Niemcy - Argentyna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Niemcy
Argentyna
1 : 0

Manuel Neuer - Benedikt Hoewedes, Mats Hummels, Christoph Kramer (32' Andre Schuerrle), Bastian Schweinsteiger, Mesut Oezil, Miroslav Klose (88' Mario Goetze), Thomas Mueller, Philipp Lahm, Toni Kroos, Jerome Boateng.
Sergio Romero - Ezequiel Garay, Pablo Zabaleta, Lucas Biglia, Enzo Perez (86' Fernando Gago), Gonzalo Higuain (78' Rodrigo Palacio), Lionel Messi, Javier Mascherano, Martin Demichelis, Marcos Rojo, Ezequiel Lavezzi (46' Kun Aguero).

Goetze (113.)

Schweinsteiger (29.) żółta kartka
Hoewedes (34.) żółta kartka
Mascherano (64.) żółta kartka
Aguero (65.) żółta kartka

Mecze na żywo: Niemcy - Argentyna

120+4'
Koniec meczu! Niemcy mistrzami świata!

120+3'
Fatalny strzał Messiego z rzutu wolnego.

120'
Mertesacker za Oezila.

118'

117'
Messi uderzył głową nad bramką.

117'
Neuer ryzykowanie wyszedł zbramki, ale zdołał złapać piłkę.

115'

113'
Goool!Niemcy na prowadzeniu! Po zagraniu z lewej strony boiska, piłkę w polu karnym klatką przyjął Goetze i strzałem z powietrza z bliskiem odległości pokonał Romero.

112'
Schweinsteiger wrócił na boisko.

110'
Niemcy chwilowo w dziesiątkę. Poza boiskiem przebywa Schweinsteiger.

105'

105'
Gra wznowiona.

'

105'
Koniec pierwszej części dogrywki.

100'
Jedni i drudzy starają się atakować. Komu starczy sił, aby zadać decydujący cios?

97'
Palacio znalazł się w świetnej sytuacji. Teochę źle przyjął piłkę, a jego próba przelobowania bramkarza była niecelna.

92'
Palacio uderzył z pola karnego, ale jego strzał przeleciał wzdłuż bramki.

91'
Schuerrle próbował zaskoczyć Romero, ale ten zdołał odbić piłkę. Było groźnie.

91'
Gramy dalej!

'

90+3'
Koniec drugiej połowy. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna będzie dogrywka.

90+1'
Goetze uderzał z dystansu, ale bardzo lekko i Romero bez problemów złapał piłkę.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'

89'

88'
Goetze zastąpił Klose.

86'
Perez zszedł z boiska, a zastąpił go Fernando Gago.

83'
Na murawę wbiegł kibic, który właśnie znoszony jest z boiska.

82'
Oezil wyłożył piłkę przed pole karne, ale Kroos nie trafił w światło bramki.

80'
Mogło być groźnie pod bramką Argentyny. Piłkę w polu karnym przyjął Hoewedes , ale dobrze powstrzymał go jeden z obrońców.

78'
Znów ładna akcja Messiego i znów w ostatniej chwili lepsi defensorzy.

78'
Higuain opuścił boiska, a zastąpił go Rodrigo Palacio.

75'
Niecelny strzał Messiego zza pola karnego.

72'
Bardzo niecelny strzał Schuerrle.

70'
Ładna akcja Niemców, ale Schuerrle źle przyjął piłkę w polu karnym.

65'
Żółta kartka również Aguero.

64'
Żółta kartka dla Mascherano.

62'
Niemcy grają nieco lepiej. DOśrodkowanie z lewej strony, ale Oezil nie zdołał oddać dobrego strzału.

59'
Klose uderzał głową, ale za lekko, aby zaskoczyć Romero.

57'
Neuer znakomitym wyjściem z bramki zażegnał niebezpieczeństwa.

54'
Po słabym początku drugiej połowy Niemcy trochę ogarnęli swoją grę i starają się atakować.

53'
Argentyna rozgrywa bardzo dobre spotkanie.

50'

47'
Ależ bliski zdobycia gola był Leo Messi! Napastnik Barcelony świetnie wyszedł do prostopadłego podania, ale jego strzał z pola karnego przeleciał tuż obok słupka.

46'
Mogło być groźnie pod bramką Niemców, ale Higuain był na minimalnym spalonym.

46'

46'
W miejsce Lavezziego wszedł Aguero.

'
Garść statystyk z pierwszej połowy:

'

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki.

45+2'
Ależ szczęście Argentyny. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową w słupek uderzył Hoewedes!

45+1'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową starał się uderzać Hummels, ale będzie tylko kolejny corner.

44'
Mueller dośrodkował w kierunku Klose, ale ten był spóźniony i nie sięgnął piłki.

43'
Schuerrle uderzył zza pola karnego, ale za lekko, aby zaskoczyć Romero.

41'
Sporo ostrej walki. Sędzia słownie uspokaja piłkarzy.

40'
Ależ szansa dla Argentyny! Messi znów znakomicie urwał się obrońcom, wbiegł w pole karne, ale w ostatniej chwili został powstrzymany!

37'
Mogło być 1:0 dla Niemców. Z lewej strony Mueller wycofał do Schuerrle, ale jego strzał dobrze obronił Romero.

36'
Kolejna kontra Argentyny, ale podanie Messiego zostało przecięte.

34'
Żółta kartka dla Hoewedesa.

31'
Kramer kilka minut temu po zderzeniu z jednym z rywali opuścił na chwilę boiska, ale na nie wrócił. Nadal jest jednak zamroczony i konieczna jest zmiana. Jego miejsce zajął Schuerrle.

30'
Gol dla Argentyny. Olbrzymia radość Higuaina, ale sędzia gola nie uznał z powodu spalonego!! To była bardzo dobra decyzja arbitra.

29'
Schweinsteiger ukarany żółtą kartką.

28'
Zagranie do Klose, ale świetnie z bramki wyszedł Romero.

27'
Spokojny okres gry.

25'

23'

21'
Fatalny błąd popełnili Niemcy, dzięki czemu Higuain znalazł się sam przed Neuerem, ale za szybko zdecydował się na strzał, który był jednak fatalny i niecelny.

17'
Teraz dłużej przy piłce utrzymują się Niemcy.

15'

13'
Dośrodkowanie w pole karne Argentyny, ale Klose nie sięgnął piłki.

11'

10'
Kolejna ładna i dynamiczna akcja Argentyny, ale znów zabrakło celnego ostatniego podania.

9'
Ładna akcja Argentyny, a konkretnie Leo Messiego. Jego wyłożenie piłki w polu karnym przejęli jednak Niemcy.

7'
Jedni i drudzy od początku starają się atakować.

4'
Higuain znalazł się w dobrej sytiacji, uderzył z ostrego kąta, ale piłka przeleciała wzdłuż bramki.

3'
Tak wprowadzone zostało trofeum:

1'

'
W składzie Niemiec nastąpiła jedna zmiana: Kramer w miejsce Khediry.

'
Czas na hymny...

'
Piłkarze są już gotowi do wyjścia na murawę.

'
Ławka rezerwowych reprezentacji Argentyny: Orion, Andujar, Campagnaro, F. Fernandez, Basanta, Gago, Di Maria, Rodriguez, A. Fernandez, Alvarez, Palacio, Aguero.

'
Ławka rezerwowych reprezentacji Niemiec: Zieler, Weidenfeller, Groskreutz, Ginter, Durm, Mertesacker, Mustafi, Draxler, Götze, Kramer, Schuerrle, Podolski.

'
Sędzią meczu finałowego będzie Włoch Nicola Rizzoli.

'

'
Prezentujemy już składy obu drużyn.

'
Zapraszamy na ostatni mecz mistrzostw świata. Kto wygra finał? Niemcy czy Brazylia? Początek relacji LIVE o godzinie 21:00. Bądźcie z nami. Znajdziecie tutaj wiele multimediów, opinii ekspertów, ciekawostek i statystyk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Niemcy - Argentyna, to zapraszamy do śledzenia meczu online