Besiktas Stambuł - Napoli online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Besiktas Stambuł
Napoli
1 : 1

Fabri - Beck, Marcelo, Rhodolfo, Tosic (22' Tosun) - Gökhan İnler (65' Ozyakup), Atiba, Tolgay, Quaresma, Adriano - Aboubakar
Reina - Hysaj, Maksimovic, Koulibaly, Ghoulam - Allan (81' Zieliński), Callejon, Jorginho (80' Diawara), Hamsik, Insigne - Gabbiadini (64' Mertens)

KONIEC MECZU! PODZIAŁ PUNKTÓW!

90+2'
Mertens nie błysnął altruizmem. Belgijski zawodnik powinien dogrywać do dużo lepiej ustawionych partnerów. Tego nie zrobił, ale w zamian zobaczyliśmy strzał wprost w ustawionego bramkarza.

90+1'
Prosty błąd techniczny popełnił Mertens. Gdyby Belg dużo lepiej przyjął piłkę tuż przy linii końcowej, to jego koledzy mogliby coś stworzyć pod bramką Fabriego.

90'
Trzy minuty dłużej potrwa spotkanie.

89'
Za chwilę się dowiemy, o ile zostaną przedłużone aktualnie rozgrywane zawody.

88'
Marcelo fenomenalnie przerwał jakże niebezpieczną sytuację pod swoim polem karnym. Były piłkarz m.in. Wisły Kraków, przeciął podanie Insigne do wbiegającego Hamsika.

86'
Mertens chciał zdobyć bramkę z dalszej odległości. Naprawdę ambitny plan. Ale... huknięcie zostało dobrze wślizgiem powstrzymane.

85'
Jeszcze jedną zmianę ma trener Turków, Gunes.

83'
żółta kartka Kartkę za niesportową postawę ujrzał Tosun.

82'
1:1! Co za gol!
Marek Hamsik dostał trochę miejsca od obrony Besiktastu. I to był błąd... Przepiękny strzał Słowaka zza pola karnego powędrował tuż przy lewym słupku bramki.

81'
PIOTR ZIELIŃSKI na boisku. Polski pomocnik na murawie zastąpił Allana.

80'
Jest błyskawiczna reakcja ze sztabu szkoleniowego gości. Diawara w miejsce Jorginho.

79'
1:0! GOL!
Kibice Besiktasu doczekali się prowadzenia! Pewnie rzut karny wykonał Ricardo Quaresma. Piłka posłana w lewy sektor bramki Reiny. Ten poszedł w dobrą stronę, lecz uderzenie okazało się zbyt mocne i precyzyjne.

77'
RZUT KARNY DLA GOSPODARZY! Maksimović wykonał ruch ręką.

75'
Allan zaliczył genialny powrót! Przymierzać się do strzału z dobrej odległości od bramki chciał Aboubakar, ale jego zamiary pokrzyżował wyżej wymieniony pomocnik.

74'
Bardzo efektownie w polu karnym gospodarzy. Jeden z zawodników Napoli zagrywał nożycami, a potem blisko przejęcia bezpańskiej piłki był Mertens. Ostatecznie, futbolówka, znalazła się w rękach bramkarza.

72'
Gwizdek arbitra. Fabri został nieprzepisowo zaatakowany we własnej strefie. Jego rywale próbowali zagrozić mu ze stałego fragmentu gry, rzutu rożnego.

71'
Hysaj z kolejnym faulem w tych zawodach. Przed momentem, oglądaliśmy klasyczne przeciwnie taktyczne.

70'
Kibice z Turcji mają pretensje do swoich piłkarzy. Zbyt mało robią oni w ofensywie.

68'
Ładna, składna akcja przyjezdnych! Podanie z lewego skrzydła boiska starał się skutecznie wykończyć Insigne, jednak kropnięcie bez przyjęcia piłki, pofrunęło na jedną z trybun. Asekuracyjnie na futbolówkę rzucił się Fabri.

66'
Nic nie wyjdzie z akcji ofensywnej Włochów. Arbiter liniowy zasygnalizował pozycję spaloną, na której w jego ocenie znajdował się Callejon.

65'
Korektę mamy również w składzie gospodarzy. Ozyakup dał zmianę za Inlera.

64'
Gabbiadini bez gola w tym spotkaniu. Szkoleniowiec Napoli na murawę wprowadził Mertensa.

63'
Bardzo mocny strzał zza pola karnego oddał Ghoulam. Silnie kopniętej futbolówki nie zdołał dotknąć żaden z jego klubowych partnerów.

61'
Piłkarze gospodarzy reklamowali zagranie piłki ręką przez Maksimovicia. Ich argumentacja nie spowodowała, że sędzia główny przyznał rzut wolny.

59'
Marek Hamsik bardzo błyskotliwie w kierunku Callejona. Prostopadła próba mogła narobić wiele problemów defensywie, ale ona w porę przecięła groźnie lecącą futbolówkę.

57'
żółta kartka Żółta kartka dla Jorginho. Bardzo nieładnie kopnięty w nogę został rozpędzony Aboubakar.

55'
Rhodolfo skutecznie powstrzymał Callejona. Ten próbował niebezpiecznie dograć z prawego skrzydła na głowy kolegów.

54'
Allan przekroczył zasady gry. Aslan został poszkodowany w tej potyczce.

52'
Opatrywany jest Quaresma. Portugalski skrzydłowy został bez pardonu zatrzymany na lewej flance boiska.

51'
Callejon dostał sposobność na pokonanie bramkarza! Pomocnik w starciu z goalkeeperem zdecydował się na efektowną podcinkę! Futbolówka po jego uderzeniu, powędrowała tuż obok lewego słupka bramki.

49'
Mamy gwizdek sędziego. Do przewinienia w ofensywie doszło pod bramką Fabriego. Napoli miało okazję zagrozić jego bramce poprzez stały fragment gry.

48'
żółta kartka Zasłużona kara spotkała Inlera. Angielski arbiter nie mógł więcej tolerować nadmiernej agresji ze strony pomocnika.

47'
Ricardo Quaresma został poturbowany przez Hysaja. Ten nie miał większej litości dla Portugalczyka w starciu powietrznym.

46'
W czasie przerwy nie doszło do żadnych zmian w obu składach.

46'
Gramy!

KONIEC I ODSŁONY!

45+1'
Ślamazarne ataki w końcówce.

45'
Dwie minuty zostały dodane do I odsłony.

43'
Beck tym razem w ofensywie. Zgrabne dośrodkowanie w kierunku Aboubakara nie minęło świetnie ustawionych przeciwników.

41'
Beck niewłaściwie się ustawił. Nieudolną pozycję mógł skarcić Insigne, ale przy oddawaniu strzału, stracił równowagę. Piłka, ostatecznie, powędrowała w bezpiecznej odległości od lewego słupka.

40'
Na soczystą próbę z dystansu zdecydował się Aboubakar. Muszę się przyznać, że decyzja dobra. Jedynie można się przyczepić do lokacji, bo Kameruńczyk kopnął w miejsce, gdzie ustawiony był Reina.

38'
Faul. Zawodnik defensywny Besiktasu został wzięty w kleszcze. Wśród atakujących był m.in. Marek Hamsik.

37'
Dobra statystyka?

35'
Przed chwilą zostało wychwycone zagranie nakładką. Jego autorem został Atiba.

34'
Pozycję spaloną odnotowano ze strony gości. Insigne zbyt blisko bramki rywala w momencie zagrania od kolegi z klubu.

33'
Fabri zmuszony do naprawdę dalekiego wyjścia z bramki. Goalkeeper Besiktasu musiał przeciąć bardzo groźne, prostopadłe podanie.

31'
Gra przerwana. Prosty błąd w opanowaniu futbolówki popełnił Gabbiadini. Włoski snajper całą sytuację pod polem karnym rywala ratował faulem.

30'

28'
Okazja dla Turków!
Quaresma przepięknie szarżował na lewym skrzydle. Błąd przy wybiciu popełnił Koulibaly, a do bezpańskiej piłki dopadł Tolgay, lecz mając 100%, trafił w boczną siatkę.

26'
Ricardo Quaresma w biegowym pojedynku z obrońcą Napoli. Portugalski gwiazdor miał ogromną chętkę na przejęcie futbolówki po dłuższym zagraniu. Rywalizację przegrał...

25'
Za krótko, za nisko... Kolejna wrzutka Hysaja od rzutu rożnego była zbyt łatwa do zneutralizowania.

24'
Włoska ekipa w bardzo spokojny sposób konstruują swoje akcje. Dużo krótkich podań.

22'
Uraz Tosicia okazał się dużo poważniejszy. Tosun, napastnik, zameldował się na placu gry.

20'
Luka w ustawieniu stoperów Napoli. Ten błąd szybko usiłował wykorzystać Aboubakar, ale napastnik z Kamerunu, posłał futbolówkę bardzo wysoko nad bramką Reiny.

19'
Ricardo Quaresma postraszył rywali w ich polu karnym. Zagranie Portugalczyka z głębi szesnastki udało się w ostatniej chwili przerwać.

18'
Ghoulam spróbował bezpośredniego rozwiązania rzutu rożnego. Efektowna podkrętka wylądowała minimalnie nad poprzeczką bramki Fabriego.

17'
Hysaj groźnie zagrał z prawego narożnika boiska. Dogranie szybko przerwał defensor.

16'
Faulu po prostej stracie dopuścił się Ilner.

15'
Beck świetnie zainterweniował w swojej strefie. Boczny obrońca kapitalnie zablokował silny strzał Callejona z kilkunastu metrów.

14'
Tosic przez chwilę miał dolegliwości zdrowotne. Jak można zobaczyć, to piłkarz wrócił do kontynuowania gry.

12'
Ładna akcja gości na prawym skrzydle boisku. Hysaj efektownie zagrywał z pełnego biegu, akcję skutecznie finalizować starał się Callejon, jednak z dobrej odległości, trafił wysoko nad poprzeczką.

10'
Gabbiadini miał stuprocentową okazję!
Napastnik przyjezdnych w wybornej sytuacji na gola, trafił w nogi świetnie interweniującego Fabriego. Obrona Besiktasu zaspała.

9'
Inler został sfaulowany na własnej połowie boiska. Reguły złamał Jorginho.

8'
Marek Hamsik spróbował swoich sił na lewej flance boiska. Jego zadaniem było dokładnie dograć z tego obszaru murawy. Wrzutka w wykonaniu Słowaka okazała się zbyt krótka. Bez problemu futbolówkę przejął jeden z obrońców.

7'
Nieudana próba dłuższego podania w realizacji Allana. Piłka powędrowała wprost w rękawice Fabriego.

6'
Piłka w siatce! Gola zdobył Aboubakar. Przedwczesną radość ostudził arbiter, który zasygnalizował faul w wykonaniu napastnika.
Bramka nie została uznana.

4'
Insigne wybiegł za linię obrony Besiktasu. Zawodnik miał ogromną nadzieję, że prostopadłe podanie od Gabbiadiniego przejdzie przez defensywę. Niestety, ale musiał przełożyć swoje plany. Dobry przechwyt.

2'
Pierwsza reakcja sędziego liniowego. Gabbiadini dał się złapać na dosyć pokaźnym ofsajdzie.

1'
Ghoulam groźnie zacentrował z lewego skrzydła boiska. Akcję z bliskiej odległości próbował skutecznie kończyć Gabbiadini, ale w kulminacyjnej części akcji, posłał piłkę wprost w bramkarza.

*'
START!

*'
Czas na odegranie hymnu Champions League! Piłkarze już na murawie.

*'
Ostatnie przygotowania...

*'
W 3.kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów lepszy okazał się Besiktas. Turecki klub wygrał na wyjeździe 3:2 z Napoli.

*'
W rezerwie przyjezdnych znalazł się m.in. Piotr Zieliński

*'
Na ławce rezerwowej gospodarze znaleźli się tacy zawodnicy: Tolga, Atinc, Gokhan, Kerim, Olcay, Oguzhan, Cenk

*'
Z powodu kontuzji kolana pauzuje Arkadiusz Milik. Nasz snajper nabawił się urazu podczas meczu el.Mundialu 2018.

*'
Dziś o godz. 12:00 odbyło się spotkanie klubów w ramach Młodzieżowej Ligi Mistrzów.

*'
Znane Nam są składy obu drużyn. Wyjściowe zestawienia zobaczą Państwo u góry relacji.

*'
Te zawody będzie prowadzić Mark Clattenburg. Angielskiemu arbitrowi w pracy pomagać będą: Jake Collin, Simon Bennett oraz Isan Hussin.

*'
Tak z kolei przedstawia się menu na ten wtorkowy wieczór. Szczególnie ciekawie zapowiada się starcie: Manchester City - Barcelona

*'
Tak kształtuje się sytuacja w grupie "B" po 3.seriach gier

*'
Witam Państwa! Zapraszam Państwa na śledzenie relacji tekstowej LIVE z meczu 4.kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów: Besiktas - Napoli

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Besiktas Stambuł - Napoli, to zapraszamy do śledzenia meczu online