PSV Eindhoven - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
PSV Eindhoven
1 : 2

Pasveer – Arias, Isimat-Mirin, Moreno, Willems (46' Brenet) – Schwaab – D. Pröpper, Ramselaar (76' Zinchenko), Guardado, Pereiro (67' Bergwijn) – L. de Jong.
Neuer – Lahm, Hummels, Boateng, Alaba – Alonso – Robben (65' Costa), Kimmich (65' Coman), Arturo Vidal – Lewandowski, Mueller (86' Sanches)

Arias (14.)
Lewandowski (34.)
Lewandowski (74.)

Coman (90.) żółta kartka

Mecze na żywo: PSV Eindhoven - Bayern Monachium

Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólnie przeżywane emocje.

Wynik w mojej ocenie jest sprawiedliwy. Niemiecka ekipa dzisiaj w minimalnym stopniu wykorzystała swoje sytuacje strzelecką. Polscy kibice mogą być zdecydowani, bo kolejne gole do swojego bogatego dorobku dorzucił Robert Lewandowski.
PSV wraz z Rostovem stoczą batalię o udział w Lidze Europy.

KONIEC SPOTKANIA! Bayern Monachium jedną nogą w 1/8 finale Ligi Mistrzów!

90+3'
Alaba postawił na siłowe rozwiązanie akcji po stałym fragmencie. Można byłoby postawić na precyzję.

90+2'
Rzut wolny dla gości. Vidal faulowany. Będzie dobra okazja na oddanie bezpośredniego strzału.

90'
Minimum trzy minuty dłużej potrwa widowisko w Eindhoven.

90'
żółta kartka Żółta kartka dla Comana. Francuski pomocnik został ukarany za niesportowe zachowanie.

89'
Kingsley Coman próbował błysnąć kapitalnym rajdem na prawym skrzydle boiska. Francuz, mimo wielkiej presji, nie zdołał dokładnie dograć do kolegów.

88'
Monachijczycy chcą już definitywnie "przyklepać" sobie zwycięstwo. Zamęt na lewym skrzydle siał Douglas Costa.

86'
Ostatnia zmiana w tym meczu. Renato Sanches ma wnieść jeszcze więcej werwy w ofensywie, z boiska zszedł Thomas Muller.

85'
To mógł być trzeci gol!
Robert Lewandowski nie mógł mówić o szczęściu w tej sytuacji, ponieważ futbolówka po jego dotknięciu, odbiła się od poprzeczki.

84'
Wślizg Guardado. Niestety, ten wślizg odrobinę spóźniony. Rzut wolny dla piłkarzy z Niemiec.

82'

80'
Rzut wolny dla przyjezdnych. Bergwijn bardzo zaskoczony faktem, że gra została przerwana. Chyba chodziło o rzekome dotknięcie piłki ręką.

79'
Arias spróbował powiększyć swój dorobek strzelecki. Kropnięcie z naprawdę znaczącej odległości, nie okazało się wybitnym uderzeniem. Na wykonanie interwencji nie dostał szans Manuel Neuer.

77'
Rzut rożny dla gości. Obronie gospodarzy udało się z problemem zneutralizować wrzutkę w wykonaniu Comana.

76'
Zmiana nr.3 u PSV: Zinchenko za Ramselaara.

74'
1:2! Znowu Lewy!
Polski napastnik wyprowadził Bayern na prowadzeniu! Polak w stylu wybitnego egzekutora! Kapitalną akcję na lewym skrzydle zaprezentował Douglas Costa, świetnie zagrywając na obieg do Alaby, który wystąpił w roli asystenta.

72'
Kibice PSV zostali wystawieni na ciężką próbę! Bliski dobrego wykończenia dośrodkowania z prawego skrzydła był Thomas Muller. Ostatecznie, piłka, po uderzeniu głową wylądowała w bocznej siatce.

71'
Mats Hummels końcówkami palców przerwał bardzo niebezpieczne, prostopadłe podanie do L.De Jonga. Skuteczny wślizg "wyczyścił" sytuację.

69'
Moreno wygrał batalię powietrzną ze skaczącymi rywalami. Groźny strzał głową jednak nie sprawił, że jego drużyna wyszła na prowadzenie. Futbolówka powędrowała poza światłem bramki.

68'
Gianluca Rocchi podjął decyzję o przyznaniu rzutu wolnego Holendrom. Na swojej połowie faulował Xabi Alonso.

67'
Na korekty również zdecydowali się trenerzy gospodarzy. Bergwijn na murawie, a ją opuścił Pereiro.

65'
Zmiany, zmiany... Douglas Costa gotów do gry. Z płyty boiska zszedł Arjen Robben. Kimmich z kolei został zastąpiony przez Comana.

64'

62'
Pasveer bohaterem PSV? Być może tak! Fenomenalna robinsonada po uderzeniu piłki z bliskiej odległości. Interwencja na refleks. Dobijać próbował Muller, ale jego zagranie wyblokował Moreno.

60'
Odgwizdana sytuacja, w której faulu dopuścił się Vidal. Rzut wolny dla zespołu przeciwnego.

59'
Mats Hummels znalazł się w dobrym miejscu podczas rzutu rożnego. Defensor gości minimalnie spudłował głową. Piłka po strzale głową poleciała tuż obok prawego słupka bramki.

58'
Muller wywalczył rzut rożny w niemal straconej sytuacji. Nieudolnie z prawego skrzydła boiska zagrywał Lahm. Pomocnik Bayernu wymusił błąd.

57'
Boateng popisał się szybkością. Środkowy obrońca świetnie zablokował pędzącego rywala.

55'
Robert Lewandowski minął się z piłką. Polski napastnik próbował finalizować zagranie z lewego narożnika boiska. W polu karnym Mistrza Holandii panował ogromny chaos.

54'
Piekielnie mocny strzał z dwudziestego metra zaliczył David Alaba. Na ratunek gospodarzy wyszedł Pasveer, który znakomicie przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

52'
Mats Hummels jak profesor! Genialny, czysty wślizg na piłkę, którą w niebezpiecznej strefie prowadził Moreno. Gdyby nie obrona byłego zawodnika BVB, to PSV mogłoby się pokusić o prowadzenie.

51'
Kimmich był naprawdę blisko tego, aby przejąć piłkę po podaniu z lewego skrzydła boiska. Zagrywał Vidal. Sytuacji strzeleckiej nie było, ponieważ Kimmich nie zdołał odpowiednio zgasić futbolówki.

50'
Lahm posłał dośrodkowanie z prawego sektora boiska. Futbolówka poleciała na wprost kapitalnie ustawionego Ariasa.

49'
Ręki Robbena dopatrzył się team sędziowski. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

47'
Lewandowski na jeden kontakt z Robbenem. Nasz rodak miał znakomity pomysł na dogranie do wbiegającego Holendra, jednak nie było takiej dokładności.

46'
Philippe Cocu, trener gospodarzy, przeprowadził zmianę. Brenet zastąpił Willemsa.

46'
Wystartowaliśmy z drugą odsłoną!

*'
Tak to wygląda do przerwy...

Oglądamy otwarte widowisko. Dwa gole zdobyte w dosyć kontrowersyjnych okolicznościach.
Przewagę zgodnie z oczekiwaniami mieli podopieczni Carlo Ancelottiego, ale do przerwy utrzymał się bramkowy remis.
Jestem przekonany, że obie ekipy po przerwie spróbują zagwarantować sobie komplet punktów.

KONIEC I POŁOWY SPOTKANIA! Piłkarze zeszli do szatni!

44'
Lahm miał więcej szczęścia niż rozumu. Kompletnie nieroztropne zachowanie doświadczonego Niemca powinno zakończyć się kartką. Arbiter Rocchi okazał się łaskawy.

43'
Blok obronny holenderskiej ekipy zdał egzamin. Lahm nieudanie poszukiwał swoich kolegów z klubu.

42'

40'
Robert Lewandowski poszukuje kolejnej bramki. Polak bez przyjęcia piłki próbował pokonać goalkeepera przeciwników. Gwiazda polskiej reprezentacji musi jeszcze popracować nad celnością...

38'
Alaba od rzutu wolnego. Zagranie Austriaka trzeba brać pod uwagę w kontekście sprawdzenia czujności Pasveera. Uderzenie w centralną część bramki gospodarzy.

37'
Cierpliwość sędziego w stosunku do Isimata powoli się kończy. Obrońca PSV z ogromnie dużą częstotliwością popełnia faule.

36'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu tej grupy...

34'
1:1! Remis!
Robert Lewandowski zamienił jedenastkę na gola! Spokojny strzał napastnika okazał się nie do zatrzymania przez Pasveera.
Piłka wylądowała tuż przy prawym słupku.

33'
RZUT KARNY DLA GOŚCI! Ręką w swoim polu karnym zagrał Moreno. Arbiter okazał się bezlitosny.

31'
David Alaba próbował skutecznie dośrodkować z lewego skrzydła boiska. Na podanie czekali piłkarze ofensywni Mistrza Niemiec, ale czujność i rozwagę pokazał Arias.

30'
Nasz rodak kończył sytuację ze stałego fragmentu gry.

29'
Lewy znów bliski gola! Polski snajper trafił w słupek! Jego koledzy z drużyny reklamowi faul na oddającym strzał Polaku.

27'
Futbolówka dalej w posiadaniu przyjezdnych. Przewaga narasta...

25'
Zupełnie niepotrzebnie zainterweniował David Alaba. Sędzia Rocchi odgwizdał faul w wykonaniu Austriaka. Prosty błąd ze strony obrońcy.

24'
Na kontrę liczyli gospodarze. Niestety, przewaga liczebna gości zrobiła swoje.

23'

21'
Kolejna próba z dystansu w dzisiejszym spotkaniu. Spróbował Xabi Alonso. Soczyste uderzenie bez większego trudu zatrzymał Pasveer. Na dobrą interwencję miało wpływ świetne ustawienie.

20'
Zespół sędziowski wychwycił pozycję spaloną. Na niej znalazł się Thomas Muller.

19'
Oblężenie bramki Pasveera.

17'
Przyjezdni dążą do jak najszybszego remisu. Na pole karne wrzucał Vidal. Dobrze ustawiona defensywa udaremniła jego dalekosiężne plany.

16'

14'
1:0! PSV na prowadzeniu!
Zaskakujący zwrot akcji w Eindhoven! Zawodnicy Bayernu nie potrafili wyjaśnić zagrożenia w obronie. Ich błąd genialnie wykorzystał Arias, pokonując Neuera głową.

13'
Faul. Hector Moreno w ocenie arbitra głównego rażąco naruszył zasady gry.

12'
Lahm spokojnie wyjaśnił sytuację w swojej szesnastce. Zdecydowanie za mocne podanie wykonał jego rywal.

10'
Arjen Robben w swojej klasycznej akcji. Pomocnik zszedł do środka, a potem huknął z okolic pola karnego. W tej sytuacji nie było celności.

9'
Bayern Monachium już dzisiaj może zagwarantować sobie awans do fazy pucharowej. Do realizacji tego celu potrzeba:
- dzisiejszej wygranej
- zwycięstwa Atletico w meczu z Rostovem.

7'
Robben podjął ryzyko. Holenderski skrzydłowy zamiast szukać dośrodkowania z prawej flanki, to zdecydował się na prostopadłe podanie od Lahma. Pomysł ciekawy, jednak zabrakło dokładności.

6'
Niezła kombinacja w realizacji Holendrów. Guardado na jeden kontakt usiłował dograć do wbiegającego na pole karne kolegę. W porę zorientowali się rywale, którzy błyskawicznie przerwali akcję.

5'
LEWY!
Mało brakowało, aby Robert Lewandowski wpisał się na listę strzelców! Polak popisał się doskonałym strzałem głową. Pasveer mógł odetchnąć z ulgą, ponieważ futbolówka obiła poprzeczkę jego bramki.

4'
Zmarnowany stały fragment gry przez PSV. Koszmarna centra.

3'
Bayern z okazją na gola!
Przepiękne dośrodkowanie z lewego skrzydła zaprezentował Alaba. Efektowną piętką bramkarza próbował zaskoczyć Muller, ale jego bardzo ładne zagranie powędrowało minimalnie obok lewego słupka.

1'
Z werwą rozpoczęli gospodarze! Bardzo groźna centra na pole karne Neuera. Zagranie z prawego skrzydła boiska udało się jednak skutecznie zneutralizować monachijskiej obronie.

*'
Piłka w grze!

*'
W składzie gości z tytułu kontuzji zabraknie: Martineza oraz Ribery'ego.

*'
Na stadionie rozległ się hymn Ligi Mistrzów!

*'
Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 4.kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

*'
W Eindhoven w rolę sędziego będzie się wcielać Gianluca Rocchi.

*'
Zapraszamy na relację z meczu: PSV Eindhoven - Bayern Monachium. Początek o 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z PSV Eindhoven - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online