Holandia - Chile online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Holandia
Chile
2 : 0

Jasper Cillessen, Ron Vlaar, Daryl Janmaat, Daley Blind, Stefan de Vrij, Arjen Robben, Wesley Sneijder, Nigel de Jong, Georginio Wijnaldum, Dirk Kuyt (89' Terence Kongolo), Jeremain Lens (69' Memphis Depay)
Claudio Bravo, Gonzalo Jara, Eugenio Mena, Mauricio Isla, Marcelo Diaz, Gary Medel, Francisco Silva (70' Jorge Valdivia), Charles Aranguiz, Felipe Gutierrez (46' Jean Beausejour), Alexis Sanchez , Eduardo Vargas.

Fer (77.)
Depay (90+2.)

Blind (64.) żółta kartka
Silva (25.) żółta kartka

Mecze na żywo: Holandia - Chile

90+3'

90+2'
Goool! Holendrzy przypieczętowali zwycięstwo. To była świetna kontra! Robben wbiegł w pole karne, zagrał do Depaya, a ten z bliskiej odległości wepchnął ją do siatki.

90'
Chile walczy o wyrównanie.

90'
Sędzia doliczył 3 minuty.

89'
Kuyt opuszcza boisko, a wchodzi Terence Kongolo.

88'
Chilijczycy znów domagali się karnego, ale tylko rzut rożny.

82'
Hiszpania prowadzi z Australią już 3:0.

77'
Goool. 1:0 dla Holandii. Gola głową zdobył Fer, który pojawił się na boisku przed chwilą..

76'
Schodzi Wesley Sneijder, a wchodzi Leroy Fer.

76'
Depay świetnie uderzył ale jeszcze lepiej interweniował bramkarz.

75'
Kuyt niecelnie strzelał głową.

70'
Zmiana również w Chile. Valdivia zastąpił Silvę.

69'
Wchodzi Memphis Depay, a schodzi Jeremain Lens.

66'
Bravo z problemami obronił strzał Robbena.

65'
Sanchez ładnie minął obrońcę i uderzył z ostrego kąta. Bramkarz Holandii zdołał jednak odbić piłkę.

64'
Żółta kartka dla Blinda.

62'
Zablokowany strzał Sneijdera.

56'
Sanchez z dużej odległości posłał piłkę nad poprzeczką.

50'
Obraz gry się nie zmienił. Mało się dzieje.

46'

46'
Zmiana w reprezentacji Chile. Gutierrez opuścił boisko, a wszedł Beausejour.

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bezbramkowy remis.

45'
Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

45'
Lens ładnie uderzył zza pola karnego, ale został zablokowany.

44'
Gutierrez głową uderzył obok bramki.

42'
Bardzo niecelny strzał Lensa.

40'
Świetna akcja Robbena! Pomocnik Holendrów popędził z piłką kilkadziesiąt metrów, ale jego uderzenie z lewej nogi po długim słupku było niecelne.

37'
Tymczasem na prowadzenie wyszła Hiszpania. Ładnego gola piętą zdobył David Villa. Co cikawe w dwóch pierwszych meczach nie zagrał ani minuty.

36'
Zachęcamy do polubienia

35'
Wreszcie jakaś groźniejsza sytuacja. Robben dośrodkował w pole karne, a głową niecelnie uderzał de Vrij.

33'
Holandia mogła mieć groźną okazję, ale Robben źle rozegrał piłkę.

31'
Kibice Chile domagali się podyktowania rzutu karnego. Gwizdek sędziego jednak milczał.

31'
Tempo meczu nie powala, choć nie ma się co dziwić, że piłkarze oszczędzają siły na dalszą fazę turnieju.

29'
Brakuje dokładności i płynności w grze.

26'
Sneijder uderzył z rzutu wolnego, ale nie sprawił problemów Bravo.

25'
Żółta kartka dla Silvy.

23'
Zablokowany strzał Robbena z pola karnego.

23'
Chile świetnie rozegrało rzut rożny, ale Gutierrez uderzył niecelnie z lewej nogi.

21'

20'
Oba zespoły nie forsują tempa. Troszkę lepsi są jednak Chilijczycy.

19'

17'
Holandia ma Van Persiego i Robbena, więc nie potrzebuje Batmana. Przynajmniej tak sądzą kibice.

16'
Mimo iż oba zespoły mają już zapewniony awans do kolejnej rundy, to warto grać o zwycięstwo. Pozwoli ono najprawdopodobniej uniknąć gry z Brazylią w kolejnej rundzie.

15'
Aranguiz wpadł w pole karne, ale jego podanie po ziemi wybili obrońcy.

13'
Niecelny strzał głową Vargasa.

10'
Dłużej przy piłce utrzymują się Chilijczycy. Nic z tego jednak nie wynika.

10'
Trwa również mecz Australia - Hiszpania. Póki co bez bramek.

8'

7'
Jak na razie nie dzieje się nic ciekawego.

5'
Spokojny początek meczu.

2'
Chile podobnie jak w meczu z Hiszpanią starają się grać wysokim pressingiem.

1'

'

'
Piłkarze są już na boisku. Za chwil hymny.

'
Arbitrem meczu Holandia - Chile będzie Bakary Gassama z Gambii.

'
Ławka rezerwowych Holandii: Bruno Martins Indi, Jonathan de Guzman, Paul Verhaegh, Joel Veltman, Terence Kongolo, Jordy Clasie, Leroy Fer, Klaas-Jan Huntelaar, Memphis Depay, Michel Vorm, Tim Krul.

'
Ławka rezerwowych Chile: Miiko Albornoz, Carlos Carmona
Arturo Vidal, Mauricio Pinilla, Jorge Valdivia, Cristopher Toselli, Jose Rojas, Fabian Orellana, Jean Beausejour, Jose Pedro Fuenzalida, Esteban Paredes, Johnny Herrera.

'
Początek meczu o godzinie 18:00. Oba zespoły mają już zapewniony awans.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Holandia - Chile, to zapraszamy do śledzenia meczu online