Cracovia - Bruk-Bet Termalica online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica
1 : 3

Sandomierski - Jaroszyński, Wołąkiewicz, Bejan, Diego (46' Szczepaniak) - Covilo, Dąbrowski - Budziński, Brzyski (46' Cetnarski), Wójcicki - Piątek (65' Steblecki)
Pilarz - Fryc, Osyra, Putiwcew, Guilherme - Stefanik (67' Guba), Jovanović, Kupczak, Babiarz, Mišák (79' Kędziora) - Gergel (84' Wróbel)

Mecze na żywo: Cracovia - Bruk-Bet Termalica

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Cracovia po raz kolejny nie rozpieściła swoich kibiców. Ekonomiczny styl Bruk-Betu kompletnie zniszczył "Pasy". Goście przybliżyli się do pierwszej Lechii Gdańsk, do której w tej chwili tracą jedynie trzy oczka (33.punkty).

KONIEC!

90+3'
Marcin Budziński ładnie wewnętrzną stopą! Uderzenie z kilkunastu metrów powędrowało minimalnie nad poprzeczką bramki!

90+2'
Genialna szarża Guby na prawej flance boiska. Mogło być 1:4, ale musiałoby wtedy być dużo lepsze dogranie w jego wykonaniu.

90+1'
Dobre huknięcie z dużej odległości od bramki Sandomierskiego zaprezentował Babiarz. Strzał jednak powędrował wprost w goalkeepera.

89'
Dwie minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

88'

86'
Sandomierski niepewnie na przedpolu. Fartownie dla niego, że żaden z przeciwników nie zdołał dobrze sfinalizować sytuacji z rzutu rożnego.

86'
Korner dla gości.

85'
Piłkarze Jacka Zieliński już desperackim rozgrywaniem futbolówki, chcą coś zmienić. Rywale w punkt zatrzymują ich zapędy.

84'
Ostatnia korekta personalna w tych zawodach. Jakub Wróbel w miejsce Romana Gergela.

82'
Niezła centra Jaroszyńskiego z lewej flanki. Covilo poprawnie zaangażował się w akcję ofensywną, jednak Pilarz nie miał żadnych problemów z zatrzymaniem jego próby.

81'
14:8 - tak wygląda statystyka odnosząca się do ilości oddanych uderzeń na bramkę.

79'
Wojciech Kędziora - drugi zawodnik wchodzący na boisko z ławki w szeregach gości. Doświadczony napastnik zmienił Misaka.

78'
Szczepaniak już składał się do uderzenia głową. W genialnym stylu zareagował Kornel Osyra, który świetnie wybił lecącą piłkę na rzut rożny.

77'
3.drużyna aktualnego sezonu LOTTO Ekstraklasy gra bardzo ekonomicznie.

75'
7164. widzów zebrało się na stadionie w Krakowie.

74'
Krzysztof Pilarz pewnie wyłapał piłkę, po naprawdę dosyć przewidywalnym uderzeniu z rzutu wolnego. Zdobyć gola próbował Damian Dąbrowski.

73'
Covilo poszukiwany w polu karnym Termaliki. Bośniak oczekiwał dokładnego wgrania piłki ze stałego fragmentu gry, ale zabrakło dokładności wykonania ze strony jego kompana.

72'
Każda minuta pracuje na sukces podopiecznych "polskiego Mourinho".

70'
1:3! Misak po raz drugi! Ładne kropnięcie w prawy, dolny róg bramki, było nie do wyciągnięcia dla Sandomierskiego.

69'
Ogromne starania zaowocowały golem! Szczepaniak autorem bramki! Napastnik Cracovii z kilku metrów wpakował piłkę do siatki Pilarza, który chwilę wcześniej wypruł ją przed siebie po strzale Stebleckiego.

67'
Guba na placu gry. Czesław Michniewicz z boiska zdjął Samuela Stefanika.

65'
Jacek Zieliński uaktywnił trzecią zmianę, czyli ostatnią Cracovii w tym meczu. Steblecki zastąpił Piątka.

64'
Putiwcew najlepszy w powietrzu. Środkowy obrońca soczystym strzałem głową próbował podwyższyć rezultat. Na szczęście dla gospodarzy, futbolówka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

62'
"Pasy" coraz bardziej agresywne w ofensywie. Niemal cała jedenastka Bruk-Betu na własnej szesnastce.

60'
Mateusz Szczepaniak starał się zaskoczyć Pilarza, posyłając futbolówkę głową. Dobre dośrodkowanie z narożnika boiska. Napastnik Cracovii minimalnie przeniósł piłkę nad bramką.

59'
Krzysztof Pilarz bardzo asekuracyjnie na linii. Goalkeeper przyjezdnych sparował kąśliwe uderzenie Marcina Budzińskiego z dalszej odległości.

58'
Krzysztof Piątek bardzo niecelnie z ostrego kąta. Snajper gospodarzy zbyt dużo sił włożył w strzał. W mojej ocenie, powinien spróbować przyjąć futbolówkę.

57'
Dobrze gra Termalica w defensywie. Przed chwilą, oglądaliśmy kompletnie zmarnowany stały fragment gry.

55'
Zawodnika Cracovii z racji otrzymania czwartego żółtego kartonika w tym sezonie ligowym, zabraknie w następnym meczu.

55'
żółta kartka Marcin Budziński nie ma szczęścia. Kolejny faul w jego wykonaniu. I co gorsza, to ujrzał żółtą kartkę.

54'
Faul w polu karnym Termaliki. A, nie, chodziło jednak o to, że futbolówka kopnięta z rzutu rożnego, minęła linię końcową.

53'
Szczepaniak uprzedzony. Kornel Osyra w odpowiednim momencie wszedł na piłkę, do której biegł napastnik.

51'
Gwizdek arbitra. Marcin Budziński w opinii sędziów był źródłem upadku Misaka.

50'
Goście drugą odsłonę zaczęli w niezmienionym składzie personalnym.

49'

47'
Krzysztof Piątek bardzo ambitnie próbował głową. Niestety, uderzenie z powietrza mocno nieczyste.

46'
W składzie krakowskiego zespołu odnotowano dwie zmiany. Szczepaniak w miejsce Diego oraz Cetnarski za Brzyskiego.

46'
Wszystko gotowe. Możemy kontynuować!

Cracovia jakby dużo bardziej aktywna na boisku, ale lepiej pod kątem czysto piłkarskiej wyglądał zespół przyjezdnych.
Jacek Zieliński, coach gospodarzy, ma kwadrans z "ogonkiem" na przedstawienie swoich uwag w szatni.

45'
KONIEC I POŁOWY MECZU!

44'
Sandomierski przytomnie na przedpolu. Goalkeeper "Pasów" pewnie wyszedł do dośrodkowania z prawego narożnika boiska, a potem jeszcze pewniej wyłapał futbolówkę.

43'

41'
Misak na swoim drugim spalonym w tych zawodach. Po obejrzeniu powtórek telewizyjnych, nie mam wątpliwości.

40'
Muszę napisać, że naprawdę podoba mi się gra Bruk-Betu. Może ekipa Michniewicza nie przeważa, ale jest dużo lepsza w aspektach piłkarskich.

39'
Niebezpieczne dogranie Wójcickiego. Skakało kilku jego klubowych kolegów, lecz ostatecznie do futbolówka dopadł zawodnik "Słoni".

37'
żółta kartka Piotr Lasyk zmuszony do interwencji w postaci pokazania żółtej kartki. Diego za ciągnięcie rywala za koszulkę, musiał obejrzeć kartkę.

36'
Wójcicki miał genialny plan! Skrzydłowy próbował wypuścić w uliczkę Budzińskiego... Zabrakło dokładniejszego dogrania i trochę lepszej komunikacji.

34'
Zamieszanie pod bramką Pilarza! Jakub Wójcicki zgarnął bezpańską piłkę, i bez większego namysłu, kropnął na bramkę rywala! Futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczkę.

32'
Jakub Wójcicki doskonale przedarł się prawą stroną boiska, a następnie usiłował dokładnie dograć do kolegów z klubu. W porę zainterweniował defensor gości, który przerwał tor lotu piłki.

31'
Fryc mocno nieudanie z prawej flanki. Boczny defensor zbyt dużo siły włożył we wrzutkę na pole karne.

30'
Groźnie na prawej stronie boiska. Stefanik efektowną piętką próbował zaskoczyć Sandomierskiego. Pomysł bardzo dobry, jednak pomocnik nie zdołał czysto nakryć lecącej piłki.

28'
Diego znowu straszy na prawym sektorze boiska. Nieźle bita piłka, ale można się przyczepić do siły, bo futbolówka posłana wprost na pierwszego ustawionego obrońcę Bruk-Betu.

26'
Jestem winny Państwu informację, że asystą przy golu Osyry może się legitymować Guilherme.

25'
0:2! Goście podwyższyli wynik! Krótko rozegrany rzut rożny przez gości przyniósł efekt! Kornel Osyra kapitalnie ustawiony w polu karnym, z paru metrów ulokował piłkę pod poprzeczkę bramki!

24'
Marcin Budziński popełnił taktyczne przewinienie. Popularny "Budzik" z pełną premedytacją przerwał groźnie obiecujący się kontratak Termaliki.

24'
Wysoki pressing ze strony przyjezdnych.

22'
Korner dla Cracovii. Gościom udało się udaremnić atak przeciwników na lewym skrzydle boiska.

21'
Putiwcew upadł w swoim polu karnym. Ofiarna interwencja stopera, po bombowym uderzeniu ze strony Marcina Budzińskiego.

20'
Gracze Jacka Zielińskiego wyglądają nieporadnie w działaniu ofensywnym.

18'
Ładnie z kilkudziesięciu metrów przymierzył Kupczak. Efektowne uderzenie z pół woleja poszybował trochę nad poprzeczką. Mimo to, brawa za odwagę się należą.

17'
Pozycję spaloną zasygnalizował sędzia liniowy. Na ofsajdzie przyłapany został Jakub Wójcicki.

16'

14'
Szybka reakcja i Diego może kontynuować zawody.

14'
Leży zawodnik Cracovii.

13'
BRUK-BET PRZED SZANSĄ! Stefanik koszmarnie zmarnował doskonałą centrę z prawej flanki boiska! Miał czas na przyjęcie piłki na parę metrów od bramki, ale zamiast tego, to próbował kończyć sytuację bez przyjęcia... No i to był błąd.

12'
Celna próba Misaka. Strzelec gola sprzed dwóch minut, zbyt słabo kopnął futbolówkę z dystansu. Trafił w miejsce, gdzie stał Grzegorz Sandomierski.

11'
Kluczową rolę w bramkowej sytuacji odegrał Jovanović, który najpierw odebrał futbolówkę, a następnie znakomicie dograł do wbiegającego kolegi.

10'
0:1! MISAK! Genialne prostopadłe podanie do Misaka, a ten w starciu z Sandomierskim, błysnął perfekcyjną podcinką. Piłka ulokowana została w lewy sektor bramki.

8'
Goooool! Termalica przez chwilę była na prowadzeniu! Napisałem, że przez chwilę, ponieważ Misak, strzelec bramki, w momencie podania był na pozycji spalonej.

7'
Powstrzymany Marciniak. Piłkarz "Pasów" solidnie kopnął z dwudziestego metra.

6'
Diego dostał dużo miejsca na prawej stronie boiska. Ciekawe dośrodkowanie miało szansę na powodzenie, ale zabrakło trochę więcej precyzji, bo boczny obrońca kopnął wprost na głowę dobrze ustawionego rywala.

5'
Pierwsze uderzenie na bramkę Pilarza. Zza pola karnego starał się Covilo. Defensywnego pomocnika udało się w porę zablokować.

4'
Gospodarze dosyć chaotycznie budują zagrożenie pod bramką przeciwnika.

2'
Babiarz przewrócony na oczach arbitra głównego. Ten jednak okazał się niewzruszony na gestykulację środkowego pomocnika.

1'
Zablokowana centra Wójcickiego. Do piłki najszybciej doszedł Krzysztof Pilarz.

*'

*'
Czas na odsłuchanie hymnu krakowskiego klubu.

*'
Przypominamy, że w pierwszej potyczce (w rundzie jesiennej) lepsza okazała się drużyna Bruk - Betu Termaliki Nieciecza (3:2).

*'
Ławka rezerwowa "Słoni": Trela, Smuczyński, Wróbel, Guba, Kędziora, Kowal, Szarek

*'
"Centrala" uznała, że najlepszym sędzią do prowadzenia inauguracyjnego spotkania 17.kolejki LOTTO Ekstraklasy, będzie Pan Piotr Lasyk.

*'
Ekipa z Niecieczy jest bezkompromisowa w delegacjach. Podopieczni Czesława Michniewicza na osiem gier wypracowali oto taki bilans: 4 zwycięstwa - 4 porażki.

*'
Ligowa tabela po rozegraniu szesnastu kolejek

*'

*'
Jako pierwszy karty odsłonił Pan Jacek Zieliński, opiekun Cracovii.

*'
Witam Państwa serdecznie! Przed nami kolejne zmagania na polskich boiskach. Pierwszym elementem naszej oferty skierowanej dla Państwa będzie relacja z meczu: Cracovia - Bruk-Bet Termalica

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Bruk-Bet Termalica, to zapraszamy do śledzenia meczu online