Nomme Kalju - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Nomme Kalju
1 : 0

Teles - Purg (64' Tommet), Rodrigues, Barengrub, Kallaste, Wakui, Alidor, Vunk, Mool, Quinteri, Nunes (62' Kirss).
Burić - Kędziora, Wołąkiewicz, Wilusz, Henriquez - Trałka, Linetty (60' Kownacki) - Lovrencsics, Jevtić, Pawłowski - Hamalainen.

Purg (36.) żółta kartka
Vunk (47.) żółta kartka
Trałka (13.) żółta kartka
Pawłowski (78.) żółta kartka

Mecze na żywo: Nomme Kalju - Lech Poznań

90+3'
Koniec meczu. Lech Poznań przegrał w Estonii z Nomme Kalju 0:1. Lechici przeważali, ale nie wykorzystali swoich sytuacji, a gola stracili po błędzie Macieja Wilusza.

90+3'
Zamieszanie w polu karnym Nomme, ale nie ma gola.

90+2'
Kirss pada w polu karnym Lecha, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

89'
Jevtić zdecydował się na strzał. Piłka przeleciała obok bramki.

86'
Kędziora głową uderzył niecelnie.

85'
Czy Lech zdoła odrobić straty? Czasu coraz mniej.

83'
Powinno być 1:1! Kownacki głową trafił w poprzeczkę, dobijał jeszcze Hamalainen, który z trzech metrów uderzył nad bramką!!!

81'
Goool, ale nie dla Lecha! Fatalny błąd popełnił Maciej Wilusz, który stracił piłkę na wysokości własnego pola karnego i Wakui znalazł się w sytuacji sam na sam z Buriciem i wyprowadził Nomme na prowadzenie.

80'
Mocny strzał, ale niecelny Lovrencsicsa.

78'
Żółta kartka dla Szymona Pawłowskiego.

76'
Dobra akcja Lecha. Hamalainen zagrał do Kownackiego, ten uderzył lewą nogą wysoko nad bramką.

76'
Burić bez problemów łapie piłkę po kontrze Nomme.

73'
A w Tallinie cały czas przeważa Lech. Brakuje jednak klarownych sytuacji strzeleckich.

73'
Ruch Chorzów znów prowadzi z FC Vaduz. Już jest 3:2.

71'
Vunk uderzył z rzutu wolnego wysoko nad bramką.

70'

69'
Okres spokojniejszej gry.

67'
Ruch Chorzów - FC Vaduz 2:2.

65'
Czy po wejściu Kownackiego siła ofensywna Lecha wzrośnie?

64'
Tommet zastąpił Purga.

62'
Nunes zszedł z boiska, a zastąpił go Kirss.

61'
Hamalainen gra teraz jako ofensywny pomocnik, a Darko Jevtić cofnięty został do roli defensywnego pomocnika.

60'
Karol Linetty opuścił boisko, a zastąpił go Dawid Kownacki. Kasper Hamalainen będzie zatem cofnięty do środka pola.

60'
Obrońcy zablokowali słaby strzał Trałki.

59'
Zaatakowali Estończycy i Burić wyjściem z bramki musiał ratować sytuację.

56'
Jevtić dobrze zagrał do Hamalainena, ale Teles uniemożliwił oddanie groźnego strzału.

55'
Aktywny jest Szymon Pawłowski, ale jego uderzenie było niecelne.

52'
W drugiej połowie w dalszym ciągu przeważają poznaniacy.

49'
Dobra akcja Lecha, ale Teles obronił lekki strzał głową Hamalainena.

48'
Niecelny strzał Łukasza Trałki z rzutu wolnego.

47'
Vunk ukarany żółtą kartką.

46'
Obie drużyny bez zmian.

46'

'

45'
Koniec pierwszej połowy. Lech Poznań póki co remisuje z Nomme Kalju 0:0.

43'
Lovrencsics uderzył prosto w Telesa.

41'
Linetty zdecydował się na strzał z dystansu mógł zaskoczyć Telesa, ale piłka przeleciała tuż obok bramki.

41'

40'
Bardzo niecelny strzał z dystansu Estończyków.

39'
Głową uderzał Kędziora, ale nie trafił w światło bramki.

37'
Dobra akcja Lecha, ale w ostatniej fazie zabrakło celnego zagrania.

36'
Purg ukarany żółtą kartką za faul na Henriquezie.

35'
Wołąkiewicz się poślizgnął i stracił piłkę, ale dobrze sytuację naprawił Kędziora.

33'
Po rzucie rożnym dla Nomme piłkę głową wybił Łukasz Trałka.

33'
Lech ma przewagę optyczną, ale brakuje klarownych sytuacji strzeleckich. Bardzo widoczny jest brak Łukasza Teodorczyka.

30'

29'
Po chwilowym naporze Nomme Kalju to Lech Poznań znów gra lepiej.

29'

27'
Ładny strzał Szymona Pawłowskiego i z trudem interweniował Teles. Było groźnie.

27'
Pawłowski dośrodkował w pole karne, ale bez problemów piłkę łapie Teles.

25'
Alidor uprzedził Jevticia i będzie rzut rożny dla Lecha.

24'

24'
Okres lepszej gry Nomme Kalju.

23'
Rodrigues uderzył z pola karnego, ale niecelnie.

22'
Spore zamieszanie w polu karnym. Piłka trafia pod nogi Felipie Nunesa, ten groźnie uderzył i świetną interwencją popisał się Jasmin Burić.

21'
Po zagraniu z rzutu wolnego piłka ląduje w rękach Telesa.

20'
Znów meldujemy się w Gliwicach - Ruch prowadzi z Vaduz 2:1.

19'
Jeden z nielicznych ataków gospodarzy, ale Kędziora wybija piłkę na rzut rożny.

18'
Ruch Chorzów doprowadził do wyrównania.

17'
Kędziora dośrodkował do Hamalainena, ten starł się z obrońcami, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

16'
Tymczasem Ruch Chorzów przegrywa z FC Vaduz 0:1.

14'
Fatalne dośrodkowanie Estończyków z rzutu wolnego.

13'
Żółta kartka dla Łukasza Trałki.

13'
Aktywny jest dziś Lovrencsics. Tym razem zagrywał do Hamalainena, mogło być groźnie, ale defensywa w ostatniej chwili zapobiegła niebezpieczeństwu.

12'
Poznaniacy od początku narzucili swój styl gry i nie pozwalają rywalowi na zbyt wiele.

10'

9'
Lovrencsics próbował strzelać głową i znów piłka w rękach Telesa.

9'

8'
Gergo Lovrencsics odebrał piłkę i zdecydował się na strzał, ale znów broni Teles.

7'
W Lechu oficjalnie debiutują Maciej Wilusz i Darko Jevtić.

6'
Ładna i szybka akcja poznaniaków zakończona celnym strzałem Pawłowskiego. Na posterunku jednak bramkarz Nomme.

5'
Lovrencsics zagrywał w pole karne, ale zabrakło tam któregoś z lechitów i piłka trafiła w ręce bramkarza.

4'
Na trybunach zasiadło około tysiąca kibiców, w tym z 300 poznaniaków.

3'

2'
Po dośrodkowaniu Jevticia głową nad poprzeczką uderzał Lovrencsics.

1'

'
Piłkarze wyszli już na murawę. Za chwilę początek spotkania.

'

'
Niestety żadna telewizja ani polska, ani estońska nie transmitują tego meczu. Transmisji nie ma również w internecie, dlatego zachęcamy do pozostania na naszej tekstowej relacji LIVE.

'
Początek meczu o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Nomme Kalju - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online