Arka Gdynia - Bytovia Bytów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
Bytovia Bytów
1 : 0

Steinbors - Socha, Sobieraj, Marcjanik, Marciniak (74' Zjawiński) - Łukasiewicz (67' Sambea), Hofbauer, Siemaszko (78' Szwoch), Bożok, Marcus - Abbott
Bieszczad - K.Bąk, Cseh, Opalacz, Wilczyński (79' J.Bąk) - Poczobut, Mandrysz, Klichowicz, Kamiński, Wacławczyk (72' Wróbel) - Surdykowski

Hofbauer (76.)

Szwoch (88.) żółta kartka
Steinbors (90+3.) żółta kartka
Poczobut (60.) żółta kartka
Wróbel (85.) żółta kartka

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Bytovia Bytów

Chciałbym Państwu ogromnie podziękować za wspólne przeżywanie emocji.

W najlepszej czwórce mamy już dwa zespoły, które grają na co dzień w Ekstraklasie. Jutro czekają na nas kolejne starcia.

Klub z Gdyni dzisiaj dużo bardziej zdeterminowany do strzelenia gola. Pierwszoligowiec dzielnie się bronił, ale jedno dośrodkowanie Da Silvy, a potem efektowna główka w wykonaniu Hofbauera, zabrały nadzieje na sukces w rozgrywkach.

ARKA GDYNIA W PÓŁFINALE PUCHARU POLSKI!

90+3'
żółta kartka Zbyt długo futbolówkę ze swojej strefy wybijał, a raczej przymierzał się do wybicia. Żółta kartka w kierunku bramkarza.

90+2'
Kamiński z faulem. Arka Gdynia dała się zepchnąć do bardzo głębokiej defensywy.

90+2'
Chaos po wyrzucie piłki z autu przez zawodnika gości.

90+1'
Desperacka walka o piłkę w realizacji przyjezdnych.

89'
Mateusz Szwoch na pozycji spalonej. Sędzia dorzucił trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
Trudy związane z szybkością spotkania odczuwają piłkarze. Przez moment, na placu gry leżał Bożok.

88'
żółta kartka Parę minut gry, i Szwoch z kartką. Pomocnik nie dał rywalom wyjść z atakiem.

87'
Faul w boju o piłkę z dośrodkowania z rzutu wolnego. Przewinił zawodnik z Bytowa.

87'
Szwoch kopnięty w piętę. Rzut wolny dla Bytovii.

85'
Rzuchowski miał setkę! Świeżo wprowadzony piłkarz zbyt nerwowo tuż pod polem karnym przeciwnika! Silny strzał zza szesnastki powędrował wysoko nad bramką.

84'
żółta kartka Tomasz Wróbel obejrzał żółty kartonik. Kara za uderzenie rywala.

83'
Tomasz Kafarski przygotował zmianę: Rzuchowski za Poczobuta.

82'
Piłkarze Nicińskiego stają się jak mogą, by uciec z piłką najdalej od własnego pola karnego.

80'
Poczobut ofiarą nieczystego ataku ze strony Sambea.

79'
Zmiana również u rywali. Jakub Bąk za Wilczyńskiego.

78'
Mateusz Szwoch wydelegowany na plac gry, zszedł Siemaszko.

77'
W tej chwili role się odwróciły. Pierwszoligowiec musi się martwić o gole, bo aktualnie przy takim rezultacie, w 1/2 finale PP jest Arka Gdynia.

76'
Goool! Hofbauer! Austriak popisał się kapitalnym strzałem głową! Piłka odbiła się od poprzeczki, a następnie przekroczyła linię bramkową. Asystował Da Silva.

74'
Dariusz Zjawiński ma pomóc swojemu klubowi w gonieniu wyniku. Na ławkę wylądował Adam Marciniak.

73'
Steinbors pewnie przejął zbyt głębokie wgranie futbolówki od rzutu wolnego.

72'
Zmiana dokonana przez Tomasza Kafarskiego. Kamil Wacławczyk zdjęty z boiska, a na ostatnie minuty wpuszczony został Tomasz Wróbel.

71'
Faul w środku pola. Hofbauer chciał ratować sytuację po nieudolnym podaniu od Marcusa Da Silvy.

70'
Paweł Abbott niecelnie. Napastnik poprawnie przyjął piłkę na klatkę piersiową, ale już uderzenie z pół obrotu nie okazało się jakoś skuteczne.

69'

67'
Arka z pierwszą zmianą. Łukasiewicza na boisko zmienił Sambea.

66'
Hofbauer po raz kolejny skorzystał z cierpliwości Tomasza Musiała. Za swój faul w ofensywie nie obejrzał żółtej kartki.

66'

64'
Bytovia mogła dobić rywala! Rajd z piłką wykonał Klichowicz, po czym prostopadłym podaniem szukał Kamińskiego, jednak grę świetnie w odpowiednim czasie odczytał wracający obrońca.

62'
Da Silva zagrał z krawędzi pola karnego gości. Brazylijczyk dograł, ale sekundę później pojawił się gwizdek arbitra, który sygnalizował fakt, że Silva wraz z piłką przekroczył linię końcową.

61'
Udało się udaremnić atak gdynian. Para stoperów przyjezdnych dobrze przecięło tor lotu piłki po centrze z prawej flanki boiska.

60'
żółta kartka Żółta kartka dla Poczobuta. Sędzia wrócił do wcześniejszego przewinienia, a chwilę później oglądaliśmy niecelną próbę w realizacji Marcusa.

58'
Soczyste huknięcie z daleka oddał Surdykowski. Uderzenie nie sprawiło wiele problemów Steinborsowi, który stał w miejscu, gdzie była posyłana futbolówka.

57'
Gdynianom się śpieszy. Czasem aż za bardzo, ponieważ popełniają nieprzemyślane faule.

55'
Adam Marciniak nie popisał się, posyłając wrzutkę z lewego sektora boiska. Przeciągnięte dośrodkowanie z pewnością wyłapał Bieszczad.

54'
Groźnie bita piłka z prawego skrzydła przez pomocnika Bytovii Bytów. Niezbyt efektownie zagrożenie zostało oddalone przez Marcjanika.

52'
Ostry wślizg zaprezentował Poczobut. Tomasz Musiał wystawiany na coraz cięższe próby.

50'
Nerwowo na boisko. Starcie Łukasiewicza z Bąkiem wygenerowało dosyć napiętą atmosferę. Rzut wolny dla gospodarzy.

49'
Aut dla gości. Decyzja Tomasza Musiała wzbudziła ogromną złość w szeregach Arki Gdynia.

47'
Bieszczad wybitnie zainterweniował na przedpolu! Goalkeeper w ostatnim momencie uprzedził Siemaszkę, który próbował przejąć prostopadłe zagranie. Bramkarz w momencie robinsonady, nadział się na przypadkowy atak.

46'
Druga odsłona została rozpoczęta przez oba kluby w tych samych składach personalnych.

46'
Gramy dalej!

Zgonie z oczekiwaniami do śmiałych ataków przystępowali zawodnicy Arki Gdynia. Goście po ładnym strzale Klichowicza z dystansu, to raczej skupieni w działaniach defensywnych.
Obecny rezultat promuje klub z I Ligi.

KONIEC I POŁOWY SPOTKANIA!

45'
Kibice gwiżdżą, bo Arce przysługiwał rzut rożny. Hofbauer został powstrzymany w okolicach pola karnego.

44'
Da Silva ładnie wypracował sobie miejsce do oddania strzału z głębi szesnastki. Efektowne kopnięcie jednak nie miało okazji zagrozić spokoju Bieszczada.

42'
Krzysztof Bąk skutecznie zaasekurował Siemaszkę, który składał się do bardzo efektownej przewrotki. Sędzia zasygnalizował faul w wykonaniu strzelającego.

41'
Gorąca atmosfera na placu gry. Obie ekipy nie odpuszczają ani centymetra boiska.

39'
Klichowicz ponownie przymierzał za szesnastki przeciwników. W porę jego plany pokrzyżowali defensorzy.

38'
Czas goni klub z województwa pomorskiego. Hofbauer niecelnie podawał w kierunku Pawła Abbotta. Akcja ofensywa miała szanse na powodzenie.

36'
Cseh w niedozwolony sposób próbował wywalczyć sobie miejsce w bliskiej strefie od bramki Steinborsa. Złamania regulaminu w jego realizacji dopatrzył się Pan Tomasz Musiał.

35'
Przekroczenia przepisów w polu karnym Bytowa dopatrzył się zespół sędziowski. Chodziło chyba o faul na interweniującym Bieszczadzie.

34'
W poczynaniach gospodarzy widać dużą determinację.

32'
Da Silva ofiarą taktycznego przewinienia. Zawodnik beniaminka Ekstraklasy usiłował w efektowny sposób przedrzeć się przez obronę.

31'
Gra przerwana. Tomasz Musiał wysłał ostrą słowną reprymendę w kierunku faulującego Hofbauera.

29'
Hofbauer próbował odpowiedzieć na strzał Mandrysza. Austriak uderzał z podobnej odległości, ale kropnięcie również w żaden sposób nie napsuło krwi bramkarzowi.

28'
Mamy naprawdę otwarte widowisko. Groźną próbę zza pola karnego zaliczył Mandrysz. Piłka poleciała blisko lewego słupka bramki Steiborsa.

27'
Opałacz zmarnował dobrze rokującą się kontrę! Zawodnik za mocno posłał piłkę z lewego sektora boiska. Na dotarcie do futbolówki szans nie miał Surdykowski.

26'
Da Silva został skutecznie zatrzymany. Zawodnik z Brazylii po raz kolejny wybrał indywidualne rozwiązanie akcji.

24'
Klichowicz znów optymistycznie w polu karnym Gdyni. Silne uderzenie z podbitej piłki, poszybowało na którąś z trybun stadionu.

22'
Marcus Da Silva ponownie zaangażowany! Brazylijczyk z naprawdę ostrego kąta oddał strzał na bramkę wysuniętego Bieszczada. Indywidualna akcja nie przyniosła efektu - piłka powędrowała w boczą siatkę bramki.

21'
Marcus Da Silva zbyt głęboko zagrał z prawego sektora boiska. Bramkarz, Andrzej Bieszczad, bez problemu przytulił futbolówkę.

19'
Bożok czysto zatrzymał Wilczyńskiego. Gracz gości nie mógł pogodzić się z porażką, w wyniku czego zatrzymał rywala. Sędzia Musiał mógł pokazać kartonik.

18'
Podopieczni Grzegorza Nicińskiego nie marnują czasu. Każda minuta oddala ich od awansu do najlepszej czwórki aktualnej edycji Pucharu Polski.

16'
Soczyście z rzutu wolnego piłkę kopnął Hofbauer! Dobry strzał wypiąstkował Bieszczad, który stał w samym środku swojej bramki.

15'
Krzysztof Bąk sfaulował rywala blisko swojego pola karnego. Arka Gdynia stanie przed dużą szansą.

15'
Bożok ucierpiał po nieprzepisowej interwencji Wilczyńskiego w powietrzu. Musiało zostać odgwizdane przewinienie.

14'
Głośny doping na stadionie w Gdyni.

12'
Dobra kontra gospodarzy! Abbott z bliskiej odległości od bramki Bieszczada, kopnął futbolówkę bardzo wysoko! Pozycja idealna do strzelenia gola, a na uwagę zasłużyło dogranie z lewego skrzydła.

12'
Piłka z rzutu wolnego kopnięta wprost na głowę zawodnika Arki.

11'
Surdykowski wzięty w kleszcze. Bytovia ma stały fragment gry z dosyć niezłej lokalizacji.

10'
Miroslav Bożok trochę za wcześniej zakończył akcję ofensywną swojego zespołu. Zbyt szybko zostało oddane uderzenie z dystansu. Pewny chwyt futbolówki zaprezentował Bieszczad.

9'
Kibice z Gdyni liczą na rehabilitację ze strony swoich piłkarzy, którzy w ostatnią sobotę srogo przegrali na wyjeździe z Wisłą Kraków (5:1).

7'
Paweł Abbott musiał obejść się smakiem, po tym jak futbolówkę w jego kierunku zgarnął Andrzej Bieszczad.

6'
Kolejne uderzenie na bramkę w wykonaniu gości. Z dalszej odległości próbował Sobieraj, ale pewnie piłkę zatrzymał blok obronny.

4'
Rafał Siemaszko zdecydowanie przeciągnął centrę z prawego skrzydła boiska. Bramkarz Drutexu wraz ze swoim obrońcą pozwolił na to, aby futbolówka opuściła boisko.

2'
Szybka reakcja Arki! Bożok z dosyć ostrego kąta próbował strzelać na niemal pustą bramkę! W ostatnim momencie ofiarną interwencją na linii popisał się obrońca przyjezdnych.

1'
Ależ sytuacja dla Bytovii! Fenomenalny strzał w wykonaniu Klichowicza! Piłka powędrowała w lewy słupek bramki.

*'
Gra zaczęta!

*'
Minuta ciszy poświęcona ofiarom katastrofy w Kolumbii.

*'

*'
Bytovia Bytów podobnie jak wcześniej grająca Puszcza Niepołomica zakończyła mecze ligowe w tym roku. Podopieczni Tomasza Kafarskiego po 19.kolejkach na zapleczu LOTTO Ekstraklasy plasują się na jedenastym miejscu, gromadząc dwadzieścia cztery oczka.

*'
To godność arbitra prowadzącego nadchodzące zawody już znamy

*'
Klub z Gdyni w pierwszym pojedynku poległ 1:2.

*'
Dobry wieczór Państwu. Przed nami kolejne rewanżowe starcie w 1/4 finału Pucharu Polski. Arka Gdynia na własnym stadionie spróbuje odrobić straty w boju z Bytovią Bytów.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Bytovia Bytów, to zapraszamy do śledzenia meczu online