Jagiellonia Białystok - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Kelemen - Grzyb, Runje, Guti, Tomasik - Góralski, Romanchuk - Frankowski, Świderski (76' Klimala), Khomchenovsky - Cernych.
Putnocky – Kędziora, Bednarek, Arajuuri, Kadar – Trałka, Gajos – Makuszewski (39' Jóźwiak), Majewski (80' Pawłowski), Jevtić – Kownacki (68' Robak)

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji live i już w tej chwili zachęcamy do śledzenia naszych kolejnych relacji.

Jagiellonia Białystok wraca na fotel ligowej tabeli, przy okazji strącając z niego Lechię Gdańsk. W dzisiejszym spotkaniu kluczową rolę odegrała konsekwencja w działaniu.
Lech Poznań będzie musiał od nowa budować korzystną passę w rozgrywkach.

90+7'
KONIEC SPOTKANIA!

90+6'
Desperackie ataki gości. Byle do przodu... Liczne wrzutki na szesnastkę Kelemena.

90+5'
Klimala miał piłkę meczową! Zmiennik Świderskiego kończył szybko rozegraną akcję swojego zespołu. Uderzenie z okolic pola karnego powędrowało wysoko nad poprzeczką bramki.

90+4'
Marcin Robak nie zdołał wygrać z dwoma rywalami. Snajper starał się zacentrować z lewego skrzydła boiska.

90+2'
żółta kartka Arajuuri nie patyczkował się z biegnącym blisko rywalem. Decyzja o żółtej kartce była właściwa.

90+1'
Z ostrego kąta pomylił się zawodnik Jagiellonii Białystok.

90'
Z racji licznych przerw, sędzia, dorzucił siedem minut.

89'
Cernych na pozycji spalonej.

89'
Nerwowo na stadionie... Za chwilę się dowiemy, jaki dodatek minutowy dorzuci sędzia.

88'
Sztab szkoleniowy Jagiellonii ma jeszcze do dyspozycji dwie zmiany.

86'
Marcin Robak zdecydowanie przesadził z agresją w polu karnym Białegostoku. Runje powalony na murawę przez snajpera Lecha Poznań.

85'
Przepychanka na boisku. Arbiter główny przyznał rzut wolny ekipie z Poznania.

84'
Jóźwiak próbował na przebój przedrzeć się w pole karne gospodarzy. W czasie boju, sędzia dostrzegł przewinienie w jego realizacji.

83'
Tomasik bardzo niecelnie z dalszej odległości. Ale i tak brawa za odwagę i pomysł.

81'
Kelemen po raz kolejny został zmuszony do bardzo poważnej interwencji! Kapitalną sytuację na doprowadzenie do remisu otrzymał Marcin Robak, ale w ostatecznym starciu przegrał z bramkarzem!

80'
Szymon Pawłowski na ratunek Lecha Poznań! Radosław Majewski odbiera podziękowania za swoją grę!

79'
Putnocky czujny w swojej strefie. Pewny chwyt futbolówki po wrzutce Tomasika. Ten dogrywał z lewego skrzydła boiska.

78'
Kelemen pokazał ogromny kunszt bramkarski! Goalkeeper w fantastycznym stylu zatrzymał silny strzał Majewskiego zza pola karnego! Dobre piąstkowanie na linii.

76'
Zmiana w szeregach Jagiellonii. Klimala w miejsce Świderskiego.

75'
Ostatni kwadrans gry przed nami!

73'
Jeśli przyjezdni chcą wywieźć punkty z Białegostoku, to muszą się dużo bardziej zaangażować w ofensywie.

71'
Piłka w grze!

69'

68'
Trener Bjelica również podziela mój pogląd. Dawid Kownacki został zdjęty z murawy, a w jego miejsce Marcin Robak.

67'
Marcin Robak jest zawodnikiem, który by się w tej chwili przydał poznańskiej ekipy.

66'

65'
Pirotechnika daje o sobie znać. Gra została na chwilę przerwana.

63'
2:1! Gol dla Jagiellonii! Rzut wolny zaskoczył cały blok obronny gości! Cernych z dosyć trudnej pozycji ulokował futbolówkę tuż przy lewym słupku bramki. Nie popisał się Putnocky, ponieważ piłka powędrowała w miejsce, gdzie był ustawiony.

61'
żółta kartka Jestem winny Państwu informację, że Tamas Kadar kilka minut wcześniej został upomniany żółtą kartką. Chodziło o przewinienie taktyczne.

60'
Jeden z piłkarzy "Jagi" przewrócił się w polu karnym "Kolejorza". Sędzia główny uznał, że nie podejmie ryzyka, i nie wskaże na wapno.

58'
Karol Świderski bardzo ładnie się złożył do uderzenia piłki nożycami. Ekwilibrystyczne zagranie minęło bezpiecznie światło bramki Lecha Poznań. Pomocnik próbował z piętnastego metra.

57'
Soczystą próbę z dystansu podjął Przemysław Frankowski. Silny strzał powędrował tuż obok bramki Putnocky'ego.

56'

54'
Piotr Tomasik nie wykazał się kunsztem przy stałym fragmencie gry. Zbyt krótkie dośrodkowanie od rzutu wolnego zostało pewnie wybite przez przeciwników.

52'
Frankowski wymyślił sobie, że zagra prostopadle do wbiegających kolegów na pole karne Lecha Poznań. Idea niezła, ale żaden z klubowych partnerów nie odczytał jego intencji. Piłkę przejęli rywale.

50'
Darko Jevtić nieczysto powstrzymywał rywala. Szwajcar popełnił faul w ofensywie.

49'
Świderski nieprzepisowo zatrzymany w pobliżu centralnej części boiska. Rzut wolny dla gospodarzy.

47'
Jacek Góralski został sfaulowany w okolicach środkowej strefy boiska.

46'
Michał Probierz odesłany na trybuny! Szkoleniowiec Jagiellonii już w pierwszej części spotkania wdawał się w liczne dyskusje z arbitrami.

46'
Druga odsłona przed nami!

Statystyki dla Państwa

45+3'

45+3'
Goool! 1:1! Arajuuri uderzał głową i źle interweniował Kelemen, który złapał piłkę tuż za linią. Sędzia uznał gola..

45+3'
Sędzia upomina Michała Probierza.

45+1'
Świderski uderzył z dystansu, ale prosto w Putnocky'ego.

42'
Świetnie rozegrali akcję gospodarze. Świderski potężnie uderzył z powietrza z pola karnego, ale kapitalnie interweniował Putnocky.

40'
Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Jevticia. Piłkę w ostatniej chwili wybił Kelemen.

39'
Jóźwiak zastąpił Makuszewskiego.

37'
Dobra akcja Jagiellonii, ale Świderski fatalnie uderzył z pola karnego.

36'
żółta kartka Świderski ukarany żółtą kartką.

34'
Niecelny strzał sprzed pola karnego Jevticia.

33'
żółta kartka Romanchuk ukarany żółtą kartką.

33'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

29'
Znów niepewnie interweniował Putnocky, który wypuścił piłkę z rąk na przedpolu.

24'
Po dośrodkowaniu Makuszewskiego niecelnie głową uderzał Majewski.

21'
Prostopadła piłka do Cernycha, ten był szybszy niż Putnocky, ale obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

18'

16'
Gol! Co za kontra Jagiellonii. Najpierw poślizgnął się Makuszewski, poszła prostopadła piłka do Świderskiego, a z bramki niepotrzebnie wyszedł Putnocky, którego minął zawodnik Jagiellonii i umieścił piłkę w pustej bramce.

14'
Okres gry w środku pola.

11'
Guti uderzał sprzed pola karnego, ale niecelnie.

7'
Lech jest stroną przeważającą.

5'
Kędziora dośrodkował w pole karne, akcję zamknął Jevtić, ale z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę.

2'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał jeden z zawodników Jagiellonii.

1'
Fatalny strzał Makuszewskiego z dystansu.

1'

'
Sędzią jest Daniel Stefański.

'
Piłkarze są już na murawie. Jeszcze tylko minuta ciszy i zacznie się mecz.

'

'
Rezerwowi Jagiellonii: Węglarz, Straus, Wasiluk, Szymonowicz, Polkowski, Szymański, Klimała.

'
Rezerwowi Lecha: Burić, L.Nielsen, Wasielewski, Tetteh, Pawłowski, Jóźwiak, Robak.

'
Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Jagiellonia jest druga, a Lech jeśli wygra awansuje na trzecią pozycję i zbliży się do białostoczan na dwa punkty. Jagiellonia ma szansę zrównać się punktami z Lechią, która wczoraj przegrała z Wisłą.

'
Mecz Jagi

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online