Piast Gliwice - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 2

Szmatuła - Girdvainis (69' Gotal), Korun, Hebert, Mraz - Mokwa, Pietrowski, Bukata, Masłowski (46' Zivec), Szeliga - Barisić (46' Badia)
Sandomierski - Brzyski, Wołąkiewicz, Malarczyk (15' Polczak), Diego - Covilo, Dąbrowski - Budziński, Jendrisek (72' Jaroszyński), Wójcicki (74' Piątek) - Szczepaniak

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Cracovia

Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólnie spędzony czas.

W Gliwicach spotkanie zakończone remisem. W mojej ocenie troszeczkę lepszą ekipą w niedawno zakończonym pojedynku była Cracovia, jednak w futbolu liczy się skuteczność.

90+3'
Mecz na remis!
Pewnie wykonany rzut karny przez Gotala! Grzegorz Sandomierski był ogromnie bliski tego, aby sparować strzał w prawy sektor bramki.

90+2'
RZUT KARNY DLA PIASTA! Gotal został popchnięty przez Diego!

90+1'
1:2! Już jest chyba po wszystkim?
Marcin Budziński otrzymał zbyt wiele miejsca do oddania strzału. Soczysta próba z dziewiętnastego metra okazała się nie do obrony dla Szmatuły.

90'
Zawody potrwają o dwie minuty dłużej.

89'
żółta kartka Covilo z golem, i z żółtą kartką. Faul taktyczny klasyfikował się na kartonik.

89'
Jakub Szmatuła zmuszony do poważniejszych interwencji w przeciągu paru sekund. Chwileczkę wcześniej, Szczepaniak próbował zza pola karnego.

88'
Kolejny strzał z dystansu w tym spotkaniu. Ryzyko podjął Damian Dąbrowski, ale dobre chęci nie wystarczyły. Pewnie Szmatuła.

86'
Role się Nam na boisku odwróciły! Cracovia skupiona wyłącznie na działaniach w sferze defensywnej.

85'
Sędzia główny wyrzucił asystenta trenera Latala! Chodziło o nadmierną agresję ze strony szkoleniowca.

84'
Diego w kontrowersyjnej sytuacji. Kibice gospodarzy domagali się od arbitra, aby ten odgwizdał rzut wolny. Ten podjął zupełnie inną decyzją.

83'
Reakcja zespołu sędziowskiego. Hebert na ofsajdzie. Chwilę wcześniej, oglądaliśmy oblężenie strefy Grzegorza Sandomierskiego.

82'
Mokwa pociągany za koszulkę przez Jaroszyńskiego. Piast wrócił z jakże dalekiej podróży.

80'
1:1! Jest wyrównanie!
Badia zdobywcą gola! Hiszpan zaskoczył Sandomierskiego, strzelając z ponad dwudziestu metrów. Piłka po drodze odbiła się od któregoś z obrońców, i wpadła do bramki zaskoczonego Sandomierskiego.

79'
Mraz wywalczył rzut wolny.

77'

76'
Atakują piłkarze Zielińskiego. Gospodarze jakby trochę wycofani.

74'
Zmiany w obu zespołach już za nami. Krzysztof Piątek w miejsce Jakuba Wójcickiego, który skarżył się na uraz.

72'
Zaskoczenie na twarzy Wójcickiego. On spodziewał się, że opuści plac gry, a stało się zupełnie inaczej, bo z murawy zszedł Jendrisek. Szansę dostał Paweł Jaroszyński.

71'
Jakub Wójcicki przed kolejną próbą! Skrzydłowy spróbował swojego szczęścia z głębi pola karnego. Niestety, ten nieczysto trafił w futbolówkę.

69'
Ostatnia zmiana w Gliwicach! Gotal za Girdvainisa. To oznacza, że sztab szkoleniowy postawił wszystko na jedną kartę.

68'
Bez pomysłu gracze Radoslava Latala. Prostopadłe zagrania jak na razie nie zdają egzaminu.

67'
Diego zagrał z prawego sektora boiska. Boczny obrońca kopnął ją wprost... na głowę dobrze ustawionego rywala.

65'
Mokwa ucierpiał po ataku Covilo. Obyło się bez kary w postaci żółtej kartki.

63'
Mraz nawet dobrze od rzutu wolnego. Jednak, nic z tego, ponieważ świetnie w swojej szesnastce ustawił się Jakub Wójcicki.

62'
żółta kartka Piotr Polczak za agresywnie w powietrzu. Łokieć został nagrodzony przez arbitra, pokazaniem żółtej kartki.

61'
Martin Bukata dosyć szybko wrócił do gry. Brzyski uniknął żółtej kartki.

60'
Na murawie leży piłkarz gospodarzy. Tomasz Brzyski doprowadził do upadku.

59'

57'
Błąd w komunikacji: Wołąkiewicz - Sandomierski. Ten pierwszy niedostatecznie poinformował swojego bramkarza o zamiarach. Bliski wykorzystania błędu był Badia.

56'
Tomasz Brzyski po raz kolejny zawiódł swoich klubowych partnerów. Znów za krótko od rzutu wolnego. Szkoda dla kibiców z Krakowa, którzy oczekiwali większego zagrożenia pod bramką Szmatuły.

54'
Do faulu doszło w polu karnym Gliwic. Regulamin złamał któryś z zawodników "Pasów".

53'
Szmatuła! Bramkarz Piasta kapitalnie sparował futbolówkę, po fantastycznym uderzeniu jej przez Budzińskiego. Cracovia będzie miała rzut rożny.

51'
Gwizdek sędziego. Decyzja Krzysztofa Jakubika - faulowany w środku pola był Mateusz Szczepaniak. Jego koledzy zaczną grę od rzutu wolnego.

50'
Badia postanowił postraszyć goalkeepera Cracovii, solidnie uderzając z większego dystansu. Piłka nieźle leciała, ale Sandomierski miał nad nią pełną kontrolę.

49'
Jak oni to zrobili?! Sytuacja 3:2 dla Cracovii! Wójcicki znakomicie dograł do niekrytego Jendriska, a ten mając wiele czasu na przymierzenie, trafił wprost w interweniującego na linii Heberta!

48'
Grzegorz Sandomierski świetnie wyszedł w powietrzu, aby zgarnąć piłkę, którą z prawej flanki posłał Tomasz Mokwa.

47'
Jakub Szmatuła zmuszony do piąstkowania silnego strzału zza pola karnego.

47'
W przerwie dokonano dwóch zmian w składzie Piasta Gliwice. Badia za Barisicia oraz Zivec w miejsce Masłowskiego.

46'
Kontynuujemy zawody!

"Statystyki podobno nie kłamią..."

Fani z Gliwic mają powody do frustracji. Ich pupile oddali "pole" rywalom z Krakowa. Goście w mojej ocenie prowadzą w pełni zasłużenie.
Jednym z większych mankamentów gospodarzy jest zbyt duża bierność na obu sektorach boiska.

KONIEC I POŁOWY!

45+1'
Marcin Pietrowski nie błysnął kunsztem dokładności. Uderzenie z dystansu poszybowało w dalekiej odległości od lewego słupka bramki.

45'
Dwie minuty doliczone.

44'
żółta kartka Żółta kartka dla Damiana Dąbrowskiego. Arbiter nie mógł nie zauważyć jakże niebezpiecznego zagrania wślizgiem. Feralna sytuacja miała miejsce w środkowej strefie boiska.

42'
Mateusz Szczepaniak na pozycji spalonej. Napastnik został w błyskawicznym tempie upomniany przez sędziego liniowego.

40'
Kibice Piasta Gliwice mają powody do frasunku, ponieważ przyjezdni coraz częściej operują w pobliżu ich pola karnego.

39'
Kolejny rzut rożny dla Cracovii. Mraz efektownym wślizgiem przeciął groźną centrę od prawego narożnika boiska.

38'
Ząb za ząb... Obie ekipy dynamicznie rozgrywają.

37'
Gospodarze do 37.minuty spotkania oddali tylko jedno celne uderzenie na bramkę.

35'
Koszmarnie, koszmarnie... Tomasz Brzyski zdecydowanie za krótko posłał futbolówkę od stałego fragmentu gry. Ustawiony przed swoim polem karnym rywal, bez większego problemów oddalił zagrożenie.

34'
Martin Bukata zaliczył przewinienie taktyczne. Diego poturbowany po jego interwencji.

33'
Faul. Tomasz Brzyski zaatakował bardzo szybko, i bardzo nieczysto.

32'

30'
0:1! Cracovia ma swojego gola!
Liczne starania dały efekt! Miroslav Covilo niezastąpiony w powietrznych starciach. Świetny strzał głową z paru metrów od bramki, zaskoczył bezradnego Szmatułę. Przypominam, że uderzenie powędrowało w prawe okno.

28'
Kolejny korner dla piłkarzy Jacka Zielińskiego. Mateusz Szczepaniak w punkt zatrzymany na lewej flance.

27'
Zbyt głęboko Wołąkiewicz. Środkowy obrońca "Pasów" z rzutu wolnego podał do Szmatuły. Stały fragment gry raczej do zapomnienia.

25'
Mateusz Szczepaniak przypomniał o sobie. Snajper Cracovii oddał bardzo ładne huknięcie z okolic pola karnego przeciwnika. Jakub Szmatuła pewnie zatrzymał uderzenie wprost w centrum swojej bramki.

24'
No, próbują... piłkarze z Krakowa. Przed chwilą, oglądaliśmy potężne kropnięcie ze strony Damiana Dąbrowskiego. Strzał bez przygotowania nie miał większych szans na powodzenie.

23'
Dyskusja trenera Latala z arbitrem głównym. Opiekun wicemistrza Polski miał żal do Krzysztofa Jakubika za to, że ten przyznał rzut wolny rywalom.

22'
Głośny doping kibiców z Gliwic.

20'
Ogromne zagęszczenie w polu karnym gliwiczan podczas rzutu rożnego dla Cracovii. Wszystkie oczy zwrócone na Covilo, lecz Bośniak nie dostał szansy na uderzenie. Duży wpływ na to miała dobrze ustawiona obrona.

18'
Na bombową próbę w naprawdę większej odległości zdecydował się Tomasz Brzyski. Były zawodnik Legii solidnie przymierzył, jednak futbolówka poleciała daleko od prawego słupka bramki.

17'
Niebezpiecznie się robi pod bramką Szmatuły... Coraz częściej goście bez większej presji zagrywają z prawego skrzydła boiska.

16'
Marcin Budziński spróbował swoich sił z powietrza! Efektowne zagranie powędrowało jednak nad bramką Piasta. Na brawa zasłużyła centra w wykonaniu Diego.

15'
Zmiana już jest faktem. Piotr Polczak zastąpił kontuzjowanego Piotra Malarczyka.

15'
Coś poważniejszego. Piotr Polczak przygotowany do wejścia na płytę boiska.

14'
Malarczyk ma zakrwawioną głowę. Obrońca został zmuszony do opuszczenia placu gry.

12'
Sztab medyczny Cracovii na murawie. Piotr Malarczyk bardzo niefortunnie upadł, po zaciętej walce o górną piłkę. Gra przerwana.

11'
Mraz jak zawsze groźnie dośrodkował z rzutu wolnego. Niezła wrzutka, lecz jego partnerzy z klubu nie potrafili zwyciężyć w powietrznym boju.

10'
Rzut wolny dla graczy Latala. Tomasz Mokwa został nieprzepisowo blokowany wślizgiem na prawej flance boiska.

8'
No to była sytuacja! Kapitalne uderzenie piłki przez Jendriska z głębi szesnastki! Futbolówkę zmierzającą w prawy sektor bramki, doskonale sparował Jakub Szmatuła.

7'
Michał Masłowski kropnął soczyście z dwudziestego metra od bramki strzeżonej przez Sandomierskiego. Piękne plany kibiców Piasta w porę pokrzyżował Wołąkiewicz, zatrzymując strzał.

6'
Bardzo groźnie z prawej flanki zagrywał Diego. Kapitalna rotacja piłki. Do niej skakało kilku graczy pod bramką Szmatuły, lecz nikt w koszulce gości nie domknął zagrania.

5'
Zblokowana centra Wójcickiego. Mraz świetnie ustawiony. Aut dla "Pasów".

4'
Sandomierski szybko wystawiony na próbę! Bramkarz Cracovii dobrze wybronił groźny strzał głową Heberta. Brazylijski stoper zawsze jest groźny podczas stałych fragmentach gry.

3'
Korner dla Piasta. Diego skutecznie zatrzymał dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska.

1'
Próba prostopadłego podania w wykonaniu Wójcickiego. Adresatem zagrania był Mateusz Szczepaniak, jednakże piłka została posłana trochę za mocno. Futbolówka w rękawicach Szmatuły.

*'
Sędzia dał znak! Zaczynamy!

*'
W składzie gospodarzy dziś nie zagra Radosław Murawski. Kapitan Piasta musi tak jak Deleu cierpieć za kartki.

*'
"Piastunki" w tym sezonie ligowym poniosły tylko jedną klęskę na własnym obiekcie. Porażka ta miała miejsce 20 sierpnia 2016 roku, kiedy to podopieczni Jiriego Necka musieli uznać wyższość Pogoni Szczecin (0:2).

*'
Na nadchodzące zawody w szeregach gości zabrakło Deleu. Brazylijski zawodnik musi przejść absencję - 1 mecz (cztery żółte kartki).

*'
Spotkanie w Gliwicach poprowadzi Pan Krzysztof Jakubik.

*'

*'
Tak "gęsto" w Ekstraklasie chyba nigdy nie było...

*'

*'

*'
Chciałbym Państwa przywitać serdecznie na naszym portalu. Przed nami inauguracja rundy wiosennej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/17! Piast Gliwice z pomocą swoich kibiców spróbuje wygrać z Cracovią.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online