FK Rostów - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FK Rostów
3 : 2

Dzhanaev - Kalachev (87' Terentjev), Mevlja, Cesar Navas, Granat - Kudryashov, Erokhin, Gatcan, Noboa, Poloz (90+3' Ezzatolahi)- Azmoun (82' Grigorjev)
Ulreich - Bernat, Badstuber, Boateng (57' Hummels), Rafinha - Thiago, Sanches (72' Muller), Lahm - Ribéry, Lewandowski, Costa

Mecze na żywo: FK Rostów - Bayern Monachium

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólne przeżywanie emocji.

FK Rostów sprawiło wielką sensację na początku programu meczowego! Rosyjski klub zrobił wielki krok w drodze do udział na wiosnę w rozgrywkach Ligi Europy.
Z kolei Bayernowi oddala się perspektywa awansu z pierwszego miejsca. Robert Lewandowski dzisiaj bezbarwny.

KONIEC!

90+4'
Lahm czujnie w obronie. Korner dla FK ROSTÓW.

90+4'
Euforia u sympatyków z Rosji. Dzhanaev pewnie zgarnął piłkę po rzucie rożnym.

90+3'
Na ławkę wylądował strzelec drugiego gola w tym spotkaniu dla Rostowa, Poloz. Jego zmienił Ezzatolahi.

90+1'
Dwa rzuty rożne dla Bayernu w krótkim odstępie czasu. W obu przypadkach dużo lepsza okazała się defensywa gospodarzy.

90'
Minimum cztery minuty dłużej potrwa aktualnie rozgrywane zawody.

89'
Podniosło się ciśnienie kibicom z Rostowa! Ich bramkarz, Dzhanaev, wykonał przepiękną robinsonadę, parując w efektownym stylu strzał z dystansu.

87'
Terentjev w miejsce Kalacheva. Taki komunikat ze sztabu szkoleniowego.

86'
Pozycja spalona. Kibice Bayernu Monachium zostali wystawieni na próbę przez arbitra, który dość długo wahał się z podjęciem decyzji. Ja muszę się Państwu przyznać, że myślałem o przyznaniu rzutu karnego.

84'
Niecelnie głową Thomas Muller. Dzhanaev i jego partnerzy z bloku obronnego ze spokojem wyglądali, jak piłka leciała obok lewego słupka bramki.

83'
Douglas Costa straszy! Kolejna jego próba dobrego dośrodkowania. Piłka posłana z prawego skrzydła była za krótko bita.

82'
Brawa od swoich kibiców (zasłużone) otrzymał Azmoun. Trener gospodarzy na murawę wydelegował Grigorjeva.

81'
Mistrzowie Niemiec w desperackich atakach na bramkę przeciwnika.

79'
Kibice rosyjskiej drużyny patrzą pilnie na zegarek. Każda sekunda pracuje na korzystniejsze położenie w kontekście walki o udział w fazie pucharowej Ligi Europy.

77'
Thomas Muller doczekał się sytuacji stuprocentowej! Pomocnik Bayernu z paru metrów głową trafił w centralną część bramki. Gdyby piłka szła bardziej w prawym kierunku, to jego zespół cieszyłby się z wyrównania.

76'
Douglas Costa chyba wziął ciężar zdobywania goli na siebie. Przed sekundką, piłkarz z Brazylii, solidnie huknął w światło bramki. Dobre ustawienie pomogło goalkeeperowi Rostova.

75'
Całkiem zgrabną centrę z prawego skrzydła zaprezentował Nam Diego Costa. Na piłkę nabiegało kilku partnerów z klubu, ale akcję pewnym chwytem zakończył Dzhanaev.

74'
Cała jedenastka podopiecznych Daniliantsa na własnej połowie boiska.

72'
Zmiana. Thomas Muller na ratunek Bayernu Monachium. Gwiazda niemieckiej piłki weszła na boisko w miejsce Renato Sanchesa.

71'
Za chwilę powinniśmy zobaczyć następną zmianę w składzie przyjezdnych.

70'
Rafinha postanowił przerwać ofensywny marazm swojego klubu. Boczny obrońca spróbował swoich sił, uderzając zza pola karnego. Próba ambitna, ale realizacja okazała się daleka od wybitności.

69'
Gospodarze skupieni już na pracy w defensywie. Oponenci posyłają niebezpieczne wrzutki z obu skrzydeł boiska.

68'
Nerwy pojawiają się u zawodników gości. Nie tak to miało wyglądać...

66'
3:2! Bayern ponownie będzie musiał gonić wynik! Przepiękne uderzenie od rzutu wolnego sympatykom pokazał Noboa. Pomocnik ulokował futbolówkę tuż przy prawym słupku bramki.

64'
Rzut wolny dla gospodarzy. Poloz wypracował groźny stały fragment gry, ale jego kibice liczyli na coś więcej, ponieważ FK Rostów wyszedł z dobrze obiecującą się kontrą.

62'
Kolejny uraz w tym spotkaniu. Na placu gry pojawił się sztab medyczny FK Rostów.

60'
Zbyt przewidywalne wgranie piłki ze stałego fragmentu gry pokazał Kalachev. Szybka interwencja jednego z rywali wyjaśniła sytuację.

59'
Bernat spowodował upadek przeciwnika. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

57'
We wcześniej adnotacji chodziło o Boatenga. Stopera monachijczyków na murawie zmienił Mats Hummels.

57'
Na placu gry leży piłkarz Bayernu.

55'
Faul. Gatcan w bardzo niesportowy sposób powstrzymał biegnącego Ribbery'ego. Kapitan gospodarzy wystawił Francuza na ogromne zagrożenie.

53'
Ulreich jak Neuer! Wybitna interwencja nogami na przedpolu zatrzymał zapędy Azmouna. Na początku myślałem, że to zła decyzja, to jednak z perspektywy czasu muszę go pochwalić.

52'
2:2! Już jest remis, szybka odpowiedź! Bernat wykorzystał ogromny chaos w szyku obronnym Rostova. Uderzenie na bliższy słupek było nie do wyciągnięcia dla bramkarza. Asystę miał Ribbery.

50'
Za swój faul w polu karnym żółtą kartkę ujrzał Jerome Boateng. Środkowy obrońca swoim nieroztropnym zachowaniem, otworzył rywalom drogę do podwyższenia wyniku.

49'
2:1! Ulreich nie miał nic do powiedzenia przy świetnej egzekucji rzutu karnego przez Poloza. Strzał powędrował w prawy sektor bramki.

48'
Rzut karny dla gospodarzy! ROSTÓW przed szansą na prowadzenie!

47'
Coś niesamowitego! Lahm wygrał walkę w powietrzu! Doświadczony pomocnik był bardzo bliski szczęścia, ponieważ futbolówka powędrowała tuż obok lewego sektora bramki. Na głowę Niemca wrzucał Thiago.

46'
Agresywnie w ofensywie drugą połowę zaczęła ekipa gospodarzy.

46'
Czas na kontynuację!

Kibice z Rosji mogą być w pełni usatysfakcjonowani wynikiem do przerwy. Swój wielki kunszt po raz kolejny pokazał Azmoun, który oprócz sytuacji na gola, to miał jeszcze jedną stuprocentową okazję.
Przed Bayernem walka o komplet punktów, bo nie wyobrażam sobie tego, że goście nie powalczą o pierwszą lokatę w swojej grupie.

NIESPODZIEWANY REMIS DO PRZERWY!

45+1'
Sanches chwilowo poza placem gry. Portugalczyk stoi wraz z fizjoterapeutami.

45'
Pierwsza połowa została przedłożona o minutę.

44'
1:1! Jest sensacja! Strata w środkowej strefie boiska zawsze kończy się tragicznie, i nie inaczej było przed chwilą. Prostopadłe podanie przechwycił Azmoun, a następnie w znakomitym stylu zwiódł rywali, by na końcu ulokować futbolówkę w prawym, dolnym rogu bramki.

43'
2:13 - tak wygląda statystyka "strzały".

42'
Azmoun miał nawet niezłą wizję prostopadłego podania. Napastnikowi i jego kolegom zabrakło komunikacji, ponieważ nikt nie wyszedł do jego zagrania.

40'
Na pozycji spalonej został wychwycony piłkarz Bayernu Monachium. Tym zawodnikiem był Rafinha.

39'
Bayern co raz groźniejszy na płycie boiska. Zwłaszcza niebezpiecznie wyglądają ataki gości na prawej flance boisku.

38'
Kartka z historii...

36'
0:1! Kapitalna szarża techniczna w realizacji Renato Sanchesa na lewej flance boiska. Jego wgranie udało się z kłopotami wybić nogami bramkarzowi, lecz już przy wybitnej dobitce Costy był kompletnie bezradny. Brazylijski skrzydłowy z kilkunastu metrów trafił tuż pod poprzeczkę bramki.

34'
Ulreich otrzymał szansę na wykonanie skutecznej interwencji. Goalkeeper wykazał się świetnym wyjściem z bramki, które w pełni powstrzymało rozpędzonego Azmouna. Napastnik w przypadku błędnej obrony, mógłby spróbował szczęścia z ostrego kąta.

33'
Douglas Costa dwoi się i troi, aby wpisać się na listę strzelców w dzisiejszych zawodach. Brazylijczyk podjął odważną próbę z dystansu, jednak piłka po jego zagraniu, poleciała obok lewego słupka bramki.

32'
Protestowali kibice FK Rostowa. Ich zdaniem Badstuber nie był nieczysto powstrzymany przez Azmonuna. Gdyby nie gwizdek sędziego, to drugi z wymienionych wyszedłby na czystą sytuację strzelecką.
Gra została przerwana.

31'
żółta kartka Pierwsza żółta kartka już za nami! Granat za popełnienie przewinienia na Robercie Lewandowskim ujrzał żółtą kartkę.

30'
Defensywa "Bawarczyków" bez większego problemu wyjaśniła sytuację po stałym fragmencie gry.

29'
Lahm popełnił faul z pełną premedytacją. Doświadczony piłkarz swoim wślizgiem, próbował naprawić błąd Thiago Alcantary.

28'
Oblężenie bramki gospodarzy nadal trwa.

25'
Gospodarze zamknięci na własnej połowie boiska. Ba! Nawet na swojej szesnastce! Przed chwilą, szczęście uśmiechnęło się dla Rostowa, bo nieudanie z lewego skrzydła piłkę wrzucał Sanches.

24'
Na kolejną próbę został wystawiony Dzhanaev! Wyśmienitym huknięciem z kilkudziesięciu metrów błysnął Renato Sanches, futbolówka po kropnięciu odbiła się od ziemi, ale to nie wpłynęło na doskonałą interwencje bramkarza.

22'
Holger Badstuber ładnie z dosyć trudnego położenia. Strzał tyłem głowy udało się w odpowiednim momencie powstrzymać. Robinsonadą na linii musiał wykazać się Dzhanaev, który kapitalnie zatrzymał uderzenie.

21'
Rzut rożny dla przyjezdnych. Robert Lewandowski został dobrze wyblokowany przez świetnie ustawionych obrońców.

20'
Jerome Boateng, obrońca Mistrza Niemiec, efektownym wślizgiem stanął na drodze piłki kopniętej przez Gatcana. FK Rostów pokazało coś w ofensywie.

18'
Kibice Bayernu z dużym zawodem... Costa nieźle czarował na prawej flance, a potem dograł na siedemnasty metr do Sanchesa, a ten zbyt długo zwlekał z decyzją zakończenia akcji, ostatecznie jego strzał został skutecznie powstrzymany.

17'
Zgodnie z oczekiwaniami futbolówka krąży w okolicach szesnastki rosyjskiej ekipy.

15'
Renato Sanches w dobrej, indywidualnej akcji. Portugalczyk upadając na murawę, liczył na to, że zostanie odgwizdane przewinienie na nim. Przeliczył się...

14'
Douglas Costa w bardzo błyskotliwy sposób wypracował sobie przestrzeń do oddania silnego uderzenia z dalszej odległości. Piłka nabrała niezłej rotacji, ale w dobrym miejscu stali obrońcy Rostowa, i bez problemu zablokowali kropnięcie.

13'
Tak to było parę minut wcześniej...

12'
Patrząc na poczynania monachijczyków w obronie, to bardzo łatwo wychwycić chaos.

10'
Szybko chciałby pewnie o swoim uderzeniu z dystansu zapomnieć Thiago Alcantara. Defensywny pomocnik podczas oddawania uderzenia, zbyt bardzo się odchylił. Niewłaściwa postawa sprawiła, że futbolówka powędrowała wysoko nad bramką.

8'
Bernat zaliczył obronę na medal! Boczny defensor wybił piłkę z niemal linii bramkowej, ratując ogromny błąd komunikacji na linii: Badstuber - Ulreich.

7'
Dzhanaev zaliczył dobrą interwencję na linii. Bramkarz wicemistrza Rosji z poprzedniego sezonu, pewnie wyłapał piłkę, po soczystym strzale w wykonaniu Costy.

6'
Korner nie przyniósł większego zagrożenia pod bramką Dzhanaeva.

5'
Sam poszkodowany wystartował do wybicia piłki ze stałego fragmentu gry. Jego dogranie udało się zneutralizować głową rywalowi. Rzut rożny.

4'
Costa faulowany w niebezpiecznym miejscu dla gospodarzy.

3'
Oprócz Roberta Lewandowskiego mamy dzisiaj jeszcze jeden "polski akcent". Delegatem ze strony UEFA na stadionie w Rostowie jest Michał Listkiewicz.

2'
Rafinha całkiem nieźle zaangażował się w akcję ofensywną. Dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła zostało jednak w porę wybite głową przez jednego ze stoperów.

1'
Szybko odgwizdany faul w wykonaniu zawodnika Rostova. Do przewinienia przyznał się Kalachev.

*'
Startujemy!

*'
Czym byłaby Liga Mistrzów bez hymnu? Czas na jego odegranie!

*'
Kwadrans do pierwszego gwizdka!

*'
Z powodów różnorodnych kontuzji w składzie gości na dzisiejsze widowisko zabrakło sześciu graczy. Wśród nich m.in. Manuel Neuer, bramkarz.

*'
Przed kilkoma godzinami rozegrano spotkanie w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. FK Rostów do lat 19-tu przegrał u siebie z rówieśnikami z Monachium (0:1).

*'
Tak przedstawiają się zestawienia taktyczne obu drużyn

*'
Ławka rezerwowa ekipy Carlo Ancelottiego: Starke, Hummels, Alonso, Muller, Alaba, Kimmich, Green