Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin

90+3'
Koniec meczu. TSP wygrywa z Zagłębiem 1:0 po bramce Ziajki

90'
Doliczone 3 minuty

89'
Strzał Pawłowskiego z wolnego pozostawimy bez komentarza

86'
Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin. Z boiska schodzi Darvydas Sernas i wchodzi David Abwo.

85'
Piękna obrona Zajaca po strzale Traore! Naprawdę piękna i fantastyczna parada bramkarza "Górali"

82'
Demjan do Ziajki, a ten z 9 metrów trafia w słupek

77'
Ziajka zobaczył wysuniętego przed bramkę Ptaka i próbował go zaskoczyć strzałem z ponad 40 metrów. Nic jednak z tego nie wyszło, bo Ptak pewnie złapał nie najlepiej uderzoną piłkę

71'
Wchodzi Traore, wchodzi Rakowski

70'
Zagłębie próbuje atakować, ale nie potrafi zagrozić bramce "Górali"

65'
Strzał Patejuka z 30 metrów, ale bardzo niecelny

60'
Świetna akcja Patejuka. Minął czterech zawodników Zagłębia i uderzył na bramkę. Piłka przeleciała dwa metry od bramki Ptaka

58'
Po podaniu Rogalskiego, Demjan znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, aby zdobyć bramkę, ale nie trafił w piłkę

50'
Strzał Rogalskiego zza pola karnego trafia w Banasia i mamy rzut rożny

46'
Początek II połowy

46'
Z boiska schodzi Matej Nather i wchodzi Liad Elmalich.

45+1'
Koniec pierwszej połowy

45+1'
Sędzia dolicza 1 minutę

40'
Zajac minął się z piłką. Piłkę w siatce już widział Sernas, ale w ostatniej chwili ubiegł go Dancik i wybił piłkę spod nóg Litwina

32'
1:0 dla Podbeskidzia. Gol Ziajki po podaniu Łatki. Piłka lecąca w pole karne minęła wszystkich zawodników i trafiła do Ziajki, a ten mocnym strzałem pokonał bramkarza i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

29'
Znakomita akcja "Miedziowych". Rymaniak wyłożył piłkę na 14. metr do nabiegającego Bilka a ten oddał bardzo mocny strzał, ale wprost w Zajaca, który pewnie złapał piłkę

24'
Strzela Patejuk, a jego strzał ze spokojem broni Patejuk

21'
Łatka był niepilnowany i oddał strzał z linii pola karnego. Niestety dla "Górali" skiksował

19'
Po dośrodkowaniu Pawłowskiego Rymaniak uderzył dwa metry nad bramką

15'
Świetna akcja Liry. Minął dwóch rywali i wrzucił piłkę w pole karne, ale po chwili złapał ją Zajac

13'
Tym razem będący w polu karnym Demjan oddał strzał na bramkę. Ale on również się pomylił

11'
Strzela Pawłowski, ale myli się dość dużo. Uderzał z około 30 metrów

11'
Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Ondrej Sourek
Piotr Malinowski, Liad Elmalich, Adrian Sikora, Ivan Ćurić, Liran Cohen, Mateusz Bąk

10'
Łatka strzela z dystansu, ale bardzo niecelnie

9'
Początek spotkania to badanie się obu zespołów, ale z lekką przewagą Podbeskidzia

7'
Zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu jest Podbeskidzie. Zagłębie będzie nastawiało się na grę z kontry

6'
Trenerem Zagłębia jest Pavel Hapal, a Podbeskidzie prowadzi Robert Kasperczyk

5'
Składy obu zespołów powyżej

1'
Rozpoczęli

0'
Witamy państwa bardzo serdecznie. Za chwile początek meczu

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online