Korona Kielce - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 1

Małkowski - Gabovs, Rymaniak, Diaw, Grzelak - Możdżeń, Kiełb (69' Przybyła), Marković (71' Pylypchuk), Aankour, Abalo365 (80' Cebula) - Palanca
Kudła - Nunes, Fojut, Rudol, Rapa - Matras, Murawski (58' Kort), Gyurcso (74' Zwoliński), Akahoshi (58' Drygas), Delev - Frączczak

Dziękuję uprzejmie za uwagę.

Kazimierz Moskal i jego sztab ma bogaty materiał do analiz.

Ekipa Macieja Bartoszka nie dała złudzeń gościom ze Szczecina! Marković wraz z Aankourem w przepięknym stylu rozgromili rywala. Oczywiście, duży udział w tym mieli koledzy z zespołu, którzy doskonale wrzucali z obu skrzydeł.

KONIEC SPOTKANIA!

90+3'
Gooool! Mateusz Matras z bramką honorową!

90'
Jesteśmy w strefie doliczonego czasu.

88'
"Portowcy" już pogodzeni z porażką. Korona Kielce ciągle przy futbolówce, i ciągle w budowaniu akcji.

86'
Rapa wykazał się bardzo dużym zaangażowaniem w akcję ofensywną. Świetne wgranie piłki z prawego skrzydła boiska na gola usiłował zamienić Frączczak, ale zagranie głową poleciało nad bramką.

85'
Nie Możdżeń, a Grzelak próbował. I nie była to jakaś dobra próba. Piłka poleciała bardzo daleko od lewego słupka bramki Kudły.

84'
Rzut wolny dla gospodarzy. Mateusz Możdżeń spróbuje wykorzystać dobrą odległość.

82'

81'
Marcin Cebula okazał się ostatnim zawodnikiem, z których usług postanowił skorzystać Bartoszek.

80'
Palanca szukał prawego okienka bramki Kudły. Goalkeeperowi w ostatniej chwili pomógł ofiarnie interweniujący kolega z bloku defensywnego.

78'
4:0! Obrona Pogoni rozmontowana! Kapitalne dośrodkowanie z prawego skrzydła autorstwa Abalo! Akcję popisowym strzałem głową z bliskiej odległości zakończył Aankour.

76'
żółta kartka Mariusz Złotek ma pełne ręce roboty. Bezpardonowe wejście Abalo spotkało się z uznaniem sędziego w postaci żółtej kartki.

75'
Celna próba w realizacji Kamila Drygasa. Zbigniew Małkowski dobrym ustawieniem się na linii, ułatwił sobie zadanie.

74'
Kazimierz Moskal musi reagować. Zwoliński za Gyurcso.

73'
żółta kartka Dużo kartek w tym spotkaniu. Spas Delev faulem próbował uratować sytuację po swoim błędzie.

71'
Marković MVP meczu! Pylypchuk wydelegowany przez sztab szkoleniowy.

69'
ZMIANA: Michał Przybyła na murawie zastąpił Jacka Kiełba.

68'
Dawid Kudła zaliczył bardzo ważną interwencję na przedpolu. Dobre wyjście do wrzutki z lewego narożnika boiska spowodowało, że strzału głową z bliskiej odległości nie oddał Diaw.

66'
Gabovs nie dał się zwieść na prawej flance boiska. Ricardo Nunes z dużym optymizmem podszedł do szarży na wspomnianym sektorze.

65'
Maciej Bartoszek wraz ze swoimi współpracownikami ze sztabu szkoleniowego obmyślają plan zmian w zespole.

63'
Kamil Drygas zdołał dojść do sytuacji strzeleckiej. Zgrabne zagranie głową zostało w odpowiednim momencie powstrzymane przez interweniującego defensora.

62'
Inicjatywa w drugiej odsłonie należy do zawodników gości.

60'
Pół godziny gry przed nami! Ja głęboko wierzę, że piłkarze na boisku nie zapomną zdobywać kolejnych bramek w tych zawodach.

58'
Czas na dwie zmiany u gości. Murawski i Akahoshi zdjęci z boiska, a w ich miejsce Kazimierz Moskal wydelegował: Korta oraz Drygasa.

57'
Rzut rożny dla przyjezdnych.

55'
żółta kartka Adam Gyursco dał się złapać na dosyć niepotrzebnym faulu. Mariusz Złotek nie okazał litości dla Węgra.

54'
3:0! Marković autorem kolejnego trafienia w tym meczu! Pomocnik Korony idealnie wyprowadził w pole obronę przeciwnika.

52'
żółta kartka Adam Frączczak z kartką.

52'
Jacek Kiełb na pozycji spalonej. Kibice kieleckiej ekipy ogromnie zawiedli się po interwencji sędziego liniowego.

51'
W ataku "Portowcy". W tej chwili dla nich priorytetem jest zdobycie gola na 2:1.

49'
Mogło być 2:1! Doskonałym uderzeniem zza pola karnego błysnął Rafał Murawski. Doświadczony pomocnik nieźle przymierzył w prawy sektor bramki, ale przepięknie plany o kontaktowym trafieniu zabrał Małkowski, który wykonał genialną interwencję.

47'
żółta kartka Vanja Marković upomniany został żółtą kartką. Strzelec pierwszego gola w tym spotkaniu popełnił przewinienie taktyczne.

46'
Śledząc składy obu zespołów, to wychodzi na to, że w przerwie nie doszło do zmian.

46'
Wracamy do gry!

Korona Kielce w pełni zasłużenie prowadzi na swoim terytorium z Pogonią Szczecin. Na brawa zasłużyła cała drużyna, której zawodnicy bardzo skrupulatnie wypełniają swoje zadania na boisku.

KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI GRY!

45+3'
Przyjezdni zagrozili po stałym fragmencie gry. Piłka po strzale chyba Deleva, powędrowała blisko lewego słupka.

45+2'
Niżej wspomniany gracz zdobył przepięknego gola! Fenomenalny wolej w lewe okno bramki! Marokańczyk uderzał z siedemnastu metrów!

45+1'
Aankour dał znak, że jest zdolny do kontynuacji zawodów.

45'
Gra w pierwszej odsłonie została przedłużona o trzy minuty.

44'
Uraz wydaje się poważniejszy. Maciej Bartoszek musi chyba pomyśleć nad dokonaniem zmiany.

44'
Sędzia główny przybiegł do leżącego na murawie Aankoura.

43'
Gyurcso pokazał próbkę swoich umiejętności w ofensywie. Węgier najpierw fantastycznie przedarł się z piłką na lewej stronie, a potem solidnie huknął zza pola karnego. Małkowski miał szczęście, że piłka poszybowała minimalnie obok lewego słupka.

42'
Gra przerwana przez sędziego. Faul w środku pola.

40'
Małkowski fachowo zatrzymał celne uderzenie Nunesa z rzutu wolnego. Goalkeeper nie mógł mieć większych problemów z popełnieniem dobrej interwencji.

39'
Trochę lepszy okres gry w realizacji podopiecznych Kazimierza Moskala.

37'
Gospodarze zwycięsko wyszli z ciężkiej próby. Stały fragment gry mógł być, a nawet powinien być lepiej wykonany przez Deleva.

36'
Grzelak odepchnął Frączczaka. Będzie możliwość do wykonania niebezpiecznej wrzutki na szesnastkę.

35'

33'
Blisko, bardzo blisko! Rymaniak kapitalnie popracował w powietrzu podczas rzutu rożnego. Świetny strzał głową z paru metrów od bramki powędrował tuż obok prawego słupka. Dobijać starali się partnerzy, ale żadnemu z nich nie udało się przeciąć toru lotu piłki.

31'
Nieudana centra w realizacji Aankoura. Zawód w oczach jego kolegów z klubu.

29'
Piłkarze Macieja Bartoszka nie boją się dużych odległości. Mateusz Możdżeń próbował z dystansu. Nie powiem, że uderzenie dobre, lecz futbolówka bezpiecznie dla Kudły minęła światło bramki.

28'
Soczyście z dosyć ostrego kąta wyrównać wynik próbował Rudol. Stoper gości popisał się niezłym przyjęciem futbolówki na klatkę piersiową, a następnie nieznacznie się pomylił, trafiając w boczną siatkę.

27'
Rzut wolny dla Pogoni. Mocne wejście na Rafale Murawskim.

25'
"Portowcy" próbują tworzyć groźne kontrataki. Jeden z nich mógł przynieść efekt, ale fenomenalną interwencję w defensywie wykonał Diaw.

23'
Aankour genialnie wypuścił w uliczkę Abalo! Ten będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem, zrobił błąd, nie podnosząc futbolówki w starciu z Kudłą. Goalkeeper został trafiony piłką!

21'
56%: 44% - statystyka "posiadania piłki".

20'
Dawid Kudła asekuracyjnie przy uderzeniu z rzutu wolnego. Solidne huknięcie zostało przeniesione nad poprzeczką bramki Pogoni Szczecin.

19'
Rudol z przewinieniem na własnej połowie. Jacek Kiełb wykazał się sprytem.

18'
Korona Kielce dużo bardziej konkretna w działaniu.

16'
Ładna akcja Pogoni na prawej flance boiska. Soczysty strzał z kilkunastu metrów w bardzo ofiarny sposób zatrzymał Diaw.

14'
żółta kartka Aankour dostał żółtą kartkę. Pan Mariusz Złotek ukarał pomocnika za niesportowe zachowanie - niestosowne komentowanie decyzji arbitra.

13'
Nerwy, nerwy... w szeregach gości. Łatwe straty w środkowej strefie boiska.

11'
Rozkręcili się Nam gospodarze. Przed chwilą, obejrzeliśmy kolejną próbę w ich wykonaniu. Z dystansu starał się Palanca, jednak Hiszpan posłał futbolówkę wysoko nad poprzeczką.

10'
Grzelak próbował z krawędzi pola karnego. Uderzenie w ostatniej chwili udało się zatrzymać obrońcy Pogoni.

8'
Kolejny rzut wolny dla Korony. Mateusz Możdżeń się nie popisał, zbyt krótko centrując na pole karne rywala. Lecącą piłkę szybko wybił jeden z obrońców.

7'
Jacek Kiełb płasko wgrywał futbolówkę z prawego skrzydła boiska. Sytuację we własnej szesnastce dobrym wybiciem wyjaśnił Jarosław Fojut.

5'
1:0! Szybkie prowadzenie Korony! Soczysty strzał Markovicia tuż zza pola karnego! Uderzenie w środek bramki powinno zostać spokojnie zatrzymane przez Kudłę.

4'
żółta kartka Żółta kartka dla Jarosława Fojuta. Stoper przyjezdnych dał się oszukać Abalo.

2'
Adam Gyurcso już w 2.minucie spróbował szczęścia w tym meczu! Silnie kropniętą piłkę z dystansu pewnie wypiąstkował Zbigniew Małkowski.

1'
Zamieszanie w polu karnym Pogoni. Biski przejęcia piłki był Jacek Kiełb.

*'
Gramy!

*'

*'

*'
W Kielcach w roli rozjemcy wystąpi Pan Mariusz Złotek.

*'
Maciej Bartoszek, opiekun gospodarzy, postawił na takich graczy,

*'
Tak prezentuje się ustawienie "Portowców" na nadchodzące zawody.

*'
Witam Państwa serdecznie na naszej stronie! Chciałbym ze swojej strony zaprosić Państwa na relację tekstowa z meczu: Korona Kielce - Pogoń Szczecin

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online