Ruch Chorzów - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
Arka Gdynia
1 : 2

Hrdlicka - Konczkowski, Helik, Kowalczyk, Pazio - Przybecki (46' Mazek), Surma (76' Visnakovs), Urbańczyk, Lipski, Ćwielong - Arak (46' Niezgoda)
Steinbors - Socha, Sobieraj, Marcjanik, Marciniak - Łukasiewicz, Sambea - Marcus, Hofbauer (87' Szwoch), Wojowski (80' Błąd) - Abbott (63' Zjawiński)

Lipski (48.)
Marcjanik (4.)
Marcus (19., karny)

Hofbauer (31.) żółta kartka
Sobieraj (74.) żółta kartka

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Arka Gdynia

Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji na żywo i zapraszamy na kolejne nasze sprawozdania z boisk.

Arka Gdynia zdołała wywieźć komplet punktów z Chorzowa, ale kibice gości nie mogą być zadowoleni z postawy swoich piłkarzy w drugiej odsłonie meczu.
Niekorzystna passa "Niebieskich" dalej aktualna...

KONIEC!

90+4'
Adrian Błąd zmarnował stuprocentową sytuację na gola! Pudło z dwóch metrów do niemal pustej brami! Jego szczęście polegało na tym, że Arka Gdynia wygrała, bo inaczej...

90+3'
Ofsajd Niezgody! Młody snajper świetnie się obrócił z futbolówką, a potem próbował zaskoczyć bramkarza.

90+2'
Nerwowo w szeregach Gdyni.

90'
Trzy minuty dłużej pogramy w Chorzowie!

88'
Mateusz Lipski bardzo groźnie zacentrował na pole z prawego skrzydła. Z opresji wyszedł Krzysztof Sobieraj.

87'
Ostatnia zmiana w aktualnie rozgrywanym starciu. Dominik Hofbauer zastąpiony przez Mateusza Szwocha.

86'

84'
Strzał na statystyki oddał Adam Pazio. Defensor swoim jakże sygnalizowanym uderzeniem z dystansu nie miał prawa zaskoczyć bramkarza.

83'
Tempo spotkaniu uległo regresowi. Wierzę, że obie ekipy coś jeszcze pokażą w ofensywie.

81'
Marcin Kowalczyk z urazem. Hofbauer przypadkowo kopnął w jego nogę.

80'
Wojowski na placu gry. Adrian Błąd wydelegowany na murawę przez Grzegorza Nicińskiego.

79'
Dariusz Zjawiński na pozycji spalonej. O słuszności decyzji arbitrów nie trzeba nawet dyskutować.

78'
Bardzo mało brakowało, aby Ćwielong wyrównał stan meczu! Kapitalny strzał zza pola karnego poleciał tuż obok prawego słupka bramki Arki.

76'
Kapitan Ruchu Chorzów, Łukasz Surma, opuścił plac gry. Na boisku zameldował się Visnakovs.

75'
Kwadrans gry - tyle nam zostało do końca regulaminowego czasu.

74'
żółta kartka Długo się zapowiadało na kartkę dla Sobieraja. Spóźniony wślizg mógł narobić wiele szkody Patryku Lipskiemu.

72'
Jest różnica w posiadaniu piłki. Gospodarze na ten moment zawodów mogą się cieszyć 58%.

71'
Kolejną próbę z dalszej odległości podjęli zawodnicy z pomorza. Silne huknięcie Hofbauera powędrowało bardzo daleko od światła bramki chorzowian.

69'
Ależ groźnie zapowiadała się kontra w wykonaniu gospodarzy. Mazek świetnie odnalazł się w polu karnym rywala, ale już podanie na jeden kontakt do kolegi okazało się chybione.

68'
Hofbauer popisał się niezłym rajdem na lewej flance boiska. Uderzenie z dosyć ostrego kąta powędrowało w pobliże bocznej siatki bramki Hrdlicki.

66'
Krzysztof Sobieraj efektownym zagraniem piłki głową, oddalił zagrożenie od bramki Steinborsa.

65'
Gra musiała zostać przerwana. Krzysztof Sobieraj zdecydowanie przekroczył zasady gry na własnej połowie boiska.

63'
Zmiana w składzie przyjezdnych. Dariusz Zjawiński za Pawła Abbotta.

61'

59'
Niezgoda mógł skutecznie zakończyć jakże ładną akcję swojego zespołu. Młody snajper nieczysto trafił w futbolówkę z kilkunastu metrów.

58'
Podopieczni Waldemara Fornaliki przejęli zdecydowaną inicjatywę. Przyjezdni w działaniu defensywnym.

56'
Adam Pazio oddał bardzo niecelny strzał z dystansu. Boczny obrońca posłał futbolówkę wysoko nad bramką.

54'

52'
Kowalczyk w odpowiednim momencie zaasekurował Helika. Bliski zamknięcia podania z lewego skrzydła boiska był Paweł Abbott.

51'
Ekipa z Chorzowa dużo bardziej aktywni! Bramka na 1:2 dała większą pewność siebie.

50'
Asystent sędziego podniósł chorągiewkę. Paweł Abbott na małym spalonym.

48'
1:2! Ruch Chorzów złapał kontakt! Patryk Lipski dośrodkowując piłkę od rzutu wolnego, zaskoczył Steinborsa. Brak zdecydowania okazał się tragiczny w skutkach dla gości.

47'
Faul na Ćwielongu. Tadeusz Socha został upomniany przez arbitra głównego.

46'
Niekorzystny rezultat zmusił Waldemara Fornalika do dokonania zmian w składzie. Arak zastąpiony przez Niezgodę oraz Mazek w miejsce Przybeckiego.

46'
Druga połowa gry!

Pierwsze czterdzieści pięć minut w cyfrach, liczbach...

Arka Gdynia do bólu skuteczna! Efektywność w działaniu ofensywnym dała gościom prowadzenie w pierwszej części gry.
Ruch Chorzów musi dużo bardziej dokładnie rozgrywać futbolówkę w pobliżu szesnastki rywala.

KONIEC I ODSŁONY GRY!

44'
Minuta doliczona do czasu gry w pierwszej połowie.

44'
Paweł Abbott bardzo dobrze nabiegał na centrę z prawego sektora boiska. Ładne przymierzenie się do strzału nie spowodowało, że zagranie głową mogło zagrozić bramce Hrdlicki.

43'
Lepszy fragment gry "Niebieskich". Arka skupiona na własnej połowie.

41'
Gęsto w szesnastce Gdynian... Gospodarze dążą do zdobycia bramki kontaktowej.

40'

38'
Efektowne piąstkowanie piłki w realizacji Steinborsa. Naprawdę dobra parada na przedpolu. A niebezpiecznie z rzutu wolnego futbolówkę zagrywał Lipski.

36'
Wspominałem już o złej statystyce Ruchu Chorzów u siebie, ale nie lepiej, a nawet gorzej wygląda bilans Arki na wyjeździe, ponieważ klub z województwa pomorskiego w aktualnych rozgrywkach wygrał tylko jeden raz (z Legią).

35'
Następne zagrożenie po stałym fragmencie gry w wykonaniu gości. Hofbauer niecelnie uderzył piłkę głową.

33'
Hofbauer niebezpiecznie wgrał piłkę z prawego skrzydła. Świetny powrót Helika uratował Ruch Chorzów przed możliwą utratą kolejnego gola w tym spotkaniu.

31'
żółta kartka Jest i żółta kartka w tym meczu. Hofbauer ją ujrzał za nieudolną próbę przechwytu futbolówki wślizgiem.

30'
Piłka w rękawicach bramkarza Arki Gdynia. Jego obrońca niezłym zagraniem głową przeciął tor lotu futbolówki po wyrzucie z autu.

28'

26'
Groźne wgranie piłki z lewego narożnika boiska przez zawodnika z Chorzowa. Dobrze ustawiony Marcus wyjaśnił niejasną sytuację we własnym polu karnym.

24'
Ostro... Konczkowski z czystym wślizgiem, ale sędzia postanowił, że odgwiżdże przewinienie.

22'
Zbyt głęboka centra w wykonaniu gracza przyjezdnych. Hofbauer nieudanie wrzucał z prawego skrzydła boiska.

21'
Głośne wskazówki od trenera Grzegorza Nicińskiego.

19'
0:2! Arka podwyższyła, a konkretnie zrobił to Marcus Da Silva, który pewnie wykonał jedenastkę. Spokojne uderzenie w lewy, dolny róg.

18'
RZUT KARNY DLA ARKI! Marcus przewrócony przez Araka!

16'
Ruch Chorzów w tym sezonie dwukrotnie zwycięsko schodził z własnego terytorium. Nie jest to pochlebna statystyka, ponieważ "Niebiescy" mieli osiem prób...

14'
Miłosz Przybecki bardzo dobrze na prawej flance. Zabrakło jednak lepszego dogrania, ponieważ wrzutka powędrowała wprost w rękawice Steinborsa.

13'
Surma upadł na murawę po starciu z przeciwnikiem! Sędzia dał sygnał, że doświadczony pomocnik ma szybko wstawać. Gra poszła dalej.

12'
Gratulujemy!

10'
Steinbors nieudolnie na przedpolu. Błąd bramkarza nie został jednak wykorzystany przez rywala, który zamiast próbować dośrodkowywać, to chciał iść w drybling.

8'
Zapomniałem Państwu napisać, że gola Marcjanikowi wypracował Hofbauer, który popisał się znakomitym dośrodkowaniem z rzutu rożnego.

8'
Leży zawodnik gości. Jakub Arak zbyt agresywnie zachował się w starciu powietrznym.

6'
Gwizdek sędziego. Zbigniew Dobrynin udzielił reprymendy piłkarzowi Arki Gdynia.

5'
Marcus Da Silva został odepchnięty przez interweniującego przeciwnika. Kolejny stały fragment gry.

4'
0:1! GOL! Marcjanik kapitalnie wyskoczył do wrzutki z rzutu rożnego. Soczysty strzał głową w prawy, dolny róg bramki Hrdlicki.

3'
Korner dla Arki.

1'
Szybka akcja Ruchu Chorzów na prawej flance. Miłosz Przybecki próbował dogrywać z pierwszej piłki, ale w porę jego zagranie powstrzymali obrońcy.

*'
Gramy!

*'
Tak wygląda stan rywalizacji na półmetku sezonu ligowego...

*'
Ostatnie starcie 18.kolejki LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/17, poprowadzi Pan Zbigniew Dobrynin.

*'
Chorzowianie z całą pewnością będą chcieli wziąć odwet na Arce za wysoką porażkę z rundy jesiennej, kiedy to beniaminek wygrał aż 3:0.

*'
Dane statystyczne przed tym pojedynkiem

*'
Waldemar Fornalik, opiekun "Niebieskich", zdecydował się na takie zestawienie piłkarzy

*'
Witamy Państwa serdecznie i od razu zapraszamy na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Ruch Chorzów - Arka Gdynia

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online