Bayern Monachium - Bayer Leverkusen online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bayer Leverkusen
2 : 1

Neuer – Lahm, Javi Martínez, Hummels, Alaba – Kimmich, Alonso, Thiago– Mueller, Lewandowski, Costa.
Leno – Henrichs, Tah, Dragović, Wendell – Havertz, Kampl, Aranguiz, Brandt – Calhanoglu, Mehmedi.

Thiago (30.)
Hummels (56.)
Calhanoglu (35.)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Bayer Leverkusen

'
Niestety z przyczyn technicznych nie możemy kontynuować relacji live.

56'
Gool! Po dośrodkowaniu Kimmicha z rzutu rożnego gola głową zdobył Hummels.

45'

35'
Po ładnej akcji do wyrównania strzałem lewą nogą z pola karnego doprowadził Calhanoglu.

32'
Mogło być 2:0. Strzał Lewandowskiego lewą nogą odbił szczęśliwie bramkarz, a dobitka Kimmicha trafiła w poprzeczkę.

30'
Gool! Bayern się przełamał. Lahm oddał mocny strzał, który zdołał obronić bramkarz, ale wobec dobitki Thiago był bezradny!.

27'
Bayern nie zdobył bramki już od 250 minut!!

26'
Calhanoglu uderzył sprzed pola karnego, ale za lekko.

25'
Gra toczy się w środku pola.

19'
Głową uderzał Kimmich, ale za lekko, aby pokonać bramkarza.

18'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

15'
Bayern ma przewagę, ale brakuje nieco precyzji w ofensywie.

12'
Lewandowski znalazł się w polu karnym, ale obrońca uniemożliwił mu oddanie strzału.

9'
Mogło być 1:0 dla Bayernu. Lahm wrzucił piłkę w pole karne, głową zgrał ją Alcanata, ale Mueller nie zdołał skierować jej do bramki.

7'
Źle we własnym polu karnym zachował się Alonso. Do piłki doszedł Calhanoglu, ale uderzył niecelnie.

5'
Bayern dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nie stwarza zagrożenia.

3'
Bayer Leverkusen mógł rozpocząc mecz z wysokiego C. Przed szansą na zdobycie gola stanął Mehmedi, ale uderzył obok słupka.

1 '

'
W pierwszym składzie Bayernu znalazł się oczywiście Robert Lewandowski.

'
Początek meczu o godzinie 18:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Bayer Leverkusen, to zapraszamy do śledzenia meczu online