Holandia - Belgia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Holandia
Belgia
1 : 1

Stekelenburg - Veltman, Bruma, Van Dijk, Blind - Wijnaldum (88' Ramselaar), Schaars (15' Clasie), Klaassen (46' Brenet) - Lens (67' Depay), Janssen (26' Dost), Sneijder (75' Vilhena)
Mignolet - Meunier (46' Foket), Kompany, Ciman, Vertonghen - Witsel, Defour (83' Tielemans) - De Bruyne (64' T.Hazard), Carrasco, Mertens (64' Lukaku) - E. Hazard

Klaassen (38., karny)
Carrasco (82.)

Klaassen (29.) żółta kartka
Veltman (61.) żółta kartka
Vertonghen (37.) żółta kartka

Mecze na żywo: Holandia - Belgia

Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Remis w dosyć niezłym pojedynku. Belgowie mogą być bardziej rozczarowani rezultatem, ponieważ dużo częściej budowali akcje ofensywne. Lukaku dzisiaj powinien zdobyć gola.
Obaj szkoleniowcy mają spory materiał do analizy przed zbliżającymi się spotkaniami eliminacji do Mundialu 2018.

KONIEC MECZU W AMSTERDAMIE!

90+3'
Gra aktualnie toczy się na dwudziestym metrze od bramki Stekelenburga.

90+2'
Gospodarze zaangażowani w obronę wyniku. Belgowie dążą do uzyskania prowadzenia w tym meczu.

90'
Trzy minuty dorzucone przez sędziego Szymona Marciniaka.

88'
Wijnaldum już na ławce rezerwowych. Na końcówkę pojedynku został wydelegowany Ramselaar.

87'
Tak wyglądała radość po bramce

85'
Holandia zbyt bierna w obronie! Przed momentem, fenomenalną sytuację miał Eden Hazard. Na posterunku idealnie zachował się Stekelenburg, który skutecznie sparował bardzo groźne uderzenie Edena Hazdarda.

84'
Mamy roszadę. Tielemans za Defoura.

83'
Goście głodni zwycięstwa! Lukaku po raz kolejny się pomylił w dobrej sposobność na zdobycie bramki. Nieprzygotowane zagranie z paru metrów poleciało wysoko nad poprzeczką bramki.

82'
1:1! Jest remis!
Belgia się doczekała! Carrasco zdobywcą gola! Techniczny strzał z dystansu został bardzo niefortunnie zblokowany przez jednego z obrońcę, Veltmana. Futbolówka dostała rykoszetu i wpadła za kołnierz zaskoczonego bramkarza.

80'
Dwie niżej wynotowane okazje bramkowe dla Belgów brały się od bardzo dobrze bitych stałych fragmentów gry.

78'
Kolejny ofsajd. Tym razem dużo gorszy w skutkach, ponieważ Ciman zdobył bramkę. Gol oczywiście nie mógł zostać uznany. Ciągle wynik: 1-0

78'
Lukaku na pozycji spalonej. Snajper powinien się cieszyć z takiego obrotu sprawy, bo... w sytuacji na gola, spudłował z dwóch metrów!

77'
Lukaku wziął ciężar zdobywania bramek na siebie! Gibki napastnik oddał niezłe uderzenie z głębi pola karnego, ale w odpowiednim momencie, został zblokowany.

76'
Na placu gry zameldował się nam nowy zawodnik. Vilhena w miejsce Sneijdera.

75'
Witsel zablokowany. Defensywny pomocnik soczyście kopnął piłkę. Skuteczna interwencja środkowego obrońcy Holendrów.

74'
BRENET SHOW! Kapitalny rajd zawodnika! Piłkarz z nr.12 wyśmienicie minął trzech przeciwników, którzy w żaden sposób mu nie przeszkadzali. Na ich szczęście, piłka po jego strzale zza pola karnego, powędrowała tuż obok lewego słupka.

72'
Axel Witsel w starciu z Wijnaldumem. Jako winowajca został wskazany ten pierwszy z wymienionych.

71'
Depay w punkt zablokowany na lewym sektorze boiska. Nie doszło podanie do wbiegającego Dosta.

69'
Tempo gry uległo regresowi. Sytuacji bramkowych jak na lekarstwo.

67'
Za wcześniej wspomnianego na płytę murawy wszedł Depay.

66'
Lens z urazem mięśniowym. Trener Blind będzie musiał dokonać drugiej wymuszonej korekty.

65'
Chciałbym Państwu przypomnieć, że selekcjonerzy podczas trwania meczu towarzyskiego, mogą dokonać sześciu zmian w składach.

64'
Lukaku zmienił Mertensa. De Bruyne zmieniony przez T.Hazarda.

63'
Bardzo możliwe, że za chwilę na boisku pojawi się młodszy brat Edena Hazarda, Thorgan.

61'
żółta kartka Za dyskusję z sędzią Marciniakiem żółtą kartkę obejrzał Veltman.

61'
De Bruyne nie dośrodkowywał, a bezpośrednio próbował zaskoczyć z rzutu wolnego. Kąśliwie kopniętą piłkę skutecznie na rzut rożny sparował Sketelenburg.

60'
Rzut wolny dla Belgii. Na krawędzi szesnastki faulował wślizgiem Veltman.

58'
Blind sprytnym, płaskim wgraniem futbolówki z lewego skrzydła próbował wypracować kolegom sytuację na gola. Zabrakło w tym wszystkim precyzji, ponieważ syn selekcjonera Holandii, kopnął wprost w rękawice Mignoleta.

57'
Ofsajd. Bodajże pierwszy w tym spotkaniu. Sędzia liniowy na nim wyłapał Witsela.

56'
Niezła szarża Carrasco na prawej flance. Ładny rajd, a potem niebezpieczne wgranie miało rację bytu. Ale... w porę wmieszała się defensywa, która przytomnie przerwała tor lotu futbolówki.

54'
Axel Witsel nie przestraszył zbytnio czujnego Stekelenburga. Soczysta próba zza pola karnego poszybowała w centralną część bramki gospodarzy.

53'
Gra przerwana. Szybko rozegrany stały fragment gry przez Holandię. Crossowe zagranie pewnie przechwycił Mignolet.

52'

50'
Z dystansu solidnie przymierzył Kevin De Bruyne. Doskonale na linii uderzenia stanął Van Dijk.

49'
Kevin De Bruyne bardzo dobrze wgrał piłkę od rzutu wolnego. Do kąśliwej centry skakał Carrasco, lecz niestety z kretesem przegrał bój powietrzny z rywalem.

48'
Van Dijk popełnił przewinie na Mertensie.

46'
Mamy nowych zawodników na boisku. Brenet pojawił się w miejscu Klaassena. Zmiana również w składzie gości: Foket za Meuniera.

46'
Wracamy do gry!

*'
Jak wypadli piłkarze w pierwszej części zawodów?

Jeden błąd Vertonghena w kryciu sprawił, że Holendrzy nieoczekiwanie prowadzą do przerwy. Napisałem, że nieoczekiwanie, bo w pierwszej odsłonie zdecydowanie lepsza była Belgia, która dużo bardziej swobodnie operowała futbolówką.

KONIEC I POŁOWY SPOTKANIA!

45+2'
Mounier z pomocą sztabu medycznego wstał. Na chwilę musi zejść z placu gry, aby pracę mogli rozpocząć lekarze.

45+1'
Leży zawodnik Belgii! Sneijder usłyszał reprymendę od Szymona Marciniaka.

45'
Czas doliczony.

44'
Zagęszczona gra w środkowej strefie.

42'
Taktycznie zatrzymany Veltman. Szybka reakcja naszego rodaka na zaistniałą sytuację.

40'
Dobre szyki obronne Holendrów. Przeciwnicy nie mają pomysłu na zdetronizowanie defensywy.

38'
1:0! Goooool!
Pięknie pod poprzeczkę futbolówkę ulokował Klaassen. Mignolet przy takim wykonaniu jedenastki był bezradny.

37'
SZYMON MARCINIAK WSKAZAŁ NA "WAPNO". Vertonghen ewidentnie trzymał pędzącego rywala za koszulkę.

35'
Już wspominałem o świetnym ustawieniu pary środkowych obrońców Holandii. Przed chwilą, doskonałym zagraniem głową błysnął Bruma.

33'
Kevin De Bruyne spróbował swoich sił z rzutu wolnego. Bezpośrednio wykonany stały fragment gry, nie przyniósł większego zagrożenia. Kiks. Piłka powędrowała wysoko nad bramką.

32'
Para: Bruma - Van Dijk, kapitalnie przechwytuje centry na pole karne. Eden Hazard nie ma szans na dojście do okazji bramkowej.

30'
Pół godziny gry już za nami. Jak na razie nie doczekaliśmy się jakiejś poważniejszej sytuacji strzeleckiej.

29'
żółta kartka Klaassen wyczerpał litość Szymona Marciniaka.

28'
Meertens z ogromnym bólem, że nie wykorzystał dobrej sytuacji na gola! Zawodnik wygrał bardzo ważny pojedynek powietrzny z obrońcami, jednak strzał powędrował minimalnie nad poprzeczką.

27'
Na murawie pojawił się Dost. Holandia znowu w pełnym składzie.

25'
Na rozgrzewkę wyszedł Dost. Ten snajper ma zastąpić niżej wspomnianego.

25'
Janssen zmaga się z urazem. Napastnik opuścił plac gry.

24'
Axel Witsel zaliczył całkiem zgrabne dośrodkowanie z prawego skrzydła. Adresatem był Eden Hazard, ale w starciu z dużo wyższymi stoperami, okazał się bezradny.

22'
Gwizdek sędziego Marciniaka. Wijnaldum wg polskiego arbitra był nieprzepisowo zatrzymany w okolicach środka pola.

21'

19'
Widać element chaosu w obronie w szeregach "Oranje". Belgia bardzo śmiała w atakach.

18'
Zablokowane dośrodkowanie De Bruyne. Gwiazdor Manchesteru City kompletnie skiksował z lewego sektora boiska.

16'
Van Dijk dobrze powstrzymał niebezpieczne wgranie, które z lewego skrzydła posłał Mertens. Będzie aut dla gości.

15'
Zmianę wymuszoną dokonał trener Holandii. Kontuzjowany Schaars został zastąpiony przez Clasie.

15'
Janssen zderzył się z Mignoletem. Snajper nadział się na interwencję na przedpolu w wykonaniu goalkeepera.

14'
Być może za chwilę doczekamy się zmiany w składzie gospodarzy.

13'
Schaars oddał pierwszy celny strzał w tym meczu. Uderzenie głową jednak nie sprawiło problemów dobrze ustawionego Mignoletowi.

12'
Zawrzało pod bramką Belgów! Zbyt krótko głową dogrywał Ciman. Sytuację w ostatniej chwili wyratował Mignolet, w porę uprzedzając napastnika reprezentacji Holandii.

10'
Efektowne przebitki belgijskich piłkarzy. Dalekie przerzuty futbolówki zostały nagrodzone brawami przez oglądającą publiczność.

9'
Będzie korner dla gości. Mounier nie przedarł się na prawej flance boiska.

8'
Dosyć szybko piłkę rozgrywają Belgowie. Zagrania na jeden kontakt w pobliżu pola karnego Holandii mogą za chwilę dać upragnionego gola.

7'
Eden Hazard przetrzymywany za koszulkę. Sędzia Marciniak musiał upomnieć holenderskiego zawodnika, który popełnił przewinienie.

7'
Zablokowany Blind. Silnie bita futbolówka została powstrzymana przez plecy Meuniera.

6'
Łatwo zneutralizowana centra Sneijdera od lewego narożnika boiska. Kevin De Bruyne pewnym zagraniem głową, oddalił zagrożenie.

4'
Kompany przytomnie na własnej szesnastce. Boczny defensor dobrze przeciął groźne dośrodkowanie.

3'
Holendrzy w bardzo spokojnym rytmie rozgrywają futbolówkę. Dużo krótkich podań.

1'
Pierwsza groźna akcja Belgów. Silny strzał z dystansu Carrasco został zblokowany ręką przez... Hazarda. Dziwne zachowanie napastnika.