Pogoń Szczecin - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
6 : 2

Kudła - Nunes (63' Drygas), Fojut, Rudol, Rapa - Murawski, Matras - Delev, Gyurcso (71' Listkowski), Akahoshi - Frączczak
Załuska - Bartosz (88' Porębski), Uryga, Głowacki, Mójta - Boguski, Mączyński, Popovič, Brlek, Drzazga (65' Żemło) - Brożek

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków

Dziękuję uprzejmie wszystkim tym, którzy razem z Nami śledzili poczynania piłkarskie w Szczecinie.

Gospodarze dzisiaj na medal! Pełna dominacja na placu gry przyniosła zasłużone zwycięstwo. Kazimierz Moskal wygrał ze swoją dawną drużyną.
"Portowcy" wskoczyli na 4.miejsce w ligowej tabeli.

KONIEC!

90+2'
Gra została przerwana. Jarosław Przybył przyuważył przewinienia zawodników Wisły Kraków w trakcie walki o piłkę, która była wybijana z lewego narożnika.

90'
Widowisko potrwa trzy minuty dłużej.

89'
Piłka wciąż krąży w pobliżu szesnastki Wisły.

88'
Porębski otrzymał kredyt zaufania od sztabu szkoleniowego. Z golem dzisiejsze zawody zakończył Jakub Bartosz.

86'
Łukasz Załuska popełnił wyborną robinsonadę! Wyciągnięty został strzał w prawe okienko bramki! Próbował z ostrego kąta Zwoliński, a genialnym crossem popisał się Murawski.

84'
Gdyby nie prawy słupek bramki, to Załuska wyciągałby piłkę z siatki, bo kapitalnym zagraniem zza pola karnego błysnął Spas Delev. Gol na 7:2 wisi w powietrzu.

82'
Na ostatnie minuty na boisko został wydelegowany Łukasz Zwoliński, a Kazimierz Moskal dał odpocząć Frączczakowi.

80'
Popović w bardzo indywidualnej akcji. Brawa za podjęcie ogromnego ryzyka, lecz kropnięcie z dużej odległości od bramki okazało się naprawdę koszmarne. Futbolówka poleciała bardzo daleko od celu.

78'
Pogoń Szczecin w następnej kolejce zagra na wyjeździe z Koroną Kielce, a z kolei "Biała Gwiazda" na własnym terytorium podejmie Arkę Gdynia.

76'
Kłopoty ze zdrowiem ma Jarosław Fojut. Stoper daje sygnał swojemu trenerowi, że potrzebuje zmiany.

75'
6:2! Co za wynik! Bombowe uderzenie z dwudziestu metrów w wykonaniu Mójty. Dawid Kudła był bezradny przy takim wykonaniu stałego fragmentu gry.

74'
żółta kartka Jarosław Przybył ukarał Jarosława Fojuta żółtym kartonikiem.

73'
Paweł Brożek ponownie popracował głową. Uznany napastnik w polskiej Ekstraklasie trafił jednak wprost w koszyczek Kudły.

71'
Moje przypuszczenia stały się faktem. Listkowski w miejsce Gyurcso, który skradł show wszystkim piłkarzom na boisku.

69'
Zanosi się na następną zmianę autorstwa Kazimierza Moskala.

67'
Gyurcso miał kolejną sposobność na poprawę swojego jakże okazałego dorobku strzeleckiego w tym meczu! Gwiazdor "Portowców" pomylił się z dosyć ostrego kąta, futbolówkę zatrzymał Załuska.

65'
Piotr Żemło przywitany przez publiczność, na ławce zasiadł Krzysztof Drzyzga.

64'
Paweł Brożek stracił równowagę w polu karnym przeciwnika. Arbiter główny widząc całą sytuację oznajmił, że o rzucie karnym - mowy nie ma.

63'
Kawał dobrej pracy wykonał Nunes. Strzelca gola na 5:1 na placu gry zmienił Kamil Drygas.

62'
Lada chwila powinniśmy ujrzeć jakąś zmianę.

60'
Dawid Kudła stał niczym jak zaczarowany. Goalkeeper Pogoni przyglądał się piłce, która minimalnie minęła jego bramkę. Popović posłał futbolówkę tuż nad poprzeczką.

58'

57'
Gwizdek sędziego. Paweł Brożek, napastnik przyjezdnych, ofiarą przewinienia taktycznego.

55'
Rafał Murawski o krok przed strzeleniem gola! Kapitan Pogoni Szczecin przegrał rywalizację z Załuską, który doskonale wyciągnął jego kopnięcie z kilkunastu metrów w lewy, dolny róg.

54'

52'
6:1! Co ta Pogoń gra?! Adam Gyurcso po raz czwarty w tym spotkaniu wpisał się na listę strzelców! Gracz umieścił piłkę do bramki z paru metrów. Akcja, która dała gola, wzięła się od dobrze wyrzuconego autu.

51'
Chaos w polu karnym krakowian. Groźna centra Nunesa z lewego skrzydła narobiła wiele zamieszania w bloku obronnym rywala. Suma summarum, parze stoperów udało się zażegnać niebezpieczeństwo.

50'
5:1! Pogrom! Fenomenalne uderzenie piłki z rzutu wolnego! Strzał Nunesa w prawy, dolny róg bramki - nie do obrony dla bramkarza.

48'
Rzut wolny dla Pogoni. Adam Frączczak został przewrócony w naprawdę groźny miejscu dla Wisły Kraków.

47'
Śledząc składy obu ekip, to wyszło mi na to, że żaden ze szkoleniowców nie przeprowadził zmian.

46'
Druga połowa gry!

Jak na razie oglądamy widowisko pt. "Gyurcso show!". Węgierski piłkarz robi co chce z futbolówką. Wisła Kraków jakby jeszcze nie dojechała z umiejętnościami do Szczecina.
Duet: Kmiecik - Sobolewski mają kwadrans na przekazanie swoich uwag.

POGROM DO PRZERWY! KIBICE WISŁY NIE TAKIEJ ODSŁONY SPODZIEWALI SIĘ OD SWOICH PUPILI.

45'
1 minuta dorzucona do czasu pierwszej odsłony.

44'
Pogoda splata figle zawodnikom obu ekip. Grząska murawa niekiedy daje siwe znaki.

43'
Akahoshi zdecydowanie za krótko do Kudły. Na wykorzystanie błędu Japończyka czyhał Paweł Brożek, jednak bramkarz błyskawicznie wyszedł i uprzedził rywala.

41'
Podopieczni Kazimierza Moskala nie spoczęli na laurach. Przed chwilą, Spas Delev, pomocnik, oddał kapitalne uderzenie z nożyc. Do pełnego szczęścia zabrakło precyzji.

40'

38'
Gol dla Wisły Kraków! Jakub Bartosz zakończył perfekcyjną akcję na jeden kontakt. Obrońca dobił futbolówkę, którą przed siebie odbił Dawid Kudła.

37'
Dyskusja wielu piłkarzy. Sędzia i jego asystenci musieli uspokajać poszczególnych graczy.

36'
żółta kartka Kartka dla Mączyńskiego. Bezpardonowe wejście na Matrasa musiało zostać objęte karą w postaci żółtego kartonika.

34'
4:0! Matras! Pomocnik "Portowców" pokazał wielki kunszt, skacząc wysoko do dośrodkowania z lewego narożnika boiska, i umieszczając piłkę w lewym oknie bramki Załuski.

33'
Niepewna interwencja Załuski. Goalkeeper przed siebie wypruł dosyć łatwe dośrodkowanie.

31'
Niedokładna wrzutka piłki od Krzysztofa Drzazgi. Dobry pressing ze strony dwóch przeciwników dał efekt.

30'
72:83 - w statystyce ilości celnych podań.

28'
Gości byli blisko gola kontaktowego! Krzysztof Mączyński spróbował szczęścia z dystansu. Futbolówka po solidnym huknięciu, poleciała tuż obok prawego słupka.

27'
Wisła Kraków bez pomysłu na ofensywę.

25'
Ale się dzieje w Szczecinie! 3:0! Znów Adam Gyurcso! Węgierski skrzydłowy wygarnął bezpańską futbolówkę tuż pod bramką Załuski, a potem bez większego trudu podwyższył wynik.

23'
Jakub Bartosz rozczarował swoich klubowych partnerów, którzy oczekiwali dużo lepszego dośrodkowania z prawej flanki. Młody zawodnik zamiast groźnego wgrania, to zaprezentował koszmarny strzał.

21'
Gol podwyższający dla gospodarzy zaczął się od błyskawicznie wykonanego rzutu wolnego przez Murawskiego.

20'
Już 2:0! Adam Gyurcso błysnął genialną szarżą na lewym skrzydle boiska. Węgierski pomocnik mając trochę miejsca, fantastycznie ulokował futbolówkę w prawym oknie bramki.

18'

16'
Sędzia główny decyzję o przyznaniu bramki musiał skonsultować ze swoimi współpracownikami.

15'
Pogoń na prowadzeniu! Adam Gyurcso autorem dosyć szczęśliwego gola. Dobre wykończenie podania z prawej flanki ,okazało się nie do obrony dla Załuski.

14'
Paweł Brożek nieźle znalazł się w polu karnym szczecinian. Doświadczony napastnik jednak pomylił się przy swoim "szczupaku", piłka powędrowała obok światła bramki.

12'
Kibice Pogoni rozczarowani! Adam Gyurcso przepięknie przymierzył zza szesnastki "Białej Gwiazdy"! Załuskę przed utratą gola uchroniła poprzeczka.

11'
Nieudolna próba Popovicia z dalszej odległości. Jego zespół wyszedł z kontrą, po nieudanie wybitym stałym fragmencie gry przez rywali.

10'

8'
Delev konkretnie kropnął zza pola karnego rywala. Jakub Bartosz uratował swoich kolegów, świetnie się ustawiając, i blokując strzał.

6'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Brlek. Chodziło o wcześniej wspomniany łokieć. Sędzia nie był wyrozumiały dla zawodnika gości.

6'
Faul w środku pola. Chyba łokciem zagrał piłkarz Wisły Kraków.

4'
Rafał Boguski stanął przed szansą na gola! Napastnik dostał dobre podanie z prawego skrzydła, jednak Boguski niedokładnie nakrył futbolówkę, co skutkowało tym, ze ona powędrowała obok prawego słupka.

2'
Silny strzał z dystansu autorstwa Mójty. Mocno kopnięta piłka odbiła się od jego kolegi z drużyny. Kudła nie miał szans na wykonanie interwencji.

1'
Niebezpiecznie zaczęła Pogoń Szczecin. Piłką krążyła w pobliżu bramki Załuski, ale nie udało się dojść do sytuacji strzeleckiej.