Zagłębie Lubin - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 2

Polacek - Dziwniel, Guldan, Jach, Todorovski - Jagiełło (46' Kubicki), Janoszka (77' Tosik), Janus (46' Starzyński), Piątek - Nespor, Woźniak
Załuska - Pietrzak, Uryga, Sadlok, Jović - Popović (82' Cywka), Brlek - Małecki, Boguski (70' Bartosz), Brożek - Ondrasek (70' Zachara)

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

Dziękuję uprzejmie wszystkim odbiorcom niedawno zakończonej relacji. Życzę miłego i spokojnego wieczoru.

Remis na zakończenie 14.kolejki LOTTO Ekstraklasy. Moim zdaniem , minimalnie lepszą ekipą w tym spotkaniu było Zagłębie Lubin, które częściej oglądaliśmy w ofensywie.
Wisła Kraków od siedmiu pojedynków w lidze niepokonana!

PODZIAŁ PUNKTÓW!

90+2'
Wielki zawód na trybunach! Podanie piłkarza Zagłębia Lubin z prawego skrzydła zostało pewnie przechwycone przez rywala.

90+1'
Gospodarze dalej przy piłce. Krakowska drużyna zmuszona do bronienia.

90'
Dwie minuty dorzucone do podstawowego czasu.

89'
Bartosz podcięty przez Todorovskiego.

88'
Aktywniejsi są piłkarze Piotra Stokowca.

86'
Dyskusja pomiędzy drużynami. Sędzia Stefański uznał, że kolejnego rzutu rożnego dla Zagłębia Lubin nie będzie. Ostatni piłkę dotknął Woźniak.

85'
Potężna próba Dziwniela. Silne kropnięcie zostało błyskawicznie powstrzymane przez parę rywali.

83'
Kolejny błąd w ustawieniu popełnił Martin Polacek! Nieudolną decyzję o wyjściu z bramki mógł wykorzystać Paweł Brożek, ale minimalnie spudłował.

82'
Ostatnia korekta w tym meczu. Popovicia zmienił Cywka.

81'
Zasygnalizowany ofsajd. Todorovski zbyt bardzo odchylony za linię defensywną.

80'
Ostatnie dziesięć minut przed nami! Wynik mobilizuje obie ekipy do gry o pełną pulę.

79'
Załuska z pewnym chwytem futbolówki. Głową starał się zaskoczyć Kubicki.

78'
Pozycja spalona. Odpowiedniego ustawienia nie zdołał skorygować Daniel Dziwniel.

77'
Zmiana. Łukasz Janoszka został zastąpiony przez Jakuba Tosika.

76'
2:2! Znowu remis!
Jakub Bartosz wyrównał stan meczu! Błąd szkoleniowy popełnił Polacek, który nie zdołał utrzymać piłki w rękawicach. Prostą gafę od razu wykorzystał Bartosz.

74'
3:1 było w zasięgu! Łukasz Załuska mógł zostać przelobowany przez Martina Nespora.

73'
Polacek zmuszony do wysiłku! Kapitalny strzał od rzutu wolnego oddał Maciej Sadlok. Piłka zmierzała w lewy, dolny róg bramki. Sytuację wyratowało bardzo efektowne piąstkowanie.

72'
Krótka radość kibiców i zawodników Zagłębia. Sędzia liniowy zasygnalizował ofsajd, na którym znajdował się piłkarz Lubinian.

70'
Zdenka Ondraska zastąpił Mateusz Zachara. Jakub Bartosz zmienił Rafała Boguskiego. Na takie korekty zdecydował się trener Wdowczyk.

69'
Filip Starzyński zdecydowanie za mocno od rzutu wolnego. Jego koledzy bardzo wysoko skakali, ale przy tak niedokładnym podaniu byli bezradni.

68'
żółta kartka Kartka dla Popovicia. Pomocnik z powodu przekroczenia limitu kartowego nie zagra

67'
Chaos w polu karnym. Ogromny zamęt wywarła groźna centra ze stałego fragmentu gry.

66'
Starzyński nadepnięty na stopę przez Brleka.

65'
Sztab szkoleniowy z Krakowa ma komplet zmian do dyspozycji.

63'
Starzyński naprawdę umie uderzać z rzutu wolnego. Ale, przed chwilą, nie błysnął kunsztem. Futbolówka w bezpiecznej odległości minęła lewy słupek bramki.

62'
żółta kartka Przewinienie. Alan Uryga ukarany kartką za niebezpieczny wślizg na nogę Janoszki.

60'
Gra przerwana. Faulu w działaniu ofensywnym dopuścił się Daniel Dziwniel.

59'
4:2 - statystyka "celnych strzałów".

57'
Bliski bramki samobójczej był Paweł Brożek. Niefortunna interwencja nogami mogła się tragicznie zakończyć dla Wisły Kraków. Napastnik przeciął zagranie od rzutu rożnego.

55'
Woźniak był ogromnie blisko trzeciego gola! Napastnik "Miedziowych" przegrał rywalizację z kapitalnie interweniującym Załuską, który dobrze skrócił kąt, i zatrzymał kąśliwe uderzenie z bliskiej odległości.

54'

52'
Łukasz Załuska efektownie piąstkował. Nieudanie wybity rzut rożny.

51'
Korner dla gospodarzy. Dziwniel zablokowany na lewej flance boiska.

50'
Wysoko nad poprzeczką trafił Filip Starzyński. Popularny "Figo" kompletnie skiksował z okolic pola karnego. Oryginalnie wykonany rzut wolny przez Lubin.

49'
2:1! Woźniak!
Zaskakuje, ale doskonałe uderzenie zza pola karnego! Płaskie zagranie odbiło się od lewego słupka bramki, a potem wpadło do siatki zaskoczonego Załuski.

48'
Sytuacja dla Zagłębia! Dziwniel nieźle na obieg do Piątka, który z kilkunastu metrów zdecydował się na strzał! Mankamentem jego próby było to, że posłał piłkę wprost w środek bramki.

46'
Piotr Stokowiec, coach gospodarzy, przeprowadził dwie zmiany. Kubicki za Jagiełło, Starzyński w miejsce Janusa.

46'
Wróciliśmy do gry!

Remis do przerwy!

45+2'
1:1! GOL DO SZATNI!
Arkadiusz Woźniak najwyżej wyskoczył do piłki od rzutu wolnego. Precyzyjny strzał głową z bliskiej odległości zaskoczyło Załuskę.

45+1'
Rzut wolny dla Zagłębia. Woźniak sfaulowany w pobliżu pola karnego "Białej Gwiazdy".

45'
1 minuta doliczona.

45'
Za chwilę poznamy wymiar dodatkowego czasu gry.

43'
Pietrzak powstrzymany. Łukasz Piątek ustawił się w dobrym miejscu.

42'
Kibice gwiżdżą. Maciej Sadlok przeszkodził przeciwnikowi wznowienie gry po stałym fragmencie gry.

40'
Jović potężnie z dystansu! Groźnie lecącą piłkę, skutecznie przed siebie sparował Martin Polacek.

39'
Groźne dośrodkowanie w kierunku Nespora. Sytuację "wyczyścił" stoper Krakowian.

37'
Jović przesadził. Daniel Dziwniel przewrócony na krawędzi swojego pola karnego.

35'
Gospodarze jeszcze bez próby w światło bramki. Taka statystyka do 35.minuty

33'
Leży piłkarz Wisły Kraków w polu karnym Zagłębia Lubin. Gra toczy się dalej. Zawodnik gości ucierpiał w walce o pozycję podczas stałego fragmentu gry.

32'
Piątek w porę! Brożek prostopadle do Boguskiego. Ten już był gotów do przymierzenia się na bramkę.

31'
Alan Uryga wyratował błąd swojego kolegi z obrony, Popovicia. Defensywny pomocnik zbyt krótko zagrał do klubowego partnera, a bliski przejęcia futbolówki był rywal.

30'
Trwa praca sztabu medycznego.

29'
żółta kartka Żółta kartka dla Todorovskiego.

28'
Ogromny ból Ondraska. Napastnik Wisły Kraków został brzydko zaatakowany w nogi przez Todorovskiego.

27'
Janoszka w bardzo dobrej akcji indywidualnej! Świetna szarża i doskonały balans ciała spowodowały, że jego ekipa mogła doprowadzić do wyrównania. Do realizacji tego planu zabrakło trochę szczęścia, ponieważ futbolówka minęła lewy słupek bramki.

25'
Janus w sytuacji stykowej. Ale, w tym przypadku, to on wystąpił w roli ofiary. Rzut wolny dla Lubinian.

24'

22'
Kolejna okazja dla gości! Ondrasek soczyście kopnął z trzynastego metra! Futbolówka zmierzała obok prawego słupka bramki, jednak w porę na linii strzału naszedł jeden ze stoperów Zagłębia, i powstrzymał Czecha.

21'
Brożek nie popisał się...
Małecki kapitalnie zagrał na wolne pole do Brożka, a ten mając tylko jednego obrońcę, to dał mu zablokował bardzo silny strzał. Piłka wylądowała poza bramką.

19'
Nieudolna próba z dalszej odległości w wykonaniu Jacha. Zagranie z rugby niż z piłki nożnej.

18'
Todorovski zagrywał z prawego skrzydła. Boczny obrońca musiał uznać wyższość defensora, który dobrze zablokował centrę.

16'

15'
0:1! PETER BRLEK!
Genialny strzał bez przyjęcia oddał Peter Brlek. Solidna próba z dwudziestego metra powędrowała w lewym oknie bramki! Cała akcja zaczęła się od dobrego wybicia piłki przez Załuskę.

14'
Krzysztof Janus bez pardonu atakował Patryka Małeckiego. Wszystko miało miejsce na wysokości pola karnego Wisły.

13'
Guldan próbował skutecznie finalizować akcję ze stałego fragmentu gry. Zagranie głową z paru metrów od bramki okazało się tragicznie w jakości.

12'
Ofiarnie wślizgiem Jović! Martin Nespor dopadł do futbolówki, której nie zdołali wybić piłkarze z obrony.

11'
Arkadiusz Woźniak bardzo optymistycznie z dystansu. Niestety, ale optymistycznie już się akcja nie zakończyła. Silnie kopnięta piłka z dalszej odległości, pofrunęła na trybuny.

10'
Ondrasek ucierpiał w starciu powietrznym. Rzut wolny dla jego kolegów.

9'
Na ten mecz z użytku została wyłączona trybuna "G".

7'
żółta kartka Żółta kartka dla Janusa. Faul taktyczny na Brleku. Pomocnika Zagłębia Lubin nie zobaczymy w następnej kolejce ligowej.

5'
Stały fragment gry dla "Miedziowych". Daniel Stefański dopatrzył się złamania regulaminu w środku pola.

4'
Przewrócił się Jagiełło. Zawodnik stracił równowagę w pobliżu szesnastki rywala, ale o rzucie wolnym mowy nie było.

2'
Zamieszanie w polu karnym Zagłębia Lubin. Groźny strzał Ondraska został ofiarnie zblokowany przez jednego z obrońców.

1'
Rzut rożny dla Wisły. Jach głową wybił piłkę poza boisko.

*'
Gramy!

*'
Daniel Stefański będzie dzisiaj wygłaszać werdykty na stadionie w Lubinie.

*'

*'
Jak to wszystko wygląda pod kątem statystyk?

*'
Dariusz Wdowczyk, szkoleniowiec gości, z racji kontuzji nie będzie mógł skorzystać dzisiaj z: Głowackiego, Guzmicsa oraz Mójty.
Wszyscy z wymienionych grają na co dzień w bloku defensywnym "Białej Gwiazdy".

*'

*'
Jest o co grać!

*'

*'
Witam Państwa serdecznie! Czas na zakończenie 14.kolejki LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/17. Zagłębie Lubin podejmie Wisłę Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online