Wisła Kraków - Górnik Łęczna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
3 : 2

Załuska – Jović, Guzmics, Uryga, Sadlok – Mączyński, Brlek – Boguski (83' Bartosz), Paweł Brożek, Małecki (90+1' Pietrzak) – Zachara (83' Cywka)
Prusak – Sasin, Szmatiuk, Gerson, Leandro – Tymiński, Drewniak – Bonin, Danielewicz (80' Piesio), Grzelczak (56' Śpiączka) – Hernandez (65' Dzalamidze)

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Górnik Łęczna

Dziękujemy za śledzenia relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

Wisła Kraków dalej bez porażki! W mojej ocenie końcowy wynik jest sprawiedliwy. Gospodarze mieli dużo więcej gry od swoich dzisiejszych rywali.
Brawa należą się przyjezdnym za ambicję w drugiej połowie spotkania.

90+5'
KONIEC!

90+3'
Krótko rozegrany rzut wolny przez gospodarzy. Ich kibice odliczają sekundy do zakończenia.

90+2'
czerwona kartka PIESIO WYRZUCONY Z BOISKA! Pomocnik po raz drugi w tym meczu wykazał się brzydkim zachowaniem.

90+1'
Małecki opuścił murawę. Utrzymać dobry wynik ma Pietrzak.

90'
Trzy minuty doliczone do czasu gry w II odsłonie.

89'
żółta kartka Grzegorz Bonin spóźniony z atakiem wślizgiem. Patryk Małecki odczuł nieszczęśliwą interwencję.

89'
Śląsk Wrocław już na prowadzeniu! Strzelcem bramki - Alvarinho.

88'

87'
Brawa otrzymał Łukasz Załuska. Bramkarz perfekcyjnie wyszedł do centry ze stałego fragmentu gry.

86'
Piesio wywalczył rzut wolny w dobrej lokalizacji.

84'
Wisła Kraków musi być czujna! Bartosz Śpiączka nie trafił czysto w futbolówkę w naprawdę dobrej sposobności na wyrównanie. Ta pofrunęła na jedną z trybun stadionu...

83'
Podwójna zmiana: Cywka za Zacharę oraz Bartosz w miejsce Boguskiego.

82'
Boguski wciąż głodny bramek! Napastnik fantastycznie wyszedł w powietrze, aby zakończyć podanie Małeckiego z lewego skrzydła boiska. Snajper jednak minimalnie się pomylił.

80'
żółta kartka Parę sekund, i... Piesio z żółtym kartonikiem na koncie. Nie za bardzo ładnie zachował się w starciu z Joviciem.

79'
Wszystkie zmiany Górnika Łęczna już za nami. Danielewicz zastąpiony przez Piesio.

78'
Prusak przytomnie na linii. Goalkeeper musiał zatrzymać kąśliwą wrzutkę w wykonaniu Pawła Brożka z lewego skrzydła. Bramkarz miał trochę utrudnioną sytuację, bo piłka została jeszcze odbiła od jednego z defensorów.

77'
żółta kartka Petar Brlek też ma kartkę. Młody pomocnik ujrzał ją za nieprzepisowy blok.

76'
Kraków od rzutu wolnego. Jović został sfaulowany w obrębie swojej szesnastki.

75'

74'
Dariusz Wdowczyk z wyrzutami w kierunku sędziego głównego. Szkoleniowiec "Białej Gwiazdy" bardzo gestykulował.

73'
żółta kartka Szymon Drewniak zobaczył żółtą kartkę. Pomocnik nie za ładnie odniósł się do sytuacji, w której popełnił faul na Brożku.

71'
Padła bramka we Wrocławiu. Śląsk doprowadził do wyrównania w pojedynku z Zagłębiem Lubin.

70'
Leandro idealnym wślizgiem przeciął groźne wgranie piłki z prawego skrzydła boiska. Wisła Kraków chce jak najszybciej wbić czwartego gola!

69'
Instynktowna interwencja Prusaka uratowała sytuację! Obrona nogami przydała się podczas zatrzymywania strzału Zachary z bliskiej odległości.

68'
Ja już widziałem piłkę w siatce! Maciej Szmatiuk pomylił się głową z paru metrów! Obrońca otrzymał kapitalne dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry. Piłka poleciała tuż przy lewym słupku.

67'
żółta kartka Jović z żółtą kartką. Obrońca nie wystąpi w kolejnym meczu ligowym. Groźny błąd w jakże niebezpiecznej strefie boiska.

66'
W równolegle rozgrywanym starciu w tej kolejce LOTTO Ekstraklasy, Zagłębie Lubin prowadzi 1:0 na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław.

65'
Druga zmiana u gości. Dzalamidze zastąpił Hernandeza.

63'
3:2! Gospodarze znów na prowadzeniu!
Błyskawiczna akcja na lewej flance boiska! Paweł Brożek zagrał na strefę bramkarza. Sergiusz Prusak nie zdołał w pełni zatrzymać lecącej futbolówki, a jego błąd bezlitośnie wykorzystał Boguski, pakując ją do pustej bramki.

61'
Krzysztof Danielewicz ponownie głową! Szybki strzał z powietrza okazał się jednak bardzo łatwy do obrony dla Łukasza Załuski.

60'
Paweł Brożek ogromnie zdenerwowany na sędziego. Ten przerwał dobrze obiecującą się akcję Wisły Kraków.

59'
2:2! Górnik znów w grze!
Szymon Drewniak nie dał szans Załusce. Płaskie uderzenie w sam środek bramki. Goalkeeper Wisły poszedł w lewym kierunku.

58'
RZUT KARNY DLA GOŚCI! Wisła Kraków bliska stracenia przewagi! Alan Uryga według sędziego nieczysto zatrzymał Hernandeza.

56'
Na zmianę w składzie swojego zespołu zdecydował się Andrzej Rybarski. Za Piotra Grzelczaka na boisku pojawił się Bartosz Śpiączka.

55'
Jović wywołał zawód u swoich kibiców. Boczny defensor mógł zrobić wszystko z piłką pod polem karnym Górnika. Na prostopadłe podanie oczekiwał Rafał Boguski, ale obrońca zagrał wprost pod nogi rywala...

54'
Danielewicz głową starał się doprowadzić do wyrównania. Zabrakło precyzji. Futbolówka po jego zagraniu poszybowała nad poprzeczka bramki.

53'
Nieźle Łęczna na lewym skrzydle. Hernandez dobrze wypatrzył niekrytego Piotra Grzelczaka. Temu pozostawało dobrze przyjąć piłkę, a potem uderzyć w światło bramki. Niestety, ta pierwsza część planu nie została wykonana.

51'
Krzysztof Mączyński odepchnięty przez Krzysztofa Danielewicza. Zawodnik gości powinien mieć powód do radości, bo za takie zagranie powinien ujrzeć żółtą kartkę.

50'
Za krótko. Nieudanie wybity stały fragment gry przez Jovicia. Potem, jego koledzy próbowali coś stworzyć groźnego pod bramką Prusaka, ale obrona świetnie ustawiona.

49'
Gerson nadepnął na stopę Zachara. Rzut wolny dla "Białej Gwiazdy".

48'
Jović upadł w polu karnym Łęcznej. Gerson wygrał batalię siłową. Świetnym podaniem na wolna strefę błysnął Rafał Boguski.

47'
Obaj szkoleniowcy zadecydowali, że nie będzie żadnych zmian w przerwie.

46'
Druga połowa!

Statystycy tak przedstawiają nam obraz gry po pierwszej odsłonie meczu w Krakowie.

Wisła Kraków z ogromną przewagą po pierwszych czterdziestu pięciu minutach. Podopieczni Dariusza Wdowczyka nie mogą spocząć na laurach, bo gol strzelony przez Danielewicza sprawił, że goście spróbują zdobyć punkty w tych zawodach.

KONIEC I POŁOWY SPOTKANIA!

44'
Kolejna próba z dystansu w wykonaniu gospodarzy. Bardzo dobrze kopnął Patryk Małecki. Wielkim refleksem popisał się Prusak, który idealnie zatrzymał uderzenie w lewy sektor bramki.

43'
Mateusz Zachara miał świetną sposobność na zdobycie gola! Napastnik miał wiele czasu w polu karnym rywala. To jednak nic nie dało, ponieważ snajper trafił piłkę wprost w bramkarza Górnika.

42'
Wisła Kraków góruje w środku pola.

40'
Nic nie zapowiadało bramki Górnika, a błąd defensywy sprawił, że mecz może być ciekawszy.

39'
Goool. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niepilnowany był Danielewicz i strzałem głową pokonał Załuskę..

33'
GOol! Brlek znakomicie przechwycił piłkę, zagrał na prawo do Jovicia, ten od razu do Boguskiego, a napastnik Wisły strzałem z pierwszej piłki zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu.

32'
Boguski wpadł w pole karne, dośrodkował w kierunku Brożka, ale piłkę przechwycił Prusak.

30'
Brlek uderzył sprzed pola karnego, ale piłka wyraźnie minęła bramkę.

29'
Górnik Łęczna prezentuje się słabo. Wisła ma przewagę, ale niewiele z tego wynika.

26'
Mecz nie stoi na najwyższym poziomie.

22'
Posiadanie piłki: 71% - 29%

20'
Małecki oddał groźny strzał. Wydawało się, że piłka wpadnie w samo okienko bramki, ale kapitalnie interweniował Prusak.

18'
Dobre zagranie na prawą stronę do Jovicia, ten zgrał do środka, ale żaden z partnerów nie doszedł do piłki.

17'
Brakuje sytuacji strzeleckich. Gra toczy się głównie w środku pola, gdzie dłużej przy piłce utrzymuje się Wisła.

14'
Wisła ma przewagę.

12'
Spokojniejszy okres gry.

8'
Gool! Boguski.

8'
Bonin dośrodkował w pole karne, wydawało się, że pewnie interweniował Załuska, ale jednak wypuścił piłkę z rąk. Danielewicz nie zdążył jednak przejąć piłki.

6'
Sadlok uderzył na bramkę Górnika i wywalczył rzut rożny.

5'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową uderzał Javi Hernandez, ale pewnie interweniował bramkarz Wisły.

3'
Jak na razie dłużej przy piłce utrzymują się Wisła.

1'

'

'
Początek meczu na żywo o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Górnik Łęczna, to zapraszamy do śledzenia meczu online