Śląsk Wrocław - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 4

Kamenar - Dankowski (81' Zieliński), Celeban, Dwali, Augusto - Kokoszka, Goncalves - Alvarinho, Madej (68' Grajciar), Riera (46' Morioka) - Mervo
Malarz - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan, Guilherme (57' Broź) - Kopczński (59' Kazaishvili), Moulin - Kucharczyk, Odjidja, Radović - Prijović (71' Nikolić)

Chciałbym Państwu podziękować za uwagę.

Legia Warszawa w bardzo ładnym stylu sięgnęła po komplet punktów z rozbitym Śląskiem Wrocław. Po raz kolejny swój kunszt piłkarski pokazał Prijović. Na uwagę zasługuje cały team Mistrza Polski.
Przed piłkarzami z Wrocławia wiele pracy i analizowania, ponieważ dzisiaj było bardzo mało pozytywów w grze.

OSTATNI GWIZDEK!

90+3'
czerwona kartka Goncalves z pełną premedytacją zaatakował pędzącego rywala. Sędzia nie miał innego wyjścia - musiał wyrzucić Portugalczyka.

90+2'
Gracze Jacka Magiery w zbliżający się piątek spotkają się z Wisłą Płock.

90+1'
Jedna minuta upłynęła z dorobku doliczonego czasu. Przy piłce klub ze stolicy Polski.

90'
Zawody we Wrocławiu potrwają trzy minuty dłużej.

89'
Przyjezdni już się bawią w pobliżu pola karnego wrocławian. Miroslav Radović odegrał na wolne pole do Nikolicia, a ten z siedemnastu metrów posłał futbolówkę wprost w rękawice Kamenara.

88'
Ależ zepsuli akcję ofensywną na lewym skrzydle zawodnicy z Wrocławia. Koszmarna centra wylądował poza bramką Arkadiusza Malarza.

87'

85'
Śląsk Wrocław broni się jak może, aby nie stracić kolejnych bramek.

84'
Kucharczyk zawiedziony. Pomocnik Legii był przekonany, że jego klubowi należy się rzut rożny. Zespół sędziowski był innego zdania.

83'
Gospodarze i ich kibice najchętniej zakończyliby zawody. Śląsk Wrocław w następnej serii gier na własnym obiekcie podejmie Pogoń Szczecin.

81'
Ostatnia zmiana w tym meczu już za nami! Zieliński w miejsce Dankowskiego.

80'

78'
żółta kartka Kartka również w szeregu gospodarzy. Augusto ją otrzymał. Zbyt niebezpieczne wejście w jego wykonaniu.

77'
Michał Kucharczyk wysoce blisko wykorzystania nieudolnej interwencji Dankowskiego. Beznadziejnie przyjętą piłkę przez obrońcę, próbował do bramki zmieścić Kucharczyk, ale Dankowski w porę się zreflektował.

75'
Michał Pazdan dobrze zagrał głową tuż przed swoją bramkę. Stoper reprezentacji Polski pomógł Arkadiuszowi Malarzowi, skutecznie przerywając centrę z prawego narożnika boiska.

74'
Zbyt chaotycznie w obronie zachowuje się Śląsk Wrocław. Kazaishvili cudem został powstrzymany wślizgiem przez Celebana. Gruzin w ładnym stylu zwiódł przeciwników w polu karnym.

72'
Bardzo optymistycznie Peter Grajciar podszedł do kropnięcia z kilkudziesięciu metrów. Słowak miał dużo innych alternatyw, ale mimo to warto go pochwalić za odwagę.

71'
Mamy zmianę ASÓW! Nikolić za gwiazdę dzisiejszego pojedynku, Prijovicia.

70'
Goście znowu w ofensywie! Michał Kucharczyk bardzo nieznacznie pomylił się z dystansu. Piłka po uderzeniu z osiemnastu metrów, poleciała tuż obok prawego słupka. Kamenar mógł mieć dużo problemów.

68'
Zmiana w składzie Śląska Wrocław. Peter Grajciar już na płycie murawy, a z niej zdjęty przez Mariusza Rumaka został Łukasz Madej.

67'
Prijović głodny kolejnych bramek w tym widowisku. Szwajcar sprytnie szarżował na piętnasty metrze od bramki, lecz finalnie nie udało się postraszyć Kamenara. Jemu pomogli koledzy z linii obrony.

66'

64'
Szybko rozegrany rzut wolny przez gospodarzy. Morioka soczyście przymierzył zza pola karnego, jednak futbolówka nie minęła skutecznie broniącego defensora Legii.

63'
Radović zablokowany przez doskonale wracającego do defensywy Moriokę.

62'
Łukasz Madej brzydko pracował w powietrzu. Było widać łokieć podczas boju o górną piłkę.

61'
Morioka popisał się dobrym przeglądem pola. Japończyk wystawił piłkę Mervo, a ten z okolic pola karnego, spróbował swojego szczęścia. Malarz wykonał interwencję, lecz piłki nie dotknął.

59'
Jacek Magiera wprowadził kolejnego napastnika. Kazaishvili zastąpił Kopczyńskiego.

58'
Kamil Dankowski ma problemy z ustawieniem. Młody defensor zmuszony do faulu na Radoviciu.

57'
Niżej wspomniana ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Broź za Guilherme.

56'
Pazdan kapitalnie asekurował blisko ustawionego Mervo. Napastnik gospodarzy próbował dojść do sytuacji strzeleckiej, po nieźle posłanej centrze z lewego skrzydła.

55'
Łukasz Broź jest piłkarzem, który zmieni Guilherme.

54'
Obaj gracze korzystają z pomocy swoich fizjoterapeutów.

53'
Kolejne starcie z udziałem Guilherme. Brazylijski zawodnik zaliczył nieprzyjemny incydent z Mervo.

52'
Guilherme ucierpiał w pojedynku z Madejem.

51'
Trochę za krótko została posłana futbolówka z lewego narożnika boiska. Legia dostała szansę na konstrukcję ataku.

50'
Rzut rożny dla gospodarzy.

49'
Riota Morioka posłał bardzo dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Bliski finalizacji był jeden z kolegów, ale w dobrym czasie zainterweniował przeciwnik.

47'
LEGIA przed szansą na 0:5! Kamenar wykazał się dużym kunsztem, genialnie parując silny strzał Ofoe. Do niego w świetny sposób dograł Miroslav Radović.

46'
DRUGA ODSŁONA!

Mariusz Rumak dokonał pierwszej zmiany w tym meczu. Morioka w miejsce Riery.

Tak to wszystko wygląda pod kątem statystyk...

Legia Warszawa zdetronizowała pogubionego Śląska Wrocław. Na brawa zasługiwała ogromna kreatywność ze strony przyjezdnych. Tak jak wspomniałem, Śląsk Wrocław, groźny jedynie, jeśli ma stały fragment gry.

KONIEC I POŁOWY MECZU!

45+1'
żółta kartka Jacek Magiera w kolejnym meczu nie będzie mógł skorzystać również z usług Radovicia. Pomocnik został upomniany kartką za odepchnięcie Madeja.

45'
DODATKOWY CZAS: 1 MINUTA

44'
Ofoe przepięknie zacentrował od rzutu wolnego. Klasowym strzałem głową wynik podwyższył Prijović. Defensywa gospodarzy zbyt bierna w tym spotkaniu.

44'
Michał Kucharczyk powalony na murawę.

44'
Arkadiusz Malarz skutecznie przerwał zagranie z prawego narożnika boiska.

43'
Śląsk Wrocław w gazie.

41'
żółta kartka W następnej kolejce ligowej nie zobaczymy Guilherme. Brazylijczyk przed momentem zobaczył żółtą kartkę. Daniel Stefański ukarał go za realizację faulu taktycznego.

40'
Adam Kokoszka, tym razem nie ze stałego fragmentu gry. Środkowy pomocnik soczyście kropnął z siedemnastego metra od bramki. Malarz liczył na interwencję, ale się przeliczył...

39'
Adam Kokoszka centrował od rzutu wolnego. Piłkę dosyć szybko wybił jeden z obrońców. Zbyt krótkie dośrodkowanie.

38'
Kamil Dankowski wykazał się wielką odwagą, oddając strzał z bardzo dużej odległości od bramki rywala. Bezpośrednia próba z rzutu wolnego okazała się chybiona. Futbolówka minęła cel.

37'
Michał Kopczyński wpadł na przeciwnika. Arbiter, Daniel Stefański, przerwał grę.

36'
Gospodarze w tej chwili jakiekolwiek zagrożenia pod bramką Malarza potrafią stworzyć jedynie ze stałych fragmentów gry. Duże nadzieje w tym aspekcie pokłada się w Piotrze Celebanie.

34'
Jakub Rzeźniczak próbował finalizować przepiękne zagranie od Prijovicia. Środkowy obrońca już zmierzał się do uderzenia, jednak nie uderzył, bo ofiarną interwencją popisał się przeciwnik.

33'
Kucharczyk zatrzymany. Korner dla mistrza Polski.

32'
Gwizdek sędziego głównego. Któryś z piłkarzy Śląska Wrocław złamał przepisy w polu karnym Legii. Gracze walczyli o futbolówkę z rzutu wolnego.

31'
Mervo stał się ofiarą przewinienia taktycznego. Stały fragment gry dla drużyny z województwa dolnośląskiego.

30'
Dwa kwadranse gry już za nami! Nudy z pewnością nie ma!

28'
Kibice z Warszawy już wstali z krzesełek, bo ich ekipa wyprowadziła, a raczej próbowała wyprowadzić kontrę. Prijović mógł otworzyć drogę do zdobycia gola koledze, ale podanie pewnie przechwycili obrońcy.

27'
Łukasz Madej błysnął sprytem. Doświadczony skrzydłowy dał się sfaulować Radoviciowi. Wszystko się działo w środkowej strefie boiska.

26'
Nie ma monolitu w szeregu defensywnym wrocławian. Zbyt dużo łatwych strat w jego realizacji.

24'
Piotr Celeban po raz kolejny najwyżej wyskoczył do wrzutki z prawego narożnika boiska. Silne uderzenie głową jednak nie zrobiło wrażenia na Arkadiuszu Malarzu, który spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.

23'
Jakub Rzeźniczak wykonał dobrą robotę w swojej strefie. Mervo nie zdołał zagrozić bramce Malarza.

21'
Prijović w bardzo efektowny sposób wypracował sobie przestrzeń do oddania uderzenia z dystansu. Szwajcar zrobił wszystko dobrze, jednak zabrakło dokładności... Futbolówką wylądowała na jednej z trybun.

20'
Piotr Celeban faulował na połowie przeciwnika. Gracze Legii postulowali do arbitra o ukaranie stopera żółtym kartonikiem.

20'
Do ataków ruszyli gospodarze.

18'
Madej w starciu z Guilherme. Sędzia główny zasygnalizował przewinienie.

17'
Zawodnicy Mariusza Rumaka skupieni na własnej szesnastce. Przyjezdni dążą do poprawienia dorobku strzeleckiego.

16'

14'
Solidnie z dalszej odległości huknął Moulin. Goalkeeper Śląska Wrocław mógł odetchnąć z ulgą, bo futbolówka przeleciała światło bramki.

13'
Podopieczni Jacka Magiery ciągle w posiadaniu futbolówki.

11'
Kamenar wystawiony na ciężką próbę przez Moulina! Pomocnik Legii oddał soczysty strzał z dystansu. Śląsk nie stracił gola, ponieważ bramkarz popisał się fantastycznym piąstkowaniem.

9'
Arkadiusz Malarz, bramkarz, podczas interwencji, nadział się na przypadkowe uderzenie od Alvarinho.

8'
Piotr Celeban był przed szansą na gola! Stoper wrocławian w idealnej sytuacji, z paru metrów posłał futbolówkę wprost w Malarza.

6'
0:3! Takiego początku nikt się nie spodziewał! Radović w roli asystenta! Wielki błąd w komunikacji popełniła para stoperów Śląska, a gafę z zimną krwią wykorzystał Prijović, efektownie podcinając piłkę nad Kamenarem.

5'
Co za pech! Goncalves swoim nieudolnym zagraniem głową, zmienił rezultat. Portugalczyk próbował oddalić zagrożenie po stałym fragmencie gry dla Legii.

4'
Ofoe upadł w polu karnym Śląska Wrocław! Jednak o rzucie karnym mowy nie było, bo kapitalnym wślizgiem zagrał obrońca gospodarzy.

3'
Przy piłce Legia Warszawa.

2'
Ależ szybko strzelona bramka! Miroslav Radović genialną podcinką zaskoczył wychodzącego Kamenara z bramki!

*'
Piłka już w grze!

*'

*'
Polski Związek Piłki Nożnej do prowadzenia tego spotkania wyznaczył Pana Daniela Stefańskiego.

*'

*'
Mariusz Rumak, trener gospodarzy, na ławce rezerwowej pozostawił taki zestaw piłkarzy: Pawełek, Zieliński, Stjepanović, Grajciar, Engels, Morioka, Biliński

*'
W pierwszym bezpośrednim pojedynku pomiędzy obiema ekipami padł bezbramkowy remis.

*'
Ławka rezerwowa przyjezdnych: Cierzniak, Dąbrowski, Broź, Jodłowiec, Kazaiszwili, Hamalainen, Nikolić

*'
Witam Państwa! Przed nami hit 17.kolejki LOTTO Ekstraklasy, a w nim Śląsk Wrocław przed własną publicznością zagra z obecnym mistrzem kraju, Legią Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online