Real Madryt - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
2 : 2

Navas – Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo – Modrić, Casemiro, James – Lucas Vazquez, Benzema, Ronaldo
Weidenfeller; Piszczek, Sokratis Bartra, Schmelzer; Castro, Weigl; Dembele, Pulisic, Schuerrle; Aubameyang.

Modrić (39.) żółta kartka

Mecze na żywo: Real Madryt - Borussia Dortmund

45+1'

45+1'
Marcelo mocno uderzał z powietrza sprzed pola karnego, ale niecelnie.

42'
Borussia miała akcję z przewagą! Demebele zagrał na prawo do Castro, ten po ziemi wyłożył piłkę Aubameyangowi, ale ten nie zdołał pokonać Navasa.

39'
Znów groźnie Borussia! Tym razem Schuerrle popisał się dobrym strzałem z rzutu wolnego, ale jeszcze lepiej interweniował navas.

39'
żółta kartka Modrić ukarany żółtą kartką.

38'
Borussia mogła wyrównać. Dembele zagrał do Pulisicia, którego strzał zdołał jednak obronić Navas.

32'
Bardzo niecelny strzał Marcelo.

32'
Borussia prezentuje się bardzo słabo i Real zasłużenie prowadzi.

28'
Goool! Carvalaj płasko dośrodkował do Benzemy, który bez problemu pokonał bramkarza.

25'
Przypomnijmy, że remis pierwsze miejsce daje Borussii.

22'
Real dobrze operuje piłką.

18'
Ładna akcja Realu. Lucas Vazquez dośrodkował do Ronaldo, ten zagrał do Jamesa, ale jego podcinkę zdołał obronić Widenfeller.

16'
W drugim spotkaniu grupy F Ligi Mistrzów Legia gra ze Sportingiem. MECZ NA ŻYWO MOŻECIE ŚLEDZIĆ TUTAJ

15'
Real ma przewagę.

13'
Lucas Vazquez bardzo nieudane uderzał z dystansu.

10'
Real mógł wyjść na prowadzenie. Casemiro odebrał piłkę, zagrał do Ronaldo, który odegrał do Benzemy. Strzał Francuza obronił jednak Weidenfeller.

4'
Schmelzer płasko zagrał do Schuerrle, który zdołał oddać mocny strzał, ale nie trafił w światło bramki.

2'
Lucas Vazquez po ładnej akcji dośrodkował w pole karne, ale pewnie interweniował bramkarz Borussii.

1'

'
Mecz poprowadzi Szymon Marciniak.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek meczu.

'

'

LIGA MISTRZÓW ONLINE: Real - Borussia

Początek meczu ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt, a Borussią Dortmund o godzinie 20:45. Transmisja TV w Canal+ Sport.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Borussia Dortmund, to zapraszamy do śledzenia meczu online