Legia Warszawa - Sporting Lizbona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sporting Lizbona
1 : 0

Malarz - Bereszynski, Rzezniczak, Pazdán, Hlousek - Moulin, Kopczynski - Guilherme (63' Kucharczyk), Odjidja, Radovic (90+3' Dąbrowski) - Prijovic (85' Hamalainen)
Rui Patrício - Oliveira (58' Oliveira), Coates, Semedo, Zeegelaar (69' Andre) - Martins, Adrien Silva, Carvalho, B.César - Marković (59' Ruiz), Dost

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Sporting Lizbona

Dziękuję uprzejmie Państwu za śledzenie relacji na żywo i zachęcam do śledzenia naszych innych relacji.

Legia Warszawa przedłużyła swoją przygodę w europejskich pucharach! Stołeczna drużyna zagra w Lidze Europy.
Dzisiaj kluczową rolę odegrała konsekwencja w działaniu. Obrona polskiego klubu nie robiła wiele błędów w defensywie. Kibice z Lizbony ogromnie rozczarowani, bo oczekiwali pewnego awansu do fazy pucharowej Ligi Europy, a tu niestety...

LEGIA WYGRAŁA!

90+4'
Pozycja spalona zawodnika Sportingu. Kilku piłkarzy portugalskiego klubu było na nim podczas stałego fragmentu gry.

90+3'
Kilkadziesiąt sekund dla Dąbrowskiego. Stoper zmienił Miroslava Radovicia, który zaliczył udane zawody.

90+3'
Bardzo niecelny strzał z dystansu na bramkę Arkadiusza Malarza. Jest blisko sukcesu! Ruiz próbował.

90+2'
Moulin przyłapany na ofsajdzie. Goście muszą szukać dalszych podań, aby coś zrobić pod bramką Malarza.

90+1'
Sporting bez pomysłu. Legia w bardzo sprytny sposób kradnie cenne sekundy.

90'
O 4 minuty przedłużono ten mecz.

89'
Radović zmarnował idealną szansę na zakończenie kontrataku. Fatalne podanie w kierunku wbiegającego Hamalainena.

88'
Moulin efektownym zagraniem z dalszej odległości szukał podwyższenia. Na efektowności tylko się skoczyło, ponieważ piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

86'
Szybko wykonany rzut wolny zaskoczył Sporting! Nie zaskoczył jednak Patricio, który zatrzymał strzał Radovicia z pięciu metrów od bramki!

85'
czerwona kartka Legia Warszawa w przewadze! Odjidja dał się sfaulować Carvalho, który już miał żółtą kartkę na koncie. Rocchi nie miał litości dla pomocnika, pokazując mu drugi kartonik.

84'
To była okazja! Michał Kucharczyk dostał wybitne podanie na wolne pole od Radovicia! Skrzydłowy na swojej nodze miał piłkę meczową, ale w ostatniej fazie akcji, kopnął wprost w miejsce, gdzie stał Patricio.

83'
Miroslav Radović głęboko rozczarowany! Oczekiwał dużo lepszego zagrania od Michała Kucharczyka, który miał znakomitą sposobność na zaliczenie asysty.

82'
żółta kartka Michał Pazdan oraz Carvalho z żółtymi kartkami. Włoski arbiter coraz ostrzej patrzy na jakiekolwiek przewinienie w końcowej fazie spotkania.

81'
Dost szuka szczęścia! Wysoki napastnik nie miał problemów z wygraniem powietrznej rywalizacji ze stoperem. Malarz nie musiał interweniować, ponieważ futbolówka poszybowała nad poprzeczka jego bramki.

80'
żółta kartka Miroslav Radović ujrzał żółtą kartkę. Chodził o zagranie łokciem w wykonaniu serbskiego piłkarza.

79'
Dobry chwyt Malarza. Bramkarz Legii nie ma prawa się zdrzemnąć.

78'
Arkadiusz Malarz wystawiony na kolejną próbę! Andre z dystansu postraszył mistrza Polski. Goalkeeper efektownie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

77'
Michał Kucharczyk przewrócił się w polu karnym rywala! Arbiter długo zwlekał z ostateczną decyzją, ale finalnie, puścił grę.

76'
żółta kartka Ofoe również wylądował w notatniku arbitra. Belg popisał się niesportowym zachowaniem.

75'
żółta kartka Żółta kartka dla Jakuba Rzeźniczaka. Defensor naraził się sędziemu, popełniając przewinienie taktyczne.

74'
Gospodarze z wielkim szczęściem! Dwóch piłkarzy gości nie zamknęło bardzo niebezpiecznego wgrania futbolówki przez Martinsa. Ten zagrywał z prawego skrzydła boiska.

72'
Malarz w porę zainterweniował! Coates uprzedzony w odpowiednim momencie przez polskiego goalkeepera. Sporting Lizbona po raz kolejny postraszył ze stałego fragmentu gry - rzut rożny.

71'
Arkadiusz Malarz został zmuszony do interwencji po uderzeniu z dystansu. Płasko uderzona futbolówka mogła zrobić krzywdę polskiej bramce.

70'

69'
Sporting Lizbona już nie może kalkulować! Na murawę wkroczył świeży zawodnik, Andre. Na ławkę wylądował Zeegelaar.

68'
Adam Hlousek bez brawury. Obrońca wybił piłkę poza plac głową, bojąc się rywala za plecami.

66'
Groźnie na obu skrzydłach. Rywale Legii mają dużo akcji właśnie na obu sektorach boiska. Dost wciąż nie może się wstrzelić w polu karnym gospodarzy.

65'
Michał Kucharczyk na nos zagrał do Prijovicia. Ten ładnie się złożył, ale przy bardzo dobrym kryciu, jego strzał nie mógł wiele zagrozić Rui Patricio.

64'
Odjidja Ofoe błysnął kunsztem i doświadczeniem. Belgijski pomocnik wywalczył bardzo ważny rzut wolny.

63'
Guilherme nagrodzony brawami od kibiców. Na boisko został wpuszczony Michał Kucharczyk.

62'
Jakub Rzeźniczak bardzo dobrze głową. Stoper uprzedził Dosta, który stał za nim i oczekiwał futbolówki zagranej z prawego skrzydła boiska.

60'
Guilherme wrócił po krótkiej absencji. Medycy bardzo szybko poradzili sobie z urazem Brazylijczyka.

59'
Kolejna roszada w składzie przyjezdnych: Ruiz za Markovicia.

58'
Jorge Jesus dokonał pierwszej zmiany w składzie. Oliveira zastąpiony przez Esgaio.

57'
Ponownie zasygnalizowano pozycję spaloną u piłkarza Legii. Przed momentem, tym piłkarzem był Miroslav Radović.

56'
żółta kartka Nerwy puszczają graczom gości. Adrien Silva za bardzo dyskutował z arbitrem. Chodziło o zagranie piłki ręką przez Hlouska.

55'
Ależ Legia miała szczęście! Michał Pazdan ofiarnym wślizgiem zatrzymał groźny strzał Silvy z dosyć bliskiej odległości.

54'
Guilherme trochę niecelnie centrował futbolówkę z lewego skrzydła boiska. Prijović bez szans na dotarcie do zbyt głębokiego zagrania.

53'
Kibice z Warszawy głośno wspierają Legię.

52'
Mistrz Polski szanuje piłkę.

50'

49'
Rzut wolny. Odjidja Ofoe dał się sfaulować na własnej połowie boiska.

48'
Oba zespoły bez zmian w składzie. Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na roszady w przerwie.

47'
Zeegelaar ogromnie niebezpiecznie zagrywał z lewego skrzydła. Na nasze szczęście, źle ustawili się zawodnicy ofensywni klubu ze stolicy Portugalii.

46'
Czas na drugą odsłonę!

A na innych obiektach wyniki są takie...

Legia Warszawa ma wynik marzeń! Przy takim układzie klub ze stolicy Polski przedłuża swoją przygodę z europejskimi pucharami.
W drugiej odsłonie podopieczni Jacka Magiery będą musieli mieć ciągle na baczności, ponieważ rywale w pierwszej części pokazali, że potrafią nieźle operować futbolówką.

KONIEC I POŁOWY MECZU!

45'
1 minuta doliczona do czasu gry w I odsłonie.

44'
Michał Pazdan dobrze ustawiony. Skuteczna interwencją głową po centrze z lewego narożnika placu gry.

44'
Rzut rożny. Bereszyński po raz kolejny nie dał się ograć we własnej strefie boiska.

43'
Dobra próba Prijovicia zza pola karnego. Huknięcie jednak bardzo sygnalizowane, więc problemów ze skuteczną interwencją nie miał Rui Patricio.

41'
Semedo skarży się na jakąś dolegliwość. Obrońca upadł dosyć niefortunnie na łokieć.

40'
Długie zagranie ze stałego fragmentu w kierunku Prijovicia. Szwajcarski napastnik złożył się do efektywnego woleja, jednak piłka posłana trochę za mocno.

39'
Marković przesadził z ostrością w starciu z Moulinem. Francuzowi będzie chyba potrzebna pomoc.

37'
Entuzjastycznie strzał Cesara od rzutu wolnego przyjęli kibice polskiego klubu. Pomocnik zdecydowanie za mocno kopnął futbolówkę. Ta powędrowała na trybunę stadionu.

36'
żółta kartka Michał Kopczyński zaliczył nieudany wślizg. Sędzia to zobaczył i pokazał mu żółtą kartkę.

35'
Dost nie miał miejsca na oddanie dokładnego uderzenia głową. Arkadiusz Malarz nie miał większych problemów ze złapaniem futbolówki, po celnej próbie głową.

33'
Zeegelaar rozczarowany opinią sędziego głównego. Miroslav Radović udanie wrócił do strefy defensywnej. Serb został przewrócony w swojej szesnastce.

32'
Odjidja Ofoe oddał zaskakujący strzał z siedemnastego metra od bramki Rui Patricio. Piłka po efektownym woleju poszybowała obok prawego słupka.

31'
Dosyć późna reakcja sędziego liniowego na spalonego. Na nim znalazł się Prijović.

29'
1:0! Legia! Guilherme z zimną krwią wykorzystał nieudane ustawienie obrony z Lizbony. Prijović w bardzo trudnych okolicznościach podał do swojego kolegi z Brazylii.

27'
Kolejna pozycja spalona po stronie "Wojskowych". Nad tym elementem będą musieli popracować.

26'
Aleksandr Prijović miał wyborną okazję! Szwajcarski napastnik został idealnie obsłużony podaniem przez Bereszyńskiego. W dobrym położeniu na gola, trafił w boczną siatkę!

25'
Ponowna reakcja sędziego głównego. Prijović znalazł się na naprawdę minimalnym ofsajdzie.

24'

22'
Gwizdek arbitra. Prijović ucierpiał w powietrznym starciu. Błyskawiczna reakcja zespołu sędziowskiego.

21'
Pierwsza celna próba! Adrien Silva - jej autorem. Solidny strzał z rzutu wolnego. Piłkę zmierzającą w lewy sektor bramki, efektownie wyłapał Arkadiusz Malarz.

20'
Faul. Kopczyński nieprzepisowo zatrzymał Bruno Cesara. Ten z ogromną łatwością minął Guilherme. Wszystko tuż przed arbitrem głównym.

18'
Jest kolejny spalony po stronie gospodarzy. Guilherme wyraźnie wysunięty za linię defensywną Sportingu Lizbona.

17'
Ekipa z Portugalii bez większej presji ze strony Legionistów rozgrywa futbolówkę.

15'
Moulin przewrócił biegnącego rywala. Sędzia musiał przerwać grę, po wykonanym faulu taktycznym.

14'
Słychać gwizdy na stadionie. Kibice polskiej drużyny nie są zadowoleni grą.

13'
Piłkarze gospodarzy kombinują. Ciągłe szukanie wolnej strefy w pobliżu szesnastki przeciwnika.

11'
Prostopadłe podanie do Markovicia. Skuteczny blok snajpera był w tej sytuacji kluczowy. Piłkę bez problemu przejął Arkadiusz Malarz.

9'
Marković dostał zbyt dużo swobody pod polem karnym "Wojskowych". Dobry pressing w ostatniej fazie akcji spowodował, że napastnik ulokował futbolówkę daleko od prawego słupka bramki.

8'
Guilherme w zażartej walce tuż przy linii końcowej boiska. Arbiter główny zadecydował, że należy się Sportingowi stały fragment gry.

7'
Niestety... Sędzia nie mógł uznać gola, którego zdobył Prijović. Szwajcar w momencie zagrania od partnera znajdował się najbliżej bramki Patricio.

6'
Od bramki rozpocznie Arkadiusz Malarz. Bartosz Bereszyński nie dał się ograć na lewej flance boiska.

5'
Sporting Lizbona z inicjatywą. Legia Warszawa za łatwo daje rywalom sposobność konstrukcji ataków.

4'
Zagotowało się pod polską bramką! Efektownie piąstkowanie piłki przez Malarza mogło źle się skończyć... Carvalho swoim uderzeniem bez przyjęcia z okolic pola karnego, posłał futbolówkę tuż obok lewego słupka.

2'
Pierwsza próba w tym spotkaniu już za nami! Z dystansu swojego szczęścia szukał Carvalho, ale jego kropnięcie poleciało bardzo daleko od światła bramki Malarza.

1'
Piłka w posiadaniu Sportingu. Krótkie podania.

*'
Wystartowaliśmy!

*'
Minuta ciszy poświęcona ofiarom katastrofy lotniczej w Kolumbii.

*'
Na stadionie w Warszawie rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów!

*'
Mecz rozpocznie się za dwadzieścia minut

*'
Nad porządkiem boiskowych wydarzeń pieczęć będzie sprawować Pan Gianluca Rocchi.

*'
Jacek Magiera, trener gospodarzy, na ławce rezerwowej zostawił taki zestaw graczy: Cierzniak, Czerwiński, Dąbrowski, Broź, Kucharczyk, Hamalainen, Nikolić

*'
Dla analityków i historyków - wiedza obowiązkowa!

*'
Menu na dzisiejszy wieczór

*'
Obie ekipy zmierzą się w ramach 6.kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

*'
Dobry wieczór Państwu! Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Legia Warszawa - Sporting Lizbona

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Sporting Lizbona, to zapraszamy do śledzenia meczu online