Rumunia - Polska online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Rumunia
Polska
0 : 3

Tatarusanu - Benzar, Chiriches, Grigore, Tosca - Hoban (46' Prepelita), Marin - Popa (46' Andone), Stanciu (81' Keseru), Chipciu - Stancu
Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Krychowiak, Linetty (70' Mączyński) - Błaszczykowski, Zieliński (80' Teodorczyk), Grosicki (89' Peszko) - Lewandowski

Mecze na żywo: Rumunia - Polska

Dziękuję Państwu za ten wspólnie spędzony czas. Życzę miłej nocy.

Znakomity występ Reprezentacji Polski okraszony doskonałym wynikiem, który daje samodzielną pozycję lidera drużynie Adama Nawałki. Bez echa poza świetną grą naszych piłkarzy, nie przejdzie jednak zachowanie rumuńskich kibiców. Takie incydenty muszą być wyjątkowo surowo karane.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+6'
Zablokowane dośrodkowanie Błaszczykowskiego.

90+5'
A teraz będziemy mieli rzut rożny dla Polski. Obyło się jednak bez zagrożenia.

90+4'
Lewandowski znakomicie wyszedł do podania Błaszczykowskiego, jednak nieco za długo prowadził piłkę i ostatecznie skończyło się na aucie.

90+3'
Marin huknął z dystansu, ale dobrze broni Fabiański.

90+2'
Sześć minut doliczone do regulaminowego czasu gry.

90+1'
3:0! Bardzo pewny strzał naszego kapitana! Rumunii na łopatkach.

90'
Rzut karny! Lewandowski faulowany w polu karnym po starciu z Gregore!

89'
Ostatnia korekta w drużynie gości. Na placu gry w miejsce Grosickiego wszedł Peszko.

88'
Stancu! Niebezpieczny strzał zza szesnastki przeszedł niedaleko słupka Fabiańskiego.

87'
Część zrezygnowanych kibiców gospodarzy opuściła już stadion w Bukareszcie.

86'
Niewiele wskazuje na to, aby nasi reprezentanci mogli stracić to prowadzenie.

84'
Przy golu należy również pochwalić Teodorczyka, który znakomicie przyjął sobie piłkę, tym samym umożliwiając przyspieszenie tamtej bramkowej akcji.

82'
2:0!!! Lewandowski wpadł w szesnastkę, minął obrońców gospodarzy i podwyższył prowadzenie Reprezentacji Polski Tym samym polski napastnik zrównał się w klasyfikacji strzelców wszech czasów z Kazimierzem Deyną.

81'
Jest również zmiana w Rumunii. Za stanciu wszedł Keseru.

80'
Następna zmiana w drużynie polskiej. Mecz zakończył już Zieliński, a jego miejsce zajął Teodorczyk.

79'
Zaskakujące podanie Marina do Benzara, ale boczny obrońca nie zdołał do tego dojść.

78'
żółta kartkaAndone wyjątkowo brzydko nadepnął Lewandowskiego. Żółta kartka dla rumuńskiego zawodnika.

76'
Krychowiak poszarżował z futbolówką, próbował uderzenie, jednak został przyblokowany.

75'
Uderzenie Grosickiego ląduje w rękawicach Tatarusanu.

74'
Zieliński faulowany w środku pola. Trzeba przyznać, że arbiter jest dziś wyjątkowo oszczędny w pokazywaniu żółtych kartek.

73'
Stanciu chciał uderzyć z dystansu, ale został zablokowany.

72'
Jędrzejczyk mądrze wbiegł przed Andone i został przez niego sfaulowany

71'
Zieliński! Piękny strzał z dystansu zawodnika Napoli przeszedł tuż obok słupka.

70'
Mamy pierwszą zmianę w polskim zespole. Za Linetty'ego wszedł Mączyński.

68'
żółta kartkaRumunii domagają się wskazania na punkt karny po interwencji Lewandowskiego. Powtórka wskazuje, że karnego być absolutnie nie powinno. Za protesty rezerwowy Sapunaru obejrzał żółtą kartkę.

67'
Strata Linetty'ego, Andone wpadł w szesnastkę i huknął na bramkę Fabiańskiego. Dobrze interweniował "Fabian" i będzie rzut rożny.

66'
Faul w ofensywie Andony na Gliku.

65'
Wrzutka Stanciu do Stancu wylądowała w rękach Fabiańskiego.

64'
Chipciu dośrodkował w pole karne, ale nie zaskoczyło to obrońców.

62'
Błąd Pazdana skończył się jego faulem. Obrońca zbyt długo zwlekał z decyzją, przez co stracił piłkę i musiał ratować się faulem.

61'
Doskonały powrót Piszczka, który skasował akcję gospodarzy.

60'
Piszczek świetnie przedarł się skrzydłem, wrzucił piłkę w szesnastkę do Linetty'ego, ale zawodnik Sampdorii nie trafił w piłkę. Były zawodnik Lecha Poznań powinien to wykorzystać.

58'
"Lewy" nie poddaje się i wraca na murawę.

56'
Polski napastnik musi opuścić boisko. Czy jeszcze na nie wróci w tym meczu? To okaże się za chwilę.

55'
Lewandowski leży na murawie po tym, jak tuż obok niego wybuchła petarda rzucona przez rumuńskich kibiców. Brak słów... Po prostu nie da się skomentować tego, co przed chwilą się stało na murawie. Bez kar się tutaj nie obejdzie.

54'
Rzut rożny dla Rumunów.

53'
Lewandowski! Obok słupka.

52'
Bardzo brzydki faul Benzara na Grosickim nieco ponad trzydzieści metrów od bramki Tatarusanu. Słoweński sędzia wciąż nie pokazał kartki...

51'
Oglądamy okres dużo lepszej gry Rumunów, którzy dochodzą do coraz groźniejszych sytuacji.

50'
Ależ było groźnie pod naszą bramką! Ostatecznie skończyło się tylko na strachu.

49'
Korner dla gospodarzy.

48'
Stanciu sprytnie oszukał Piszczka i zagrał do Tosci. Ten dośrodkował w pole karne, ale Pazdan dobrze wybił piłkę.

47'
Benzar zacentrował w pole karne, ale piłka dotarła do Piszczka, który ze spokojem zgrał ją do Fabiańskiego.

46'
Druga połowa rozpoczęta! W zespole rumuńskim nastąpiły zmiany. Andone i Prepelita weszli za Popę i Hobana

Do przerwy Polska prowadzi z Rumunią na stadionie w Bukareszcie 1:0. Podopieczni Adama Nawałki mają przewagę, choć Rumunii również mieli swoje szanse do zdobycia gola. Warte odnotowanie jest również to, że nasi reprezentanci grają zdecydowanie lepiej niż miało to miejsce w pojedynku z Armenią. Na drugą część meczu zapraszamy za niecały kwadrans.

45+1'
Błaszczykowski z dystansu! Bez problemu obronił to Tatarusanu.

45+1'
Sędzia doliczył minutę.

45'
Dobra centra ze stałego fragmentu gry do Krychowiaka, jednak pomocnik PSG nie zdołał dojść do główki.

44'
Kolejna kontra Polski, tuż przed polem karnym Grosicki uderzył z dystansu, ale został zblokowany

43'
Sytuacja opanowana, gramy dalej.

42'
Kibice rumuńscy zaczęli rzucać racami w kierunku Fabiańskiego. Będziemy mieli chwilową przerwę.

41'
Dośrodkowanie Stanciu wybija Lewandowski, polski napastnik został brzydko zaatakowany przez Grigore. Sędzia nadal nie pokazał żółtej kartki.

40'
Korner dla reprezentacji Rumunii.

39'
Jędrzejczyk powalczył w parterze z Popą, górą Polak.

38'
Górne podanie Glika do wbiegającego w pole karne do Zielińskiego, choć polski obrońca zrobił to za mocno.

37'
Błaszczykowski! Skrzydłowy Reprezentacji Polski otrzymał ładne podanie od Lewandowskiego w szesnastkę, uciekł Grigore, oddał strzał, jednakże nie na tyle mocny, aby mógł zaskoczyć Tatarusanu.

35'
Grosicki chciał uruchomić Linnetty'ego, jednakże zagrał mu trochę za mocno i Chirices przejął piłkę.

34'
Centra padła łupem defensywy gości. Kontra Polski, Krychowiak poszedł za akcją, dostał podanie w pole karne, ale został zatrzymany przez Grigorego.

33'
Rzut rożny dla gospodarzy.

32'
Doskonała interwencja Fabiańskiego po strzale Chiricesa! Były obrońca Tottenhamu Hotspur świetnie wyszedł do centry Stanciu, ale nie zdołał pokonać polskiego bramkarza.

31'
Spóźnione wejście Glika i faul na Chipciu. Rzut wolny dla Rumunii niedaleko naszej szesnastki.

30'
Przeciągnięta wrzutka Grosickiego wyszła poza obręb boiska.

29'
Lewandowski świetnie się zastawił i wywalczył rzut wolny w środku pola, dając tym samym oddech polskiej obronie po chwilowej nieco lepszej gry gospodarzy.

27'
Grosicki wrócił pod własne pole karne i wybił piłkę spod nóg Chipciu.

26'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego Stanciu znowu bez większych problemów wyłapał Fabiański.

25'
Krótkie rozegranie tego stałego fragmentu gry, Stanciu zacentrował w szesnastkę, jednak wprost w ręce Fabiańskiego.

24'
Rzut rożny dla Rumunii po interwencji Pazdana.

23'
Centra Grosickiego padła łupem bloku defensywnego gospodarzy.

22'
Kolejny korner dla Polski.

21'
Kontra Rumunów, jednak Piszczek sprytnie wcisnął się przed Chipciu, a ten popełnił na nim faul.

20'
"Lewy" uderzył prosto w mur.

19'
Lewandowski faulowany przez Grigore niedaleko szesnastki. Arbiter wciąż nie wyciągnął kartki, co w tym wypadku wydaje się błędem.

18'
Podopieczni Adama Nawałki zdecydowanie przejęli inicjatywę po wyjściu golu Grosickiego.

17'
Dobra interwencja defensorów Rumunii.

16'
Grosicki świetnie uruchomił obiegającego go Jędrzejczyka, ten dograł piłkę do Zielińskiego. Pomocnik spróbował swoich sił strzelając z dystansu, futbolówka po drodze odbiła się od jednego z obrońców. Rzut rożny.

15'
Górne podanie Tosci do Stancu, ale Fabiański uprzedził napastnika gospodarzy.

14'
Obyło się bez zagrożenia po tym kornerze.

13'
Zieliński! Strzał z pola karnego zawodnika Napoli zablokowany i będzie rzut rożny.

11'
1:0! Grosicki! CO ZA AKCJA!
"Grosik" dostał piłkę w środku pola, pociągnął z nią kilkadziesiąt metrów, minął jak tyczki rumuńskich obrońców, wyszedł sam na sam z bramkarzem i huknął tak mocno, że piłka po drodze odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki.

10'
Grosicki z dystansu! Broni Tatarusanu.

9'
Dobra wybicie głową Jędrzejczyka po wrzutce Benzara.

8'
Linetty do Lewandowskiego, ale "Lewy" nie zdołał przyjąć tego podania.

7'
Błaszczykowski został sfaulowany przez Toscę. Ponownie bez kartki.

6'
Potężny strzał Lewandowskiego przeszedł ponad bramką. "Lewy" znakomicie przyjął sobie piłkę, uciekł obrońcom, uderzył, niestety niecelnie.

5'
Brzydkie przewinienie Chipciu na Błaszczykowskim, jednak arbiter nie zdecydował się na pokazanie żółtej kartki.

4'
Stancu ostro zaatakowany przez Jędrzejczyka, sędzia odgwizdał faul bocznego obrońcy.

3'
Nieprzemyślane zagranie Pazdana wyszło poza linię końcową boiska.

2'
Faul Marina na Krychowiaku w środku pola.

1'
Prostopadła piłka w kierunku Stanciu padła łupem polskich defensorów.

''
Zaczynamy!

''
Obie drużyny są już na murawie. Czas na hymny państwowe!

''
Warto wspomnieć także, że jeśli Robert Lewandowski zdobędzie dzisiaj gola, to zrówna się z zajmującym trzecią pozycję Kazimierzem Deyną w kwestii zdobytych bramek dla Reprezentacji Polski. Do prowadzącego Włodzimierza Lubańskiego traci już tylko osiem trafień.

''
Cudowne wieści dochodzą do nas z Erywania! Armenia w doliczonym czasie gry wyszła na prowadzenie i nie oddała go już do końca. Taki wynik oznacza, że nawet remis wystarczy, aby podopieczni Adama Nawałki objęli prowadzenie w grupie E.

''
Rozstawienia obu zespołów:

''

''
Do prowadzenia dzisiejszej potyczki został wyznaczony Damir Skomina.

''
O 18:00 rozpoczął się mecz pomiędzy Armenią i Czarnogórą. Na tę chwilę Czarnogórcy prowadzą 2:1. Do końca pozostało nieco ponad dwadzieścia minut.

''
To, że Rumunia nie jest wygodnym rywalem dla Polski, świadczą statystyki. Bilans wygląda bardzo źle - w 33 meczach tylko cztery spotkania zakończyły się naszym zwycięstwem, padło 15 remisów, a 14 razy górą byli Rumunii.

''

''
Dobry wieczór Państwu! "Biało-Czerwonych" czeka dziś najtrudniejszy sprawdzian - pojedynek z reprezentacją Rumunii w Bukareszcie. Emocji z pewnością nie zabraknie.

'
Początek meczu eliminacji MŚ 2018 Rumunia - Polska o godzinie 20:45. Zapraszamy do śledzenia tego spotkania na żywo w serwisie AllMecz.PL

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Rumunia - Polska, to zapraszamy do śledzenia meczu online