Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 4

Kelemen - Grzyb, Guti, Runje, Tomasik - Romanczuk, Góralski, Vassiljev (57' Świderski) - Frankowski (74' Mystkowski), Cernych, Chomczenowski
Malarz - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Guilherme, Odjidja - Kazaiszwili (65' Kucharczyk), Nikolić (77' Prijović), Radović (85' Hamalainen)

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Kolejny popis Mistrza kraju. Gospodarzom dzisiaj nic piłkarskiego nie wychodziło. Odjidja Ofoe z całą pewnością MVP!

LEGIA ZWYCIĘSKA W BIAŁYMSTOKU!

90+4'
1:4! Kucharczyk z trafieniem! Mecz życia rozegrał dziś Odjidja Ofoe. Przechwyt w środkowej strefie okazał się decydujący.

90+3'
1:3! Gol honorowy dla gospodarzy!
Romanchuk wykazał się znakomitym timingiem! Przy wybitnym strzale głową Malarz był bezradny. Bramka zdobyta ze stałego fragmentu - rzut wolny.

90+2'
Dwie z trzech doliczonych minut za nami!

90'
Jest i 0:3! Prijović w znakomitej sytuacji nie pomylił się. Blok defensywny Jagiellonii został kompletnie rozmontowany.

88'
Blisko trzeciego gola! Kelemen wybornie zareagował, nie kładąc się, i wyciągając kapitalny strzał Hamaleinena z dobrej pozycji. Ogromny udział w tej sytuacji miał Ofoe.

87'
Goście jakby chcieli już przypieczętować swoje zwycięstwo.

85'
Miroslav Radović wykonał dzisiaj kawał dobrej roboty. Powiew świeżości ma wnieść Hamalainen.

84'
Dosyć wolne tempo w ostatnich fazach. Gospodarze są już chyba pogodzeni ze swoim dzisiejszym losem.

82'

80'
żółta kartka Długo nie zajęło Mystkowskiemu, aby zostać wpisany do notatnika arbitra. Żółta kartka za nadmierną agresję.

79'
Z minuty na minutę pogarsza się sytuacja "Jagi" w aktualnie rozgrywanym spotkaniu.

77'
Na boisku nie ma już Nikolicia. Bezbarwnego dzisiaj Węgra, na murawie zmienił Prijović.

76'
Michał Kucharczyk ma czego żałować po akcji z Odjidją. Strzał z bliskiej odległości powędrował wysoko nad bramką Kelemena.

75'
18765 widzów na stadionie w Białymstoku.

74'
Zmiana Przemysławów... Mystkowski za Frankowskiego.

72'
Jakub Rzeźniczak popracował w obronie. Dobre zagranie głową, które przerwało tor lotu piłki, po wybiciu jej od rzutu wolnego.

71'
MALARZ SHOW! Bramkarz Legii fenomenalnie zareagował na linii, zatrzymując bardzo efektowny strzał z nożyc w wykonaniu Romanchuka. Potem, próbował dobijać jego kolega, ale szybszy do piłki był goalkeeper.

70'
Piłkarze z Białegostoku w desperackich poszukiwaniach gola kontaktowego.

68'
Runje był autorem faulu taktycznego. Stały fragment gry dla "Wojskowych".

67'

65'
Niżej wspomniany Kucharczyk już na boisku. Skrzydłowy zastąpił Kazaiszwiliego.

64'
Przemysław Frankowski spróbował swoich sił z dwudziestego metra od bramki. Młodemu zawodnikowi zabrakło dokładności.

63'
Na murawie powinien się pojawić Michał Kucharczyk. Teraz rodzi się pytanie: Za kogo?

61'
0:2! Podwyższenie wyniku! Genialny strzał Ofoe z dystansu. Piłka po jego kropnięciu, powędrowała w lewe okno bramki. Jego koledzy świetnie rozegrali akcje na prawej flance.

59'
Kibice Jagiellonii wstali z krzesełek! Jednak... Cernych w momencie oddawania uderzenia, był na pozycji spalonej.

57'
Zmiany. Szymański i Świderski wydelegowani na plac gry.

56'
Rzeźniczak perfekcyjnym wślizgiem zażegnał niebezpieczeństwo. Jagiellonia wychodziła z dobrze obiecującym się kontratakiem.

55'
Zbyt mocne dośrodkowanie w wykonaniu Vassiljeva. Estończyk dzisiaj wkłada za dużo siły w swoje zagrania.

53'

51'
Chaos. Sędzia główny dopatrzył się przewinienia ze strony Jagiellonii Białystok.

50'
"Legioniści" w tym sezonie dwukrotnie wygrywali w delegacjach.

49'
Genialna akcja na jeden kontakt w realizacji gości! Do wypełnienia misji zabrakło jednak dokładności ze strony Bereszyńskiego, który w kulminacyjnym momencie, zatrzymany przez obronę.

47'
Oba zespoły kontynuują pojedynek w niezmienionych składach.

46'
Druga odsłona przed nami!

Legia Warszawa ma powody do radości. Fantastycznie rozegrany stały fragment gry, a potem gol, trochę przekryły obraz pierwszej połowie, gdzie moim zdaniem, trochę lepszym zespołem była Jagiellonia.
W mojej ocenie, dużo więcej dawała od siebie w ofensywie.

KONIEC I CZĘŚCI MECZU!

45'
Pierwsza odsłona przedłużona o jedną minutę.

44'

42'
Ofoe zablokowany zza pola karnego. Przyjezdni uwierzyli w siebie, po zdobyciu ładnego gola.

40'
0:1! Gooool!
Guilherme! Pięknie rozegrany korner przez Legię! Ofoe do Radovicia, ten do Guilherme, który fantastycznie przymierzył z kilkunastu metrów. Skutecznej parady bliski był Kelemen, ale rękawice nie zdołały dokładnie odbić lecącej futbolówki.

39'
Rzut rożny dla Mistrza Polski.

37'
Guilherme nieładnie potraktowany w środkowej strefie gry. Za faul na Brazylijczyku został przyznany rzut wolny.

37'
Aktualny lider w tabeli Ekstraklasy bez celnej próby w tym meczu.

35'
Odjidja Ofoe nie popisał się kunsztem, podczas próby z dystansu. W meczu z Realem (3:3) było o niebo lepiej.

34'
Defensywa klubu z Warszawy jak na razie radzi sobie z długimi wyrzutami piłki z autu autorstwa Grzyba.

32'
Gol dla Jagiellonii. Romanchuk trafił do bramki Malarza, ale gol nie mógł zostać uznany, ponieważ pomocnik przy oddawaniu strzału, faulował interweniującego Malarza.

30'
72:129 - statystyka dokładnych podań.

29'

27'
Niedokładne zagranie z rzutu wolnego zaprezentował piłkarz Jagiellonii Białystok. Góralski nie zrozumiał się z kolegami, którzy mieli inny pomysł na rozwiązanie stałego fragmentu gry.

26'
Nemanja Nikolić nie uciekł z pozycji spalonej. Błyskawiczna reakcja sędziego liniowego, który doskonale dostrzegł sytuację.

24'
Do ataków ruszyli zawodnicy Jacka Magiery. Guilherme usiłował dokładnie dograć z lewego skrzydła, lecz nie pokonał dobrze ustawionych przeciwników.

23'
Gospodarze próbują grać piłką. Dużo kombinacyjnych rozwiązań w ich wykonaniu.

21'
Romanchuk nie wykorzystał dobrej sytuacji! Michał Pazdan dobrym wślizgiem wyratował swój klub przed utratą gola. Potem, Cernych wpadł na Malarza.

20'

19'
Rzut wolny dla przyjezdnych. Cernych na spółkę z Tomasikiem nieudolnie blokowali rywala.

17'
Cernych na pozycji spalonej. "Pierwsze koty za płoty".

16'
To było coś! Guilherme fantastycznie uderzył z rzutu wolnego. Piękny strzał z dalekiej odległości został fachowo sparowany przez Kelemena.

14'
No i mamy pierwszą próbę w dzisiejszym spotkaniu. Ryzyka nie bał się Chomczenowski. Strzał z dystansu powędrował obok lewego słupka bramki Malarza.

13'
Adam Hlousek upadł na murawę po interwencji jednego z obrońców. Zamiast rzutu wolnego, to za chwilę obejrzymy wyrzut piłki z autu wykonaniu gości.

12'
Pazdan w poszukiwaniu piłki. Środkowy obrońca próbował kończyć centrę, którą z narożnika posłał Ofoe. W realizacji celu nie pomógł również jego kolega z klubu.

10'
Wysoki pressing ze strony Jagiellonii Białystok.

8'
Obrona Legii Warszawa zdała egzamin w swojej szesnastce. Cernych nie zdołał sfinalizować dośrodkowania z lewego narożnika.

7'
Guilherme z faulem w centralnej strefie boiska. Piłkarze Michała Probierza będą mieli stały fragment gry.

6'
Odjidja Ofoe nie ustrzegł się błędu na połowie Białegostoku. Zespół sędziowski przyznał gospodarzom rzut wolny.

4'
Zagrał piłkę ręką Guilherme. Szczęście przy Jagiellonii, bo Brazylijczyk zaliczył genialny przechwyt po nieudanym stałym fragmencie gry.

3'
żółta kartka Kopczyński ukarany żółtą kartką! Młody piłkarz nie popisał się błyskotliwością, podczas interwencji na biegnącym Tomasiku.

2'
Rzut wolny dla Legii. Sędzia główny dopatrzył się złamania przepisów w środku pola.

1'
Gospodarze po 15.kolejkach mają najmniej straconych goli. W tej chwili - 10 bramek.

*'
Piłka poszła w ruch!

*'
Swoją chwilę mają kibice popularnej "Jagi".

*'
Klub z Warszawy w następny wtorek zagra z Borussią Dortmund w ramach 5.kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

*'
Tak to bywało kiedyś...

*'
W Białymstoku w rolę arbitra głównego dzisiaj wcieli się Bartosz Frankowski.

*'

*'
Jagiellonia jest sensacyjnym liderem po rundzie jesiennej. W tej chwili, ekipa Michała Probierza, ma na koncie trzydzieści oczek. Taki sam dorobek ma również Lechia Gdańsk.

*'
Ławka rezerwowa gości: Cierzniak, Dąbrowski, Broź, Jodłowiec, Kucharczyk, Hamalainen, Prijović

*'
Dobry wieczór Państwu. Gorąco zachęcamy Państwa do śledzenia naszego sprawozdania z Białegostoku, gdzie Jagiellonia podejmie Mistrza kraju, Legię.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online