krakowa wydaje się trochę aktywniejszy w atakach.

57'
Przeciągają gracze Cracovii. Jacek Zieliński może mieć pretensje, że jego zawodnicy marnują szanse na stworzenie niebezpieczeństwa.

55'

54'
Grzegorz Sandomierski musiał wyłapać przeciągniętą piłkę. Tomasik zbyt bardzo głęboko z lewego skrzydła boiska.

53'
Piotr Polczak przesadził z ostrością. Cernych po raz kolejny poturbowany w starciu o górną piłkę.

51'
Cracovia uwierzyła w swoje możliwości.

50'
1:1! Cetnarski doprowadził do wyrównania!
Pewnie wyegzekwowany rzut karny przez pomocnika. Bardzo silne kropnięcie w prawy sektor bramki. Dobrze intencje odczytał Kelemen, ale futbolówka posłana zbyt mocno.

49'
JEDENASTKA DLA "PASÓW". Minimalnie spóźniony z interwencją był Kelemen.

48'
żółta kartka Marcin Budziński ujrzał żółtą kartkę. Pomocnik musi uważać w następnym meczu, ponieważ była to jego trzeci żółty kartonik. Za tydzień z powodu kartek będzie pauzować Covilo.

47'
Pozycja spalona. Piotr Polczak był trochę wysunięty za linią defensywną Jagiellonii Białystok.

46'
Na radykalne ruchy zdecydował się Jacek Zieliński. Cetnarski oraz Jendrisek na boisku. Z nim pożegnali się Deleu i Vestenicky.

46'
Druga połowa!

Szymon Marciniak ma pełne ręce roboty! Dwie sporne sytuacje wywołały ogromne zamieszanie w sektorach kibiców.
W mojej ocenie Jagiellonia prowadzi zasłużenie. Klub z Białegostoku był konkretniejszy w działaniach ofensywnych.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

45+2'
Gwizdy. Sympatycy Cracovii chcieli rzut karny, ponieważ w ich osądzie była ręka zawodnika Jagiellonii.

45+1'
Wysokim pressingiem emanują piłkarze z Krakowa.

45'
Dwie minuty dołożone do pierwszej odsłony.

44'
Kelemen pokazał kunszt!
Goalkeeper "Jagi" fantastycznie wyszedł z bramki, i zatrzymał rozpędzonego Krzysztofa Piątka, który niebezpiecznie kropnął piłkę z paru metrów.

43'
Brzyski zagrywał z prawego narożnika boiska. Starcie w powietrzu wygrał jego oponent. Cracovia będzie się starała doprowadzić do remisu.

41'
0:1! Gooool!
Wojnę nerwów wygrał Vassiljev. Spokojne uderzenie w prawy, dolny róg bramki. Sandomierski ruszył w innym kierunku.

39'
RZUT KARNY! Sędzia Marciniak wskazał na wapno i pokazał kartkę Covilo. Decyzja była konsultowana z arbitrem liniowym.

38'
KONTROWERSJA: Kibice oraz piłkarze Jagiellonii domagali się rzutu karnego! Covilo zagrał piłkę ręką w swoim polu karnym.

37'
Ładna akcja Jagiellonii! Frankowski świetnie zagrał na obieg do Burligi, a ten z dosyć ostrego kąta próbował pokonać Sandomierskiego. Bramkarz końcówkami palców sparował strzał.

36'
Groźnie leciała futbolówka ze stałego fragmentu gry. Brakowało domknięcia sytuacji głową, ale tego się nie doczekaliśmy...

35'
Gwizdek sędziego. Grzyb ogromnie zaskoczony oceną Szymona Marciniaka. Muszę się Państwu przyznać, że przewinienie na Budzińskim było.

34'
Frankowski z niemal linii końcowej zaliczył centrę na szósty metr od bramki Sandomierskiego. Trudne warunki sprawiły, że z zagrania nie mógł skorzystać żadnej z jego klubowych partnerów.

32'
Damian Dąbrowski zdecydowanie z dystansu! Silne huknięcie poleciało tuż obok lewego słupka bramki strzeżonej przez Kelemena. Goalkeeper asekuracyjnie ruszył z interwencją.

31'
Wójcicki miał zadanie: skutecznie dograć z prawej flanki. Tego planu nie udało się zrealizować. Piłkę spokojnie zneutralizował jeden z defensorów.

30'

28'
Przypadkowe wgranie futbolówki z prawego skrzydła w wykonaniu Brzyskiego. Ją łatwo przejął Kelemen. Chwilę wcześniej, oglądaliśmy korner dla piłkarzy Jacka Zielińskiego.

26'
żółta kartka Nieroztropne zachowanie Łukasza Burligi. Za zupełnie niepotrzebne przewinienie na Brzyskim obrońca wylądował w notesie arbitra.

25'
Krzysztof Piątek z kolejną próbą! Jeszcze z gorszej pozycji. Kropnięcie bez większego przygotowania poszybowało obok prawego słupka bramki.

24'
Zagrożenie pod bramką "Jagi"!
Efektownym szczupakiem sytuację z prawego skrzydła boiska kończył Krzysztof Piątek. Snajper miał ogromnie trudną pozycję, co spowodowało, że jego uderzenie poleciało wysoko nad poprzeczką.

22'
Ależ interwencja!
Kapitalna robinsonada w realizacji Sandomierskiego. Bramkarz perfekcyjnie wyciągnął strzał w lewe okno bramki! Głową próbował zaskoczyć Cernych.

21'
Covilo niepokonany w powietrzu. Defensywny pomocnik znakomicie przeciął tor lotu piłki po jej wgraniu z lewego skrzydła boiska.

20'
Lukę znalazł Góralski. Złe ustawienie obrońców Cracovii mogło się skończyć tragicznie, jednak solidne kropnięcie z paru metrów powędrowało wysoko nad bramką. Sytuacja wzięła się od niezłego dośrodkowania z kornera.

19'
Uderzenie Vassiljeva z naprawdę dużej odległości. Piłka zagrana od rzutu wolnego jeszcze odbiła się od nóg jednego z przeciwników, i wypadła poza boisko.

18'
Cernych trzyma się za głowę. Napastnik Jagiellonii uderzony w powietrznym starciu przez Piotra Polczaka.

17'
W poszukiwaniu Piątka w polu karnym przeciwnika. Budziński z prawej flanki wrzucał, ale dobrze w pobliżu własnej bramki ustawił się Runje.

16'
Pierwsza próba Vassiljeva w tym meczu! Estończyk próbował technicznie zaskoczyć Sandomierskiego. Strzał zza pola karnego został skutecznie zatrzymany przez bramkarza gospodarzy.

15'

14'
Romanchuk usiłował niebezpiecznie przedłużyć piłkę głową. Pomocnik dotknął długo lecącą z autu futbolówkę, jednak ta trafiła wprost w rękawice Sandomierskiego.

12'
Faulu doszukał się Pan Szymon Marciniak. W jego ocenie nieprawidłowo zachował się Krzysztof Piątek.

11'
Tomasik niebezpiecznie wgrał futbolówkę z lewego sektora boiska. Na zakończenie akcji szedł Cernych, ale w rywalizacji z dobrze kryjącym obrońcą, był bezradny.

9'
Chaotyczny atak w wykonaniu podopiecznych Michała Probierza. Cernych nie popisał się na prawym skrzydle boiska. Litwin mógł zdecydowanie lepiej dograć do kolegów, a potem uderzać na bramkę z głębi pola karnego.

8'
Cracovia próbuje rozgrywać. Krótkie podania mają stworzyć zagrożenie.

7'
Vassiljev wykonał mocno nieudany przerzut w kierunku lewego pomocnika. Ten nie miał żadnych szans na to, aby opanować zdecydowanie niedokładne podanie.

5'
Gra przerwana. Marcin Budziński, pomocnik "Pasów", wykazał się nadmierną agresją w pobliżu pola karnego rywala. Przewinienie w ofensywie zostało szybko wychwycone przez sędziego Marciniaka.

4'
Brak komunikacji na swojej połowie mógł dużo kosztować Jagiellonię. Szczęśliwie, błąd w środku pola, udało się naprawić parze obrońców.

3'
Oryginalnie wykonany rzut wolny przez gości. Zagrozić bramce Sandomierskiego się nie udało, ponieważ jego defensywa dobrze ustawiona w swojej strefie.

2'
Krzysztof Piątek miał ogromną ochotę na przejęcie piłki po prostopadłym podaniu. Jego plany skutecznie pokrzyżował Kelemen, udanie wychodząc z bramki.

1'
Faul. W okolicach środkowej strefy boiska nieprzepisowo został powstrzymany Covilo.

*'
START!

*'
Rozległ się hymn Cracovii. Jego autorem jest Maciej Maleńczuk.

*'
Oba zespoły grały już ze sobą w tym sezonie. Chodzi o pojedynek w 1/16 finału Pucharu Polski. Potyczka zakończyła się wygraną Jagiellonii, a gola na wagę awansu zdobył Karol Świderski.

*'
Jagiellonia wpadła w dołek. Podopieczni Michała Probierza po raz ostatni w rozgrywkach ligowych wygrali... 25 września 2016 roku.
Udało się wówczas pokonać na wyjeździe Koronę Kielce (1:2).

*'
"Pasy" ostatnimi czasy poczyniły ogromny progres. Ekipa Jacka Zielińskiego będzie chciała kontynuować udaną passę - 4. mecze bez porażki.

*'

*'
Jeden z najlepszych polskich sędziów, Szymon Marciniak, poprowadzi starcie w Krakowie.

*'

*'

*'
Michał Probierz, opiekun gości, zestawił taki skład

*'
Witam Państwo jakże serdecznie na naszym portalu! Dzisiaj w ofercie mamy dwie relacje z naprawdę ciekawie zapowiadających się spotkań polskiej Ekstraklasy.
Zaczniemy od meczu: Cracovia - Jagiellonia Białystok

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online