Legia Warszawa - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 3

Malarz - Hlousek, Pazdan, Rzeźniczak, Bereszyński - Moulin, Kopczyński - Ofoe (86' Jodłowiec), Guilherme, Radović (77' Prijović) - Nikolić (69' Kucharczyk)
Navas - Carvajal, Varane, Nacho, Coentrão (78' Asensio) - Kroos, Kovacic - Bale, Morata (85' Diaz), Ronaldo - Benzema (64' Vazquez)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Real Madryt

Dziękuję przepięknie wszystkim, którzy śledzili naszą relację. Życzę Państwu spokojnego wieczoru.

Legia Warszawa zaskoczyła piłkarski świat. Walka i zaangażowanie zaprocentowały w postaci jednego punktu. "Królewscy" są jedną nogą w fazie pucharowej rozgrywek. Do realizacji planu potrzeba zdobyczy punktowej ze Sportingiem Lizbona.
Mistrz Polski z minimalnymi szansami na udział w fazie pucharowej Ligi Europy.

KONIEC! Legia Warszawa odebrała punkty faworyzowanemu Realowi Madryt!

90+4'
Poprzeczką uratowała Legia! Ogromne zamieszanie w polu karnym podczas stałego fragmentu gry!

90+3'
Korner. Bereszyński bardzo ofiarnie zblokował strzał ze strony rywala.

90+2'
Kucharczyk zagrał ręką? Tak, powinien być rzut wolny dla Realu. Rzut rożny. Trwają konsultacje...

90+'
Jedna minuta doliczonego czasu za nami! Sędzia dorzucił trzy.

90'
Gwizdek sędziego. Michał Pazdan został nieprzepisowo atakowany podczas interwencji w swojej szesnastce. Ronaldo zatrzymany.

89'
Nerwowo. Cristiano Ronaldo z ogromnymi wyrzutami w stronę arbitra głównego.

89'
Blisko był Rzeźniczak! Doświadczony obrońca minimalnie minął się z zagraniem z prawego narożnika boiska. Gdyby się udało dotknąć piłkę, to Navas miałby ogromny problem.

88'
Korner dla Legii. Prijović zatrzymany na prawej flance boiska.

87'
Ofoe zapracował na szacunek. Tomasz Jodłowiec na placu gry.

86'
3:3! Niestety...
Kovacić zbyt dokładnie, aby Malarz wyciągnął strzał. Piłka posłana tuż przy lewym słupku bramki.

85'
Morata już na ławce rezerwowej. Diaz wydelegowany na końcówkę!

84'
3:2! LEGIA NA PROWADZENIU!
Nieprawdopodobne! Kapitalna próba w wykonaniu Moulina. Ten kopnął tuż przy prawym słupku bramki. Dokręcona piłka okazała się nie do zatrzymania dla goalkeepera. Asystę miał Prijović.

83'
Morata przegrał pozycję z blokiem obronnym "Wojskowych". Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

82'
Prijović przed ogromną szansą! Szwajcar, jednak, zbyt bardzo sygnalizowanie z głębi pola karnego. Strzał w centralną część bramki. Keylor Navas z dużą łatwością wychwycił piłkę.

81'
Kucharczyk przegrał bój biegowy z Kovaciciem. To dziwne, bo skrzydłowy Legii ma niezłą szybkość.

79'
Prijović złapany na pozycji spalonej. Nacho w odpowiednim momencie skorygował swoje ustawienie w stosunku do partnerów z obrony.

78'
Korekta również w hiszpańskim obozie. Asensio za Coentrao.

77'
Miroslav Radović wykonał dziś tytaniczną pracę! Na murawie go zmienił Prijović.

76'

74'
Moulin zaprzepaścił szansę na stworzenie zagrożenia pod bramką Navasa. Pomocnik zbyt szybko dograł do niezbyt przygotowanych kolegów. Futbolówkę przejęli obrońcy Realu.

73'
Spalony. Radović znalazł się na naprawdę małym ofsajdzie. Szkoda dla kibiców Legii, bo akcja układała się ładnie.

71'
Protesty. Tym razem ze strony Legii. Miroslav Radović próbował wymusić rzut karny. Czeski arbiter nie uległ presji.

70'
Ronaldo z pretensjami do sędziego głównego, który w jego ocenie miał przyznać rzut karny. Portugalczyk oddał strzał głową. Goalkeeper Legii nie musiał się zbytnio wykazywać, ponieważ futbolówka poszybowała nad poprzeczką.

69'
Michał Kucharczyk zameldował się na płycie boiska. Jacek Magiera podziękował Nikoliciowi.

68'
Arkadiusz Malarz znowu na posterunku! Ładnie sparował piłkę po efektownym jej uderzeniu przez Ronaldo.

67'
Miroslav Radović faulowany na własnej połowie. Koledzy z drużyny z pomysłem szybkiej kontry, ale ich rywale szybko się zorientowali w zamiarach.

65'
Przepięknie głową popracował Cristiano Ronaldo! Piłka po jego dotknięciu nabrała świetną rotację, jednak w końcu wpadła tuż obok bramki Malarza.

64'
Na zmianę zdecydował się Zidane. Karim Benzema został zastąpiony przez Lucasa Vazqueza.

63'
Szczęście po polskiej stronie! Pazdan fartownie przeciął jakże niebezpieczne zagranie Benzemy. Piłka powędrowała tuż obok lewego słupka bramki.

62'
Bereszyński genialnie wrócił! Boczny defensor uprzedził Cristiano Ronaldo.

61'
Rzut rożny. Adam Hlousek powstrzymany przez Bale'a. Czeski obrońca chciał znaleźć swoich kolegów w polu karnym.

60'
Malarz złapał zbyt przeciągnięte dośrodkowanie. Carvajal nie będzie chwalił swoim zagraniem.

59'
Malarz skutecznie na linii. Przewidywalne kropnięcie Bale'a z dystansu. I co najważniejsze w środek bramki.

58'
2:2! Coś niesamowitego!
Miroslav Radović wyrównał stan meczu! Genialny strzał z dwudziestego metra w pełnym biegu! Futbolówka poleciała w prawy, dolny róg bramki!

57'
Gareth Bale ponownie z rzutu wolnego. Ciągle brakuje elementu dokładności. Za mocno i niecelnie.

55'
Adam Hlousek. Sędzia z Czech odgwizdał przewinienie na Benzemie.

54'
Kovacić celnie na bramkę Malarza. Zagranie można odnotować w statystyce "celne strzały". Arkadiusz Malarz w żaden sposób nie mógł się obawiać kompletnie skiksowanego uderzenia.

53'
Guilherme po raz kolejny ofiarą. Toni Kroos z pełną premedytacją przerwał akcję Legii.

52'
Guilherme sam wymierzał sprawiedliwość! Techniczna próba z dobrej odległości poleciała minimalnie obok światła bramki strzeżonej przez Navasa.

51'
Coentrao popełnił przewinienie blisko własnej bramki. Guilherme wywalczył bardzo ważny stały fragment gry.

50'
Arek Malarz wystawiany na ciężkie próby! Najpierw Polakowi w dobrym stylu odbić silne uderzenie Bale'a, a następnie silnie huknięcie ze strony Ronaldo, powędrowało w boczną siatkę!

49'
Morata zdecydowanie za mocno w stronę CR7. Piłkarz z Portugalii podziękował za próbę, jednak spodziewał się dużo lepszego podania.

48'
Obrona Mistrza Polski łatwo zneutralizowała zagrożenie w postaci centry z lewego narożnika boiska.

48'
Uff... Bereszyński w odpowiednim momencie wygrał pojedynek powietrzny z Benzemą. "Królewscy" od rzutu rożnego.

46'
Czy Legia doprowadzi do wyrównania? Między innymi na takie pytanie odpowiedź da zbliżające się 45. minut

A na innych stadionach nudy nie ma...

Scenariusz pierwszej połowy chyba nikogo nie zaskoczył. Zaskoczenie mogło wywołać przepiękne trafienie Ofoe. Real Madryt starał się w pełni kontrolować przebieg zawodów.
Mistrzowi Polski w wielu przypadkach brakowało dokładności. Między innymi dlatego dużo kontrataków kończyło się fiaskiem.

PRZERWA!

45+2'
Mouilin dość dziwnie wybił rzut wolny. Jego dogranie okazało się podaniem za plecy dla trzech kolegów. Dobrze w polu karnym ustawił się Nacho.

45+1'
Rzut wolny dla Legii. Carvajal pociągał przeciwnika za koszulkę. Koledzy nie zgadzają się z werdyktem arbitra.

45'
O jedną minutę dłużej pogramy w I odsłonie.

44'
Cristiano Ronaldo chciałby jak najszybciej zapomnieć o swoim niedawnym zagraniu. Skrzydłowy posłał dośrodkowanie wprost w rękawice Arkadiusza Malarza. Na zagranie już czyhał Gareth Bale.

43'
Dokładność, dokładność... Tego zabrakło w świetnie obiecującej się kontrze w wykonaniu zawodników Jacka Magiery.

41'
Gospodarze usiłowali pójść za ciosem! Moulin niedokładnie dograł do Guilherme. Ten starał się za wszelką cenę dobrze dograć z prawego skrzydła, ale w porę zainterweniowała obrona.

39'
1:2! Co za gol!
Zbyt dużo przestrzeni w pobliżu swojego pola karnego oddała defensywa Realu Madryt! Fantastyczny strzał Odjidji w lewe okienko bramki rywala. Navas nie miał szans na skuteczną pracę.

37'
Ronaldo próbuje! Piękne plany gwiazdora pokrzyżował Malarz, świetnie zatrzymując uderzenie w prawy, dolny róg bramki. Trzeba docenić portugalskiego piłkarza za fachowe przyjęcie futbolówki na klatkę piersiową.

36'

34'
0:2! Benzema!
Gareth Bale wykorzystał nieudolne ustawienie rywali w defensywie. Podanie z chirurgiczną precyzją wykorzystał Karim Benzema, który ulokował futbolówkę tuż przy prawym słupku bramki.

32'
Pozycja spalona. Nikolić w porę został wmanewrowany przez obrońców Madrytu.

30'
Legioniści proszą się o stratę kolejnego gola! Gareth Bale minimalnie się pomylił z piętnastu metrów. Technicznie uderzona futbolówka przez gracza z Walii, poszybowało trochę nad bramką.

29'
Cristiano Ronaldo ma cel - gol przeciw Legii. Kilka sekund, Portugalczyk wygrał rywalizację powietrzną z rywalem, ale zagranie głową powędrowało minimalnie nad poprzeczką.

27'
Wielkie nadzieje zrobił Guilherme. Brazylijczyk koszmarnie spudłował z dwudziestego metra. Defensywa hiszpańskiego klubu stworzyła mu ogromnie dużo miejsca. Piłka poleciała bardzo daleko od lewego słupka.

26'
Korner po raz kolejny sprawił wiele problemów obronie Legii! Piłkarski bilard tuż przed bramką Malarza. Wielu zawodników Realu Madryt próbowało dotknąć piłkę, a ewentualny sukces oznaczałby w tym przypadku - zdobycie gola. Szczęśliwie dla Polaków, futbolówkę wybił obrońca gospodarzy.
Chwilę wcześniej, Malarz fantastycznie sparował piłkę po strzale głową.

25'
Zablokowany Ronaldo. Będzie rzut rożny dla przyjezdnych.

23'
Nemanja Nikolić, napastnik gospodarzy, znów mógł się poczuć rozczarowany... Prostopadłe podanie w jego kierunku znów przejął Keylor Navas. Świetna obrona na przedpolu!

22'

20'
Kontrowersja: Piłkarze Legii reklamowali rzut karny! Ich zdaniem, Coentrao, pociągał Radovicia za koszulkę.

19'
Arek Malarz fantastycznie zainterweniował! Karim Benzema solidnie przymierzył z piętnastu metrów! Bramkarz polskiej ekipy świetnie sparował futbolówkę, która zmierzała w prawy sektor bramki.

18'
To mogły być kolejne trafienie!
Ogromny chaos pod bramką Arkadiusza Malarza. Ofoe był tym, który wybił futbolówkę z niemal linii bramkowej. Cała sytuacja wzięła się od nieźle bitego rzutu rożnego.

17'
Gareth Bale bezpośrednio próbował od rzutu wolnego. Arkadiusz Malarz nie musiał interweniować, bo pracę za niego wykonał mur, który powstrzymał uderzenie.

16'
Cierzniak się rozgrzewa. Czyżby wymuszona zmiana?

15'
Gareth Bale ładnie szarżował z piłką. Pięknie prowadzącego piłkę pomocnika "podciął" Moulin.

13'
Cristiano Ronaldo popisał się bardzo efektownym zagraniem na obieg do Bale'a. Próba naprawdę kapitalna, ale Walijczyk... nawet nie ruszył do piłki.

11'
Bereszyński spróbował centrować z prawego skrzydła boiska. Zagranie okazało się zbyt krótkie, aby któryś z jego klubowych partnerów dotknął lecącą futbolówkę.

10'
Soczystą próbę z dalszej odległości podjął Moulin. Francuz zaliczył groźne kopnięcie. Piłka, finalnie, wylądowała tuż obok lewego słupka bramki "Królewskich".

9'
Legia w ataku! Ofoe starał się bardzo dokładnie dograć do Nikolicia. Węgier jednak nie zaangażował się tak dostatecznie, jak się spodziewaliśmy. Futbolówkę przejął Navas.

8'
Benzema nie popisał się na lewej flance boiska. Francuz skiksował. Obrona gospodarzy bez problemu przechwycili niedokładne podanie w kierunku Ronaldo.

7'
Radović niedokładnie przyjął piłkę. Szkoda, ponieważ Serb przy lepszym przyjęciu, miałby okazję na groźne podanie w kierunku Nikolicia.

6'

4'
Real Madryt przed kolejną szansą! Z okolicy pola karnego próbował Cristiano Ronaldo. Portugalski skrzydłowy na szczęście dla polskich kibiców, nie trafił czysto w futbolówkę.

3'
Carvajal próbował zagrywać groźnie z prawego skrzydła. Dośrodkowanie powstrzymał dobrze ustawiony Hlousek.

2'
0:1! Tak szybko?
Co za uderzenie! Gareth Bale zdobył przepięknego gola! Efektowny strzał z woleja w prawe okno bramki, zaskoczył Malarza.

1'
Pazdan dobrze zagrał głową. Stoper przeciął crossowe podanie.