Atletico Madryt - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
0 : 3

Oblak – Juanfran, Godin, Savić, Filipe Luis – Carrasco, Gabi, Koke, Saul – Torres, Griezmann
Navas – Carvajal, Nacho, Varane, Marcelo – Modrić, Kovacić, Isco – Lucas Vazquez, Ronaldo, Bale

'
Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo. Już jutro kolejne spotkania Lotto Ekstraklasy live.

90+2'

90+2'
Ale znakomicie rozegrali piłkę zawodnicy Atletico, ale Navas nie dał się pokonać w sytuacji sam na sam.

89'
Carvalaj dośrodkował na głowę Modricia, ale ten uderzył nad bramką.

87'
Ładny strzał z powietrza oddał jeden z z zawodników gospodarzy, ale Navas wybił piłkę na rzut rożny.

87'
Atletico stara się walczyć o honorową bramkę, ale brakuje sytuacji strzeleckich.

86'
Asencio zastąpił Lucasa Vazqueza

84'
James zastąpił Ronaldo.

80'
Benzema zastąpił Isco.

78'
żółta kartka Lucas Vazguez ukarany żółtą kartką.

77'
3:0! Kontra Realu. Isco podał do Bale'a, ten zagrał wzdłuż bramki do Ronaldo, który umieścił piłkę w siatce z najbliższej odległości

72'
Carrasco trafił prosto w Navasa.

71'
Goool! Ronaldo pewnym strzałem pokonał bramkarza.

71'
żółta kartka Godin ukarany żółtą kartką.

69'
Ronaldo faulowany w polu karnym przez Savicia. Będzie jedenastka!

68'
Isco znakomicie uderzył z powietrza sprzed pola karnego.Piłka po rękach Oblaka wyszła na rzut rożny.

67'
Carrasco uderzył sprzed pola karnego. Za lekko, aby zaskoczyć bramkarza.

63'
żółta kartka Koke i Ronaldo mieli sobie dużo do powiedzenia i doszło do przepychanek. Obaj zobaczyli żółte kartki.

62'
Correa zastąpił Gabiego, a Gameiro Torresa.

59'
Po dośrodkowaniu Modricia nad poprzeczką głową uderzał Bale. Było groźnie.

55'
Dwa dobre dośrodkowania Koke, ale skutecznie interweniowali obrońcy.

52'
Duża przewaga Atletico w drugiej połowie.

51'
Fatalny błąd Modricia, który stracił piłkę na własnej połowie. Griezmann uderzył z dystansu, ale prosto w Navasa.

50'
Tym razem groźnie było po strzale Griezmanna. Francuz z ostrego kąta nie trafił jednak w bramkę.

49'
Carrasco popisał się znakomitym uderzeniem z dystansu. Piłka minimalnie minęła bramkę. Mógł być piękny gol.

46'
Gra wznowiona.

45'

43'
Torres dośrodkował w pole karne, ale górą obrońcy.

40'
Marcelo uderzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany i będzie rzut rożny.

36'
Mniej dzieje się w ostatnich minutach.

32'
Do wybitej z pola karnego piłki dopadł jeden z zawodników Atletico, uderzył z powietrza, ale piłkę zablokowali obrońcy.

31'
Ronaldo znakomicie obrócił się z piłką w polu karnym, zgubił obrońcę, ale z bliskiej odległości uderzył za lekko, aby pokonać Oblaka.

30'
Okres gry w środku pola.

29'
Nacho ucierpiał w starciu z Torresem i mamy chwilową przerwę w grze.

28'
Atletico oddaliło grę od własnej bramki.

26'
żółta kartka Gabi ukarany żółtą kartką za faul na Modriciu.

23'
Goool! Ronaldo uderzył z rzutu wolnego z ok. 25 metrów, piłka odbiła się rykoszetem od stojącego w murze Savicia, co zmyliło Oblaka, który nie miał szans na skuteczną interwencję.

21'
Rośnie przewaga Realu. Dość szczęśliwie Modrić znalazł się w okazji do strzału, ale z linii pola karnego nie zdołał pokonać Oblaka, który złapał piłkę.

20'
Marcelo dobrze dośrodkował w pole karne i bliski sięgnięcia piłki był Bale.

17'
Początek meczu należał do Atletico, ale teraz dłużej przy piłce utrzymuje się Real.

15'
Ronaldo chciał dopaść do spadającej piłki na linii pola karnego, ale nie trafił w nią.

12'
Po dośrodkowaniu Marcelo głową uderzył Ronaldo, ale kapitalnie interweniował Oblak. Mogło być 1:0 dla Realu.

6'
Widać, że jednym i drugim zależy na zwycięstwie. Nikt nie kalkuje.

5'
Dośrodkowanie w kierunku Bale'a i będzie rzut rożny.

4'
Koke dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, ale pewnie Varane.

3'
Atletico stara się grać odważnie i wysoko atakuje rywala.

1'

'
Rezerwowi Realu: Casilla, Coentrao, Ramos, Danilo, Rodriguez, Benzema, Asensio

'
Rezerwowi Atletico: Moya, Hernandez, Gameiro, Tiago, Gaitan, A. Correa, Vrsaljko.

'
Real Madryt jest obecnie liderem i ma 27 punktów. Atletico jest piąte i ma 21 oczek.

'
Składy i średnia ocen w tym sezonie według whoscored.com

'

Początek derbów Madrytu o godzinie 20:45. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Atletico Madryt - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online