Brazylia - Holandia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Brazylia
Holandia
0 : 3

Julio Cesar - Maicon, Thiago Silva, David Luiz, Maxwell, Paulinho, Luis Gustavo, Oscar, Ramires, Willian, Jo.
Jasper Cillessen - Ron Vlaar, Stefan De Vrij, Bruno Martins Indi, Daley Blind, Dirk Kuyt, Jordy Clasie, Georginio Wijnaldum, Jonathan de Guzman, Arjen Robben, Robin Van Persie.

Van Persie (3.)
Daley Blind (16.)

Thiago Silva (2.) żółta kartka
Arjen Robben (9.) żółta kartka
Jonathan de Guzman (36.) żółta kartka

Mecze na żywo: Brazylia - Holandia

90'
Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Holandii. Przepraszamy za kłopoty techniczne.

46'
Z powodu problemów technicznych relacja LIVE musi zostać wstrzymana. Postaramy się jak najszybciej wrócić do jej prowadzenia. Przepraszamy.

'

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Piłkarzy żegnają gwizdy.

45'
Oscar z rzutu wolnego trafił w mur, a dobitka Maxwella była bardzo niecelna.

43'

41'
Julio Cesar bez problemów obronił strzał Van Persiego.

39'
A tak padł drugi gol dla Holandii:

38'
Powinno być 2:1. Po dobrym dośrodkowaniu Oscara piłkę strącił jeden z Brazylijczyków, ale żaden z jego partnerów nie zdołał skierować jej do siatki!

37'
Zablokowany strzał Davida Luiza.

36'
Holendrzy często przerywają akcje Brazylii faulami. Żółtą kartką ukarany został Jonathan de Guzman.

35'
Brazylia nie potrafi zaskoczyć defensywy Holendrów.

33'
Akcja przenosi się spod jednej bramki pod drugą, ale brakuje klarownych sytuacji.

30'
Jonathan de Guzman uderzył niecelnie zza pola karnego.

29'
David Luiz bardzo niecelnie uderzał głową.

28'
Brazylia walczy o kontsktową bramkę.

27'

26'

24'
Tak wyglądał faul Thiago Silvy w drugiej minucie.

23'
Zablokowany strzał Maicona.

23'

22'
Oscar mógł znaleźć się w znakomitej sytuacji, ale źle przyjął piłkę w polu karnym i nic z tego nie wyszło.

21'
Ładna akcja Oscara zakończona strzałem z dystansu, który pewnie obronił bramkarz Holandii.

17'
Błędy popełniają nie tylko defensorzy Brazylii, ale również sędziowie. Tym razem wydaje się, że sędzia powinien odgwizdać spalonego zawodnika, który dośrodkowywał w pole karne.

16'
2:0! Ależ fatalnie gra defensywa Brazylii. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłkę za krótko wybijał David Luiz, a ta trafiła prosto pod nogi Daleya Blinda, który miał sporo miejsca w polu karnym i bez problemów pokonał Julio Cezara.

16'
Brazylia dłużej utrzymuje się przy piłce. Holandia nastawia się na kontrataki.

14'
Prezentujemy bramkę Robina Van Persiego:

10'
Brazylia stara się atakować i odrobić straty. Maxwell za mocno dośrodkował jednak do Jo.

10'
Opinia ekspertów jest zgodna. Sędzia popełnił podwójny błąd. Zamiast rzutu karnego powinien być rzut wolny, a zamiast żółtej kartki powinna być czerwona dla Thiago Silvy.

9'
Żółta kartka dla Arjena Robbena.

8'
Jak na razie mecz toczony jest w dobrym tempie.

4'
Brazylia od pierwszego gwizdka atakowała wysokim pressingiem, ale znów źle zachowała się defensywa, co wykorzystali Holendrzy.

3'
Warto odnotować, że decyzja arbitra jest dość kontrowersyjna, bowiem wydaje się, że Thiago Silva faulował Arjena Robbena przed polem karnym.

3'
Goool! Van Persie pewnie wykorzystał rzut karny!

2'
Rzut karny dla Holandii! Thiago Silva sfaulował Robbena i obejrzał żółtą kartką.

1'
Początek spotkania.

'
Piłkarze są już na boisku, hymny zagrane, za moment początek spotkania.

'
Neymar będzie wspierał dziś swoich kolegów z łąwki rezerwowych.

'
W ostatniej chwili w składzie Oranje nastąpiła zmiana. Jonathan de Guzman zastąpił Wesleya Sneijdera.

'

'

'
Ławka rezerwowych Holandii: Michel Vorm, Tim Krul, Daryl Janmaat, Jonathan de Guzman, Paul Verhaegh, Joel Veltman, Terence Kongolo, Jeremain Lens, Klaas-Jan Huntelaar, Memphis Depay.

'
Ławka rezerwowych Brazylii: Jefferson, Victor, Dani Alves, Fernandinho, Marcelo, Hulk, Fred, Dante, Henrique, Hernanes, Bernard.

'
Prezentujemy już skłądy obu zespołów.

'
Nasza relacja-live.pl to nie tylko przebieg meczu, ale również ciekawostki, statystyki, opinie ekspertów oraz powtórki bramek do obejrzenia już chwilę po ich zdobyciu. Bądźcie z nami.

'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu o trzecie miejsce mistrzostw świata. Brazylia zmierzy się z Holandią. Początek w sobotę o godzinie 22:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Brazylia - Holandia, to zapraszamy do śledzenia meczu online