Wisła Płock - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
Arka Gdynia
0 : 0

Kiełpin - Sylwestrzak, Bozić, Szymiński - Stępiński - Wlazło, Furman - Merebashvili (89' Hemeha), Krivets (75' Iliev), Kun (60' Reca) - Kante
Jałocha - Zbozień - Sobieraj, Sołdecki, Warcholak - Błąd (67' Yussuff), Sambea, Hofbauer (60' Siemaszko), Bożok, Szwoch - Abbott (73' Marciniak)

Mecze na żywo: Wisła Płock - Arka Gdynia

Dziękuję serdecznie Państwu za wspólną uwagę.

Jakaś kłótnia w zespole z Płocka.

Wisła Płock wreszcie bez porażki. Oczywiście ten remis jest niezadowalający, ponieważ ogromna przewaga powinna przynieść przynajmniej jednego gola.
Arka Gdynia wykazała się minimalizmem, który przyniósł punkt.

KONIEC!

90+4'
KONTROWERSJA: Wlazło był rzekomo trzymany za koszulkę przez Warcholaka. Sędzia Lasyk podjął decyzję - nie ma rzutu karnego.

90+3'
żółta kartka Krzysztof Sobieraj został ukarany żółtą kartką. Niewłaściwy blok.

90+2'
Wisła Płock ciągle w ofensywie. Jej rywale już chyba bez najmniejszego pomysłu na atak.

90'
Aż 4.minuty zostały dodane od składu sędziowskiego. Na taki scenariusz miały wpływ liczne przerwy.

89'
Nadszedł czas na ostatnią zmianę w tym meczu. Hemeha za Merebashviliego.

87'
Merebashvili dobrze na prawym skrzydle boiska. Gruzin świetnie wypracował sobie miejsce do przymierzenia, ale ostateczny efekt jego pracy nie zbyt zadowalający. Zabrakło precyzji.

86'
żółta kartka Rafał Siemaszko zbyt bardzo pracował w powietrzu. Sędzia już nie oszczędził zawodnika, i pokazał mu żółtą kartkę.

85'
Podopieczni Grzegorza Nicińskiego bardzo pasywni w drugiej odsłonie gry.

83'
Poprzeczka uratowała Arkę Gdynia! Wyśmienity strzał głową oddał Wlazło. Będzie rzut rożny, chociaż Jałocha nie dotknął piłki.

82'
Konrad Jałocha z bardzo szczęśliwą interwencją! Niebezpieczna wrzutka ze stałego fragmentu gry mogła stworzyć ogromny problem.

81'
żółta kartka Adam Marciniak zobaczył żółtą kartkę za popełnienie przewinienia taktycznego. Gracza nie ujrzymy w następnej kolejce ligowej - przekroczony limit.

80'
Adam Marciniak w twardym starciu z Merebashvilim. Arbiter główny uznał, że wina tej sytuacji leży po stronie pomocnika "Nafciarzy".

79'
Sytuacja się uspokoiła. Możemy kontynuować zawody.

78'
Dwóch piłkarzy leży na murawie. Groźny wślizg Siemaszki.

76'
Konrad Jałocha z pięknym piąstkowaniem. Na piłkę nachodził Jose Kante, ale ten był kompletnie spóźniony. Wisła Płock w drugiej połowie jest bardzo groźna na lewym skrzydle.

75'
Roszada w składzie gospodarzy. Dimitar Iliev w miejsce Krivtsa.

74'
żółta kartka Żółta kartka. Ją obejrzał Yussuff.

73'
I ta zmiana ma miejsce w rzeczywistości. Adam Marciniak za Pawła Abbotta.

72'
Szykuje się trzecia korekta taktyczna u przyjezdnych.

71'
Jose Kante odnalazł się w polu karnym rywala! Hiszpański napastnik powinien dużo lepiej uderzyć piłkę głową! Wspomniany posłał strzał w samo centrum bramki.

70'

68'
Nie wiem, co musi się zdarzyć, aby Wisła Płock zdobyła gola?! Sylwestrzak z paru metrów od bramki Jałochy, posłał futbolówkę na trybunę. Kante groźnie przedłużył piłkę.

67'
Adrian Błąd opuścił murawę. Yussuff ma odmienić obraz gry Arki Gdynia.

65'
Sobieraj wyratował niemal straconą sytuację! Obrońca wybił piłkę z linii bramkowej! Podanie Merebashviliego na gola powinien, a nawet musiał zamienić Krivets.

63'
Konrad Jałocha bardzo instynktownie na linii! Goalkeeper sparował bardzo przypadkowy strzał głową z ogromnie bliskiej odległości od bramki.

63'
Reca w wyśmienity sposób zablokowany przez Warchoala. Znakomicie piłkę mu wystawił Jose Kante.

62'
Dominik Furman mocno niecelnie z większej odległości. Chwilę wcześniej, w kapitalnej sytuacji na zdobycie gola, skiksował Arkadiusz Reca. Świeżo wprowadzony pomocnik nie trafił w lecącą futbolówkę.

60'
Zmiany również u gospodarzy. Dominika Kuna zastąpił Arkadiusz Reca.

60'
Zmiana. Hofbauer zakończył swój udział w tym meczu. Za Austriaka na plac gry wkroczył Dominik Siemaszko.

58'
Paweł Abbott z ogromną łatwością przerwał zbyt krótkie dośrodkowanie z lewego narożnika boiska.

57'
Sobieraj zbyt bardzo pewnie na swojej połowie. Naciskał Jose Kante, jednak udało się wyjść z sytuacji obronną ręką.

56'
Wlazło wykonał przewinienie taktyczne. Adrian Błąd nieczysto powstrzymany przy próbie wyprowadzenia kontrataku.

55'
Jak wygląda gra z perspektywy trybun?

53'
Adrian Błąd rzucił się efektownym szczupakiem na piłkę z lewego skrzydła boiska. Ekwilibrystyczna próba z kilkunastu metrów poleciała wysoko nad poprzeczką.

53'
Zagrania ręką przez Krivtsa dopatrzył się sędzia liniowy. Za jego namową arbiter główny przerwał akcję.

51'
Wisła Płock przez chwilę w przewadze. Hofbauer musiał na moment opuścić plac gry.

50'
Austriakowi udzielana jest pomoc medyczna. Pomocnik został uderzony w twarz przez Wlazło. Ten nie dostał żadnej reprymendy.

49'
Sołdecki kapitalnie ustawiony w swoim polu karnym. Hofbauer leży na murawie.

47'
Hofbauer posłał bardzo kąśliwe dośrodkowanie od rzutu wolnego. Piłka dostała niezłej rotacji, lecz nie sprawiło to wiele problemów obronie.

46'
Obie ekipy do drugiej połowy przystąpiły w niezmienionych składach.

Druga odsłona meczu!

Pierwsza połowa nie porwała. Zawodnicy troszeczkę bez pomysłu na stworzenie zagrożenia. Efektem tego były liczne strzały z dystansu.
Remis do przerwy z lekkim wskazaniem na Arkę Gdynia. Goście mieli kapitalną okazję po dośrodkowaniu Furmana na głowę Wlazło.

BEZ BRAMEK DO PRZERWY!

45'
Tym razem nie udało się wypracować akcji bramkowej. Wgranie Furmana udało się w porę zneutralizować.

44'
Walkę w powietrzu wygrał Konrad Jałocha. Bramkarz musiał sobie poradzić z ogromnym zagęszczeniem w swojej strefie boiska. Piłka posłana z lewego narożnika.

43'
Akcja bramkowa! Piotr Wlazło pomylił się z bliskiej odległości. Strzał głową - bardzo słaby, świetnie zatrzymał Konrad Jałocha. Na głowę partnera z klubu dogrywał Dominik Furman.

42'
Faulował Mateusz Szwoch. Dominik Furman został przewrócony podczas próby dryblingu.

40'
Chaos pod bramką Kiełpina. Bramkarz był już gotowy do interwencji, czyli do piąstkowania, ale jego uprzedził kolega z bloku defensywnego.

39'
Rzut wolny. Sytuację w pobliżu szesnastki uratował Warcholak, wywalczając stały fragment gry.

38'
żółta kartka Stępiński za swój faul na Bożoku obejrzał żółty kartonik.

38'
Gra przerwana. Miroslav Bożok leży na murawie. Za chwilę ujrzymy sztab medyczny z Gdyni.

37'

35'
Rajd na prawym skrzydle zaprezentował Merebashvili. Piękna szarża została jednak koszmarnie wykończona. Zbyt krótko zagrana piłka. Akcję przerwali świetnie ustawieni obrońcy.

34'
Czujność w szesnastce Furmana. Defensywny pomocnik przeciął wrzutkę z lewej flanki boiska.

32'
Sobieraj ustawił się tam, gdzie był potrzebny. Środkowy defensor znakomicie głową wyjaśnił sytuację w czasie stałego fragmentu gry.

31'
Piotr Wlazło był pociągany za koszulkę. Ten fakt spowodował, że pomocnik upadł na murawę.

30'
121:76 - statystyka pod kątem "celnych podań".

28'
Adrian Błąd nieskutecznie zakończył ładną, składną akcję swojego zespołu. Doświadczony pomocnik nie przyłożył się do kropnięcia z okolic szesnastki. Uderzenie pofrunęło daleko od światła bramki.

27'
Sobieraj huknął z ogromnej odległości. Strzał udało się zblokować. Potem, ktoś z jego drużyny próbował dobijać, jednak nie zrobił tego dokładnie, ponieważ piłka poszybowała na trybunę.

25'
Gwizdek arbitra. Warcholak dośrodkował z lewej flanki boiska, ale wcześniej minimalnie przekroczył linię końcową. Akcja została przerwana.

24'
Konrad Jałocha zatrzymał bardzo groźne uderzenie z dystansu. Świetny strzał Merebashviliego leciał w prawy, dolny róg bramki. Jak na razie, była to najlepsza sytuacja strzelecka.

22'
Jałocha musiał piąstkować. Niebezpieczna centra na jego pole karne.

21'
żółta kartka Premierowa kartka w tym spotkaniu. Dawid Sołdecki konkretnie podciął rozpędzonego Wlazło. Wszystko się działo w pobliżu pola karnego Arki.

20'

18'
Wisła Płock się rozpędza! Nieprzyjemny strzał zza pola karnego oddał Jose Kante. Hiszpan ładnie przymierzył, ale futbolówka ostatecznie wylądowała obok prawego słupka bramki.

17'
Dominik Furman pokazał swój kunszt! Soczysta próba z kilkudziesięciu metrów zrobiło trochę zamętu w defensywie Arki Gdynia. Na ich szczęście, piłka poleciała minimalnie nad bramką.

16'
Marcin Warcholak próbował zaskoczyć wysuniętego Kiełpina. Bramkarz w porę się połapał w jego szyku, i wrócił na linię.

15'
Bożok zatrzymany nieczysto przez Stępińskiego.

14'
Faul. Dominik Furman zahaczony przez Sambea. Sędzia musiał odgwizdać przewinienie w środkowej strefie boiska.

12'
Sambea spróbował swoich sił z dystansu. "Pierwsze koty za płoty" - najlepsze podsumowanie jego strzału. Futbolówka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

11'
Abbott nie wytrzymał ciśnienia. Napastnik mógł poczekać na to, aby jego partnerzy weszli w pole karne. Abbott jednak nie poczekał i dograł do... nikogo.

10'
Zagęszczony środek pola. Dominik Furman został przewrócony w pobliżu centrum boiska.

8'
Długie dośrodkowanie w kierunku Kuna. Dominik Furman zdecydowanie przeciągnął zagranie z lewego skrzydła boiska.
Konrad Jałocha zacznie od pięciu metrów.

6'
Dominik Furman miał ogromne pretensje do kolegi z klubu. Jego żal był podyktowany tym, że Stępiński posłał kompletnie niecelne podanie. Furman był ustawiony w polu karnym Arki.

5'
Dawid Sołdecki próbował skutecznie finalizować sytuację od rzutu rożnego. Środkowy obrońca jednak nieczysto trafił w futbolówkę.

5'
Goście już od samego początku szturmują bramkę Kiełpina.

4'
Adrian Błąd kompletnie zmarnował sytuację od rzutu wolnego. Pomocnik kopnął piłkę wprost w zawodnika, który był ustawiony w murze.

3'
Zagranie piłki ręką zaliczył Stępiński. Boczny obrońca z pełną premedytacją zatrzymał centrę z lewego skrzydła boiska.

1'
Pierwsza próba w tym meczu. Hofbauer skiksował z dalszej odległości. Futbolówka po jego zagraniu, powędrowała w bezpiecznej strefie od lewego słupka bramki.

*'
Pojedynek beniaminków czas zacząć!

*'
Z powodu "kartek" dziś nie zagra Marcus da Silva.

*'
Za niespełna kwadrans usłyszymy pierwszy gwizdek!

*'
Piotr Lasyk - ten arbiter zainauguruje 15. kolejkę. LOTTO Ekstraklasy.

*'

*'
Arka Gdynia do Płocka przyjeżdża w pełni zmotywowana po remisie w "Derbach Trójmiasta" z Lechią Gdańsk (1:1). Celem podopiecznych Grzegorza Nicińskiego jest umocnienie się w pierwszej ósemce.
Przyjezdni przy korzystnych rezultatach i dzisiejszej wygranej mogą zakończyć 15.kolejkę na piątym miejscu.

*'
Wiśle Płock nie powodzi się w rozgrywkach ligowych. Ekipa Marcina Kaczmarka ma ogromne problemy z punktowaniem, ponieważ ostatnią zdobycz udało się odnotować 23.09.2016 z Bruk - Betem (0:0).
Gospodarze będą próbować zakończyć niechlubną passę - 4 porażki z rzędu.

*'
Tak spłaszczonej tabeli, to ja już dawno nie widziałem...

*'
Tak przedstawia się program nadchodzącej serii gier w polskiej lidze.

*'

*'
Chciałbym się z Państwem serdecznie przywitać! Przed nami ostatnia kolejka rundy jesiennej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/17!
Wisła Płock, beniaminek rozgrywek, podejmie innego beniaminka, Arkę Gdynia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online