Wisła Kraków - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 4

Załuska – Jović, Żemło, Uryga, Mójta – Mączyński, Popović (60' Bartosz) – Boguski (80' Drzazga), Brlek, Małecki – Brożek (71' Zachara)
Burić – Kędziora, Bednarek, L.Nielsen, Kadar – Tetteh, Gajos – Makuszewski, Majewski, Jevtić (69' Jóźwiak) – Robak (76' Kownacki)

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Lech Poznań

Chciałbym Państwu podziękować za wspólnie spędzony czas.

Lech Poznań ostatnim półfinalistą Pucharu Polski. Świetna gra w pierwszej połowie okazała się kluczowa do sukcesu.
Wisła Kraków w tej edycji pokazała się z bardzo dobrej strony.

KONIEC SPOTKANIA!

90+3'
żółta kartka Kartki posypały się na kilka stron... Kędziora oraz Małecki.

90+2'
Kownacki powalony na murawę przez Jovicia.

90'
Trzy minuty dorzucone przez arbitra głównego.

88'
Krzysztof Mączyński groźnie wrzucił futbolówkę ze stałego fragmentu gry. Piłkę w bramce próbował ulokować Uryga, jednak w finalnym efekcie, przeniósł ją nad poprzeczką.

87'
Gra przerwana. Rzut wolny dla Wisły Kraków, bo Jóźwiak w nieprzepisowy sposób zatrzymał przeciwnika.

85'
Limit zmian wykorzystany po obu stronach barykady. Na ostatnie minuty na boisko został wpuszczony Dudka, a miejsce udostępnił mu Gajos.

84'
Atak pozycyjny stosują gracze trenera Bjelicy.

82'
2:4! Trzy podania wystarczyła, aby rozmontować blok defensywny gospodarzy. Kadar do Jóźwiaka, a ten dograł na nogę Majewskiego, który z dobrej odległości wpakował piłkę w bramce.

80'
Ostatnia zmiana w składzie Wisły. Krzysztof Drzazga w miejsce Rafała Boguskiego.

79'
żółta kartka Następny piłkarz upomniany kartką przez Pawła Raczkowskiego. Tym piłkarzem był Żemło.

78'
Jan Bednarek z niebezpiecznym kiksem! Piłka po jego dotknięciu powędrowała w boczą siatkę bramki Buricia.

76'
Dawid Kownacki zameldował się już na płycie boiska, a na ławkę rezerwy trafił Marcin Robak, strzelec pierwszego gola w tym widowisku.

74'
Zawody zaczynają się coraz brzydziej przedstawiać. Kolejny raz na przewinieniu został złapany Maciej Makuszewski.

72'
Makuszewski wykonał zdecydowany wślizg w nogi Bartosza. Paweł Raczkowi wykazał się bardzo dobrotliwy, nie pokazując bocznemu pomocnikowi żółtej kartki.

71'
Na wymianę napastników zdecydował się Kazimierz Kmiecik. Zachara za Brożka.

70'
Robak dośrodkował futbolówkę z lewej flanki, ale jednak zrobił to już za linią. Od sześciu metrów grę rozpocznie Łukasz Załuska.

69'
Jest reakcja sztabu szkoleniowego Lecha Poznań. Jevtić został zastąpiony przez Jóźwiaka.

68'
Rafał Boguski z okolic pola karnego próbował zaskoczyć Buricia. Napastnik minimalnie się pomylił. Chwilę wcześniej, błąd komunikacyjny popełnił Burić ze swoim obrońcą.

67'
Gospodarze znowu aktywni w ofensywie! Korner.

65'
2:3! Emocje znowu wróciły! Patryk Małecki w polu karnym rywala dopadł do bezpańskiej piłki, i z ogromnie bliskiej odległości, wpakował ją w prawym, dolnym rogu bramki!

63'
Przyjezdni z inicjatywą. Korzystny rezultat sprawia, że mogą w bardzo spokojnym tempie operować futbolówką.

62'
Tomasz Kędziora przekroczył zasady. Stały fragment gry dla krakowian.

60'
Doczekaliśmy się pierwszej korekty w tym spotkaniu. Jakub Bartosz dał zmianę za Denisa Popovicia.

59'
Darko Jevtić w bajeczny sposób wywalczył sobie miejsce do uderzenia w polu karnym krakowian. Szarża kapitalna, ale strzał beznadziejny. Szwajcarowi w ostatniej chwili zeszła futbolówka z nogi.

58'
Rzut rożny dla Poznania. Gospodarze reklamowali fakt, że piłkarz gości przekroczył linię końcową boiska.

57'
czerwona kartka Wisła Kraków w osłabieniu! Adam Mójta obejrzał drugą żółtą kartkę! Obrońca nie nadążył za szybko biegnącym Makuszewskim.

56'
żółta kartka Tetteh się doigrał... Defensywnym pomocnik z całą premedytacją zahaczył uciekającego Pawła Brożka.

55'
Asystę przy bramce Brleka miał Jan Bednarek, który nieudolnie zagrywał piłkę głową do swojego bramkarza.

53'
"Białej Gwieździe" do awansu do półfinału potrzebne są trzy gole.

51'
1:3! Brlek! Pomocnik dopadł do prostopadłego zagrania, a potem w świetnym położeniu, umieścił piłkę w prawym sektorze bramki Lecha.

50'
Sędzia Raczkowski dopatrzył się zagrania piłki ręką przez Robaka. Jego koledzy oczekiwali innej decyzji - rzutu wolnego dla gości.

49'
Jović bardzo sprytnie ograł Kadara na lewej stronie boiska. Boczny obrońca dośrodkował, ale piłkę szybko przechwycił jeden z rywali w polu karnym Buricia.

48'
Pozycja spalona Marcina Robaka. Napastnik "Kolejorza" minimalnie za szybko wszedł w akcję.

47'
Oba sztaby szkoleniowe uznały, że jest jeszcze trochę za wcześnie na dokonywanie zmian w składach.

46'
Czas na drugą odsłonę!

Lech Poznań jest już jedną nogą w najlepszej czwórce aktualnej edycji Pucharu Polski. Wybitne zawody jak na razie rozgrywa Darko Jevtić. Szwajcar jest playmakerem z pierwszego zdarzenia.
Wisła Kraków musi zagrać chyba najlepszą drugą połowę w całej swojej historii, aby spróbować wywalczyć awans do następnej rundy.

KONIEC I POŁOWY MECZU!

45'
O jedną minutę przedłużono pierwszą odsłonę.

44'
Marcin Robak w genialnym stylu zatrzymany przez Załuskę! Napastnik nie zdołał umieścić piłki pod nogami wychodzącego dobrze bramkarza.

44'
Popović wgrał futbolówkę od rzutu wolnego. Zagranie okazało się zbyt głębokie, aby któryś z kolegów zamknął podanie.

43'
Podopieczni Kazimierza Kmiecika bez konceptu na przedarcie się przez strefę obronną przeciwnika.

41'
Petar Brlek spróbował swojego szczęścia z kilkudziesięciu metrów od bramki! Brawa za podjęcie jakże odważnej decyzji, ale piłka poleciała bardzo wysoko nad poprzeczką.

40'
Brlek autorem spóźnionego wejściem wślizgiem.

38'
0:3! Niewiarygodne! Jevtić wygrał rywalizację biegową z obrońcą, a następnie wyszedł na sytuację sam na sam z bramkarzem, któremu nie dał wielkich szans! Płaskie uderzenie z bliskiej odległości znalazło drogę do bramki.

37'
Niepewnie Burić na przedpolu. Bośniacki bramkarz reklamował faul w swojej strefie.

36'
Rafał Boguski zbyt słabo wgrał piłkę z lewej flanki. Na rzut rożny piłkę wybił Nielsen.

35'

33'
Nielsen z bólem. Duńczyk bardzo niefortunnie upadł po starciu powietrznym z Joviciem.

32'
żółta kartka Denis Popović kolejnym zawodnikiem krakowskiego klubu, który dzisiaj może legitymować się żółtą kartką.

31'
Faul w wykonaniu Macieja Gajosa.

29'
Bramka Makuszewskiego oznacza, że w tym pojedynku dogrywki mieć nie będziemy.

28'
0:2! Makuszewski! Fenomenalna asysta Jevticia, który popisał się świetnym przeglądem pola, podając na wolne pole do swojego skrzydłowego! Ten z paru metrów nie dał szans bramkarzowi.

27'
żółta kartka Adam Mójta musiał obejrzeć żółty kartonik. Maciej Makuszewski bez pardonu potraktowany przez przeciwnika. Interweniować u sędziego próbował sztab szkoleniowy "Białej Gwiazdy".

25'
żółta kartka Krzysztof Mączyński został ukarany żółtą kartką. Sędzia uznał, że nadgorliwa dyskusja musiała zostać doceniona.

25'
Jest sygnalizacja arbitra. Rafał Boguski nieczysto atakowany przez Nielsena.

24'
Mączyński w ostrym starciu z Tettehem. Polski zawodnik miał pretensje o to, że rywal nieprawidłowo grał w powietrzu.

23'
Piłkarze Bjelicy dążą do wyrównania. Drugi gol dla Lecha Poznań sprawiłby, że Wisła Kraków do awansu potrzebowałaby trzech trafień.

21'
0:1! Marcin Robak znowu niezawodny! Soczysty strzał w prawy, dolny róg bramki Załuski. Bramkarz powędrował w lewy sektor.

20'
RZUT KARNY DLA GOŚCI! Majewski dał się sfaulować Joviciowi. Genialnie prostopadłym podaniem partnera obsłużył Kadar.

19'

18'
Koledzy ciągle szukają Marcina Robaka. Były napastnik Pogoni Szczecin, robi ogromne zamieszanie.

16'
Oba zespoły w ubiegły weekend pewnie wygrywały w meczach ligowych. Wisła Kraków u siebie rozgromiła Arkę Gdynia (51:), a Lech Poznań nie dał szans na wyjeździe Zagłębiu Lubin (3:0).

15'
Gra przerwana. Rafał Boguski przewinił w szesnastce gości. Jego ekipa miała rzut wolny.

13'
Nieporozumienie w szeregu obronnym przyjezdnych! Paweł Brożek był ogromnie bliski przejęcia futbolówki, którą zbyt krótko zagrał Bednarek. Burić uratował sytuację, genialnie uprzedzając snajpera.

12'
Gwizdek sędziego. Patryk Małecki zdecydowanie za ostro w starciu z Maciejem Gajosem.

10'
Niebezpiecznie pod bramką Załuski. Nielsen bliski skutecznego zagrania głową. Obrońcy Lecha Poznań nie udało się jednak sfinalizować sytuacji.

9'
Rzut rożny dla Poznania. Powstrzymane uderzenie piłki przez Macieja Gajosa.

8'
Makuszewski ofiarą faulu taktycznego.

6'
Maciej Makuszewski podjął trud z dystansu. Skrzydłowy koszmarnie skiksował zza pola karnego. Futbolówka powędrowała bardzo daleko od światła bramki.

5'
Gospodarze coraz bardziej groźniejsi w ofensywie. Najpierw z dystansu został zablokowany Brlek, a następnie dogrywać z lewego skrzydła próbował Patryk Małecki.

4'
Łukasz Załuska zaliczył skuteczne wyjście z bramki. Pewny chwyt futbolówki, którą zagrał rywal ze stałego fragmentu gry.

3'
Marcin Robak został nadepnięty na stopę. Rzut wolny dla jego drużyny.

2'
Jasmin Burić dobrze wyszedł na przedpole. Paweł Brożek miał szanse na dotarcie do prostopadłego zagrania.

1'
Dośrodkowanie na pole karne Lecha Poznań. Najwyżej do futbolówki zagranej z lewego skrzydła wyskoczył jeden z obrońców gości.

*'

*'
Minuty ciszy poświęcona pamięci ofiar dzisiejszej katastrofy.

*'
A jak będzie dzisiaj?

*'
Szlagier tej rundy pucharowej rozgrywek poprowadzi Pan Paweł Raczkowski.

*'

*'
Ławka rezerwowa gości: Putnocky, Dudka, Gumny, Wasielewski, Jóźwiak, Formella, Kownacki

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Miśkiewicz, Żemło, Bartosz, Kujawa, Purcha, Zachara, Drzazga

*'
W tej chwili do 1/2 finału Pucharu Polski awansowały takie zespoły: Pogoń Szczecin, Arka Gdynia oraz Wigry Suwałki.

*'
W pierwszym meczu padł wynik 1:1. Przed rewanżem w troszeczkę lepszej sytuacji znajduje się "Biała Gwiazda", która na wyjeździe zdołała zdobyć gola.

*'
Dobry wieczór Państwu! Czas na wyłonienie ostatniego półfinalisty aktualnie rozgrywanej edycji Pucharu Polski! Wisła Kraków zmierzy się z Lechem Poznań.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online