Manchester City - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
Barcelona
3 : 1

Caballero - Zabaleta, Stones, Otamendi, Kolarov - Fernandinho (60' Fernando), Gundogan - Silva, De Bruyne (88' Nolito), Sterling (70' Navas) - Aguero
Ter Stegen - Roberto, Umtiti, Mascherano, Digne - Busquets, Rakitić (61' Turan), Gomes (77' Rafinha) - Messi, Suarez, Neymar

Mecze na żywo: Manchester City - Barcelona

Dziękuję Państwu za ten wspólnie spędzony czas.

Cóż za widowisko oglądaliśmy na Etihad Stadium! W tym meczu nie brakowało niczego, piłkarze obu drużyn zaprezentowali bardzo wysoki poziom.

Koniec spotkania! Manchester City pokonał Barcelonę 3:1.

90+3'
Kiepskie wznowienie niemieckiego bramkarza pada łupem podopiecznych Pepa Guardioli, po chwili Aguero został zatrzymany przez Umtitiego.

90+3'
Piłka w rękach Ter Stegena.

90+2'
Rzut rożny dla The Citizens.

90+1'
Centra Neymara trafiła na głowę Messiego, ale Argentyńczyk uderzył za słabo, aby pokonać Caballero.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90'
Neymar został sfaulowany przez Navasa. Rzut wolny dla gości na wysokości szesnastki angielskiego zespołu.

89'
Nieudany strzał Suareza.

88'
Ostatnia zmiana w drużynie z Manchesteru. Z placu gry zszedł De Bruyne, a w jego miejsce pojawił się Nolito.

87'
Świetna interwencja Umtitiego zastopowała kontrę Manchesteru City.

86'
Luis Suarez złapany na minimalnym ofsajdzie.

84'
Zablokowane dośrodkowanie Kolarova wyszło na aut.

83'
Centra Neymara nie minęła Kolarova. Okazja do kontry dla City.

82'
Piłka po uderzeniu Messiego odbiła się od muru i wyszła na rzut rożny.

81'
Luis Suarez wywalczył rzut wolny niedaleko pola karnego The Citizens.

80'
David Silva wszedł między dwóch zawodników Dumy Katalonii, zagrał w uliczkę do Aguero, Argentyńczyk zdecydował się na strzał w polu karnym, ale trafił tylko w boczną siatkę.

78'
Na spalonym Neymar i arbiter przerwał akcję Barcelony.

77'
Mamy ostatnią zmianę w zespole gości. W miejsce Gomesa wszedł Rafinha.

75'
żółta kartkaBusquets ukarany żółtą kartką przez sędziego za prostesty wobec zagrania Argentyńczyka.

74'
3:1! Gundogan pokonuje po raz drugi Ter Stegena!
Piłkarze Manchesteru City wyprowadzili kontrę, De Bruyne zagrał do Navasa, ten zgrał piłkę na środek pola karnego, niemal do pustej bramki Sergio Aguero. Argentyńczyk nie trafił jednak do siatki i dotknął futbolówkę ręką, choć przypadkowo. Ta dotarła do Gundogana, a on pokonał bramkarza Barcelony.

74'
Dobre piąstkowanie Caballero po centrze Neymara.

73'
Rzut rożny dla Dumy Katalonii po interwencji Jesusa Navasa.

72'
Pablo Zabaleta powalczył do końca z Dignem i zdołał dośrodkować, ale nikt z piłkarzy gospodarzy nie doszedł do piłki.

71'
Zbyt silne podanie Suareza do Roberto i akcja spaliła na panewce.

70'
Druga zmiana w City. W miejsce Sterlinga wszedł Navas.

67'
Sterling złapany na sporym spalonym.

66'
Silva za długo czekał z decyzją po podaniu Gundogana i przegrał pojedynek siłowy z Gomesem.

65'
A teraz akcja w drugą stronę, De Bruyne minimalnie chybił po strzale z dystansu. Co za mecz!

64'
Gomes! Pomocnik Barcelony trafił tylko w poprzeczkę po podaniu Messiego. Wielkie szczęście podopiecznych Pepa Guardioli.

63'
Ależ było blisko trzeciego gola dla City! Gomes stracił piłkę w środku pola na rzecz Kolarova, ten zagrał ją do Silvy, Hiszpan odegrał ją z powrotem do Serba, a on zacentrował po ziemi w kierunku De Bruyne. Belg nie trafił jednak w bramkę, próbował także Aguero, ale strzelił tylko w boczną siatkę.

61'
Jest także zmiana w Barcelonie. Za Rakiticia wszedł Turan.

60'
Mamy pierwszą zmianę w drużynie gospodarzy. Miejsce Fernandinho zajął Fernando.

59'
żółta kartkaTaktyczne przewinienie Kolarova. Serb za to zagranie ogląda żółtą kartkę.

59'
Kiepsko rozegrali to zawodnicy z Manchesteru City, piłkę przejęli piłkarze Dumy Katalonii.

58'
Pressing na połowie gości podopiecznych Pepa Guardioli przyniósł efekt. Aut dla Manchesteru City na wysokości pola karnego Barcelony.

57'
Aguero! Argentyńczyk doszedł do główki po centrze z rzutu wolnego, ale nie trafił w światło bramki.

56'
Busquets podciął De Bruyne tuż przy linii pola karnego po lewej stronie boiska.

55'
Kombinacyjnie rozegrana akcja pomiędzy zawodnikami Luisa Enrique, ostatecznie Messi przeciągnął wrzutkę w kierunku Neymara i nic z tej akcji nie wyszło.

54'
Messi nieprzepisowo zatrzymany przez Kolarova.

53'
Świetne dośrodkowanie Sterlinga w pole karne, ale żaden piłkarz z jego drużyny nie wyszedł w tempo do tej centry i ta opuściła boisko.

52'
Kolejna sytuacja dla Manchesteru City, Otamendi był bardzo blisko dojścia do dośrodkowania De Bruyne.

51'
De Bruyne!!! 2:1 dla gospodarzy!
Cóż za uderzenie Belga bezpośrednio z rzutu wolnego! Piłka dostała dziwnej rotacji po uderzeniu reprezentanta Belgii i Ter Stegen nie miał większych szans na obronę.

50'
Będzie doskonała okazja do zdobycia gola dla The Citizens. David Silva został sfaulowany przez Messiego tuż przed linią karnego.

49'
Nieudane dośrodkowanie padło łupem defensorów Manchesteru City.

48'
Neymar podcięty przez Nicolasa Otamendiego. Będzie rzut wolny dla Barcelony.

47'
Niecelny strzał zza pola karnego Sergio Aguero.

46'
Sterling! Reprezentant Anglii źle przyjął sobie piłkę w polu karnym po podaniu Aguero, uderzył, ale trafił tylko w boczną siatkę.

45'

Hitowe spotkanie tej kolejki Ligi Mistrzów z całą pewnością nie zawodzi. Oglądamy bardzo ciekawe widowisko, z dużą dawką emocji. Na drugą część spotkania zapraszamy już za niecały kwadrans.

45'
Nie najlepsza centra Silvy nie przyniosła zagrożenia.

45'
Kolarov faulowany na wysokości pola karnego Dumy Katalonii.

44'
Nieudane zgranie Fernandinho po dośrodkowaniu Silvy i nic z tego nie wynikło.

43'
Doskonałe podanie De Bruyne do Zabalety, Argentyńczyk został przyblokowany, ale będzie rzut rożny dla The Citizens.

42'
Doskonała interwencja Stonesa zatrzymała szarżującego Lionela Messiego.

41'
Ależ było blisko, aby gospodarze objęli prowadzenie w tym spotkaniu! Kolejna pomyłka Roberto, futbolówka doszła do Fernandinho, Brazylijczyk przyjął sobie piłkę i próbował strzelać, choć wyszło z tego bardziej podanie, ale do tego zagrania nie zdołał dojść Aguero.

39'
1:1! Gundogan wyrównuje stan meczu!
Fatalny błąd Roberto, który zagrał piłkę wprost do Aguero, ten podał ją Sterlingowi, a Anglik wyłożył ją do pustej bramki Gundoganowi, który trafił do siatki.

38'
Nieudana centra Neymara trafiła w Fernandinho.

37'
Rzut rożny dla Barcelony po tym, jak Otamendi zablokował wrzutkę Gomesa.

36'
Przyblokowane dośrodkowanie Digne wyszło na aut.

35'
Otamendi w ostatniej chwili zablokował uderzenie Roberto.

34'
Suarez! Ależ był blisko Urugwajczyk podwyższenia prowadzenia Barcelony. Po zagraniu Messiego nie trafił jednak w bramkę.

33'
Rzut wolny dla gości.

32'
Nieudana centra Kevina De Bruyne nie przyniosła zagrożenia.

31'
Fernadinho został sfaulowany blisko pola karnego przez wracającego Luisa Suareza.

30'
Przewinienie Messiego w ofensywie.

29'
żółta kartkaŻółta kartka dla Neymara za faul na Zabalecie.

28'
Krótkie rozegranie tego rzutu rożnego nie przyniosło żadnych korzyści drużynie Luisa Enrique.

27'
Niesygnalizowany strzał Neymara trafiła w boczną siatkę bramki Caballero. Piłka po drodze odbiła się od Stonesa i będzie korner dla Mistrzów Hiszpanii.

26'
Messi pociągnął z futbolówką pod pole karne, chciał wypuścić w uliczkę Roberto, ale zagrał nie co za mocno.

25'
Digne dobrze zastopował akcję Manchesteru City.

24'
Kolejna szybka akcja drużyny gości, Messi sprytnie zagrywał do Suareza, ale ten nie zdołał dojść do tego podania.

23'
Potężny strzał z dystansu Gundogana nie sprawił problemów Ter Stegenowi.

22'
Rzut rożny dla gospodarzy.

21'
Messi! 1:0 dla Barcelony!
Piłkarze Luisa Enrique wyszli z kontrą, Neymar zagrał do Messiego, ten wpadł w pole karne i z zimną krwią pokonał bramkarza Manchesteru City.

21'
Zablokowane uderzenie Aguero.

20'
żółta kartkaA teraz Chorwat spóźnił się z interwencją po własnej stracie piłki. Były zawodnik Sevilli wyciął Gundogana i obejrzał za to żółtą kartkę.

18'
Rakitić w starciu z Otamendim powalczył za ostro i sfaulował Argentyńczyka.

17'
Zabaleta uruchomił szybkim zagraniem Aguero, napastnik nie dał rady przedryblować Umtitiego i futbolówka wyszła za linię końcową.

16'
Sterling nieco przeciągnął wrzutkę do Aguero i ta znalazła się w rękach Ter Stegena.

15'
Pewna interwencja Kolarova uchroniła zespół Pepa Guardioli przed niebezpieczną sytuacją dla Luisa Suareza.

14'
Nieudane dośrodkowanie Silvy pada łupem obrońców.

13'
Mascherano sfaulował Aguero nieco ponad 40 metrów od szesnastki Dumy Katalonii. Będzie stały fragment gry dla The Citizens.

11'
żółta kartkaSterling pada w polu karnym! Anglik otrzymał podanie od Aguero i został podcięty przez Umtitiego. Arbiter nie zdecydował się na podyktowanie jedenastki, a na dodatek ukarał Sterlinga żółtą kartką.

10'
Nieudane dośrodkowanie Messiego opuszcza pole gry.

9'
Bardzo ostre wejście wślizgiem Fernandinho. Rzut wolny dla Barcelony niedaleko pola karnego Manchesteru City.

7'
Obyło się bez większego zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

6'
Sterling przedzierał się skrzydłem i został sfaulowany przez Digne'a niedaleko szesnastki gości.

5'
Za mocno przedłużył dośrodkowanie Messiego Neymar i Digne nie miał większych szans na dojście do futbolówki.

4'
Złe przyjęcie Digne'a po podaniu Gomesa i piłka wyszła na aut.

3'
Aguero złapany na spalonym. Gdyby sędzia liniowy nie podniósł chorągiewki, to Argentyńczyk stanąłby w doskonałej sytuacji do zdobycia gola.

2'
Suarez wpadł w pole karne, próbował podać w kierunku Neymara, ale zrobił to za mocno.

2'
Dobra interwencja Otamendiego po niebezpiecznym zagraniu Neymara w kierunku Luisa Suareza.

1'
Zaczynamy!

''
Już za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

''
Rozjemcą pojedynku będzie Viktor Kassai.

''
Tak prezentuje się dzisiejszy rozkład jazdy tych elitarnych rozgrywek:

''
W drużynie gospodarzy zabrakło Claudio Bravo. Chilijczyk musi pauzować jedno spotkanie z powodu czerwonej kartki, jaką golkiper otrzymał w minionej kolejce Ligi Mistrzów. Z kolei w osiemnastce meczowej Barcelony nie ma z powodu kontuzji m.in. Andresa Iniesty, Gerarda Pique, a także Jordi Alby.