Lech Poznań - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 0

Burić – Kędziora, Henríquez, Wilusz, Kamiński – Trałka, Linetty (76' Jevtić) – Kownacki, Keita (61' Lovrencsics), Formella – Ubiparip.
Cifuentes - Klepczyński, Horvath, Polak, Brożek - Martinez, Podgórski, Badia, Hanzel (59' Murawski), Wilczek (46' Docekal), Jurado.

'
Piłkarze Lecha udają się na trybunę, aby podziękować za doping kibicom pod stadionem.

'
Dziękujemy za uwagę. Zapraszamy na relację LIVE z meczu Lech Poznań - Nomme Kalju.

90+3'

90+2'
4:0! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową w słupek uderzył Vojo Ubiparip, o piłkę powalczył jeszcze Kownacki, dzięki czemu Ubiparip skierował futbolówkę do bramki.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

89'
Vojo Ubiparip mógł znaleźć się w idealnej sytuacji, ale źle przyjął piłkę.

87'
Ubiparip ładnie uderzył z szesnastu metrów, ale pewnie interweniował bramkarz Piasta.

84'
Kędziora zastąpił Brożka.

84'
3:0! Ubiparip ładnie minął obrońcę i mocnym strzałem pokonał Cifuentesa

82'
Lekki strzał głową Kownackiego bez problemów obronił Cifuentes.

80'
Jevtić ładnie uderzył z rzutu wolnego z dużej odległości i z trudem interweniować musiał Cifuentes.

76'
Jevtić zastąpił Linettego.

75'
Żółta kartka dla Kędziory.

74'
Kędziora lekko uderzał z pola karnego i bez problemów piłkę złapał Cifuentes.

73'
Na boisku nie dzieje się nic ciekawego, więc odnotujmy, że Burić bez problemów złapał dośrodkowanie Badii.

70'
Żółta kartka dla Kownackiego.

68'
Hamalainen wszedł za Formellę.

68'
Przerwa na uzupełnienie płynów.

64'
Po zagraniu Lovrencsics niecelnie z trudnej pozycji uderzał Ubiparip.

62'
Docekal niecelnie strzelał zza pola karnego.

61'
Lovrencsics zastąpił Keitę.

59'
Murawski zmienił Hanzela.

59'

56'
Mogło być 2:1. Burić zdołał jednak obronić strzał Jurado w sytuacji sam na sam.

53'
Zamieszanie pod bramką Lecha, ale ostatecznie obrońcy wyjaśnili sytuację.

50'

46'
Początek drugiej połowy. Docekal zmienił Wilczka.

'

'

'

45'

45'
Kamiński niecelnie uderzał z rzutu wolnego.

45'
Sędzia doliczył jedną minutę.

44'

43'
Jurado niecelnie uderzył głową.

42'

41'
Burić pewnie obronił strzał Podgórskiego.

36'
2:0 dla Lech! Henriquez dośrodkował z lewej strony boiska i strzałem głową gola zdobył Dawid Kownacki.

36'
Podgórski uderzał z dystansu, ale został zablokowany.

32'

32'
Ubiparip nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu Formelli.

30'
Piłkarze nie forsują tempa.

26'

25'
Gra wznowiona.

24'

23'

19'
1:0 dla Lecha. Keita zagrał do Henriqueza, ten dośrodkował w pole karne, a Ubiparip sprytnie dostawił nogę i pokonał Cifuentesa.

18'
Jurado znalazł się w polu karnym Lecha, ale dobrze z bramki wyszedł Burić i zdołał zażegnać niebezpieczeństwa.

18'
Dobra akcja Keity zakończona strzałem z dystansu obok słupka.

16'
Pod stadionem zebrało się około tysiąca kibiców.

14'
Po dobrej akcji Lecha celnie uderzał Muhamed Keita. Cifuentes zdołał jednak złapać piłkę.

10'
Keita z rzutu rożnego dośrodkował do Kownackiego, a ten głową uderzył nad poprzeczką.

7'
Gra toczy się głównie w środku pola.

4'
Keita uderzał na bramkę Piasta. Za lekko i niecelnie.

4'
Zbyt lekki strzał Jurado.

3'
Celny, ale zbyt lekki strzał Keity.

2'
Po dośrodkowaniu Podgórskiego w dobrej sytuacji mógł znaleźć się Badia, ale nie trafił w piłkę. Nawet gdyby to zrobił to i tak sędzia odgwizdał spalonego.

1'
Rozpoczął Lech. "Chcemy zwycięstwa, Kolejorz chcemy zwycięstwa" - skandują kibice pod stadionem.

'
Piłkarze są już na murawie. Zza stadionu dobiega "Kolejorz, Kolejorz".

'
Ławka rezerwowych Lecha: Gostomski, Arajuuri, Bednarek, Jevtić, Lovrencsics, Hamalainen.

'
Ławka rezerwowych Piasta: Szmatuła, Osyra, Murawski, Hałgas, Izvolt, Kędziora, Docekal.

'
Prezentujemy już składy obu drużyn. W Lechu sporo roszad w porównaniu do meczu z Estonii.

'

'
Mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Jest to efekt odpalenia rac na ostatnim meczu poprzedniego sezonu.

'
Nasza relacja live to nie tylko opis wydarzeń boiskowych, ale ciekawe opinie dziennikarzy i ekspertów oraz multimedia prosto ze stadionu. Bądźcie z nami.

'
Spotkanie poprowadzi Paweł Gil.

'
Początek meczu o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online