Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Puszcza Niepołomice
2 : 0

Słowik - Nunes, Matras, Rudol, Rapa - Murawski (67' Kort), Drygas, Gyurcso (81' Lewandowski), Akahoshi, Delev - Frączczak (73' Zwoliński)
Sobieszczyk - Furtak, Czarny, Stawarczyk, Mikołajczyk – Uwakwe – Radziemski (52' Kuliga), Żurek (51' Lepiarz), Domański, Łączek (72' Wójcik) – Orłowski

Drygas (11.)
Frączczak (54.)

Stawarczyk (52.) żółta kartka

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice

Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę.

Pogoń Szczecin w następnej fazie Pucharu Polski sezonu 2016/17! Klub z Ekstraklasy był wyraźnie lepszy w dwumeczu.
Puszcza Niepołomice w dobrym stylu pożegnała się z rozgrywkami. Ekipa zapisała pozytywną historię, w przeszłości eliminując m.in. Lechię Gdańsk

KONIEC GRY!

90+1'
Przewinienie w realizacji zawodnika Pogoni. Dawid Kort nie wytrzymał ciśnienia.

90'
Dwie minuty doliczone od arbitra Dobrynina.

89'
Łukasz Zwoliński miał okazję na asystę w tym meczu. Ale, nie mogło do tego dojść, bo napastnik zbyt mocno posłał futbolówkę z prawego skrzydła boiska.

88'
Sędzia zagwizdał złamanie regulaminu. Rzut wolny dla klubu ze Szczecina.

86'
Niżej notowana drużyna jest już chyba pogodzona z faktem, że są to jej ostatnie minuty w tej edycji Pucharu Polski

85'
Uwakwe nabawił się urazu. Pomocnik nieszczęśliwie upadł na murawę. Na plac gry wkroczył sztab medyczny.

84'
Łukasz Zwoliński popisał się efektownym przyjęciem piłki na klatkę piersiową. Dużo gorzej jednak wykonał huknięcie z głębi pola karnego, ponieważ futbolówka poleciała w centralną część bramki.

83'
Ze sztabu szkoleniowego Puszczy możemy usłyszeć głośne wskazówki taktyczne.

81'
Wszystkie roszady w tym meczu zostały dokonane. Mateusz Lewandowski zmienił Adama Gyurcso.

80'
Przepięknie z dystansu uderzył Orłowski. Fantastyczny strzał lecący pod poprzeczkę, idealnie na rzut rożny sparował Jakub Słowik!

79'
Rapa próbował dogrywać z krawędzi pola karnego rywala. Na linii podania skutecznie stanął defensor drugoligowca.

77'
Odgwizdana pozycja spalona u gości. Sędzia główny bacznie czekał na moment, w którym to napastnik Puszczy dotknąłby piłki.

76'
Krótkie rozegranie nie przyniosło efektu.

75'
Korner dla Niepołomic.

73'
Zmiana na szpicy w Szczecinie. Łukasz Zwoliński w miejsce Adama Frączczaka, który wypełnił swoje zadanie w tych zawodach.

72'
Trzecia zmiana w składzie przyjezdnych stała się faktem! Łączek zastąpiony przez Filipa Wójcika.

71'
Łukasz Furtak w punkt! Obrońca w ostatnim momencie ubiegł Gyurcso, który już przymierzał się do finalizacji zagrania Adama Frączczaka z prawego skrzydła.

70'
Andrzej Sobieszczyk przejął bezpańską piłkę. Zawodnicy Pogoni nie do końca się zrozumieli w pobliżu pola karnego przeciwnika.

69'
Gracze gospodarzy z ogromnym spokojem operują futbolówką. Każda minuta przybliża ich do upragnionego awansu do półfinału.

67'
Dawid Kort zaliczy kolejny mecz w barwach Pogoni. Z murawy szedł kapitan, Rafał Murawski.

66'
Dużo niedokładności w poczynaniach ofensywnych gości.

64'
Uwakwe z faulem na Rafale Murawskim.

62'
Słowik pewnie wyłapał piłkę po zbyt głębokim jej wgraniu z lewej flanki boiska. Bramkarz "Portowców" nie ma dziś wiele szans na kontakt z futbolówką.

60'
Delev zaliczył koszmarne pudło. Bułgar z niezłej odległości przeniósł piłkę na trybunę.

59'
Przyjezdni skupieni na własnej połowie boiska. W tej chwili wyczekują na jakiś błąd, który dałby im możliwość konstrukcji kontrataku.

57'
Goście do awansu do półfinału potrzebuje w tej chwili trzech goli.

55'
Fakt niezaprzeczalny - dogrywki w tym starciu nie będzie.

54'
2:0! Frączczak! Napastnik z zimną krwią dobił piłkę, którą chwilę wcześniej odbił Sobieszczyk. Bramkarz zatrzymał na raty strzał zza pola karnego w wykonaniu Deleva.

52'
żółta kartka Piotr Stawarczyk jest pierwszy piłkarzem, który obejrzał żółty kartonik w dzisiejsze popołudnie. Ostry wślizg nie mógł zostać zignorowany.

51'
Damian Lepiarz wpuszczony na plac gry, a pozostałą część meczu z perspektywy obejrzy Żurek.

49'
Głośna sygnalizacja sędziego. Adam Frączczak w momencie podania od kolegi znajdował się najbliżej bramki Sobieszczyka.

48'
Jakub Słowik po raz pierwszy w tym meczu został zatrudniony do poważniejszego bramkarskiego zadania. Goalkeeper musiał wyjść do dośrodkowania z lewego skrzydła boiska.

47'
Adam Frączczak odepchnął zawodnika Puszczy Niepołomice z piłką.

46'
Oba zespoły drugą połowę meczu rozpoczęły w niezmienionych składach.

46'
Wracamy do gry!

Pogoń Szczecin do przerwy prowadzi z Puszczą Niepołomice. Jeśli goście chcą awansować, a przynajmniej doprowadzić do dogrywki, to muszą zdobyć dwa gole.
Gospodarze wykazują się ogromnym wyrachowaniem.

45'
KONIEC I ODSŁONY!

44'
Spas Delev niecelnie głową. Pomocnik nie był chyba przygotowany do oddania strzału z kilkunastu metrów od bramki rywala.

44'
Delev faulowany. Rzut wolny dla ekipy z województwa zachodniopomorskiego.

42'
Mamy już ostatnie fragmenty pierwszej odsłony widowiska w Szczecinie.

40'
Koszmarnie wykonany stały fragment gry przez gości. Jeden z piłkarzy prostopadle kopnął piłkę, ale niestety żaden z partnerów nie ruszył do niej.

39'
Matras popełnił faul w niebezpiecznej strefie. Puszcza będzie miała okazję na wykonanie groźnego dośrodkowanie na szesnastkę Słowika.

38'
Kibice na szczecińskim stadionie nie odpuszczają. Możemy usłyszeć głośny doping.

36'
Drygas ofiarnie w powietrznym starciu. Pomocnik Pogoni Szczecin szybko wstał po niefortunnym upadku na murawę.

34'
Akahoshi blisko podwyższenia wyniku! Japończyk dobrze podszedł do piłki bitej z prawego sektora boiska. Futbolówka powędrowała minimalnie nad bramką.

33'
Piotr Stawarczyk kończył długie podanie z prawego skrzydła. Doświadczony stoper przeniósł futbolówkę nad poprzeczką bramki. Chwilę wcześniej, bliski jej przejęcia głową był Czarny.

31'
Za bardzo kombinacyjnie Pogoń zachowała się pod polem karnym rywala. Adam Gyurcso nie porozumiał się z Adamem Frączczakiem.

30'
Pół godziny gry za nami.

28'
Po raz kolejny gra została przerwana w środku pola. Wyraźnie za koszulkę pociągany był Marcin Orłowski.

26'
Kamil Drygas został odepchnięty przez skaczącego rywala, który próbował dotrzeć do wrzutki z lewego skrzydła boiska.

25'
Kolejna szansa dla gospodarzy! Spas Delev świetnie zszedł do środka, a następnie z kilkunastu metrów trafił w nogi interweniującego Sobieszczyka.

23'
Pozycja spalona po jakże pięknej akcji Pogoni! Adam Frączczak w momencie dośrodkowania od Gyurcso był na naprawdę wyraźnym ofsajdzie.

21'
Faul w wykonaniu Frączczaka. Snajper odepchnął swojego przeciwnika.

20'

18'
Do ataków ruszyła drużyna grająca na co dzień w Ekstraklasie.

16'
Niebezpieczna akcja Pogoni na prawej flance boiska. Delev najpierw został genialnie obsłużony crossem przez Murawskiego, a potem z prawego skrzydła zagrał bardzo groźne podanie. Piłkę z trudem przed siebie wypruł Sobieszczyk.

15'
Mimo niekorzystnego rezultatu przyjezdni nie poddają się.

13'
Gwizdek arbitra. W czasie walki o pozycję w polu karnym faulował jeden z graczy Puszczy. Goście mieli przed chwilą rzut wolny.

12'
Kamil Drygas z minimalnie spóźnionym wejściem na nogi przeciwnika. Rzut wolny dla drugoligowca.

11'
1:0! Kamil Drygas! Świetna centra w realizacji Gyurcso! Podanie z lewego skrzydła idealnie głową wykończył Kamil Drygas.

9'
Kolejny rzut rożny dla Puszczy.

8'
Nie za bardzo udana próba Radziemskiego z dystansu. Soczyście kopnięta piłka z dwudziestego metra powędrowała daleko od światła bramki Słowika.

7'
Domański bardzo groźnie wgrał futbolówkę z prawego skrzydła boiska. Piłkę w ostatniej chwili przecięli wślizgiem obrońcy.

6'
Gęsto w polu karnym Pogoni Szczecin. Długi wyrzut piłki z autu stworzył wiele zamieszania. W ogromnym chaosie najlepiej odnalazł się Matras.

4'
Atakiem na jeden kontakt próbowali zagrozić gospodarze. W szybkiej wymianie podań zabrakło dokładności.

3'
Łączek zahaczył przeciwnika w polu karnym Pogoni Szczecin. Stały fragment gry dla podopiecznych Kazimierza Moskala.

2'
Kolejne przewinienie na zawodnikach gości. Kamil Drygas przekroczył zasady gry.

1'
Gra została przerwana. Faulu w środku pola dokonał Adam Frączczak.

*'
Gramy!

*'
Minuta ciszy poświęcona pamięci ofiar katastrofy w Kolumbii.

*'
Na ławce rezerwowych gości zasiedli: Staniszewski, Wójcik, Kuliga, Krzysztoń, Gajewski, Lepiarz, Zagórski

*'
Puszcza Niepołomice zakończyli swój rok ligowy. Po dziewiętnastu seriach gier, przyjezdni zajmują 4.miejsce w tabeli. Taka pozycja na koniec sezonu daje grę w barażach o 1 Ligę.

*'
Gospodarze w ubiegły weekend przegrali 4:1 z Koroną Kielce.

*'
Spotkanie w Szczecinie poprowadzi Pan Zbigniew Dobrynin.

*'
Pogoń Szczecin w pierwszym starciu wygrała 2:1.

*'
"Portowcy" bój o 1/2 finału Pucharu Polski rozpoczną w takim zestawieniu

*'
Witam Państwa jakże serdecznie na naszym portalu! Emocje związane z 1/4 finału Pucharu Polski nie zwalniają tempa. Pogoń Szczecin przed własną publicznością zagra z dużo niżej notowaną Puszczą Niepołomice.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice, to zapraszamy do śledzenia meczu online