Polska - Słowenia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Słowenia
1 : 1

Boruc (46' Szczęsny) - Bereszyński, Cionek, Pazdan, Jędrzejczyk - Krychowiak (46' Wilczek), Mączyński (82' Dąbrowski) - Góralski (60' Zieliński), Wszołek (66' Błaszczykowski), Kapustka (70' Grosicki) - Teodorczyk
Belec (83' Koprivec) - Sikosek, Mevlja, Samardzić (46' Milnar), Jović - Krhin, Verbić (65' Pihler), Kurtić, Zajc (46' Kronaveter), Omladić - Ilicić (53' Sporar)

Teodorczyk (79.)
Mevlja (24.)

Pazdan (76.) żółta kartka
Zajc (30.) żółta kartka
Krhin (69.) żółta kartka

Mecze na żywo: Polska - Słowenia

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Polska w udanym stylu zakończyła występy w tym roku kalendarzowym. Kibiców powinien cieszyć fakt, że blokadę strzelecką w narodowej kadrze zdjął Łukasz Teodorczyk. Na uwagę dzisiejszą zasłużył również udany debiut Jacka Góralskiego.

KONIEC SPOTKANIA!

90+3'
Kamil Grosicki próbował silnie z woleja. Futbolówka uciekała naszemu skrzydłowemu, co spowodowało, że ten nie zdołał jej celnie kopnąć.

90+1'
Teodorczyk popisał się dobrą pracą w bloku defensywnym. Napastnik kapitalnym zagraniem głową, zdjął piłkę skaczącemu rywalowi.

90'
Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu.

89'
Ciekawą próbę z dużej odległości od bramki zaprezentował Nam Kamil Wilczek. Strzał okazały, jednak trochę chybiony. Koprivec odprowadził futbolówkę wzrokiem.

88'
Pozycja spalona u przyjezdnych. Trzeba jednak zganić naszych obrońców za to, ze ci zbyt łatwo dali rozgrywać piłkę rywalom.

87'
Gra toczy się na połowie gości. Polska pragnie zakończyć ten rok zwycięstwem.

85'
Damian Dąbrowski zagrywał do Grosickiego. Niestety, ale za mocno. Zbyt wiele kombinowania.

83'
Zmiana bramkarzy w składzie Słowenii. Koprivec za Beleca.

82'
Zawodnik Cracovii, Damian Dąbrowski, z debiutem w reprezentacji. Z boiska zszedł Mączyński, czyli piłkarz Wisły Kraków.

81'
W ofensywie są nasi rodacy. Niedawno zdobyty gol musiał zmotywować ich do tego, by w końcówce powalczyć o pełną pulę.

79'
1:1! Bez "Kuby" ani rusz!
Jakub Błaszczykowski wybitnie zagrał z prawego skrzydła boiska. Wyśmienitym timingiem błysnął Łukasz Teodorczyk, i efektownym uderzeniem z kilku metrów, zaskoczył bramkarza.

78'

76'
żółta kartka Michał Pazdan z żółtą kartką. Obrońca Legii autorem klasycznego faulu taktycznego na szarżującym Kurticiu.

75'
Nieudanie wybity rzut wolny przez Polskę. Od własnej bramki nową akcję zacznie Belec.

74'
Gra przerwana, bo faulowany był Jakub Błaszczykowski. Pihler w dość subtelny sposób zatrzymał naszego skrzydłowego.

72'
Przyjezdni już niemal bezradni w ofensywnych działaniach. Inicjatywa przejęta przez "Biało - czerwonych".

70'
Kamil Grosicki na placu boju. Bartosz Kapustka dostał podziękowania za grę od swoich współpracowników.

69'
żółta kartka Kartka w rękach sędziego. Kapustka został kopnięty w stopę. Krhin ukarany.

68'
Nie mieli ogromu problemów Słoweńcy, aby zneutralizować zagrożenie po stałym fragmencie gry. Łatwo powstrzymana centra na ich pole karne.

66'
Adam Nawałka z reakcją. Owacje na stojąco dostał Jakub Błaszczykowski, który zmienił Pawła Wszołka.

65'
Kolejna zmiana przed nami. Verbić wylądował na ławkę rezerwowym, a swoją szansę otrzymał Pihler.

64'
Szybko wyprowadzona akcja po rzucie wolnym. I... pośpiech nie okazał się dobrym doradcą.

62'
Wydarzenia na boisku jakby dynamiczniejsze, ale wciąż brak czystych okazji na gola.

60'
Udany debiut Jacka Góralskiego. Solidny występ. Na murawie niżej wspomniany Zieliński.

59'
Piotr Zieliński przygotowywany do wejścia na boisko. W tej chwili odbiera ostatnie wskazówki od sztabu szkoleniowego.

58'
Zawodnicy Adama Nawałki w drugiej odsłonie przeważają. Roszady w przerwie dały nową jakość w grze.

56'

54'
Znowu, znowu... zabrakło komunikacji pomiędzy zawodnikami ofensywnymi z Polski. Kamil Wilczek chyba na pamięć dogrywał z lewego sektora boiska.

53'
Zmiana ofensywna u gości. Sporar za Ilicicia.

52'
Dobrze ustawiony duet stoperów polskiej reprezentacji. Cionek na spółkę z Pazdanem oddalili zagrożenie od własnej bramki, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

51'
Kronaveter leży. Paweł Wszołek nie za bardzo fortunnie interweniował w okolicy własnej szesnastki.

50'
W opresji Belec... Jego obrona ponownie powstrzymała silny strzał z dystansu.

49'
Znakomita okazja Teodorczyka! Kamil Wilczek idealnie zagrał na wolne pole do kolegi z ataku, a ten w idealnej sytuacji, został ofiarnie zblokowany przez obronę!

48'
Wślizg Jędrzejczyka. Rzut rożny dla gości.

46'
Zmiany, zmiany... Zaczniemy od Polski, gdzie zaszły dwie korekty w składzie. Boruca zastąpił Szczęsny, a za Krychowiaka na plac gry wszedł Wilczek.

46'
II CZĘŚĆ GRY!

Pierwsza część była bardzo spokojna. Z naciskiem na słowo "bardzo". Poza sytuacją, która dała gościom gola, to próżno szukać jakichś innych zagrożeń pod jakąkolwiek bramką.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

45+2'
Słowenia przy piłce. Już chyba nic spektakularnego w tej odsłonie się nie wydarzy.

45'
Mamy czas doliczony. Sędzia dorzucił dwie minuty.

44'
Krhin zaliczył genialny powrót! Mączyński już składał się do uderzenia piłki, którą z prawego skrzydła zgrywał mu Bereszyński. Wszystko skończyło się na dobrym wybiciu.

43'
Widać ból na twarzy Zajcowi. Pomocnik przez kilka chwil leżał na murawie stadionu we Wrocławiu.

42'
Przez kilka sekund poza placem gry znajdował się Krhin.

41'
Gra przerwana. Jakieś problemy ze zdrowiem ma zawodnik ze Słowenii.

39'
Artur Boruc został zmuszony do popełnienia instynktownej interwencji. Kąśliwe zagranie z dalszej odległości mogło zaskoczyć naszą defensywę. Bramkarz z Polski nieźle wypiąstkował piłkę.

37'
Kolejne uderzenie na statystyki dla Polaków. Z dystansu wyzwanie podjął Bartosz Kapustka, lecz... Mocno niecelnie, piłka powędrowała bardzo daleko od prawego słupka bramki.

35'
Krychowiak wzięty w kleszcze. Verbić w bardzo wyraźny sposób przetrzymywał pomocnika PSG za koszulkę.

34'
Rzut wolny. Na murawę został powalony Jacek Góralski.

33'
Kapustka nieźle szarżował na lewej flance. Pomocnik Leicester był ogromnie bliski tego, by wrzucić na głowę Teodorczyka, jednak w porę zareagowała defensywa, która przecięła dośrodkowanie.

31'
Thiago Cionek najlepiej wyszedł w powietrze. Obrońca próbował sfinalizować wrzutkę Mączyńskiego od rzutu wolnego, lecz nie zdołał dobrze nakryć fruwającej piłki.

30'
żółta kartka Żółtą kartkę ujrzał Zajc. Pomocnik bez pardonu zaatakował Bereszyńskiego, który już prawie go minął.

29'
Piłka w ostatnich minutach krąży w pobliżu szesnastki Słoweńców.

27'

25'
Polska bliska dobrej odpowiedzi! Grzegorz Krychowiak nie był specjalnie atakowany przez rywali. Kapitan zdecydował się na strzał zza pola karnego, jednak piłka kopnięta w miejsce, gdzie stał Belec.

24'
0:1! Niestety...
Stały fragment gry zaskoczył naszą linię defensywną. Mevlja uwolnił się spod krycia Teodorczyka, i zgrabnym strzałem bez przyjęcia, pokonał Artura Boruca.

23'
Rzut wolny dla gości.

21'
W ofensywie faulował Paweł Wszołek. Nasz pomocnik w sprytny sposób chciał zablokować interweniującego oponenta, ale zamiast tego, to przekroczył zasady.

20'
Krzysztof Mączyński z dużym optymizmem wykonał rzut wolny. Groźna centra, jednak, minęła skaczącego Cionka. Futbolówkę z własnego pola karnego wybił głową jeden z defensorów.

19'
Sztab medyczny gości już na murawie. Sikosek ucierpiał w poniżej wspomnianym incydencie.

19'
Gwizdek arbitra. Teodorczyk faulowany w okolicy pola karnego Słowenii.

17'
Zobaczyliśmy crossowe podanie w kierunku Łukasza Teodorczyka. Mevlja wraz z Belecem ostudzili zapędy ofensywne snajpera. Futbolówka już w rękawicach goalkeepera.

15'
Gracze Katanca próbują stosować atak pozycyjny. Słowenia w bardzo cierpliwy sposób starają się coś stworzyć groźnego pod polem karnym Polski.

13'
Ilicić zagrał piłkę ręką - taki wyrok wydał zespół sędziowski. Od rzutu wolnego zaczną gospodarze.

13'

11'
Łukasz Teodorczyk z pierwszą próbą na bramkę Beleca. Nasz napastnik był za bardzo odchylony, aby zaskoczyć bramkarza. Piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

10'
Artur Jędrzejczyk winny upadku przeciwnika. Holenderski sędzia zdecydował, że przerwanie zawodów będzie najlepszą alternatywą.

9'
Sikosek dopuścił się przewinienia taktycznego. Z piłką nie mógł się obrócić Krychowiak.

8'
Bartosz Bereszyński zaliczył soczyste dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Długo lecącą futbolówkę bez większego trudu przejął Belec.

7'
Reakcja arbitra. Artur Jędrzejczyk został podcięty przez Jovicia.

5'
Krychowiak dobrze zainterweniował na wysokości własnego pola karnego. Defensywny pomocnik uniemożliwił skrzydłowemu zacentrować piłkę.

4'
Jacek Góralski skutecznym wślizgiem zakończył akcję rywali na ich połowie. Dla piłkarza Jagiellonii Białystok jest to debiut w narodowej kadrze.

3'
Pressing ze strony gospodarzy dał efekt. Słoweńcy po ataku pozycyjnym, nie zdołali dojść do sytuacji strzeleckiej.

1'
Kolejny raz do przerwania gry został zmuszony sędzia. Grzegorz Krychowiak został nieprzepisowo zaatakowany.

1'
Faul w środkowej strefie boiska. Przewinienia dokonał reprezentacji Polski.

*'
Start! Mamy nadzieję, że ostatni mecz Polaków w tym roku zakończy się zwycięstwem.

*'
Czas na hymny obu państw!

*'
Jeszcze rzut oka na obsadę rezerwowych obu drużyn

*'
Znamy skład wyjściowy gospodarzy! Za moment powinniśmy dowiedzieć się, kto wybiegnie na boisko w zestawieniu przyjezdnych.

*'
Polscy kibice chyba by się nie pogniewali, gdyby taka seria została podtrzymana?

*'
Niżej wspomnianemu w efektywnej pracy będą pomagali: Sander van Roeke (s.liniowy), Erwin Zeinstra (s.liniowy) oraz Bartosz Frankowski (s.techniczny)

*'
Bjoern Kuipers będzie sędzią zbliżającego się wielkimi krokami pojedynku.
Arbiter główny pochodzi z Holandii.

*'
"Kartka z historii"

*'
Zawody odbędą się na stadionie we Wrocławiu.

*'
"Biało - czerwoni" w ostatni piątek gładko pokonali na wyjeździe Rumunię (3:0).

*'
Adam Nawałka, selekcjoner kadry Polski w piłce nożnej, nie może dziś skorzystać z usług: Kamila Glika, Roberta Lewandowskiego oraz Łukasza Piszczka.
Ci wymienieni zawodnicy dostali wolne.

*'
Tak było w przeszłości...

'

Mecz Polska - Słowenia na żywo

Zapraszamy do śledzenia na żywo meczu towarzyskiego Polska - Słowenia. Początek w poniedziałek o 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Słowenia, to zapraszamy do śledzenia meczu online