Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Milinković Savić - J.Nunes (78' Stolarski), Janicki, Maloca, Wawrzyniak - Sławczew, Krasić, Haraslin (73' Mila), Wolski, Chrapek (86' Pawłowski) - M.Paixao
Kudła - Nunes, Lewandowski, Rudol, Rapa - Matras, Murawski - Gyurcso (65' Drygas), Akahoshi, Delev - Frączczak (79' Zwoliński)

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin

Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólnie spędzony czas. Spokojnej nocy.

Lechia Gdańsk wiceliderem po rundzie jesiennej! Gospodarze nie zdołali wykorzystać atutu swojego obiektu.
Pierwsza połowa w mojej ocenie - kapitalna. Ale już po przerwie - dużo gorzej. W drugiej odsłonie brakowało piłkarskiej jakości oraz pomysłu na kreowanie czegoś w ofensywie.

KONIEC!

90+3'
Zmiana. Kort za Akahoshiego.

90+2'
GOL ZE SPALONEGO! Nie został uznany. Wyraźny ofsajd Kamila Drygasa.

90+1'
żółta kartka Poleciały kartki. Kudła zbyt wolno wznawiał akcję.

90'
Trzy minuty. Tyle skłonny był doliczyć zespół sędziowski. Czy to wystarczy, aby ktoś zmienił oblicze zawodów?

89'
Spas Delev ofiarą przewinienia. Winowajcą okazał się Sebastian Mila.

88'

86'
Pawłowski w opinii Piotra Nowaka ma coś wnieść do gry Lechii Gdańsk. Na ławkę wylądował Michał Chrapek.

85'
Bartłomiej Pawłowski "pali się w blokach". Skrzydłowy czeka na zmianę.

84'
Sebastian Mila namieszał pod polem karnym Pogoni. Groźne dośrodkowanie w kierunku Paixao została odpowiednio zneutralizowana.

83'
Strzał z dystansu podjął Ricardo Nunes. Próba przypominała zagranie na vivat. Brak pomysłu.

81'
Przypadkowa zmiana? Nie sądzę...

79'
Adam Frączczak zasłużył na brawa od swoich kibiców. Napastnik najpierw wywalczył rzut karny, a potem świetnie go wyegzekwował. Kolejną szansę otrzymał Łukasz Zwoliński.

78'
Paweł Stolarski zameldował się na murawie swojego stadionu. J.Nunes musiał zagospodarować trochę miejsca. Była to druga korekta w składzie u gospodarzy.

76'
Brak komunikacji na linii: Kudła - Lewandowski. Szczęśliwie dla nich, rywale nie potrafili w porę zorientować się w całym zdarzeniu.

75'
żółta kartka Tu musiała się pojawić żółta kartka. Obejrzał ją Akahoshi, który kompletnie skiksował podczas odbioru piłki. Michał Chrapek nie miał szczęścia w tej sytuacji.

73'
Na zmianę doczekali się kibice Lechii Gdańsk. Sebastian Mila, weteran, na boisku w miejsce Haraslina.

72'
Adam Frączczak nieudolnie popracował w bloku defensywnym swojego zespołu. Nieudane wejście na piłkę, przy której blisko znajdował się Jakub Wawrzyniak. Napastnik miał ogromne szczęście, że nie było kartki.

70'
Spas Delev... Bułgar miał szansę na skarcenie Marco Paixao, który zaliczył koszmarną stratę. Pomocnik Pogoni Szczecin w dogodnej pozycji na zdobycie gola, pomylił się nieznacznie.

69'
żółta kartka Kolejna kartka w tym meczu. Sławczew zobaczył żółty kartonik za nadmierną agresję podczas próby walki o piłkę.

67'
Brakuje jakości w działaniach ofensywnych po obu stronach. Nie chcę mi się wierzyć, że którakolwiek z ekip marzy jedynie o remisie.

65'
Na pierwszą zmianę w składzie swojej drużyny zdecydował się Kazimierz Moskal. Adam Gyurcso został zastąpiony przez Kamila Drygasa.

64'

62'
Rafał Wolski został nieczysto zaatakowany przez Matrasa. Niefortunna interwencja w obronie. Ciężko mówić o celowości.

60'
Dawid Kudła pewnie wyłapał prosty strzał. Haraslin spróbował swoich sił. Słowak chyba nie miał konceptu na to, jak rozwiązać akcję.

59'
Tempo zawodów uległo pogorszeniu.

57'

54'
KONTROWERSJA: Zawodnik Pogoni dotknął piłkę ręką w swojej szesnastce? Taki osąd wygłosił Michał Chrapek. Sędzia postanowił kontynuować grę.

53'
żółta kartka Ricardo Nunes podjął ryzyko. I? Niestety, ale obejrzał żółtą kartkę. Bezpardonowe wejście na nogi Haraslina musiało się spotkać z taką decyzją arbitra.

52'
Adam Frączczak został sfaulowany. Rywale mieli inne zdanie na temat rzekomego przewinienia.

50'
Sędzia liniowy wskazał ofsajd. W momencie podania od kolegi znalazł się na nim Marco Paixao.

48'
Zbyt dużo siły w strzał z daleka włożył Spas Delev. Piłka po jego kiksie, poszybowała bardzo wysoko nad poprzeczką bramki.

46'
W przerwie nie dokonano żadnych zmian w składach.

46'
Kontynuujemy!

Czas na statystyki...

Muszę przyznać się Państwu, że aktualny rezultat mnie dziwi. Lechia przez większość część pierwszej odsłony kontrolował przebieg gry. Jeden błąd Malocy przy kryciu spowodował, że Pogoń zdołała wyrównać.
Jestem przekonany, że po przerwie zobaczymy dużo więcej akcji w wykonaniu przyjezdnych.

KONIEC I POŁOWY SPOTKANIA!

45+1'
1:1! Remis!
Stoickim spokojem popisał się Adam Frączczak przy rzucie karnym. Strzał w prawy, dolny róg bramki. Savić postanowił rzucić się w inną stronę.

44'
RZUT KARNY! Maloca jednak popełnił przewinienie.

44'
KONTROWERSJA: Goście domagają się rzutu karnego. W ich ocenie faulowany w polu karnym był Frączczak.

42'
Kudła złapał długo lecącą piłkę. Ją głową zgrywał jeden z piłkarzy Lechii, który próbował kończyć sytuację po stałym fragmencie gry.

40'
Michał Chrapek przepięknie zwiódł rywala, a potem solidnie i technicznie przymierzył zza pola karnego. Na szczęście dla Kudły, piłka leciała na jego wysokości. Rzut rożny dla gospodarzy.

39'
Paixao ogromnie blisko gola! Napastnik trafił w prawy słupek bramki strzeżonej przez Kudłę! Soczysta próba z głębi pola karnego.

38'
Sławczew upomniany przez sędziego. Rzut wolny dla przyjezdnych.

36'
Akahoshi z asystą Bartosza Frankowskiego podniósł się z murawy.

35'
Marco Paixao wywalczył rzut wolny. Portugalski gwiazdor Lechii był nieczysto powstrzymywany w środku pola.

33'
Milos Krasić ponownie doznał zaszczytu zagrożenia bramki Kudły. Doświadczony pomocnik usiłował głową. Brawa za odwagę i pomysł, ale strzał z kilkunastu metrów od brami, powędrował nad poprzeczką.

32'
Za bardzo kombinacyjnie gracze Kazimierza Moskala. Spas Delev mógł trochę inaczej, a na pewno prościej zagrywać do Frączczaka. Efektowne podanie w porę zatrzymane przez defensora.

30'
Rapa nie dał się minąć na lewej flance boiska. Gdańszczanie zaczną grę od lewego narożnika.

28'
Jak oni to zmarnowali?! Okropny błąd w defensywie gospodarzy powinien wykorzystać Adam Frączczak. Snajper zamiast samemu decydował się na uderzenie z dogodnej pozycji, to próbował jeszcze dogrywać do Nunesa. I? Była to zła decyzja, bo ten strzałem z miejsca trafił wprost w bramkarza.

27'
Milos Krasić na pozycji spalonej. Najwięcej z tej sytuacji ugrał Kudła, który popełnił błąd, wychodząc z bramki.

26'
Ależ wyjście z kontrą! Piłkarze Lechii w doskonały sposób namieszała pod polem karnym przeciwnika. Okazję na zaskoczenie przeciwnika z dystansu miał Marco Paixao. Portugalczyk nieźle przymierzył, lecz futbolówka powędrowała tuż obok lewego słupka bramki.

24'
Gyurcso "przedobrzył" dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska. Dobrą asekurację w swojej strefie boiska pokazał J.Nunes.

23'
Deszcz nie pomaga piłkarzom w kreowaniu finezyjnych akcji. Jednak, to powinno motywować ich do podejmowania prób z dystansu.

21'
To powinna być bramka na 2:0! Milos Krasić nie zdołał pokonać Kudły w naprawdę kapitalnej sytuacji na gola! Strzał z bardzo bliskiej odległości został fenomenalnie sparowany przez bramkarza "Portowców".
Niebezpieczeństwo wzięło się do doskonale wybitego rzutu wolnego.

20'
Gra przerwana. Haraslin został podcięty w pobliżu linii bocznej. Klub z województwa pomorskiego będzie miał szansę na zagrożenie.

19'
Ogromnie łatwo gospodarzom jest grać na połowie Pogoni Szczecin. Niepewna interwencja Kudły.

18'

16'
Haraslin soczyście uderzył z pobliża pola karnego rywala. Pomocnik zgarnął futbolówkę, którą w przypadkowy sposób strącił Marco. Ta poleciała daleko od lewego słupka bramki.

15'
Słychać doping na stadionie w Gdańsku.

14'
Podopieczni Piotra Nowaka w bardzo spokojny sposób rozgrywają futbolówkę. Zero nerwów.

12'
Pogoń w ataku. Rapa zaangażował się w akcję ofensywną. Obrona przeciwnika w odpowiednim momencie zareagowała na całą sytuację.

10'
Gol Rafała Wolskiego sprawia, że jego drużyna wskakuje na fotel lidera. Ale nie zapominajmy, że jest to dopiero początek spotkania.

9'
1:0 Lechia na prowadzeniu!
Przepiękna akcja Wawrzyniaka na lewej flance boiska. Doświadczony obrońca dograł do niekrytego Wolskiego, a ten z kilkunastu metrów huknął na bliższy słupek bramki Kudły. Goalkeeper był za bardzo bierny w momencie podjęcia próby interwencji.

7'
Parę chwil temu oglądaliśmy celną próbę Michała Chrapka. Błyskotliwy strzał zza pola karnego okazał się bardzo łatwy do wychwycenia przez Kudłę.

6'
Akcja na jeden kontakt w wykonaniu gospodarzy. Efektowną piętką kolegę z zespołu próbował wypuścić Marco, ale jego zagranie w porę zatrzymał Lewandowski.

5'
Rudol nieźle ustawiony. Środkowy obrońca przyjezdnych genialnie powstrzymał Marco Paixao.

4'

2'
To mogło być znakomite wejście w mecz w wykonaniu gości. Gol zdobyty przez Frączczaka został nieuznany, ponieważ napastnik był bardzo wyraźnie wysunięty poza linię defensywną Lechii.

1'
Od pierwszych sekund wysoki pressing ze strony Pogoni.

*'
Gramy!

*'
Na płycie boiska w roli arbitra popracuje Bartosz Frankowski.

*'
W składzie klubu z Gdańska zabraknie: Sławomira Peszko oraz Flavio Paixao. Obaj muszą odcierpieć karę kartkową, którą zostali obarczeni w ostatnim meczu ligowym.

*'

*'
Takich piłkarzy dobrał Piotr Nowak, trener "Biało - Zielonych".

*'
Gospodarze w przypadku zwycięstwa awansują na 1.miejsce ligowej tabeli. Do tego wystarczy wyłącznie wygrana w nadchodzącym starciu.

*'
Wyjściowa jedenastka i obsada rezerwy "Portowców".

*'
Dobry wieczór Państwu! Zapowiada się Nam dobre widowisko w Gdańsku, gdzie Lechia, zmierzy się z Pogonią Szczecin.
Początek meczu o 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online