Legia Warszawa - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
2 : 2

Malarz - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan, Broź - Moulin, Jodłowiec - Hamalainen, Odjidja, Kucharczyk - Nikolić (64' Prijović)
Kiełpin - Stępiński, Bozić, Sielewski, Stefańczyk (65' Sylwestrzak) - Rogalski, Furman - Reca, Krivets (64' Iliev), Wlazło - Kante

Nikolić (11.)
Hamalainen (57.)
Furman (62.)
Sylwestrzak (77.)

Stefańczyk (12.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Wisła Płock

Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo i zapraszamy na kolejne relacje live.

Legia Warszawa tylko z punktem! Wisła Płock pokazała ogromny charakter, doprowadzając do wyrównania w tym starciu. Wielkie brawa należą się Marcinowi Kaczmarkowi, który przeprowadził kapitalne zmiany w składzie.
Przed Mistrzem Polski czeka arcyważne starcie ze Sportingiem Lizbona.

KONIEC SPOTKANIA!

90+3'
Jose Kante znowu zawiódł swoich kibiców. Miał piłkę meczową. Zamiast do wyłożenia futbolówki lepiej ustawionym kolegom, to ten sam próbował zaskoczyć Malarza. Piłka powędrowała daleko od bramki.

90+2'
Była szansa, była... Moulin dostał okazję z rzutu wolnego. Francuz miał niezłą odległość na zdobycie gola, albo przynajmniej zagrożenie. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką, a pomocnik starał się z 23,5 metrów.

90'
Strefa czasu doliczonego. Arbiter główny dodał trzy minuty.

89'
Rzeźniczak zaprezentował przepiękny wślizg. Doświadczony obrońca zażegnał niebezpieczeństwo na wysokości pola karnego.

89'
Gospodarze desperacko próbują zdobyć gola, który dałby im trzy punkty.

87'

85'
Kazaishvili na murawie.

84'
Mogli to lepiej rozegrać piłkarze Jacka Magiery... Prijović nie błysnął przeglądem pola, bo powinien wystawić piłkę Kucharczykowi, który znajdował się bez krycia. Zamiast tego, to dograł na lewe skrzydło.

82'
Seweryn Kiełpin kapitalnie popracował na przedpolu! Mało brakowało, aby do fantastycznego dośrodkowania autorstwa Bereszyńskiego, dotarł Prijović.

81'
Odjidja Ofoe czarował tuż przy polu karnym Płocka. Przeciw Belgowi w tej sytuacji ruszyło dwóch zawodników gości. Ich misja zakończyła się pełnym sukcesem.

80'

78'
Drogę do zdobycia wyrównawczej bramki otworzył Dominik Furman, fenomenalnie wykonując rzut wolny.

77'
2:2! Coś nieprawdopodobnego! Rzut wolny dla Wisły Płock dał jej gola! W ogromnym zamieszaniu najlepiej odnalazł się Kamil Sylwestrzak, który z zimną krwią dobił piłkę po interwencji Malarza.

76'
Aleksandr Prijović w swoim stylu szarżował w polu karnym rywala. Szwajcar nieźle zabrał się z futbolówką na pograniczu szesnastki, ale już finalne rozwiązanie sytuacji mogło być lepsze. Pewnie piłkę wyłapał Kiełpin.

75'
Bartosz Sielewski pokazał próbkę swoich możliwość. Pokaz umiejętności został zakończony jednak niezbyt udanym strzałem z dalszej odległości.

73'
Goście po zdobyciu kontaktowej bramki, uwierzyli w to, że z Warszawy można wyjechać z punktami. Odjidja Ofoe przekroczył regulamin, atakując Ilieva.

72'
Reca przedstawił wzburzenie. W jego opinii nie było przewinienia na Bartoszu Bereszyńskim.

70'
Pozycję spaloną zasygnalizował sędzia liniowy. Na niej schwytany został skrzydłowy Wisły Płock - Reca.

69'
Seweryn Kiełpin, w dwóch ostatnich akcjach zmuszany był do piąstkowania futbolówki. Dwukrotnie jego bramce zagrażała Legia, bijąc stałe fragmenty.

67'
Iliev o krok od tego, by zgarnąć piłkę, którą ze stałego fragmentu gry wybił Furman. Zabrakło kilku centymetrów...

65'
Zmiana. Kamil Sylwestrzak za Cezarego Stefańczyka.

64'
Prijović z oklaskami przywitany na murawie. Swoje zadanie dzisiaj wykonał Nemanja Nikolić.

62'
2:1! Furman! Przepiękne huknięcie z dystansu zaczarowało kibiców zgromadzonych w Warszawie! Piłka powędrowała w lewe okno bramki Malarza!

60'
Krivets zdecydował się na indywidualne kończenie akcji z dosyć ostrego kąta. Pomocnik miał jeszcze sposobność na podanie do środka pola karnego, ale zamiast tego, to obejrzeliśmy soczysty strzał, który znakomicie na korner odbił Arkadiusz Malarz.

59'
Michał Pazdan doskonale wyjaśnił sytuację, bo niezbyt dobrym zachowaniu Jodłowca w centralnej części boiska. Defensywny pomocnik zbyt długo zwlekał z decyzją związaną z rozegraniem piłki.

57'
2:0! Legia po raz drugi w tym spotkaniu! Bereszyński swoim zagraniem z prawego skrzydła, umożliwił wbiegającemu Hamalainenowi, wpakować futbolówkę do bramki Kiełpina.

55'

53'
Cezary Stefańczyk dobrze popracował na prawym skrzydle boiska. Boczny obrońca Płocka sprawił, że do notatnika arbitra głównego za faul został wpisany Broź.

52'
Łukasz Broź został niefortunnie zahaczony w nogę przez jednego z przeciwników. Sędzia główny, Jarosław Przybył, nie zdecydował się na pokazanie kartonika.

50'
Ogromne zamieszanie pod bramką Kiełpina! Genialną centrą z rzutu wolnego popisał się Odjidja Ofoe. Michał Pazdan był bliski właściwego nakrycia futbolówki głową w pobliżu bramki przeciwnika.
Stały fragment został przyznany po tym, jak faulowany był Hamalainen.

49'
Hamalainen przewrócony w miejscu, z którego można spróbować bezpośrednio zagrozić bramce Kiełpina.

48'
Z moich obserwacji wynika, że obie ekipy do drugiej części gry przystąpiły w niezmienionych składach.

47'
Michał Kucharczyk z urazem. Skrzydłowy "Wojskowych" został nieczysto zaatakowany przez byłego kolegę z klubu, Dominika Furmana.

46'
Czas na drugą połowę!

W pierwszej połowie niespodzianki nie było - Legia wystąpiła w roli agresora. Zbyt bierny początek w wykonaniu graczy trenera Kaczmarka. Gol przeciw nim padł w zbyt łatwych okolicznościach.
Goście jednak pokazali, że gra ofensywna przeciw warszawskiemu klubowi istnieje, a najlepiej to przedstawiła sytuacja, którą miał Kante.

KONIEC PIERWSZEJ ODSŁONY MECZU!

45+1'
Nieudane uderzenie głową w realizacji Krivca. Z perspektywy czasu można napisać, że lepiej byłby gdyby odstąpił futbolówkę Kante, który również do niej skakał.

45'
DODATKOWY CZAS: 1 minuta

44'
Michał Pazdan na ten moment niezastąpiony w swojej strefie boiska. Stoper przerwał chyba każde zagranie z prawego skrzydła boiska. Piłkarze "Nafciarzy" co chwilę próbują mu psuć krew.

43'
Z wielkim trudem zagrożenie od własnej bramki oddalił Arkadiusz Malarz wraz ze swoimi obrońcami. Dominik Furman naprawdę bardzo dobrze wybił piłkę od stałego fragmentu gry.

41'
Piłkarze Legii mogli, a nawet powinni wykorzystać błąd rywala na swojej połowie. Nikolić z głębi szesnastki płocczan miał szansę na zaliczenie asysty, ale z tej okazji nie skorzystał, bo posłał futbolówkę tuż za plecy nadbiegającego Hamalainena.

40'
Gospodarze w przypadku wygranej w aktualnie rozgrywanego pojedynku, mogą awansować na 3.pozycję w ligowej tabeli.

39'
Michał Kucharczyk odczuł zbytnią agresję ze strony Krivca. Rzut wolny dla jego zespołu.

37'
Odjidja Ofoe przekroczył zasady. Pomocnik popełnił na zawodniku Wisły Płock. Był nim Piotr Wlazło.

35'
Arkadiusz Malarz z pełnym spokojem wyłapał strzał głową, którego autorem był Arkadiusz Reca. Ofensywny zawodnik usiłował finalizować zagranie z prawej flanki boiska.

34'
Zdecydowany wślizg zrealizował Michał Pazdan. Jego atak spowodował, że jeden z przeciwników nie zdołał dośrodkować piłki z prawego skrzydła.

33'
Oglądamy dużo przewinień taktycznych w środku pola.

31'
Wisła Płock w tym sezonie tylko jeden raz potrafiła odnieść zwycięstwo na wyjeździe. Trzy punkty udało się wywieźć z Lubina.

30'
Tak wyglądała radość po strzelonym golu!

28'
Wisła Płock miała stuprocentową okazję! A konkretnie, Kante! Hiszpan w bardzo bliskiej odległości od bramki Malarza, trafił w jego nogi! To musiała być bramka!

27'
Michał Pazdan wybił piłkę na rzut rożny.

25'
Seweryn Kiełpin w dosyć dziwnym stylu powstrzymał silne uderzenie w wykonaniu Nikolicia. Węgierski napastnik strzelał zza pola karnego. Bramkarz, najpierw, wypruł przed siebie futbolówkę, a potem ją fachowo wyłapał.

23'
Bilard w polu karnym Płocka, po wybitym rzucie wolnym. Piłka ostatecznie wleciała do rękawic Kiełpina, ale wcześniej bliski finalizacji sytuacji był Nemanja Nikolić, lecz przegrał rywalizację z obroną.

21'
Krivets nie dopadł do piłki na połowie Legionistów. Bartosz Bereszyński wykazał się dobrym blokiem.

20'
Ogromna przewaga gospodarzy w statystyce: posiadania piłki. 72%-28%

19'
Rzut rożny dla Legii. Z lewego sektora boiska celnie próbował dograć Nemanja Nikolić, ale lepszy w indywidualnym boju był obrońca Wisły Płock.

18'
Podopieczni Marcina Kaczmarka zmuszeni do grania w głębokiej defensywie.

17'

15'
Kwadrans gry już za nami. Gospodarze jak na razie detronizują rywala.

13'
Seweryn Kiełpin pewnie wyłapał futbolówkę po stałym fragmencie gry. Pewny chwyt w jego wykonaniu.

12'
żółta kartka Cezarego Stefańczyka nie ujrzymy w następnym spotkaniu ligowym. Nieudolny wślizg w opinii arbitra klasyfikował się na pokazanie kartki.

11'
Nikolić! 1:0! Węgierski napastnik popisał się fantastycznym, mierzonym zagraniem głową. Seweryn Kiełpin, bramkarz, był bez szans, kiedy piłka lądowała w prawym sektorze bramki. Broź z asystą.

9'
Legia w natarciu! Hamalainen z pierwszej piłki uderzał z okolic szesnastki płocczan. Ciekawy strzał został w odpowiednim momencie zablokowany przez defensywę.

8'
Michał Pazdan dwukrotnie wystąpił w sytuacji. Najpierw, stoper, przegrał rywalizację powietrzną z rywalem. W drugim przypadku, w momencie dośrodkowania od kolegi z klubu był na pozycji spalonej.

7'
Jose Kante nie mógł uwierzyć w werdykt sędziego. Stały fragment gry dla stołecznej drużyny. Lokalizacja naprawdę ciekawa.

6'
Michał Kucharczyk kapitalnie wypracował sobie miejsce do oddania strzału z kilkunastu metrów. Płaskie huknięcie zostało skutecznie zatrzymane przez Kiełpina.

5'
Seweryn Kiełpin już 2.minucie otrzymał szansę na wykonanie skutecznej interwencji.

4'
Bartosz Bereszyński został sfaulowany przez Arkadiusza Recę. Stały fragment gry dla gospodarzy.

2'
Jakub Rzeźniczak popełnił taktyczne przewinienie. Rzut wolny dla gości.

1'
Od początku słychać głośny doping ze strony kibiców.

*'
Gramy!

*'
Minuta ciszy poświęcona pamięci ofiar katastrofy lotniczej w Kolumbii.

*'
Czas dla kibiców Legii! Chwila na odsłuchanie hymnu gospodarzy!

*'
W rundzie jesiennej lepszą drużyną okazała się Legia Warszawa. W thrillerowskich okolicznościach udało się wygrać na wyjeździe (3:2). Trenerem "Wojskowych" w tamtym momencie był Besnik Hasi.

*'
Klub z Warszawy w zbliżającą się w środę zagra u siebie ze Sportingiem Lizbona.
Wynik tego pojedynku będzie kluczowy w kontekście kontynuowania europejskiej przygody Legii w tym sezonie.

*'
Jak to będzie dzisiaj bez niego...?

*'
Polski Związek Piłki Nożnej do prowadzenia tego spotkania wydelegował Pana Jarosława Przybyła.

*'
"Nafciarze" tkwią w poważnym ligowym dołku. Gracze Marcina Kaczmarka po raz ostatni ligowy pojedynek wygrali... 17 września 2016 roku. Udało się wtedy pokonać Pogoń Szczecin (2:0).

*'
Gospodarze chcą kontynuować jakże świetną passę. Podopieczni Jacka Magiery w pięciu ostatnich meczach ligowych odnosili zwycięstwo.
W ostatnią niedzielę udało się wygrać 4:0 na wyjeździe, ze Śląskiem Wrocław.

*'

*'

*'
Jacek Magiera, opiekun gospodarzy, dokonał paru korekt w składzie wyjściowym.

*'
Dobry wieczór Państwu! Mistrz Polski - Legia Warszawa, na własnym obiekcie podejmie beniaminka, Wisłę Płock.
Już teraz zapraszam Państwa na śledzenie naszej relacji live z tego starcia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online