Manchester United - Arsenal online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester United
Arsenal
1 : 1

De Gea – Valencia, Jones, Rojo, Darmian – Carrick, Herrera – Mata, Pogba, Martial – Rashford.
Cech – Jenkinson, Mustafi, Koscielny, Monreal – Coquelin, Elneny – Ramsey, Ozil, Walcott – Sanchez.

'
Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo. Zapraszamy na kolejne relacje live. Dziś jeszcze Pogoń - Wisła Kraków, Borussia Dortmund - Bayern Monachium, Lechia Gdańsk - Wisła Płock oraz Atletico Madryt - Real Madryt.

90+5'

90+4'
żółta kartka Rooney ukarany żółtą kartką.

90+2'
żółta kartka Xhaka ukarany żółtą kartką.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

89'
Gool! Remis! Oxlade-Chamberlain ładnie dośrodkował z prawej strony boiska, znakomicie nabiegł Giroud, który mocnym strzałem głową pokonał bramkarza

86'
Schneiderlin zastąpił Matę.

84'
Oxlade-Chamberlain zastąpił Jenkinsona.

80'
Xhaka zastąpił Coquelina.

80'
Niecelnie głową uderzał Rojo.

80'
Dobre dośrodkowanie w pole karne Arsenalu, ale skutecznie interweniował Walcott.

75'
Słabo prezentuje się dziś Arsenal.

73'
Elneny opuścił boisko, a zastąpił go Giroud.

69'
żółta kartka Mata ukarany żółtą kartką.

68'
Gool! Świetna akcja Manchesteru! Herrera spod linii końcowej zagrał do wbiegającego Maty, a ten z piętnastu metrów zdobył gola

66'
Stroną przeważającą jest Manchester.

64'
Blind zastąpił Darmiana.

63'
Rooney zastąpił Martiala.

61'
Spokojniejszy okres gry w środku pola.

55'
Dobra akcja Arsenalu. Walcott chciał płasko wyłożyć piłkę w polu karnym, ale obrońcy wybili ją na rzut rożny.

53'
Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Carricka.

50'
Zamieszanie w polu karnym Arsenalu. Rashford uderzał z pola karnego, ale piłkę zablokował Mustafi.

49'
Martial ładnie przyjął piłkę uwalniając się od obrońców, ale z dystansu uderzył za lekko i pewnie interweniował Cech.

46'

45+1'
Koniec pierwsze połowy.

onclick="document.getElementById('reklama1').style.display='none'">

45'
Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

41'
Tym razem Martial uderzał sprzed pola karnego, ale prosto w Cecha.

41'
Ładna akcja Manchesteru United. Martial uderzył z narożnika pola karnego, ale Cech przeniósł piłkę nad poprzeczką.

39'
Elneny zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył nad poprzeczką.

36'
Wreszcie groźna sytuacja. Pogba zagrał do Maty, ten uderzył sprzed pola karnego, ale świetnie na rzut rożny piłkę wybił Cech.

35'
Valencia padł w polu karnym po starciu z Montrealem. Sędzia nakazał grać dalej. Mourinho nie może w to uwierzyć.

33'
Jak na razie nie jest to wielkie widowisko.

30'
Dwa dośrodkowania w pole karne Arsenalu, ale górą obrońcy. Do wybitej piłki dopadł Herrera, ale z dużej odległości uderzył bardzo niecelnie.

25'
żółta kartka Darmian ukarany żółtą kartką.

23'
Bardzo niecelnie sprzed pola karnego uderzał Coquelin.

19'
Rashford bardzo dobrze dośrodkował z prawej strony boiska, ale piłki nie sięgneli ani Pogba, ani Martial. Poza tym był spalony.

17'
żółta kartka Żółta kartka dla Sancheza.

12'
Dobre dośrodkowanie w pole karne Arsenalu, ale czujni byli obrońcy.

9'
Znów Sanchez w akcji. Tym razem indywidualnej. Chilijczyk nie znalazł jednak miejsca do oddania strzału.

7'
Arsenal mógł wyjść na prowadzenie. W polu karnym piłkę strącił Walcott, doszedł do niej Sanchez, ale w dogodnej okazji uderzył głową niecelnie.

6'
Odpowiedź Arsenalu. Z dystansu uderzał Sanchez, ale piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

5'
Mata uderzał z rzutu wolnego z ponad 20 metrów w kierunku dalszego słupka, ale nie trafił w bramkę.

4'
Jak na razie swój styl gry narzucił Manchester.

1'

'
Rezerwowi Arsenalu: Ospina, Gibbs, Gabriel, Xhaka, Oxlade-Chamberlain, Iwobi, Giroud.

'
Rezerwowi Manchesteru: Romero, Depay, Rooney, Lingard, Blind, Young, Schneiderlin.

'

'
Początek meczu Manchester United - Arsenal o godzinie 13:30. Zapraszamy do śledzenia go na żywo w AllMecz.pl

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester United - Arsenal, to zapraszamy do śledzenia meczu online