Wisła Płock - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
0 : 0

Kiełpin - Stępiński, Bozić, Sielewski, Stefańczyk - Rogalski, Wlazło, Krivets, Iliev (85' Drozdowicz), Reca (78' Kun) - Kante
Szmatuła - Mraz (73' Moskwik), Pietrowski, Hebert, Mokwa - Bukata, Murawski, Sedlar, Szeliga (61' Zivec), Badia (83' Masłowski) - Jankowski

Bozić (59.) żółta kartka
Sedlar (23.) żółta kartka
Bukata (36.) żółta kartka
Murawski (41.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Płock - Piast Gliwice

Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólną uwagę.

Wisła Płock w dosyć nudnym widowisku zremisowała bezbramkowo z Piastem Gliwice. Oba zespoły zrobiły mały kroczek w ucieczce od strefy spadkowej.
Myślę, że z tego rezultatu bardziej cieszą się goście, którzy mieli dużo mniej okazji bramkowych od przeciwnika.

90+5'
KONIEC!

90+3'
Już chyba nic nie zanosi się na to, aby ktoś odmienił wynik meczu.

90+2'
Moskwik zbyt głęboko dograł z lewej flanki boiska.

90+1'
Pietrowski nieczysto powstrzymany.

90'
Strefa doliczonego czasu. Cztery minuty.

89'
Mogło być coś więcej z akcji na prawym skrzydle boiska. Zabrakło większej piłkarskiej jakości zawodnikowi Wisły Płock.

87'
Na aferę grają piłkarze beniaminka.

85'
Iliev zmieniony przez Drozdowicza.

83'
Masłowski zameldował się na murawie, a na ławkę wylądował Badia.

82'
Dominik Kun dał dobrą zmianę! Świeżo wprowadzony zawodnik został kapitalnie powstrzymany przez Szmatułę, który popisał się świetnym czytaniem gry.

81'
Tuż przy linii bocznej stoi piłkarz gospodarzy.

79'
Piłkarze Wisły mają pretensje do... arbitra. W ich opinii, ten zepsuł im akcję ofensywną, nieudolnie ustawiając się w polu karnym.
Po tej sytuacji widzieliśmy zbyt głęboką centrę z lewego skrzydła. Pewnym chwytem popisał się Kiełpin.

78'
Reca miał swoją sytuację w tym meczu. Pomocnik udostępnił Kunowi miejsce na boisku.

77'
Klub gości jest lepszy w środkowej strefie boiska. W drugiej odsłonie mogliśmy ujrzeć dużo strat w wykonaniu Płocka.

75'
Ze zmianami czeka sztab szkoleniowy Wisły Płock.

73'
Wcześniej zapowiadana zmiana. Mraz zastąpiony przez Moskwika.

72'
Potężnie kopnął Maksymilian Rogalski z rzutu wolnego. Siła była, ale zabrakło dokładności, ponieważ futbolówka nie przedarła się przez mur. Reklamowana była ręka jednego z piłkarzy ustawionych we wspomnianym murze.

71'
Gwizdek arbitra. Stały fragment gry dla Wisły Płock.

69'
Z problemami zdrowotnymi zmaga się Mraz.

69'
Opatrywany jest ktoś z Gliwic.

68'
Groźna próba w wykonaniu piłkarza Piasta - Zivca. Piłka jeszcze odbiła się od nóg przeciwnika, i powędrowała do rękawic Kiełpina.

67'

65'
7:8 - statystyka fauli. Parę chwil wcześniej, obejrzeliśmy przewinienie autorstwa Mraza.

64'
Po wielu minutach nudy wreszcie coś zaskoczyło! Arkadiusz Reca zaliczył bardzo soczysty strzał z głębi pola karnego! Futbolówka minimalnie przeleciała prawy słupek bramki.

62'
Mowka dobrze asekurował sytuację, w której bliski oddania uderzenia głową był Arkadiusz Reca. Zawodnik Wisły nie dotknął lecącej z lewego skrzydła piłki.

61'
Kibice na stadionie doczekali się pierwszej zmiany taktycznej w składzie. Zivec na plac gry wszedł w miejsce Szeligi.

60'
Na oryginalne rozegranie rzutu wolnego postawili goście. Murawski próbował ratować sytuację, posyłając bardzo mocny strzał na bramkę. Zabrakło zdecydowanie precyzji.

59'
żółta kartka Sędzia oszczędził Bozicia, pokazując mu jedynie żółtą kartkę. Za faul na piłkarzu wychodzącego na czystą pozycję mogła być dużo surowsza kara.

58'
Iliev podjął trud zza pola karnego. Silne huknięcie nie sprawiło wiele problemów Szmatule, bo Bułgar kopnął daleko od lewego słupka bramki.

57'

56'
Silny strzał Badii z dystansu nie minął obrońców. Piast Gliwice dużo aktywniejszy po przerwie.

54'
Na placu gry pojawili się fizjoterapeuci gospodarzy.

53'
Bozić niefortunnie nabity piłką przez Heberta.

51'
Błyskotliwy rajd Sedlara z piłką na prawej flance boiska. Udało się minąć dwóch rywali, a następnie próbował dograć do partnerów, ale jego podanie zostało przejęte przez obrońców.

50'
Stefańczyk nie odmienił losu spotkania. Zbyt dużo sił zostało włożonych w wykonaniu rzutu wolnego. Szmatuła bez interwencji, ponieważ piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

49'
Faul. Z niezłej lokalizacji rzut wolny będą mieli gracze Marcina Kaczmarka.

47'
Radosław Murawski wygrał bój siłowy z Wlazło. Ten drugi nie zdołał zacentrować z prawego skrzydła boiska.

46'
Gwizdek sędziego zasygnalizował rozpoczęcie drugiej połowy!

Kibice obu ekip jak na razie mogą czuć niedosyt. Pierwsza część gry nie przyniosła nam wielu sytuacji bramkowych. Najbliżej otworzenia wyniku był Arkadiusz Reca w 38.minucie, jednak w znakomitym położeniu, trafił w poprzeczkę.

BEZ BRAMEK DO PRZERWY!

45+1'
Udało się coś zrobić ze stałego fragmentu gry. Z wrzutki Stefańczyka skorzystał jeden z kolegów, ale uderzenie głową poleciało bardzo daleko od światła bramki.

45+1'
Radosław Murawski ponownie autorem faulu. Jose Kante był wyraźnie ciągnięty za koszulkę przez kapitana ekipy przeciwnej.

45'
1 minuta doliczona do czasu gry pierwszej odsłony.

45'
Kolejny korner. Kante doskonale ustawił się w swoim polu karnym.

44'
Rzut rożny dla gości. Stefańczyk nie zrozumiał się ze swoim bramkarzem.

43'
Bukata zablokowany. Pomocnik starał się z okolic pola karnego "Nafciarzy".

42'
Dobrze słychać instruktaże taktyczne ze strony trybun.

41'
żółta kartka Radosław Murawski zdecydowanie za wysoko podniósł nogę. Sędzia uznał, że kapitan Piasta zasłużył na żółtą kartkę.

40'
Przez moment na placu gry leżał piłkarz Wisły.

38'
Niewiarygodne! Stuprocentową sytuację zmarnował Arkadiusz Reca. Skrzydłowy gospodarzy z paru metrów trafił w poprzeczkę bramki Szmatuły. Genialną asystą mógł się legitymować Piotr Wlazło.

36'
żółta kartka Martin Bukata z całą premedytacją spowodował upadek rywala. Za tak niesportowe zachowanie kartka musiała się pojawić.

35'
Gospodarze jeszcze bez celnego strzału na bramkę Szmatuły.

33'
Murawski spróbował szczęścia z dalszej odległości. Płaskie uderzenie zostało w dobry sposób wyblokowane. Chwilę wcześniej, centrę Mraza z rzutu rożnego udało się skutecznie zneutralizować.

32'
Kante genialnie popracował w defensywie. Snajper z Hiszpanii, świetnym wślizgiem odebrał czysto futbolówkę Sedlarowi.

30'
Pół godziny gry za nami. Trochę lepsze wrażenie sprawiają zawodnicy z Płocka.

28'
Kolejna celna próba do odnotowania. Tomasz Mokwa umiejętnie zszedł do środka, a potem zaliczył uderzenie w światło bramki Kiełpina. Bramkarz nie miał problemów z wyłapaniem piłki, która powędrowała w prawy sektor.

26'
Bardzo ekwilibrystycznie Kante. Hiszpański napastnik w ogromnie trudnych warunkach oddał uderzenie głową. Jakub Szmatuła mógł spokojnie odprowadzić futbolówkę wzrokiem.

24'
Jakub Szmatuła z dobrą interwencją. Goalkeeper nieźle wypiąstkował piłkę bitą od stałego fragmentu gry.

23'
żółta kartka Żółta kartka dla Sedlara. Zawodnik Gliwic popełnił przewinienie taktyczne.

22'
Seweryn Kiełpin dobrze wyłapał mocno nieudany strzał w wykonaniu Mokwy. Kropnięcie w centralną część bramki.

21'
Czegoś brakuje gospodarzom w pobliżu pola karnego przeciwników. Przed chwilą, Kante, został powstrzymany przez parę stoperów.

20'
Było blisko, aby akcja na jeden kontakt środkiem przyniosła Piastowi sytuację strzelecką. Maciej Jankowski został jednak w odpowiednim czasie zablokowany.

18'
Beniaminek próbuje stworzyć niebezpieczeństwo pod bramką Szmatuły, kreując akcje na obu skrzydłach boiska.

17'
Rzut wolny nie zrobił większej krzywdy gospodarzom. Mraz przyzwyczaił nas do dużo lepszych dośrodkowań.

16'
Rzut wolny dla gości. Badia został sfaulowany w bardzo groźnej strefie dla Płocczan.

14'
Iliev kopnął piłkę wysoko nad poprzeczkę. Zawodnik przechwycił futbolówkę, którą niedokładnie wybił jeden z obrońców. Mokwa oddalał zagrożenie po stałym fragmencie gry.

12'
Podopieczni Marcina Kaczmarka coraz bardziej groźni w ofensywie. Blok defensywny wicemistrza Polski jak na razie zdaje egzamin.

11'
Stefańczyk skutecznie powstrzymany na prawej flance boiska. Jego ekipa nie miała rzutu rożnego, ponieważ piłkę na placu gry wyłapał Szmatuła.

9'
Groźnie pod bramką Kiełpina. Jankowski o krok przed opanowaniem piłki na piątym metrze od bramki. Jeden z defensorów Wisły Płock wybił futbolówkę daleko od szesnastki.

8'
Badia próbował z dystansu. Hiszpański pomocnik ulokował futbolówkę obok prawego słupka bramki.

7'
W rundzie jesiennej w bezpośredniej potyczce lepszy był Piast. W Gliwicach padł wynik 2:1.

5'
Krivets nieszczęśliwie zderzył się z Kante. Widoczna krew na głowie pomocnika.

4'
Piast spokojnie rozgrywa piłkę.

2'
Bardzo efektowną przewrotkę wykonał Piotr Wlazło. Jego jakże ładne uderzenie powędrowało wysoko nad bramką. Trener Latal mógł mieć pretensje do swoich obrońców.

1'
Pierwsza próba akcji ofensywnej w wykonaniu "Nafciarzy". Przyjezdni bardzo topornie w obronie.

*'
START!

*'
Skład rezerwowych "Piastunek": Rusov, Moskwik, Masłowski, Zivec, Sapała, Korun, Girdvainis

*'
Mecz Wisły Płock z Piastem Gliwice poprowadzi Pan Bartosz Frankowski.

*'
Znamy skład wyjściowy Wisły Płock

*'
Układ sił w tabeli przed niedzielnymi meczami...

*'

*'
Witam Państwa na naszym portalu! Piłkarską niedzielę związaną z Ekstraklasą zaczynamy w Płocku, gdzie Wisła, zagra z Piastem Gliwice.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online