Wisła Płock - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
Ruch Chorzów
4 : 3

Kiełpin, Stępiński, Sielewski, Szymiński, Sylwestrzak - Merebaszwili, Furman, Rogalski (59' Krivets), Wlazło, Reca - Kante (88' Byrtek)
Hrdlicka - Konczkowski, Grodzicki, Helik, Kowalczyk - Mazek (88' Przybecki), Surma, Urbańczyk (82' Arak), Lipski, Ćwielong (68' Moneta) - Niezgoda

Mecze na żywo: Wisła Płock - Ruch Chorzów

Dziękuję ślicznie Państwu za śledzenie naszej relacji live.

Wisła Płock lepsza w niezwykłym spotkaniu! Piotr Wlazło zdobył chyba gola kolejki, a jak nie sezonu.
Gospodarze przerwali passę - dziewięć meczów bez zwycięstwa. Ruch Chorzów już na ostatnim miejscu w ligowej tabeli.

KONIEC!

90+3'
Niezgoda efektownie przyjął futbolówkę z lewej flanki, a następnie soczyście huknął! Rzucił się Kiełpin, ale strzał został zablokowany przez obrońcę.

90+2'
Faul taktyczny na Surmie.

90+1'
Dwóch zawodników Wisły Płock na pozycji spalonej. O błędzie arbitra nie było mowy.

90'
Ruch Chorzów ma trzy minuty na zmianę niekorzystnego wyniku.

88'

88'
Kante zastąpiony przez Byrtka.

87'
Hrdlicka na medal! Goalkeeper efektownie nogami odbił silne uderzenie Krivtsa. Kante wykazał się dobrym przeglądem pola.

86'
Gdyby się lepiej udało się przyjąć piłkę zawodnikowi gospodarzy po podaniu od Kante... Reca nie popisał się techniką w pobliżu pola karnego Ruchu.

85'
Kiełpin instynktownie na przedpolu! Bramkarz Wisły świetnie nogami zatrzymał strzał z bliska w wykonaniu Lipskiego.

83'

82'
Jest reakcja Waldemara Fornalika na wydarzenia. Arak za Urbańczyka.

81'
Patryk Lipski bardzo kąśliwie od rzutu wolnego. Zagrożenie z dużym nakładem sił udało się oddalić Sielewskiemu.

80'
Bramka Wlazły będzie z pewnością kandydowała do "bramki sezonu".

79'
4:3! Ależ mecz! Ależ trafienie! Piotr Wlazło pokonał bramkarza z prawie czterdziestu metrów! Hrdlicka został przelobowany przez rywala.

78'
Dominik Furman pożegnał się z boiskiem. Na nim pojawił się wcześniej wspomniany Mroziński.

77'
Mroziński już przygotowany do wejścia na murawę.

75'
Dwa wślizgi w wykonaniu obrońców z Płocka były potrzebne, by przerwać niebezpieczną akcję w swoim polu karnym.

73'
Nikt nie odpuszcza! Kante dokładnie zagrał do wbiegającego z prawego skrzydła Merebashviliego, a ten z dosyć ostrego kąta posłał futbolówkę w prawy sektor bramki. Do realizacji planu, czyli gola, zabrakło kilku centymetrów.

72'
Kiełpin świetnie zatrzymał zagranie Łukasza Monety.

71'
3:3! Zanosi się na hokejowy rezultat! Wzorcowo jedenastkę wykonał Piotr Wlazło kopnął piłkę w prawy, dolny róg.

70'
Rzut karny dla Wisły Płock! Hrdlicka przewrócił Krivtsa.

68'
Zamieszanie w polu karnym gości. Arkadiusz Reca reklamował faul, nadepnięcie na nogę przez Niezgodę. Sędzia puścił grę.

67'
Ataków "Nafciarzy" ciąg dalszy. Kąśliwą próbę Merebashviliego z dystansu udało się ofiarnie zblokować obrońcy. Futbolówka powędrowała tuż nad poprzeczką bramki.

66'
Zanosi się na pierwszą zmianę w składzie "Niebieskich".

64'
Kante zagrał piłkę ręką.

62'
Arkadiusz Reca dostał okazję na zdobycie kolejnego gola! Zawodnik z bliskiej odległości umieścił piłkę tuż obok prawego słupka bramki. Świetne dośrodkowanie z prawego skrzydła.

61'
Niezgoda uratował swój klub przed utratą gola! Snajper wybił futbolówkę z linii bramkowej! Długi wyrzut futbolówki od autu narobił wiele zamieszania. Sylwestrzak uderzał głową.

59'
Niezbyt miłym akcentem z boiskiem pożegnał się Rogalski. Marcin Kaczmarek w jego miejsce wydelegował Krivtsa.

58'
żółta kartka Wisła Płock w następnym meczu ligowym bez Rogalskiego. Otrzymał czwartą żółtą kartkę w sezonie.

57'
Nie ma nudy na placu gry. Piłka przenosi się od jednego do drugiego pola karnego.

55'
Sylwestrzak w porę zainterweniował. Zaskakująco dużo miejsca w polu karnym Płocka otrzymał Kamil Mazek. Jego podanie nie przeszło przez obrońcę.

54'
Zadrżały serca kibiców z Chorzowa. Kante wykorzystał nieudolne wyjście Hrdlicki, ale ostatecznie nie zdołał wbić piki do bramki.

52'
Będzie rzut rożny dla gospodarzy. Silne uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Kante zostało ofiarne powstrzymane przez jednego z obrońców.

51'
Piotr Wlazło bardzo widocznie przetrzymywał przeciwnika za koszulkę.

50'
W górze chorągiewka sędziego liniowego. Patryk Lipski w momencie podania od kolegi znajdował się najbliżej bramki przeciwnika.

49'
2:3! Lipski! Piłkarski bilard w polu karnym beniaminka. Do futbolówki dopadł Patryk Lipski i z naprawdę bliskiej odległości umieścił ją do bramki Kiełpina.

48'
Wlazło odczuł ból w nodze.

47'
Do gry w drugiej odsłonie oba kluby podeszły bez zmian w składach.

46'
Nic nie stoi na przeszkodzie, by kontynuować grę!

Porcja danych statystycznych...

Jesteśmy świadki naprawdę dobrego piłkarskiego widowiska. Cztery gole naprawdę urodziwe.
W mojej ocenie trochę lepiej piłkarsko prezentowali się gospodarze, ale strona z Chorzowa dużo nie odstawała.
Jestem przekonany, że po przerwie zawodnicy Nas nie zawiodą.

KONIEC I POŁOWY MECZU!

45'
1 minuta doliczona.

45'
2:2! Znowu remis! Patryk Lipski skorzystał z błyskotliwego zagrania od Niezgody. Ten pierwszy ulokował futbolówkę tuż przy lewym słupku bramki.

44'
Zawodnicy z Płocka najchętniej by już zeszli do szatni. Goście dążą do wyrównania.

42'
Ależ sytuacja! Wyborne wgranie ze stałego fragmentu zaprezentował Lipski! Sytuację finalizował Grodzicki głową, jednak strzał w fenomenalnym stylu zatrzymał Kiełpin!

40'
żółta kartka Kumulacja nieczystych zagrań spowodowała, że w meczu pojawiła się pierwsza żółta kartka. Ujrzał ją Dominik Furman.

39'
Helik się zrehabilitować za swoje dawne grzechy. Obrońca w kapitalnym stylu uprzedził Kante, który to oczekiwał na wyśmienite zagranie w jego kierunku.

38'
Podopieczni Marcina Kaczmarka nie mają zamiaru spoczywać na laurach. W tej chwili widać ogromną przewagę gospodarzy.

36'
Wisła Płock wróciła na prowadzenie! 2:1! Genialna centra z prawej flanki boiska w wykonaniu Merebashviliego! Akcję efektownym szczupakiem zakończył Arkadiusz Reca, umieszczając piłkę w prawym sektorze bramki.

35'
Chaos pod bramką Kiełpina. Szymiński pokrzyżował plany ofensywne przeciwnika, dobrze przecinając podanie z lewego skrzydła.

33'
Rzuty rożne w wykonaniu Chorzowa są do przewidzenia. Może uda się innym razem.

32'
Patryk Lipski otrzymał kolejną szansę na zagrożenie z rzutu wolnego. Bardzo silny strzał został dobrze zatrzymany przez stojący mur. Korner.

31'
Piotr Ćwielong został zahaczony przez interweniującego Merebashviliego.

30'
Sędzia Przybył jest czuły na jakiekolwiek zdarzenia na boisku. Przekonał się o tym Kamil Mazek, który został upomniany słownie przez niego. Chodziło o przewinienie taktyczne.

29'
Faul taktyczny na swojej połowie zaliczył Jose Kante.

27'
Wisła Płock z rzutem wolnym. Gracz z Chorzowa w opinii sędziego dotknął piłkę ręką.

26'
Łukasz Surma nieefektownie, ale skutecznie oddalił zagrożenie. Na jego bramkę zostało posłane niebezpieczne dośrodkowanie od rzutu wolnego.

25'
1:1! Gol - kuriozum! Maksymilian Rogalski podał piłkę wprost pod nogi Jarosława Niezgody, który stał przed jego polem karnym. Napastnik z łatwością minął bramkarza, a potem wpakował futbolówkę do pustej bramki.

24'
Nie będzie kornera dla Ruchu Chorzów. Dobry pressing ze strony obrońcy spowodował, że uderzenie Jarosława Niezgody z głębi pola karnego nie zagroziło bramce Kiełpina.

23'
Merebashvili bardzo groźnie dośrodkował z prawego skrzydła boiska. Szanse na dotarcie do zagrania miał Arkadiusz Reca, ale finalnie zabrakło mu kilka centymetrów.

21'
Dość oglądamy dużo nieczystych zagrań w środku pola. Łukasz Surma nieprzepisowo zatrzymany.

20'

18'
1:0! Błąd Helika dużo kosztował Ruch Chorzów! Błąd stopera w przyjęciu piłki, bezlitośnie wykorzystał Piotr Wlazło, który najpierw przechwycił futbolówkę tuz przed szesnastką, a następnie ulokował ją w lewym, dolnym rogu bramki.

17'
Gra przerwana przez sędziego. Stępiński przewinił.

16'
Można usłyszeć porady ze strony kibiców.

14'
Lipski nie błysnął w czasie stałego fragmentu gry. Młody pomocnik zbyt głęboko wrzucił futbolówkę z rzutu wolnego. Można zaryzykować stwierdzenie, że podał piłkę bramkarzowi.

12'
Kowalczyk dogrywał z lewej flanki boiska. I muszę napisać, że był na straconej pozycji, ponieważ żaden z jego kolegów nie pofatygował się w pole karne przeciwnika.

10'
Konczkowski zdenerwowany. Boczny obrońca gości był przekonany, że jego ekipie należy się rzut rożny. Sędzia oznajmił, że od bramki rozpocznie Seweryn Kiełpin.

9'

7'
Była dobra szansa dla Ruchu Chorzów, a raczej mogła być. Niezgoda zaliczył dobry rajd z piłką, a potem mógł wybrać, co dalej z akcją. Wybrał zły wariant, bo podał do Ćwielonga, który gwałtownie spowolnił atak.

5'
Przewinienia w ofensywie dopuścił się piłkarz przyjezdnych. Był to chyba Wlazło.

4'
Faul w centralnej części boiska został odgwizdany przez arbitra. Od rzutu wolnego zaczną "Niebiescy".

3'
Seweryn Kiełpin kapitanie zareagował na przepiękny strzał głową Ćwielonga. Bramkarzowi udało się sparować futbolówkę na rzut rożny.

2'
Zablokowana centra z lewego skrzydła boiska. Furman próbował.

1'
Wisła Płock od razu zaatakowała. Nieudane crossowe podanie do Jose Kante.

*'

*'
Kibice gości liczą dzisiaj szczególnie na dyspozycję duetu: Ćwielong - Niezgoda. Ci dwaj zawodnicy są najlepszymi strzelcami chorzowian w tym sezonie ligowym - 5 goli.

*'
Sytuacja tych drużyn w ligowej stawce nie jest do pozazdroszczenia...

*'
Pojedynek w Płocku poprowadzi Pan Jarosław Przybył.

*'

*'
W pierwszym bezpośrednim starciu obu ekip padł remis (2:2).

*'
Znamy również zestawienie gospodarzy.

*'
Obsada rezerwowa "Niebieskich": Miszczuk, Pazio, Moneta, Przybecki, Walski, Visnakovs, Arak

*'
Waldemar Fornalik ze swoimi współpracownika wyjawili wyjściową jedenastkę na nadchodzące zawody. Skład zobaczą Państwo u góry relacji.

*'
Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 19.kolejki LOTTO Ekstraklasy.

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! Na początku naszych propozycji ulokowaliśmy starcie Wisły Płock z Ruchem Chorzów.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online